Jautājumi un atbildes

(1)   Kas ir svarīgāks tithi vai nakšatra? Kas ir svarīgāks nakšatra vai Čandra joga? – A: Ir jāsaprot, ko vēlas noskaidrot. Katra pozīcija ir svarīga, jo katrai ir sava nozīme. Piemēram, nakšatra norāda darbības virzienu, tithi norāda cilvēka emocionālo attieksmi pret rezultātu utt.

(2)   Kura ir svarīgākā pozīcija muhurtā? – A: muhurtā divas vissvarīgākās pozīcijas ir Čandra un Lagna. Tām abām ir jābūt spēcīgām muhurtas horoskopā.

(3)   Kā lai es zinu, ka pareizi sastādu muhurtu? – A: Rūpīgi izstudējiet grāmatas „Pančanga. Rokasgrāmata” I.daļu, kurā ir soli pa solim aprakstīta muhurtas sastādīšanas kārtība. Cits risinājums – šo jautājumu pārrunājiet ar džjotiša speciālistu, kuram jūs uzticaties.

(4)   Vai muhurta var padarīt manu laulību par laimīgu? – A: Nē, laulību, tāpat kā visus pārējos dzīves notikumus pamatā nosaka jūsu prarabdhakarma, kas redzama jūsu dzimšanas horoskopā. Taču, muhurta spēj ietekmēt to dzīves daļu, kura saskaras ar brīvo gribu. Pareiza muhurta noteikti uzlabos situāciju, bet tā nav brīnumlīdzeklis pret visām kaitēm. Muhurta drīzāk parāda kā harmonizēt mūsu enerģijas plūsmu, nevis padara mūs laimīgus noteiktā dzīves sfērā.

(5)   Kāpēc aštakavarga ir tik svarīga? – A: aštakavarga parāda grahas labvēlības spēku. Jo spēcīgāka šī graha, jo labvēlīgāku ietekmi tā dos. Turklāt, aštakavarga ļauj noteikt personisko muhurtu, kas attiecas tieši uz konkrēto cilvēku.

(6)   Vai muhurtas piemeklēšanai pietiek ar Pančangas kalendāru? – A: šobrīd kalendārs ir attīstījies tik tālu, ka praktiski spēj aizstāt astroloģijas datorprogrammas. Tomēr, kalendārā nav redzama aštakavarga, kas ir izteikti individuāls rādītājs. Tāpēc, lai pilnībā varētu skatīties muhurtu, papildus kalendāram, ir nepieciešama arī Aštakavargas čakra.

Translate »