Vipreet Radža joga

Vipreet Radža joga astroloģijā
Radža joga veidojas, kad planētu pozīcijas horoskopā ir novietotas labvēlīgā stāvoklī. Bet Vipreet Raj Joga nozīmē, ka cilvēks negaidīti iegūst varu vai statusu. Pats vārds “Vipreet” zināmā mērā izskaidro tās nozīmi. Piemēram, Dr Manmohan Singh ascendents ir Strēlnieka zīmē, 6. mājas pārvaldnieks Venēra (Vērša zīme), 8. mājas pārvaldnieks Mēness (Vēža zīme) un 12. mājas pārvaldnieks Marss (Skorpiona zīme) kopā 8. mājā veido Vipreet Radža Jogu. Persona 10 gadus bija Indijas premjerministrs.

Kas ir Vipreet Radža joga?
Saskaņā ar Vēdisko astroloģiju vārds “Joga” attiecas uz planētu kombinācijām vai savienojumiem. Astroloģijā ir daudz dažadu veidu Radža Jogu. Starp tiem svarīga ir Vipreet Radža Joga. Tā veido ļoti augstu statusu vai iespēju no valdības gluži negaidītā veidā. Viena planēta cilvēkam pati par sevi neveido Radža Jogu. Notikums vai darbība notiek, apvienojoties vairākām planētām kopā. Tas, kurš piedzimst, kad planētas debesīs labvēlīgi izvietojušās ekliptikas sistēmā, ir tiesīgs baudīt visa veida zemes priekus. Kad tās pašas planētas savienojas nelabvēlīgā stāvoklī, tas, kurš piedzimis, bieži iegūst ciešanu stāvokli.

Kā nelabvēlīgās mājas astroloģijā norādītas 6., 8. un 12. māja. 6., 8., 12. mājas pārvaldniekiem atrodoties kopā iepriekš minētajās 6., 8. un 12. mājās, veidojas Vipreet Radža joga. Šajā gadījumā viena no planētām atradīsies viņas pašas mājā. Šī ir pilnīga Radža Joga. Kad planētas savienojas Vipreet Radža jogas stāvoklī, tādu nelabvēlīgo planētu kā Rahu, Ketu un Saturna savienība ar tām sagraus šo Jogu. Tas neliek cilvēkam baudīt jogas iespējas. Visas astroloģijā minētās Jogas darbojas tikai tad, ja planētas atrodas neskartas no nelabvēlīgām ietekmēm. Kamēr Ascendents horoskopā ir spēcīgs, joga sniegs un atnesīs atbilstošus rezultātus.

Vipreet Radža jogas priekšrocības
Būš laba veselība, ikviena slimība tiek izārstēta nekavējoties, zemi medicīniskie izdevumi. Maz ienaidnieku, šķēršļi cilvēku dzīvē ir minimāli. Nebūs kredītu problēmas un gūsiet panākumus tiesas prāvās. Pat nonākot slimnīcā, lielas nelabvēlīgas ietekmes nebūs. Visbeidzot, šī joga padara cilvēku ar ļoti lielu statusu sabiedrībā vai dod iespēju pilnīgi negaidītā veidā kļūt par augstu ierēdni valdības sektorā.

Translate »