Grahu Gočara Bhavās

Visas planētas nepārtraukti pārvietojas pa Zodiaku 12 zīmēm un atbilstošu laikposmu atrodas tranzītā visās 12 horoskopa mājās. Katrai planētai ir savs ātrums un nozīmīgākie ir lēno planētu – Saturna un Jupitera tranzīti. Tranzīti (Gočara) tiek skaitīti no Mēness (Čandra Lagna), Ascendenta (Lagnas) un tās planētas, kuras periods (Daša) pašlaik notiek.

Planētu tranzītu periodi 12 Zīmēs (Raši Čakra), zīmēs (Raši), Nakšatrās, Navamšās/Padās, Kakšajās

Nr.PlanētasZodiaks
360°
Zīme / Raši
30°
Nakšatra 13°20′Pada / Navamša 1/9 3°20′Kakšja 1/8
3°45′
Retrogrāds
periods
Dienā
1Saule1 gads1 mēnesis14 dienas3 dienas 12 st.3 dienas 18 st.53”
2Mēness28 dienas2 dienas 12 st.1 diena6 st.6 st. 45 min.13°30′
3Marss1,5 gadi1 mēn. 15 dienas20 dienas5 dienas5 dienas80 dienas1°16′
4Merkurs~1 gads14-30 dienas12 dienas3 dienas2 dienas 12 st.24 dienas~1°
5Jupiters12 gadi13 mēneši160 dienas40 dienas45 dienas120 dienas14′
6Venēra~1 gads~30 dienas13 dienas3 dienas 6 stundas.3 dienas42 dienas1°16′
7Saturns29,5 gadi30 mēneši400 dienas100 dienas3 mēneši 22 dienas140 dienas0-8′
8Rahu18 gadi18 mēneši240 dienas60 dienas2 mēneši 15 dienas21′
9Ketu18 gadi18 mēneši240 dienas60 dienas2 mēneši 15 dienas21′

Planētu tranzītu tabula no Džanma Raši (dzimšanas Mēness)

Mantrešvara, klasiskais teksts Phaladeepika
Graha123456789101112
Sūrja / Saule(–)(–)(+)(–)(–)(+)(–)(–)(–)(+)(+)(–)
Sūrja Vedha*91011123456
Šani / Saturns(–)(–)(+)(–)(–)(+)(–)(–)(–)(–)(+)(–)
Šani Vedha12119653
Mangala / Marss(–)(–)(+)(–)(–)(+)(–)(–)(–)(–)(+)(–)
Mangala Vedha12119653
Šukra / Venēra(+)(+)(+)(+)(+)(–)(–)(+)(+)(–)(+)(+)
Šukra Vedha871109122511436
Čandra / Mēness(+)(–)(+)(–)(–)(+)(+)(–)(–)(+)(+)(–)
Čandra Vedha579101122113486
Budha / Merkurs(–)(+)(–)(+)(–)(+)(–)(+)(–)(+)(+)(–)
Budha Vedha854329101671211
Guru / Jupiters(–)(+)(–)(–)(+)(–)(+)(–)(+)(–)(+)(–)
Guru Vedha1275431110982
Rahu / Ketu(–)(–)(+)(–)(–)(+)(–)(–)(–)(–)(+)(–)

Vedha – šķērslis labvēlīgiem vai nelabvēlīgiem rezultātiem

Vedha ir šķērslis labvēlīgo rezultātu izpausmē, vienai tranzīta planētai ietekmējot citu tranzīta planētu. Saule dos labvēlīgus rezultātus, šķērsojot 11., 3., 10. un 6. māju, ja atbilstošās Vedhas vietas, proti, attiecīgi 5., 9., 4. un 12. māja, netiks bojātas no nevienas planētas, izņemot Saturnu, tranzītā. Tātad, kā minēts iepriekš, Saule dod pozitīvus rezultātus, pārvietojoties no Mēness 3., 6., 10. un 11. mājā. Taču Mantrešvara šiem labvēlīgajiem tranzītiem ievieš jēdzienu “Vedha” (obstrukcija, traucēklis, protests).

Saules tranzītam caur 3. māju Vedhu radīs jebkuras planētas (izņemot Saturnu) tranzīts caur 9. māju, Saules tranzītam caur 6. māju, Vedhu radīs jebkuras planētas (izņemot Saturnu) tranzītu. ) caur 12. māju Saules tranzītam cauri 10. mājai Vedhu izveidos jebkuras planētas tranzīts 4. mājā un Saules tranzītam 11. mājā Vedhu radīs jebkuras planētas tranzīts 5. mājā. Tādējādi, ja, piemēram, Saule tranzītā ienāca 10. Mājā, tranzīts saskaņā ar Vedha likumu 4. mājā atcels Saules tranzīta labvēlīgos rezultātus 10. mājā.

Nav līdz galam skaidrs, kāpēc Mantrešvara runā par “jebkuru planētu, izņemot Saturnu”. Merkuram, piemēram, tāda pozīcija, kad viņš būs 7. mājā no Saules, vienkārši nevar būt.

Vedhas pārējām tranzīta planētām:
Mēness tranzītam 
labvēlīgas mājas ir 1., 3., 6., 7., 10. un 11. māja. Vedha mājas ir attiecīgi 5., 9., 12., 2., 4. un 8. māja.
Rezultāti neizpaudīsies, ja tajā pašā laikā Merkurs tranzītos attiecīgajā Vedhas vietā.
Marsa tranzītam labvēlīgās mājas ir 3., 6. un 11., un atbilstošās Vedha mājas ir 12., 9. un 5. māja. Tas pats attiecas uz Saturnu, taču viņa gadījumā rezultāti neizpaudīsies, ja tajā laikā Saule šķērsos Vedhas māju. Vedhas mājas labvēlīgam Marsa un Saturna tranzītam (Saturnam – Saule ir izņēmums)
Merkura tranzītam labvēlīgās mājas ir 2., 4., 6., 8., 10. un 11. vieta. Atbilstošās Vedha mājas ir 5., 3., 9., 8. un 12. vieta. Merkura gadījumā rezultāti neizpaudīsies, ja Mēness tajā pašā laikā šķērsos Vedha māju.
Jupitera tranzīts būs labvēlīgs 2., 11., 9., 5. un 7. mājā, ja attiecīgās mājas ir Vedha, proti, 12., 8., 10., 4. un 3., kuras neaizņem citas planētas.
Venēras tranzīts 2., 3., 4., 5., 8., 11. un 12. datumā dos labvēlīgus rezultātus, ja attiecīgās Vedha mājas, proti, 8., 7., 1., 10., 9., 5., 11., 6. un 3., nav. ko aizņem citas planētas.

*Vedha ir šķērslis labvēlīgo rezultātu izpausmē, vienai tranzīta planētai ietekmējot citu tranzīta planētu.

Mēness tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Mēness tranzītā 1. mājā / Čandra Lagna (+) ja 5 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēks darbojas, pamatojoties uz iekšējiem emocionāliem impulsiem, ir iespējamas ekstrēmas izpausmes. Viņš kļūst pārāk iespaidojams un jūtīgs pret to, ko viņi saka par viņu, jūtīgi reaģē uz viņam veltītās uzmanības un rūpes pazīmēm. Viņš ļoti vēlas sevi parādīt no labākās puses, īpaši ģimenei un tuviem cilvēkiem, lai gan cenšas demonstrēt savu neatkarību no jebkura. Tas viss izraisa garastāvokļa svārstības un emocionālu nestabilitāti.

Cilvēka galvenās rūpes šajā laikā ir viņš pats. Cilvēku vada zemapziņas vēlme kaut ko mainīt sevī, savā mājā. Globālām pārmaiņām laika ir maz, un vēlmes drīz mainīs virzienu, pateicoties Mēness tranzītam uz citu māju. Tāpēc cilvēks dara kaut ko ātri atrisināmu, un tomēr realizē šo pārmaiņu vēlmi sev, mīļotajai – piemēram, dodas pie friziera. Šis ir laiks, kad jārisina tīri personiskas lietas. Vēlme pēc fiziskas mīlestības var pieaugt, bet tajā pašā laikā cilvēks, sākumā izrādot degsmi, var ātri izdegt. Šķiet, ka viņš pats līdz galam nesaprot, ko grib, bet, ka vēlme ir, par to nav šaubu. Turklāt iztēle mūsdienās tiek izspēlēta nopietni.

Negatīvs Mēness tranzīts – var izprovocēt cilvēku uz strīdiem. Emocionālās reakcijas dažkārt neatbilst notiekošajam. Cilvēkam var šķist, ka par viņu slikti runā vai domā, viņu moka sliktas priekšnojautas par sevi vai to, kas viņam dārgs. Viņš sprāgst par sīkumiem, kuru dēļ cilvēki patiešām var no viņa vairīties. Iespējamas fiziskas kaites, nespēks.

Mēness tranzītā 2. mājā (–) ja 7 mājā nav planētu

Šajā laikā nauda kļūst par cilvēka galveno rūpju. Tā var būt papildu peļņa, īslaicīgi papildu ienākumi, taču Mēness ir mainīga planēta, tāpēc būtu naivi gaidīt, ka nauda šajā laikā plūdīs kā ūdens. Visbiežāk šis laiks rada izmaksas. Cilvēks nodarbojas ar preču iegādi, iegādājas sadzīves piederumus un sīkumus, kas paredzēti, lai iekārtotu mājokli, padarītu to mājīgu. Ēdiens, ko gatavo mūsdienās, ir īpaši garšīgs, saimnieces neapzināti cenšas palutināt savu mājsaimniecību ar kaut ko garšīgu, īpaši mīļu. Kad Mēness iet cauri otrajai mājai, iespējama darba maiņa. Tranzītējošais Mēness iet garām mājai pārāk ātri, tāpēc tam nav laika nopietni ietekmēt, bet pārcelšanās uz citu darba vietu gadījumā tomēr ir vērts pagaidīt, kamēr Mēness paies garām 2. mājai (vai 6.10 mājai) .

Negatīvs Mēness tranzīts – var norādīt uz finansiālu zaudējumu iespējamību, jo šādās dienās cilvēki ir pakļauti nepamatotiem tēriņiem. Sievietes var iegādāties sev tīkamu piekariņu vai dārgu atjauninājumu, nopietni satricinot ģimenes budžetu. Taču var būt arī apstākļi, kas noved pie neparedzētiem izdevumiem. Paaugstināta ēstgriba noved pie pārēšanās, aizraušanās ar baudām – pie gadījuma attiecībām, bet, no otras puses, šie aspekti var izraisīt slinkuma lēkmes, apātijas, nomāktu garastāvokli.

Mēness tranzītā 3. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu

Šajā laikā rodas kontakti, kas cilvēku emocionāli uzbudina. Piemēram, būs tikšanās ar kādu tuvu radinieku, kas atkarībā no aspektiem, kas veidojas uz Mēness, būs vai nu parasta abas puses interesējoša informācijas apmaiņa, vai arī radīsies savstarpēji pārmetumi bezjūtībā un neuzmanībā pret. viens otra lietas. Šajā laikā cilvēks zemapziņā meklē informācijas avotus, neapzināti var ieslēgt radio vai televizoru laikā, kad parasti to nedara; varbūt, izdzirdējis interesantas ziņas, papļāpāt ar kaimiņu un aizmirst, kur un kāpēc viņš brauc. Šis ir burzmas, mazu izbraucienu periods, kas galvenokārt saistīts ar ikdienas un ģimenes lietām. Cilvēks var sniegt pakalpojumus ne tikai radiem, bet arī draugiem. Var nodarboties ar dokumentu, izziņu un citu ar ģimenes lietām saistītu papīru sagatavošanu: piemēram, lai identificētu bērnu bērnudārzā. Šajā laikā daudzas lietas paliek nepabeigtas, jo cilvēka uzmanību pastāvīgi novērš sarunas, zvani, steidzamākas lietas. Piemēram, viņš var saņemt vēstuli, paziņojumu vai ko tamlīdzīgu, kas mainīs viņa plānus vai satrauks viņu. Cilvēks var aiziet pēc maizes un nokļūt ciemos, vai, gluži pretēji, pie viņa nāks viesi, un viņš sēdēs kopā ar viņiem līdz tumsai, atsakoties no plānotā biznesa. Šajā laikā lēmumi var nākt it kā paši no sevis, bet patiesībā – paceļoties no zemapziņas dzīlēm. Labs laiks dzejniekiem un rakstniekiem, visiem tiem, kam darbā nepieciešama tēlaina domāšana.

Negatīvs Mēness tranzīts – šajā periodā rada nervozitāti, nemieru visnenozīmīgākajās situācijās, satraukumu, nespēju koncentrēties. Iespējama kavēšanās, nepatīkamas ziņas, vēstuļu vai citu svarīgu papīru nozaudēšana, strīdi ar radiem, draugiem, kaimiņiem. Šajā laikā ir daudz kļūdainu tālruņa savienojumu. Pastāv briesmas izplatīt baumas, kuras cilvēks uztver ļoti sāpīgi.

Mēness tranzītā 4. mājā (–) ja 10 mājā nav planētu

Sievietes, pat ja viņas neko nezina par Mēness ietekmi uz cilvēku, šajās dienās bieži vien “atceras” uzkrātos mājas darbus un sāk veikt mājas darbus – mazgāt, tīrīt, gatavot. Viņiem ir vēlme kaut ko mainīt mājā, piemēram, piekārt citus aizkarus, iegādāties kaut ko jaunu interjeram. Vīrieši mēdz doties mājās, pie ģimenes, uz sava mīļākā dīvāna. Jebkurā gadījumā, ja cilvēkam ir izvēle, viņš labprātāk paliek mājās nekā nekur brauks, ja vien tās nav svētas vai atmiņā paliekošas vietas, vai ciemošanās pie vecākiem un vecvecākiem. Šī ir tā reize, kad cilvēks atceras savus radus un, ja nebrauc ciemos, tad vismaz piezvana vai kaut ko dara viņu labā. Ja vecāku vairs nav pasaulē, viņi par sevi var atgādināt sapņos. Šis ir piemērots laiks, lai plānotu savu pārvietošanos. Būtu lietderīgi apmeklēt senču kapus.

Negatīvs Mēness tranzīts – šajā laikā partneri izraisa nemierus savas mājsaimniecības vai īpašuma dēļ. Tās var izraisīt nesaskaņas un strīdus ģimenē vai citas ģimenes problēmas, kas cilvēku emocionāli satrauc, piemēram, vecāku vai kāda ģimenes locekļa slimība. Iespējamas emocionāls diskomforts, traucējošas domas un sapņi, iekšēja mētāšanās. Cenšoties no tām atbrīvoties, cilvēks var, piemēram, sākt pārkārtot māju vai ārkārtējos gadījumos pat pamest māju, bet tas ir tad, ja tam ir apstiprinājums dzimšanas kartē.

Mēness tranzītā 5. mājā (–) ja 1 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēka galvenās rūpes ir bērni un mīlas attiecības. Atkarībā no aspektiem un planētām, ar kurām Mēness mijiedarbojas, bērni iepriecinās vecākus ar saviem panākumiem vai, gluži pretēji, sagādās skumjas, nepatikšanas un sajūsmu. Šis ir periods, kad cilvēks jūt nepieciešamību pēc atpūtas, vēlas atpūsties, nevis domāt par problēmām. Iet uz teātri, uz koncertu, uz restorānu utt. var dot cilvēkam daudz patīkamu minūšu, jo viņš ir iekšēji noskaņots uz to, ka viņš tiks izklaidēts, dāvinās dāvanas, tiks slavēts. Apkārtējiem šajās dienās nevajadzētu taupīties ar komplimentiem un uzslavām šāda horoskopa īpašniekam, jo patīkami mirkļi iegrims viņa dvēselē, un viņš kādreiz atbildēs ar to pašu monētu.

Labs laiks radošiem cilvēkiem – māksliniekiem, dzejniekiem, māksliniekiem – viņus, ja ne uz ilgu laiku, apciemo mūzas. Dvēsele lūdz mīlestību, tāpēc cilvēks viens otru vieglāk iepazīst, piekrīt tuvām attiecībām, sievieti var uzpirkt uzmanības un rūpju zīmes par sevi un bērniem, ja tādas ir. Mīļotāji atzīstas savās jūtās, meklē tikšanās ar saviem mīļajiem, raksta viņiem dzejoļus, dāvina dāvanas, izrāda visa veida rūpes. Bet jāatceras, ka šajās dienās palielinās ieņemšanas iespējamība. Šajā laikā ir labi organizēt kādas kopīgas aktivitātes ar bērniem, piemēram, ar visu ģimeni, apmeklēt izklaides vietas vai iesaistīt bērnus kolektīvā jaunradē vai spēlēs.

Negatīvs Mēness tranzīts – var atnest strīdu ar mīļajiem, neapmierinātību vai vilšanos viņos, kas ietekmē garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. Pastāv laulības pārkāpšanas briesmas, pārmērīga tieksme pēc baudām uz reputācijas rēķina. Ar bērniem var rasties problēmas, kurām nepieciešama obligāta iejaukšanās. Cilvēks azartspēlēs var meklēt aizmirstību no emocionālām problēmām, taču tās nenesīs atvieglojumu, jo īpaši tāpēc, ka mūsdienās azartspēles draud ar zaudējumiem.

Mēness tranzītā 6. mājā (+) ja 12 mājā nav planētu

Šis tranzīts pievērš cilvēka uzmanību galvenokārt savai veselībai, mājsaimniecību, kalpu un mājdzīvnieku veselībai, bet var ietekmēt arī darba un rūpnieciskās lietas. Kas attiecas uz veselību, cilvēks mūsdienās var sākt ievērot kādu diētu, uzsākt veselības kursu vai arī viņš atkal nolemj piekopt veselīgu dzīvesveidu, saistībā ar kuru viņš sastādīs rīcības plānu, atlasīs vingrinājumu sarakstu un pat sākt tos izpildīt bez prieka. Šajās dienās viņš skrupulozi ievēros plānu, bet cik noturēs viņa griba un apņēmība, rādīs dzemdību horoskops. Viens Mēness, kas, kā zināms, ir ļoti mainīgs, nepalīdzēs ar to tikt galā.

Kas attiecas uz darbu, tad ar to var būt saistīts zināms nemiers: kolēģis var lūgt palīdzību vai, gluži pretēji, kāds no mājām palīdzēs veikt kādu no pienākumiem. Jūs varat nolemt mainīt darbu. Ja cilvēks meklē darbu, tad mūsdienās to ir vieglāk atrast.

Šajās dienās cilvēks sāk “redzēt” to, kas citās dienās paiet garām viņa uzmanībai – piemēram, kādam mājsaimniecībā norauta poga, putekļi uz skapja, nekārtība virtuves skapjos. Rezultātā vietējās nekārtības likvidēšana nemanāmi pārvēršas par vispārēju tīrīšanu visā mājā. Nu, ja, lai pabeigtu šo tīrīšanu, pietiks dienas, līdz Mēness virzīsies cauri 6. mājai. Ja nepietiek, tad sabrukums var palikt līdz nākamajai Mēness tranzītami caur šo māju, un tad viss sāksies no jauna. Papildus tīrīšanai ir jāsamazina esošais un jārēķina nākotnes ģimenes budžets un jāizdara daudz sīkumu, ko cilvēks atceras tieši tad, kad Mēness iekrīt 6. mājā, un ko viņa rokas citreiz nesasniedz.

Negatīvs Mēness tranzīts – var izraisīt sliktu veselību, emocionālu depresiju dažu apstākļu dēļ, kas saistīti ar paša cilvēka vai viņa tuvinieku veselību. Iespējama ar darbu saistīta pieredze: piemēram, dienestā veidojas emocionāli sarežģīta situācija, īpaši sieviešu kolektīvam. Patiesie strīda cēloņi nereti tiek slēpti pat no pašām konfliktējošām pusēm, un tās viena otrai izsaka pilnīgi atšķirīgas pretenzijas. Jebkurā gadījumā cilvēka sniegums mūsdienās krītas. Šādās dienās ar zālēm un alkoholiskajiem dzērieniem jābūt uzmanīgiem. Iespējama saindēšanās. Gremošanas traucējumi var rasties arī raižu, baiļu, spēcīgu sajūtu dēļ.

Mēness tranzītā 7. mājā (+) ja 2 mājā nav planētu

Šajā laika posmā cilvēks kļūst jutīgāks pret to, kā pret viņu izturas un ko par viņu saka. Viņš pats ir draudzīgs pret citiem un to pašu sagaida arī no viņiem. Šādā brīdī cilvēks kļūst laipnāks un atsaucīgāks, rūpējas par partneri, cenšas iedziļināties viņa lietās. Nejaušai tikšanās var būt tālejošas sekas. Vīrietis var satikt savu nākamo sievu vai topošo biznesa partneri, parasti sievieti. Sieviete ir biznesa partneris, nākotnes tuvs draugs. Jebkurā gadījumā sastaptais cilvēks iegrimst dziļi zemapziņā un iedarbojas uz horoskopa īpašnieku savu, lai arī ne vienmēr redzamo, ietekmi. Mēness kustas ātri, pēc dienas vai divām vēlme var pazust vai to aizēnot citas rūpes. Tas pats attiecas uz šķiršanos. Šajā laikā parasti tiek izlemti jautājumi, kas ir atkarīgi no citas personas noskaņojuma, labas gribas vai autoritātes. Tiek noformēti un apliecināti oficiāli papīri, piemēram, pilnvaras, parakstīti līgumi un vienošanās, iesniegti pieteikumi dzimtsarakstu nodaļā un tiesās utt. Ir labi konsultēties ar juristiem un visādiem konsultantiem, vēlams sievietēm. Arī oficiālās tikšanās un prezentācijas solās būt veiksmīgas (ja nav negatīvu Mēness aspektu un dzimšanas kontrindikāciju), jo šis ir labākais laiks reklāmai, īpaši, ja Mēness ir pilnmēness tuvumā. Šādās dienās cilvēks daudz labprātāk pilda sabiedriskos uzdevumus un parasti ir atvērtāks nekā citreiz. Intervijas ar viņu ir dziļas un sirsnīgas. Arī šajā laikā cilvēks ir ļoti uzņēmīgs pret reklāmu, īpaši sievietes, kuras var iegādāties kaut ko reklamētu vai noslēgt kādu līgumu pēc dvēseles radinieka ieteikuma.

Negatīvs Mēness tranzīts – var ienest nesaskaņas attiecībās ar laulības un biznesa partneriem, tāpēc stresa apstākļos nevajadzētu izdarīt tālejošus secinājumus un noteikti censties tos punktēt. Jebkurā gadījumā nevar izvairīties no satraukuma un satraukuma par partnerattiecībām. Cilvēks var kļūt aizdomīgs, iedomāties, ka viņu neuzskata, mīdīt viņa tiesības. Visbiežāk tās ir tikai īslaicīgas nesaskaņas, taču, ja laikus neapstāsies, var pienākt pat attiecību lūzums.

Mēness tranzītā 8. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu

Parasti šis ir grūts mēneša periods. Cilvēkam var uzkrist daudz neatliekamu lietu, kas saistītas ar ģimenes budžetu, alimentiem, apdrošināšanu, nodokļiem, vērtspapīriem, kas prasīs lielu garīgo spēku. Kreditori var prasīt parādu atmaksu, vai, gluži otrādi, šajās dienās “parādās” nauda. Bet tie nav papildu ienākumi, kā Mēness tranzītā laikā, kad viņa staigā pa 2. māju, bet gan nauda, ko cilvēks nav nopelnījis pats, bet tie tomēr viņam bija paredzēti. Piemēram, alimenti, apdrošinājuma summas izmaksa, bankas procenti utt.

Ja nav ārēju notikumu, tad cilvēks ir iegrimis savās iekšējās domās un pārdzīvojumos, kam vienmēr ir pamats. Iespējamas neskaidras priekšnojautas, brīdinoši sapņi vai murgi, no kuriem cilvēks ilgstoši nevar attālināties. Mēness ejot cauri 8. mājai, cilvēku piesaista viss noslēpumainais. Tie, kas nodarbojas ar meditāciju, psihiskiem eksperimentiem utt., ņemiet vērā, ka šādās dienās pārdzīvojumi ir gaišāki un dziļāki.

Ja laikā, kad Mēness gāja cauri 7. mājai, starp partneriem izcēlās strīds un izlīgums nesanāca, tad tagad viņi par to piedzīvos vēl sāpīgākus pārdzīvojumus nekā iepriekš. No vienas puses, tas izpaužas kā vainas sajūta, no kuras cilvēks vēlas atbrīvoties, un tāpēc viņš meklē veidus, kā samierināties, bet, no otras puses, tā ir zemapziņas vēlme mainīt attiecību stilu ar partneris vai pat mainīt partneri. Aizvainojums sevī ietver arī zemapziņas vēlmi atriebties likumpārkāpējam. Strīdiem ar partneri šajā periodā var būt seksuāla pieskaņa, tas ir, to pamatā var būt vai nu seksuāla neapmierinātība, vai vēlme piedzīvot kaut ko jaunu un aizraujošu. Šajā laikā seksuālās vēlmes parasti palielinās.

Negatīvs Mēness tranzīts – jums jābūt uzmanīgam, jo horoskopa 8. mājā – tas ir sarežģītu psiholoģisku pārdzīvojumu lauks. Šobrīd iespējamās problēmas lielā mērā ir atkarīgas no tā, kuras planētas ir iesaistītas aspektos un kuras dzimšanas mājas tās ietekmē. Un, kā jūs jau zināt, no tā, kas rakstīts dzimšanas kartē. Parasti šie aspekti var apdraudēt sieviešu radītās nepatikšanas. Iespējami emocionāli satricinājumi, aizvainojums, skandāli, traumas, saindēšanās, tuvas sievietes slimība. Negatīvās maģiskas ietekmes briesmas. Var rasties problēmas ar nodokļu inspekciju.

Mēness tranzītā 9. mājā (–) ja 3 mājā nav planētu

Pēc sāpīgām pārdomām, kas ir neizbēgamas, Mēnesim ejot cauri 8. mājai, cilvēks nonāk pie secinājuma, ka pret dzīvi ir jāizturas filozofiski. Ja visu savu laiku veltīsi neauglīgiem mēģinājumiem mainīt šo pasauli, tad pašai dzīvei laika neatliks. Tā rezumējot savas pārdomas par esības trauslumu, cilvēks tiecas pēc tā, kas nes brīvības un plašuma sajūtu. Studenti ņem mācību grāmatas. Zinātnieki ar īpašu prieku iegrimst savos pētījumos. Dabas un brīvdabas cienītāji dodas pārgājienos, medībās vai makšķerēšanā. Atgriežoties, pat bez liela laupījuma, viņi visi kā viens atzīmē, ka atmosfēra šoreiz bija ārkārtīgi sirsnīga. Ticīgie šādās dienās bieži vēršas pie saviem biktstēviem, kristī savus bērnus.

Šajās dienās var sagaidīt ciemiņus no tālienes, biežāk radiniekus. Piemērots laiks, lai pieteiktos dažādās valsts aģentūrās, sociālajos departamentos, advokātu birojos, valsts struktūrās, tostarp starptautiskajās komitejās un organizācijās.

Negatīvs Mēness tranzīts – ja šajā periodā tas veido negatīvu aspektu ar dzimšanas planētu vai tranzīta ļaundabīgu planētu, tad kontaktēšanās ar šiem gadījumiem nedos pareizu rezultātu. Labākajā gadījumā pieteikums pazudīs starp papīriem, un tāpēc būs jāpieliek lielas pūles, lai beidzot to izskatītu. Sliktākajā gadījumā jūs varat saņemt oficiālu atbildi. Arī šajā laikā nevajadzētu doties ceļojumos, īpaši garos un pa ūdeni. Jūs nevarat sākt jaunu biznesu, iegūt darbu, investēt ārvalstu firmās, un kopumā labāk ir piesargāties no jebkura biznesa ar ārzemniekiem.

Mēness tranzītā 10. mājā (+) ja 4 mājā nav planētu

Skaidrs, ka straujā Mēness pāreja caur 10. māju nevar būtiski ietekmēt karjeru vai garantēt paaugstinājumu amatā. Šobrīd tranzīts galvenokārt ietekmē cilvēkus, kuri ir populāri, slaveni, ieņem kādu ievērojamu vietu sabiedrībā. Piemēram, politiķi šīs dienas var izmantot publiskām uzstāšanās reizēm, reklāmas kampaņām, mītiņiem, preses konferencēm. Pirmkārt, tas dos cilvēku pieplūdumu, jo lielāks, jo tuvāk Mēness būs pilnmēness, un, otrkārt, pūlis viņus, visticamāk, ievēlēs par saviem pārstāvjiem. Arī pazīstamus māksliniekus šajās dienās gaida pilna māja un pieaugoša popularitāte tautas vidū. Citiem cilvēkiem notikumu esamība vai neesamība ir atkarīga no kādas planētas veido mēness aspektus. Jebkurā gadījumā šie notikumi būs saistīti ar oficiāliem un karjeras jautājumiem. Tās var būt dažāda plāna lietas – no tējkannas iegādes birojam un kolēģa dzimšanas dienas svinībām līdz amata vai vadības maiņai. Vai, piemēram, birojs vai nodaļa, kurā cilvēks strādā, pārcelsies uz citu telpu, un saistībā ar to tas būs jāsakārto. Varbūt cilvēks izrādīs rūpes par priekšniekiem vai, gluži otrādi, varas iestādes izrādīs rūpes par darbiniekiem.

Visticamāk, horoskopa īpašniekam šajās dienās nāksies saskarties ar ietekmīgām sievietēm vai tādām, kurām ir svarīga loma viņa profesionālās darbības jomā un no kurām ir atkarīga viņa karjera. Lai gan kopumā lūgumu un petīciju izteikšana augsta ranga cilvēkiem mūsdienās lielas uzvaras nesola. Mēness ir mainīga planēta un daudz ko slēpj sevī, atklājot tikai to, kas varētu patikt sabiedrībai.

Negatīvs Mēness tranzīts – brīdināt no visa, kas saistīts ar 10. mājas jautājumiem. Šobrīd darba lietās var traucēt sadzīves problēmas, nepatikšanas darbā, slikta veselība, liedzot nepārprotami pildīt savus pienākumus, iespējama ķilda ar priekšniecību. Iespējama mātes vai sievas slimība.

Mēness tranzītā 11. mājā (+) ja 8 mājā nav planētu

Mēnesim ejot caur 11. māju, draugiem var būt nepieciešama uzmanība vai palīdzība. Lai gan nav izslēgts pretējais, īstajā brīdī palīgā nāks draugi. Var parādīties kāds, kurš vēlāk kļūst par tuvu draugu. Cilvēks kopumā šajā laikā izjūt īpašu tuvību ar draugiem, izjūt vajadzību pēc tiem. Viņš dalās ar viņiem savos nākotnes plānos, cenšas tos iesaistīt savos turpmākajos projektos. Tikšanās var notikt horoskopa saimnieka mājā vai citur, taču atmosfēra tik un tā būs mājīga.

Iespējams arī, ka cilvēks šajās dienās būs noslogots ar sociālo darbu vai viņš apmeklēs biedrības sapulci, kurā viņš ir biedrs. Labs laiks radošam vai pētnieciskam darbam, komunikācijai ar neparastiem cilvēkiem. Piemēram, ir iespējama tikšanās ar sievieti, ko cilvēks uztvers kā likteņa dāvanu. Šādos periodos ieteicams veidot nākotnes plānus, jo šajā laikā cilvēks intuitīvi jūt daudzsološus virzienus un paredz viena vai otra scenārija veiksmi. Taču tajā pašā laikā jāsaprot, ka jebkuru plānu nevar realizēt tieši tādā formā, kā tas ir plānots, tāpēc būtu jāparedz vairāki varianti jautājuma risināšanai vai idejas īstenošanai un jāidentificē izejas no iespējamiem strupceļiem. Var arī apmeklēt lekcijas, uzsākt kopīgu radošo darbu.

Negatīvs Mēness tranzīts – gluži pretēji, nes plānu sabrukumu. Šajās dienās izpildei paredzētās lietas noteikti ies nepareizā secībā, un daudzas no tām vienkārši nenonāks rokās, jo noteikti iesakņosies kādi notikumi, kas pārkāps visus plānus. Kādi būs šie notikumi, rādīs Mēness aspekti. Turklāt šajās dienās emocionālais stāvoklis atstāj daudz ko vēlēties. Neapmierināti plāni un sagrautas cerības.

Mēness tranzītā 12. mājā (–) ja 6 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēks cenšas atrauties no ārpasaules steigas un burzmas. Viņu ievelk nomaļā nostūrī, lai tur mierīgi nodotos domām vai beidzot darītu to, uz ko velk dvēsele. Ikvienam cilvēkam ir nepieciešami vientulības brīži, jo nespēja vismaz kādu laiku pabūt vienam galu galā izjauc garīgo veselību un noved pie neirozēm. Ir labi, ja šī vientulības tieksme sakrīt ar iespēju to izdarīt, un vēl labāk, ja tas viss sakrīt ar laiku, kad Mēness iet cauri horoskopa 12. mājai (sevišķi, kad tas ir pie jauna mēness), kad cilvēka iekšējie ritmi ir noskaņoti uz mieru un saziņu ar Dievu.

Šajās dienās cilvēks kļūst iejūtīgāks pret tiem, kam ir atņemta dzīvība, viņam rodas vajadzība viņiem palīdzēt. Labi, ka šī vēlme tiek realizēta konkrētās darbībās, nevis nepaliek emociju līmenī. Jums var nākties apmeklēt kādu slimnīcā vai pašam apmeklēt medicīnas centru, lai veiktu nepieciešamās pārbaudes. Šādās dienās var parādīties latentas slimības, lai gan, lai šajā jautājumā izdarītu galīgos secinājumus, ir vērts veikt rūpīgākus un šaurāk fokusētus pētījumus laikā, kad Mēness aizies horoskopa 6. mājā.

Šis ir vislabvēlīgākais laiks tempļu, klosteru, svētvietu apmeklēšanai, kā arī lūgšanām, komūnām, grēksūdzei. Cilvēki, kas nodarbojas ar garīgām praksēm, šādās dienās saņem atklāsmes.

Negatīvs Mēness tranzīts – cilvēks vai nu kļūst pārāk jutīgs pret visu, kas notiek viņam apkārt (visā redz dažas pazīmes, kas norāda uz nepatikšanām, viņš var redzēt satraucošus sapņus), vai arī mēģina aizbēgt no problēmām, paslēpties no visiem, lai iegremdēties savos pārdzīvojumos. Iespējamas slepenu ienaidnieku mahinācijas, negodīgas apsūdzības, tenkas. Sajūtas par to un nespēja pasargāt sevi no uzbrukumiem var izraisīt nervu sabrukumu. Ja šajā periodā saasinās kāda hroniska slimība, tad labāk konsultēties ar ārstu un doties uz slimnīcu, ja viņi uz to uzstāj.

Šajās dienās attiecībās ar mīļajiem iespējama zināma atsvešinātība. Un, protams, nedariet neko nelikumīgu.

Saules tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Saules tranzīts 1. mājā (–)

Saulei izejot cauri horoskopa 1. mājai, cilvēks “atceras” sevi. Viņš sāk pievērst uzmanību savam izskatam, fiziskajam stāvoklim. Kļūst stiprāks, viņa balsī parādās autoritārs, pārliecinošs, pavēlošas notis. Paaugstināta pašcieņa, pašcieņa. Cilvēks šajā laikā vairāk nekā jebkad agrāk apzinās savu nozīmi un unikalitāti, tāpēc sāk nodarboties ar lietām, kas tieši saistītas ar sevi. Viņš cenšas sevi apliecināt, pārbaudīt sevi un savus spēkus, viņam ir vēlme ieņemt dominējošu stāvokli, būt galvenajam varonim jebkurā situācijā. Nav pārsteidzoši, ka tādā veidā viņš kļūst redzamāks citiem. Šajā laikā paaugstinās vitalitāte, tāpēc cilvēki viegli tiek galā ar slimībām, un hroniskas slimības pāriet uz fona.

Ar negatīvu Saules tranzītu caur 1 māju var rasties slikta pašsajūta, pašapliecināšanās problēmas. Cilvēku tiešām var “pagrūst” vai nepamanīt, bet iespējams, ka viņam tā vienkārši šķitīs. Vai arī cilvēks kļūst nepanesams, viņam veidojas diktatoriski ieradumi, sakāpināta iedomība, augstprātība utt.

Saules tranzīts 2. mājā (–)

Kad Saule virzās pa horoskopa 2. māju, cilvēks kļūst piezemētāks. Materiālās intereses ir pirmajā vietā. Cilvēks domā par jauniem pelnīšanas līdzekļiem, meklē iespēju vairot savu bagātību. Šajā laikā var iegādāties lielas preces; pērkot tos, cilvēks bieži vien domā ne tik daudz par to izmantošanu, bet gan par investīcijām. Līdz ar to Saules iešanas caur horoskopa 2. māju periodam var sagatavoties gan naudas saņemšanai, gan izdevumiem, nereti lieliem. Daudz kas ir atkarīgs no aspektiem, ko Saule saņem, ejot cauri šai mājai. Ar labiem aspektiem jūs varat prognozēt laimestus un finansiālus panākumus. Labvēlīgie aspekti tranzītajai Saulei otrajā mājā ir saistīti ar apstākļiem, kuru dēļ uzlabosiet savu materiālo stāvokli – vai nu pašu pūļu rezultātā, vai ar vecāku, priekšniecības un citu autoritātes palīdzību.

Ar negatīvu Saules tranzītu saruna var būt vairāk par zaudējumiem un materiāliem zaudējumiem, nevis par peļņu un pirkumiem. Lai gan tradicionāli otro māju sauc par naudas un materiālās labklājības namu, jāatceras, ka ir iespējams uzkrāt ne tikai materiālās, bet arī garīgās vērtības. Tāpēc šeit var runāt par garīgā stāvokļa pavairošanu.

Saules tranzīts 3. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu

Palielināsies informācijas un ideju plūsma. Automašīna un citi pārvietošanās līdzekļi, ceļojumi, datori, sakaru tehnika, tehnika mājai un birojam, kontakti un korespondence šajās dienās būs visticamākās jūsu interešu un aktivitāšu jomas.

Kad tranzīta Saule iet cauri 3. mājai Saule virzās cauri šai mājai, cilvēks atrodas kustībā, nepārtraukti tiecoties pēc dažādības un pārmaiņām. Viņam ir daudz steidzamu lietu un jautājumu, kas jārisina nekavējoties. Viņš kļūst daudz zinātkārāks un sabiedriskāks. Šajā laikā ievērojami palielinās tikšanos un kontaktu skaits ar cilvēkiem. Rodas interese mācīties, cilvēki pērk vairāk grāmatu, sāk apmeklēt kādus kursus, biežāk ieskatās bibliotēkās, var arī iesaistīties izglītojošās vai aģitācijas aktivitātēs. Iespējami īsi braucieni, īslaicīgi komandējumi vai dzīvokļa maiņa, darbs. Labs laiks dokumentu kārtošanai un citiem svarīgiem papīriem.

Ar negatīvu Saules tranzītu šis ir satraukuma periods, daudz neproduktīvu nepatikšanu, pārpratumu, neatbilstību un savstarpējas sapratnes problēmas. Ceļošana nav vēlama, lai gan var rasties steidzama nepieciešamība ceļot, kas izjauc ierasto darba grafiku.

Saules tranzīts 4. mājā (–) ja 10 mājā nav planētu

Šī perioda saules enerģija galvenokārt ir vērsta uz jūsu ģimeni, mājsaimniecības darbiem un lietām, kas saistītas ar jūsu māju vai īpašumu. Palielināsies interese par attiecībām un lietām ģimenē, kā arī līdzdalība tajos. Tu vairāk apzinies savu lomu un ietekmi ģimenē un nepieciešamību tajā sevi apliecināt. Ja jūs nesaista ģimenes saites vai jūsu dzīvesveids maz ietekmē situāciju mājā, priekšplānā izvirzīsies praktiskas vai psiholoģiskas problēmas, ar kurām jūs aizstājat visu, kas attiecas uz mājām un ģimeni.

Kad tranzīta Saule iet cauri 5. mājai, tā ietekmē lietas, kas saistītas ar mājām, ģimeni, bērniem, vecākiem. Šajā laikā cilvēks parasti izvairās no visādām tikšanām un citām cilvēku pulcēšanās vietām, dodot priekšroku mājas videi, nevis sabiedrībai. Galvenā enerģija tiek tērēta savām mājām un ģimenei, jo visvairāk šajā periodā cilvēks ir nobažījies par savas un savu tuvinieku eksistences drošību un uzticamību. Lielāka uzmanība tiek pievērsta vecākiem un ģimenes saitēm. Nereti šajā periodā ir lietas, kas saistītas ar zemes gabala, mājas, dzīvokļa sakārtošanu, pirkšanu vai pārdošanu, nomu. Vai ar mājas vai lauku kotedžas celtniecību.

Ar negatīvu Saules tranzītu – šajā periodā rodas problēmas saistībā ar ģimeni, mājām, vecākiem, kuru risināšanas galvenais slogs gulstas uz horoskopa īpašnieku. Atkarībā no planētas, ar kuru Saulei ir negatīvs aspekts, tas var būt ugunsgrēks, zādzība vai vienkārši elektrības vadu bojājums vai ūdens padeves pārtraukums. Nekustamā īpašuma pirkšana šajā gadījumā ir ļoti nevēlama.

Saules tranzīts 5. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu

Pat ja jūs parasti neļaujaties savām vājībām, jūsu vēlme baudīt un tiekšanās pēc baudām pastiprināsies. Šajā periodā priekšplānā izvirzās romantika, humors un iztēle. Bērniem jūsu dzīvē būs lielāka nozīme. Finanšu un citi riski kļūs par šī perioda neatņemamu iezīmi.

Kad tranzīta Saule iziet cauri horoskopa 5. mājai, pastiprinās optimisms, vēlme parādīt sevi no labākās puses, būt pamanāmam, nozīmīgam, mīlētam. Cilvēks kļūst mīļāks, meklē romantiskus piedzīvojumus. Šis ir īslaicīgu intrigu un mīlas piedzīvojumu laiks, taču var sākties arī nopietnas, lai arī neapgrūtinošas mīlas attiecības. Apaugļošanās iespēja palielinās. Izpriecu un piedzīvojumu slāpes atrod izeju izklaides vietu apmeklēšanā – stadionos, atrakcijās, restorānos, kazino utt. Cilvēki ar augstākām garīgām vajadzībām apmeklē teātrus, izstādes, muzejus, dzejas lasījumus un citus kultūras pasākumus. Ja cilvēkam ir bērni, tad laiks par tiem parūpēties. Arī šajā periodā veiksmes faktors ir spēcīgs, tātad veiksmīgs

Ar negatīvu Saules tranzītu iespējamas problēmas ar bērniem un mīļajiem. Mīlestības attiecības, kas sākas šādā periodā, nesīs tikai vilšanos, lai arī cik rožainas tās sākotnēji šķistu. Jebkuri piedzīvojumi ir kontrindicēti. Azartspēles var novest pie reputācijas zaudēšanas.

Saules tranzīts 6. mājā (+) ja 12 mājā nav planētu

Pieaugošā satraukums par darbu šajā periodā ļauj saprast stimulus un to neesamību. Šajā periodā jūs labāk noteiksiet personīgo statusu un ietekmi starp tiem, ar kuriem strādājat. Šo periodu raksturo ikdienišķas aktivitātes, kurās būs nepieciešami citu cilvēku pakalpojumi – piemēram, friziera apmeklējums, skaistumkopšanas salons, medicīniskā pārbaude, zobārsta apmeklējums, mājas uzkopšana vai dārza sakopšana. Jūsu vispārējā veselība un fiziskā sagatavotība arī tiks izvirzīta priekšplānā.

Saules tranzīts caur horoskopa 6. māju galvenokārt ietekmē pašu vai mājsaimniecības locekļu, ģimenes locekļu, kalpu, dzīvnieku veselību. Cilvēks pievērš uzmanību savam veselības stāvoklim – vai nu sāk ārstēties, vai nodarbojas ar slimību profilaksi. Jebkurā gadījumā viņš lielāku nozīmi piešķir higiēnai, uzturam, dzīves apstākļiem. Tāpat šis laika posms ir labvēlīgs autoritātes iegūšanai profesionāļu vidū, attiecību uzlabošanai ar ģimenes locekļiem un apkalpojošo personālu, ar darba kolēģiem. Šajā laikā cilvēkam ir daudz aktuālu lietu, un viņš meklē efektīvus veidus, kā tās atrisināt. Iespējams, ka viņš tiks paaugstināts amatā vai, gluži otrādi, nonāks nepatikšanās, ja aspekti šobrīd būs nelabvēlīgi. Var būt iespēja gūt blakus ienākumus, vai arī cilvēkam tiks piedāvāts jauns darbs.

Ar negatīvu Saules tranzītu var parādīties nepatikšanas darbā vai veselības problēmas. Tāpat visticamāk horoskopa īpašniekam šajā periodā nāksies par kādu parūpēties – piemēram, parūpēties par slimu mājsaimniecību.

Saules tranzīts 7. mājā (–)

Priekšplānā izvirzīsies jūsu ietekme uz citiem un jūsu spēja panākt viņu sadarbību. Jūsu iekšējais es mudina jūs uz izlēmīgu rīcību juridiskos jautājumos, līgumos, sarunās un attiecībās kopumā. Šajā tranzītā cilvēks ir orientēts uz sadarbību, viņam priekšplānā izvirzās partneri gan laulībā, gan biznesā. Viņš meklē sapratni ar viņiem. Cilvēks atrod atbildes uz daudziem jautājumiem, sazinoties vai mijiedarbojoties ar citiem cilvēkiem. Viņš parāda sevi sabiedrībai, uzzina cilvēku viedokli par sevi un savu darbību, kas viņam šobrīd ir ļoti svarīgi. Labs brīdis reklāmai, līgumu slēgšanai, pārrunām, politiskām un sabiedriskām aktivitātēm, kā arī saderināšanās izsludināšanai, kāzām un jebkuriem kultūras pasākumiem. Labvēlīgi tiesvedībām, prasības celšanai civiltiesā, tomēr arī šeit jāizvēlas atbilstošie aspekti.

Negatīvs Saules tranzīts negatīvi ietekmē visu iepriekš minēto. Ar šādu planētu izkārtojumu nevajadzētu risināt sadarbības jautājumus, iecelt laulību vai tiesvedību. Sabiedriskā doma šajā gadījumā gandrīz noteikti nebūs horoskopa īpašnieka pusē

Saules tranzīts 8. mājā (–)

Īpaša uzmanība šajā tranzītā (mēnesī) tiks pievērsta naudai un amatiem, kas iegūti ģimenes saišu, mantojuma, biznesa partnerattiecību un laulības ceļā. Iespējama arī parādu atmaksa vai iekļūšana, aizņemšanās, prasmju pielietošana vai attīstīšana, kas palīdzēs kļūt neatkarīgam finansiāli un citādi. Iespējami notikumi, kas saistīti ar ķirurģiju, psihoanalīzi un seksuālām problēmām.

Grūts laiks, pat ja Saulei laikā, kas šķērso šo māju, nav negatīvu aspektu. Cilvēks piedzīvo pastāvīgu spriedzi, viņam kaut kas ir jāpārvar, par kaut ko jācīnās. Šajā laikā pieaug seksuālais potenciāls, tāpēc bieži cilvēks šajā jomā cenšas piedzīvot ko jaunu, meklējot spēcīgas sajūtas. Viņu var ieraut finansiālās problēmās, savās un citos. Tos risinot, viņš var gūt gan lielu peļņu, gan lielus materiālus zaudējumus atkarībā no aspektiem, ko saņem tranzītā Saule. Iespējamība, ka cilvēkam būs jārisina lietas, kas saistītas ar mirušiem cilvēkiem, viņu mantu un naudu. Ir iespēja sazināties ar izmeklētājiem, kriminologiem un citiem tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem. Šajā periodā pieaug arī interese par noslēpumiem, par visu, kas saistīts ar citu pasauli, dziedināšanu utt., cilvēks var vērsties pie astrologa, zīlnieces, burvja, ekstrasensa.

Ar negatīvu Saules tranzītu šis laiks sola ļoti smagu, psiholoģiski saspringtu periodu. Nepatikšanas, ko cilvēks piedzīvo šajā laikā, viņam ir ļoti sāpīgas: viņa lepnums ļoti cieš, viņš uzskata sevi par pazemotu. Var būt nopietnākas problēmas. Tas ir atkarīgs no citiem indikatoriem un tuvumā esošajām planētām, kas šobrīd negatīvi ietekmē vai aspektē Sauli.

Saules tranzīts 9. mājā (–) ja 3 mājā nav planētu

Uzmanība šajā periodā ir saistīta ar apstākļiem, kas mudina jūs dāsnāk atdot savu laiku un talantus reliģiskām, izglītības vai politiskām iestādēm. Iespējams, tev radīsies vēlme paaugstināt savu izglītību vai kvalifikāciju, būsi vairāk gatavs iesaistīties spekulatīvos un citos riskantos uzņēmumos. Apņēmību un stingrību parādīsi, ceļojot uz ārzemēm vai komunicējot ar citu tautu un rasu pārstāvjiem.

Saules tranzīta laikā pa 9. māju cilvēku sāk mulst globālas problēmas. Viņš domā par Dievu, dzīves jēgu, savu vietu tajā. Viņš sāk skatīties uz jebkuru dzīves situāciju no malas. Vārdu sakot, viņš kļūst par domātāju un filozofu, un viņu vairāk interesē garīgais, nevis pasaulīgais, un kādu laiku nepretenciozās ikdienas lietas viņu vairs neaizrauj. Bieži vien šajā laikā viņam ir garīga satura grāmatas. Lai gan lietas var būt daudz vienkāršākas. Cilvēks veic kādu pētījumu vai dodas ceļojumā vai vienkārši dodas ceļojumā. Iespējami kontakti ar interesantiem cilvēkiem, savas jomas profesionāļiem. Jaunu, tostarp starptautisku, saikņu nodibināšana, pamatojoties uz zinātniskām vai citām interesēm. Savienojot ar ceturto māju, iespējams viesis no tālienes. Labs laiks sabiedriskām aktivitātēm, diploma vai disertācijas aizstāvēšanai, juridiskiem risinājumiem. jautājumi, lūgumraksti vai pieprasījumi.

Ar negatīvu Saules tranzītu tie rada neskaidrības šīs mājas lietās. Var būt problēmas ar studijām, projektu piegādi, kursa darbiem utt. Zinātniskā ideja nesaņem atzinību, pētījumi apstājas. Ņemot vērā citu planētu negatīvos aspektus, nevajadzētu doties garos ceļojumos.

Saules tranzīts 10. mājā (+) ja 4 mājā nav planētu

Varbūt šajās dienās jūs uztraucaties par savu reputāciju. Pašvērtējums un spēja realizēt savas ambīcijas paaugstināsies vai to ierobežos pašreizējie apstākļi.

Labvēlīgā Saules tranzītā cauri 9. mājai tā koncentrē cilvēka uzmanību uz karjeras un profesionālās izaugsmes jautājumiem. Cilvēkā pilnībā sāk izpausties ambiciozas domas, parādās vajadzība pēc atzinības. Viņš kļūst pašpārliecinātāks, kļūst iespējams piesaistīt citu uzmanību, kļūt slavens ar saviem darba sasniegumiem. Šajā laika periodā visa enerģija ir jāvirza savu profesionālo prasmju uzlabošanai. Labs laiks sarunām ar priekšniecību un augstākām amatpersonām par viņu darbības perspektīvām, jauniešiem – profesijas izvēlei un pašnoteikšanās iespējām. Ar labajiem aspektiem šis laiks pozitīvi ietekmē attiecības ar priekšniecību, kolēģiem, augsta ranga cilvēkiem, kā arī ar vecākiem.

Ar negatīvu Saules tranzītu jūs varat sagaidīt problēmas, kas saistītas ar profesionālo darbību. Var rasties konflikti ar priekšniecību, nopietni aprēķini darbā, kas var tikt plaši publiskoti un radīt nopietnas sekas.

Saules tranzīts 11. mājā (+) ja 5 mājā nav planētu

Priekšplānā izvirzīsies materiālās balvas un cita taustāma atzinība par jūsu sasniegumiem, un jūs varat kļūt agresīvāks, meklējot finansiālu atlīdzību par savu darbu dažādās jomās. Šis ir laiks, kad saprotat, kas jums nepieciešams, lai būtu laimīgs un produktīvs. Ja jums ir nosliece uz vientulību, jums radīsies vēlme būt sabiedrībā. Ja tev ir daudz draugu un paziņu, tu centīsies novērtēt savu personīgo ietekmi un pozīciju viņu lokā un vari kļūt drosmīgāks šajās attiecībās.

Saules tranzītā pa horoskopa 11. māju nāk jaunas idejas, cilvēks steidzas nākotnē, veido plānus. Šis ir labs periods, lai piesaistītu sponsorus. Ir iespēja atrast atbalstītājus un mecenātus, arī no augstākajiem varas ešeloniem. Liela loma ir draugiem, kuros jūs varat meklēt atbalstu un sapratni. Varbūt sākums kāda veida kopuzņēmumam, kurā horoskopa īpašnieks cenšas ieņemt vadošo amatu vai “bīdīt” savu ideju. Bieži vien cilvēks šajā laikā ir iegrimis sociālajā darbā vai ar galvu ķeras pie zinātniskiem pētījumiem. Daži iet politikā. Tieši šajā periodā cilvēki visbiežāk kļūst par kādas kopienas biedriem vai izveido sabiedrisku biedrību, arodbiedrību.

Ar negatīvu Saules tranzītu cerības un plāni, visticamāk, nepiepildīsies, nevar paļauties uz sabiedroto un sponsoru atbalstu. Turklāt cilvēks var sagaidīt vilšanos un pat domubiedru nodevību. Ir iespējams nonākt draugu negatīvā ietekmē.

Saules tranzīts 12. mājā (–) ja 6 mājā nav planētu

Šajā laika periodā cilvēkam parasti ir tieksme “ieiet sevī”, dod priekšroku būt vienam ar sevi. Parasti viņš nodarbojas ar iekšējo analīzi, tāpēc skatās uz pasauli it kā no ārpuses. Tajā pašā laikā viņš kļūst jūtīgāks pret citu cilvēku nepatikšanām, tāpēc bieži piedalās kādā labdarības pasākumā. Viņš sāk interesēties par psiholoģiju, viņu piesaista visdažādākie noslēpumi. Viņš var pievienoties garīgai vai slepenai biedrībai. Piemērots laiks radošam vai pētnieciskam darbam vienatnē. Var uzsākt profilaktisko ārstēšanu vai izrakstīt plānveida operāciju.

Ar negatīvu Saules tranzītu tie parasti rada psiholoģisku diskomfortu: cilvēks sāk sevi žēlot, uzskata sevi par aizskartu, kaut kādā veidā neatzītu. Viņš atsakās no kontakta ar ārpasauli, tādējādi cenšoties atrauties no vilšanās, taču tas sagādā vēl lielākas ciešanas. Var būt nopietnākas problēmas, piemēram, slimība, kas izsit cilvēku no ierastā ritma un izolē no sabiedrības. Arī šajā laikā ir problēmas, kas saistītas ar slepenu ienaidnieku intrigām, kuru mērķis ir graut cilvēka labo vārdu.

Merkura tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Merkura tranzīts 1. mājā (–) ja 8 mājā nav planētu

Uzlabo garīgo aktivitāti, atjautību, uzņēmību. Paātrinās gan garīgās, gan fiziskās reakcijas, cilvēks viegli nodibina kontaktu vai pirmais uzsāk sarunu, kas tādā vai citādā veidā nokļūst viņam pašam, viņa lietām un problēmām. Cilvēkam ir tieksme pēc vietas maiņas, viņš tiecas pēc jaunām zināšanām, vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē. Bieži vien šī tranzīta laikā cilvēkā rodas intelektuālas sāncensības gars, un vēlme izteikties, demonstrēt savas zināšanas citiem, ved uz jaunām paziņām un kontaktiem. Savukārt Merkurs, izejot cauri horoskopa 1. mājai, vairo apdomību un praktiskumu, cilvēkam izdodas pavērst sev par labu teju jebkuru situāciju. Merkurs spiež cilvēku ne tikai kaut ko iemācīties, bet arī kaut ko iegūt sev (nav brīnums, ka viņš ir tirdzniecības dievs). Parasti tās ir grāmatas, ikdienas apģērbi, sīki sadzīves priekšmeti vai tehnika. Ļoti labvēlīgs periods literārai, lekciju vai pedagoģiskai darbībai. Ir labi pieteikt sevi iegūstot popularitāti vai sniegt jebkādu informāciju.

Negatīvs Merkura tranzīts – ejot cauri 1. mājai, saņem negatīvus aspektus, tas var radīt nervozitāti, pārmērīgu uzbudināmību, izkliedi, aizmāršību, izklaidību. Cilvēks kļūst nemierīgs, ķeras pie vairākām lietām vienlaikus, pārvērtē savas spējas. Viņš sliktāk uztver un saprot viņam teikto, kļūst subjektīvs, kritisks un izvēlīgs citiem. Neartikulēta runa vai nevēlēšanās uzklausīt oponentus izraisa pārpratumus un nesaskaņas. Cilvēks var kļūt pārlieku runīgs, pārtraukt sarunu biedru, izdarīt secinājumus, viņā neuzklausot. Viņam var šķist, ka viņš skaidri izsaka savu domu, bet patiesībā izrunāšanās ir nesaprotama, apmulsusi, pretrunīga. Var parādīties lepnas notis, vēlme izskaistināt faktus, kļūst grūti noklusēt informāciju. Šajā laikā cilvēks var dot solījumu un to nepildīt, piemēram, vienkārši par to aizmirst. Ir iespējamas baumas, tenkas, spekulācijas par personas personīgo dzīvi.

Merkura tranzīts 2. mājā (+) ja 5 mājā nav planētu

Merkura tranzīts caur horoskopa 2. māju palielina interesi par naudas lietām, domāšana kļūst praktiskāka, rodas jaunas idejas un plāni saistībā ar finanšu lietām. Iepirkšanās, tēriņi, izdevumi kļūst par galveno sarunu tēmu. Cilvēks šajā laikā var meklēt darbu vai papildu ienākumu avotus. Naudas problēmu risināšanā var palīdzēt radi, kaimiņi, draugi. Papildu ienākumus var nest intelektuālais darbs, starpniecības darbība, komercdarījumi, tirdzniecība, ienesīgi līgumi, kas saistīti ar jebkādu preču vai vienkārši sadzīves priekšmetu pārdošanu un pirkšanu. Ceļošana šajā laikā parasti ir saistīta ar naudu vai veselību.

Negatīvs Merkura tranzīts – naudas problēmas vai neparedzēti izdevumi rada Merkura tranzītu. Iespējama naudas zaudēšana vai īpašuma zādzība, var saskarties ar krāpniekiem, negodīgiem brokeriem vai starpniekiem. Bieži vien zaudējumi nepamatotas plānošanas, ekstravagances, izklaidības dēļ. Slēdzot biznesa līgumus vai slēdzot līgumus, jābūt uzmanīgiem, taču labāk neko neparakstīt, īpaši, ja tas attiecas uz finansēm.

Merkura tranzīts 3. mājā (–) ja 4 mājā nav planētu

Šajā laikā palielinās intelektuālā aktivitāte, cilvēks kļūst kustīgāks, zinātkārāks. Viņš domā ātrāk, izrāda atjautību, kļūst sabiedriskāks. Uzņemas kopīgu pastaigājas ar draugiem un radiem, dodas dabā, dodas nelielos izbraucienos, piemēram, dodas kempingā vai dodas ekskursijās. Šajā periodā veidojas jaunas saiknes, cilvēks atrodas ātri uztveramās un labi uzsūcas informācijas plūsmā. Viņš raksta vēstules, vairāk runā pa telefonu. Bieži veido plānus vai apspriež tos ar biznesa partneriem, radiem, zinošiem cilvēkiem. Iespējami komandējumi. Pieaug interese par jaunām zināšanām. Piemērots laiks, lai uzsāktu studiju kursu, apmeklētu un lasītu lekcijas, kārtotu eksāmenus, aizstāvētu tēzes un disertācijas. Labvēlīgs laiks visa veida sarunām, tikšanās, tikšanās, plānošana, lēmumu pieņemšana. Šajās dienās ir labi veidot attiecības ar tuviem radiniekiem – brāļiem un māsām, kaimiņiem, darba kolēģiem, var rasties jaunas paziņas vai atgriezties vecās saites. Labvēlīgs laiks starpniecībai, iepazīstināšanai, uzziņu veikšanai, literāram darbam, publikācijām.

Negatīvs Merkura tranzīts – visbiežāk ir nervozitāte, izklaidība, aizkaitināmība. Iespējami strīdi ar radiem, kaimiņiem, draugiem, bieži vien nelielu un sīku iemeslu dēļ. Šajā laikā parasti parādās neparedzētas steidzamas lietas, daudzi traucējoši faktori, kas nav iekļauti ikdienas kontaktu plānos. Iespējamas komunikācijas problēmas, ceļu satiksmes negadījumi, līgumu pārrāvumi, plānu pārkāpumi. Informācija ir vēlreiz jāpārbauda, jo varat saskarties ar tīšu vai netīšu tās sagrozīšanu. Braucieni ir neracionāli, jo tos var pavadīt daudzas mazas, bet satraucošas un satraucošas nepatikšanas. Zādzības briesmas. Nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus, slēgt vienošanās, vienošanās, līgumus.

Merkura tranzīts 4. mājā (+) ja 3 mājā nav planētu

Norāda uz intelektuālo darbību, kas saistīta ar mājas un ģimenes lietām. Mājā notiek liela komunikācija: nāk ciemiņi, vēstules, biežāk zvana telefons. Var būt ziņas par ģimenes locekļiem vai ziņas no vecākiem, kuri var dot nelielus uzdevumus. Nav nekas neparasts, ka cilvēks savas vai kāda vecāku veselības apsvērumu dēļ strādā no mājām. Vai arī viņš paņem darbu mājās. Šajā laikā ir nepieciešams iegādāties kaut ko mājai, kā arī iespējami nelieli izbraukumi, kas saistīti ar ģimenes vajadzībām. Bieži vien mājā notiek izmaiņas, piemēram, neliela pārkārtošanās, radinieka ierašanās. Pārcelšanās uz citu dzīvokli bieži iekrīt šajā tranzītā. Šis laiks labvēlīgs izziņu veikšanai arhīvos, dokumentu noformēšanai saistībā ar zemes gabaliem, nekustamajiem īpašumiem, lauksaimniecību, dārzkopību, nomas jautājumiem, kā arī arheoloģiskās ekspedīcijas uzsākšanai.

Negatīvs Merkura tranzīts – rada grūtības sazināties ar ģimenes locekļiem, rada satraukumu, satraukumu par situāciju ģimenē vai ar vecākiem. Iespējami ģimenes strīdi, viedokļu atšķirības, nesaprašanās starp ģimenes locekļiem aizkaitināmības, aizdomīguma, pārmērīgas kritiskuma dēļ. Mājā var notikt neplānotas pārmaiņas, kas izjauc ierasto ģimenes ritmu, piemēram, viena no vecākiem vai cita ģimenes locekļa aizbraukšana. Persona uz laiku var pārcelties uz citu dzīvesvietu. Krāpšanas briesmas, svarīgu dokumentu nozaudēšana, tenkas, krāpšana.

Merkura tranzīts 5. mājā (–) ja 2 mājā nav planētu

Garīgā darbība šajā laikā ir vērsta uz 5. mājas lietām. Cilvēks aktīvāk apmeklē teātrus, kinoteātrus, izstādes, muzejus, bibliotēkas, mākslas galerijas, sporta sacensības, restorānus, kazino un citas izklaides vietas. Viņš veido un pārbauda dažādas shēmas, kuras, viņaprāt, palīdzēs vinnēt loterijā, kārtīs vai citās laimes spēlēs. Vai arī viņš izveido sarežģītu piedzīvojumu shēmu, kas var nest ievērojamu peļņu. Cilvēks izbauda visu, kas prasa izmantot inteliģenci, erudīciju, atjautību, labprāt piedalās dažāda veida zīmējumos vai akcijās. Ja dzemdību horoskops atļauj, tad pastāv neliela laimesta iespēja. Šajā laikā iespējamas jaunas iepazīšanās, lai izveidotu mīlas dēku, bieži vien tikšanās notiek ceļojuma laikā vai izklaides vietās. Kontakti bieži ir virspusēji, nesaistoši, parasti rodas, pamatojoties uz kopīgām interesēm. Šajā laika periodā tiek aktivizēta arī komunikācija ar biznesa cilvēkiem, kuriem ir nepieciešamie sakari. Šis tranzīts veicina saziņu ar bērniem un izglītojošas sarunas ar viņiem, pārrunājot viņu problēmas. Labs laiks publisko lekciju lasīšanai, valsts iestāžu, departamentu, ministriju apmeklēšanai, augsta ranga cilvēku uzrunāšanai, kā arī atvaļinājumiem, atpūtai, atpūtas braucieniem un ekskursijām.

Negatīvs Merkura tranzīts – rada problēmas saziņā ar mīļajiem. Bērni var kļūt nerātni. Var būt nelielas nepatikšanas, strīdi par bērniem. Cilvēka nodaļas uzmanību novērš mīlas attiecības vai nevaldāma vēlme pēc izklaides un spēlēm. Finanšu piedzīvojumi un spekulācijas ir bīstamas ar naudas zaudējumiem.

Merkura tranzīts 6. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu

Cilvēka domas šajā periodā ir saistītas vai nu ar darbu, vai ar veselību. Parasti šis tranzīts sola daudz oficiālu sarunu, kontaktu darbā, palielinās biznesa vēstuļu un zvanu skaits. Cilvēka sociālo loku šajā laikā galvenokārt veido padotie, darbinieki, klienti, bieži jaunāki pēc vecuma un amata. Iespējami komandējumi, jauno darbinieku ierašanās, apmācības uzsākšana padziļinātos apmācību kursos. Personai var uzticēt jauno darbinieku apmācību darba iemaņās vai arī tai tiks uzlikti papildu pienākumi. Ir idejas, kā paaugstināt darba ražīgumu, modernizēt ražošanas procesu. Nav nekas neparasts, ka šajā laikā cilvēks maina darbu, parasti, lai palielinātu savu stāvokli vai ienākumus. Arī šajā periodā cilvēks meklē un lasa dažādus ar veselību, uzturu, higiēnu saistītus materiālus. Lai uzlabotu veselības stāvokli, viņš var doties atvaļinājumā uz sanatoriju, pansionātu, atpūtas namu vai dabu.

Negatīvs Merkura tranzīts – var radīt nervozitāti, trauksmi, satraukumu, apjukumu biznesā un papīros. Šajā laikā cilvēkam parasti ir daudz darāmā, daudz satraukuma, bet maz notiek nesaskaņu un sīku konfliktu ar kolēģiem, dīkā runāšanas, tenku dēļ. Iespējama aprīkojuma kļūme, problēmas ar dokumentiem, preču piegādes kavēšanās, ar darbu saistītas traumas. Fiziskas vai garīgas pārslodzes draudi, arodslimības. Īpaši nepieciešams aizsargāt elpošanas sistēmu: izvairīties no putekļainām un gāzētām telpām.

Merkura tranzīts 7. mājā (–) ja 10 mājā nav planētu

Šeit daudz kas ir atkarīgs no zodiaka zīmes, kurā atrodas Ascendants. Šis tranzīts veicina tikšanās un saziņu ar intelektuāļiem, zinātnes un tehnikas, mākslas un preses pārstāvjiem. Šajā laikā tiek atdzīvināta sabiedriskā aktivitāte, notiek daudz kontaktu. Kad Merkurs iziet cauri horoskopa 7. mājai, bieži notiek tikšanās ar topošo laulības partneri. Cilvēks šajā laikā cenšas komunicēt, apmeklē dažāda veida prezentācijas, saviesīgus pasākumus, kur iespējams atrast īstos cilvēkus, parunāties ar sev interesantiem tēmas, vienoties par sadarbību. Iespējamas kopīgas pastaigas vai izbraucieni ar partneri. Labs laiks līgumu slēgšanai, pārrunām, semināru, konferenču, simpoziju rīkošanai, kā arī reklāmas pasākumiem, juridiskām konsultācijām, civilprasības celšanai. Dod priekšroku kultūras pasākumiem, iesaistīšanās.

Negatīvs Merkura tranzīts – norāda uz komunikācijas problēmām, nesaskaņām ar laulību vai biznesa partneriem. Var rasties juridiskas problēmas, kas saistītas ar nepareizu tiesas dokumentu noformēšanu, informācijas trūkumu vai sagrozīšanu. Šajā laikā partneru strīdi kļūst arvien biežāki, jūs varat saskarties ar apmelošanu, tenkām, apmelošanu, nevēlamu publicitāti, skandāliem liecinieku priekšā. Personai ir jāmeklē attaisnojumi. Jums nevajadzētu risināt sadarbības jautājumus, iecelt laulību vai tiesvedību. Līgumos un līgumos var iezagties neveiksmīgas kļūdas, sliktākajā gadījumā var saskarties ar viltojumiem, apzinātu maldināšanu.

Merkura tranzīts 8. mājā (+) ja 1 mājā nav planētu

Parasti ir nozīme tikai tad, ja šajā mājā ir vismaz viena planēta, tad Merkurs var aktivizēt dzimšanas diagrammas rādījumus attiecībā uz 8. māju. Šeit daudz kas ir atkarīgs no tā, kura augšupejošā zīme, 8. mājas valdnieks un kuru māju viņš kontrolē, kādi aspekti viņam ir dzimšanas kartē. Pamatojoties uz šiem rādītājiem, tiek secināts, ka Merkurs nes cauri šai mājai. Šis tranzīts var liecināt par ļoti saspringtu periodu, kad cilvēku uztrauc lietas, kas saistītas ar kopīgām finansēm, alimentiem, apdrošināšanu, nodokļiem, testamentiem un citiem ar šo jomu saistītiem jautājumiem. Dažos gadījumos tas var būt liktenīgu likteņa sitienu priekšvēstnesis.

Parasti šis tranzīts pārbauda attiecības ar citiem. Cilvēks šajā periodā kļūst vērīgāks, kritiskāks, neiecietīgāks, viņam ir grūtāk slēpt savas domas, tiek radīti apstākļi, kas it kā piespiež atklāti paust to, kas parasti tiek slēpts. Attiecības kļūst saspīlētas, saites var izjukt, īpaši, ja Merkūram ir negatīvi aspekti. Šis tranzīts var atklāt kādu informāciju, piemēram, cilvēks nejauši uzzina kādu noslēpumu vai pats to atklāj, lai gan parasti viņš mūsdienās nav sliecas būt atklāts un savus plānus nereklamē. Pilnīgi iespējams, ka cilvēkam tiks uzticēts kāds slepens uzdevums vai kāds noslēpums. Šajā laikā viņu parasti piesaista noslēpumi, noslēpumi, okultās zināšanas, citas pasaules jautājumi un astroloģija. Seksa tēma tiek apspriesta vairāk nekā jebkad agrāk. Iespējamie ceļojumi, piespiedu, biznesa vai pētniecības vai zinātniski mērķi.

Merkura negatīvais tranzīts – cilvēku moka bailes, sliktas priekšnojautas, viņš kļūst aizdomīgs, sarkastisks, kašķīgs. Var rasties problēmas saistībā ar finanšu dokumentiem, tajos var iezagties liktenīgas kļūdas, var vienkārši nepamanīt drukas kļūdas. Ir iespējamas satraucošas ziņas līdz pat nāves ziņām. Pastāv iespēja kļūt par zādzības, krāpšanas, krāpšanas, šantāžas, apmelošanas upuri, var uznākt informācija, ko cilvēks rūpīgi slēpj. Šajā laikā ir jāatturas no aizdomīgiem kontaktiem, labāk neveikt nekādus ceļojumus, un jo īpaši tos, kas saistīti ar zinātnisku izpēti vai testēšanu. Jūs varat ciest no savas ziņkārības, runāt vai izšķērdēt svešu naudu.

Merkura tranzīts 9. mājā (–) ja 6 mājā nav planētu

Šajā periodā ir pastiprināta interese par ārvalstu izglītību, reliģiju, filozofiju, tiesībām, kultūru un vēsturi. Cilvēks biežāk nododas pārdomām par augstākām lietām. Viņa komunikācijas lokā var parādīties cilvēki no tālām zemēm, var nākt ziņas no radiem no ārvalstīm vai aktivizējas kontakti ar ārvalstu partneriem. Bieži vien šis tranzīts norāda uz iespēju doties uz ārzemēm apmācību, stažēšanās, lekciju vai zinātnisku referātu nolūkos, piedalīšanās konferencēs utt. Jebkurā gadījumā ziņas no tālienes ir iespējamas. Labs laiks svešvalodu kursu uzsākšanai, rakstīšanai, publicēšanai vai lekciju lasīšanai, saziņai ar augsti izglītotiem cilvēkiem. Dod priekšroku zinātniekiem-pētniekiem, skolu skolotājiem, propagandistiem, literatūras kritiķiem, reliģiskām un ideoloģiskām personām.

Merkura negatīvais tranzīts – norāda uz domstarpībām, pamatojoties uz reliģiskiem, filozofiskiem vai zinātniskiem uzskatiem. Šobrīd ir grūti noturēties vienā pozīcijā, iespējama mētāšanās starp diviem jēdzieniem, formulējuma neskaidrība, kļūdas pētījuma datos, nepareizi secinājumi utt. Izkliedētība, vēlme aptvert vairākas idejas vienlaikus noved pie tā, ka nepietiek spēka pamatdarbībai. Var rasties grūtības juridiskos jautājumos. Bieži sliktas ziņas no ārzemēm, nesaprašanās ar ārzemju partneriem, neperspektīvi ceļojumi. Ārzemnieku apmelošanas, apmelošanas, maldināšanas, krāpniecisku darbību draudi, īpaši atrodoties ārzemēs. Mūsdienās parasti ir labāk izvairīties no kontaktiem ar ārzemniekiem.

Merkura tranzīts 10. mājā (+) ja 7 mājā nav planētu

Merkūrs pārvietojas pārāk ātri, lai šeit varētu spēcīgi ietekmēt karjeras lietas. Tranzīts parasti norāda, ka cilvēka domas šajā laikā ir vērstas uz problēmām, kas saistītas ar pašreizējiem mērķiem, profesionālo darbību, karjeru un dažreiz arī politiku. Radušās idejas tiek aplūkotas no to praktiskās īstenošanas iespējas viedokļa. Lai gan šajā periodā nereti ir reāla iespēja īstenot jau izveidotos plānus, pateicoties, piemēram, papildus saņemtajai informācijai, nodibinātiem kontaktiem, biznesa saišu izmantošanai. Bieži vien mērķis tiek sasniegts, pateicoties kāda patronāžai vai spējai izmantot nepieciešamo informāciju saviem mērķiem. Šajā laikā bieži rodas jaunas svarīgas saiknes, iepazīšanās ar darba devējiem, autoritatīviem un augsta ranga cilvēkiem. Vai arī rodas nepieciešamība apmeklēt valsts vai resoru iestādes, lai iegūtu nepieciešamo informāciju vai noformētu svarīgus dokumentus. Šajā periodā parasti ir daudz lietišķu zvanu un sarunu, var ienākt vērtīga informācija. Iespējami komandējumi vai komandējumi, līgumu, līgumu, līgumu parakstīšana, bieži vien visaugstākajā līmenī. Iespējamas kādas ar darbu saistītas izmaiņas, piemēram, priekšlikums mainīt amatu, darbu. Vai arī cilvēks pats nolemj mainīt darbu profesionālu vai materiālu apsvērumu dēļ.

Negatīvs Merkura tranzīts – ienes grūtības un apjukumu darba vidē. Iespējamas nepatīkamas ziņas saistībā ar profesionālo sfēru, nesaskaņas un ķildas ar priekšniecību. Nesavaldība vārdos, izlaidība, neuzmanība var radīt nopietnas nepatikšanas, sākot ar nelaimes gadījumiem darbā un beidzot ar atlaišanu no darba pienākumu nolaidības dēļ. Darba vidē ir iespējams izplatīt nepatīkamas baumas par cilvēku. Diez vai idejas un priekšlikumi gūs apstiprinājumu un atbalstu.

Merkura tranzīts 11. mājā (+) ja 12 mājā nav planētu

Tam ir nozīme tikai tad, ja šajā mājā atrodas vismaz viena planēta vai aspekts. Būtībā šis tranzīts ietekmē attiecības ar draugiem, domubiedriem, aizbildņiem, sponsoriem un augstākām amatpersonām. Tas var vai nu stiprināt saziņu ar viņiem, vai vājināt atkarībā no citiem faktoriem. Tāpat šis tranzīts ietekmē psiholoģiskās un socioloģiskās problēmas. Šajā laikā palielinās kontaktu skaits ar draugiem, palielinās vēlme apmainīties viedokļiem un pieredzēm, apspriest savus plānus. Var parādīties jauni draugi, bieži vien jaunāki. Vai arī izveidojiet vēstuļu drauga draudzību. Strauji pieaug interese par jaunu informāciju, īpaši neparastu, piemēram, par okultajām zināšanām, kā arī interese par dažāda veida sociālajām savienībām. Cilvēks pat var kļūt par kādas no tām biedru. Bieži vien šajā laikā viņš apmeklē populārzinātniskas lekcijas vai pat piedāvā tās lasīt pats. Ļoti labvēlīgs laiks izgudrotājiem, novatoriem, visādiem jauninājumiem un uzlabojumiem.

Negatīvs Merkura tranzīts – brīdiniet no tīšas vai netīšas draugu maldināšanas. Draugu vainas dēļ varat kļūt par tenku, intrigu, krāpšanas upuri. Var būt sliktas ziņas saistībā ar draugiem vai sabiedrisko organizāciju, kurai persona pieder. Nepareizu padomu briesmas, plānu nerealitāte, veltas cerības. Sakari, kas rodas šajā laikā, būs īslaicīgi, jūs nevarat paļauties uz jauniem draugiem. Bieži vien nesaskaņas, strīdi ar draugiem, mecenātiem, sponsoriem, aizbildņiem utt. Apmelošanas un publicitātes briesmas.

Merkura tranzīts 12. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu

Šajā periodā cilvēks ne pārāk vēlas kontaktus. Viņš kļūst slepenāks, nereklamē savas intereses, dod priekšroku vientuļām garīgām aktivitātēm, kas ļauj viņam brīvi ļauties savām domām un sapņiem. Šajā laikā atmiņā var parādīties ilgstoši notikumi, kas cilvēku vajā, satrauc viņa sirdsapziņu. Cilvēks vēlas atzīties, runāt par to, kas viņu satrauc, tāpēc tieši šajā laikā viņš meklē kādu, kam uzticēt savas domas un dalīties šaubās, tomēr ne vienmēr to atrod vai baidās. Bieži vien cilvēks saskaras ar to, ka viņam ir grūti izteikt savas jūtas vārdos, viņam šķiet, ka viņu nesaprot. Šis ir slepenas darbības periods, piemēram, cilvēks raksta grāmatu vai nodarbojas ar zinātniskiem pētījumiem, bet pagaidām nevienam par to nestāsta. Iespējamas slepenas sarunas, tikšanās, vēstules, nelegāla sarakste. Labs laiks slepeniem sakariem vai apmācības sākumam okultajās disciplīnās vai citās slepenajās zinātnēs, meditācijai, psiholoģiskām praksēm utt. Šajā periodā pastiprinās intuitīvā uztvere, tiek apspēlēta iztēle, kas ir ļoti labvēlīga radošiem cilvēkiem un mākslas cilvēkiem. Lai gan šis tranzīts var norādīt uz nepieciešamību apmeklēt slimnīcas un citas vietas, kur ir ierobežota pārvietošanās brīvība.

Negatīvs Merkura tranzīts – bieži rada aizdomīgumu, aizspriedumus, izklaidību, rada komunikācijas grūtības, klaiņošanu mākoņos, nereālus sapņus. Dažos gadījumos var būt norādīta hospitalizācija. Iespējami kontakti ar apšaubāmas reputācijas cilvēkiem, noslēpumu izpaušana, intrigas un slēpto ienaidnieku intrigas. Briesmas ciest no skaudības, apmelojumiem, tenkām, aizkulišu intrigām un arī kļūt par slepenas novērošanas objektu.

Marsa tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Marsa tranzīts 1. mājā (–)

To raksturo paaugstināta aktivitāte. Cilvēks burtiski nevar nosēdēt uz vietas, viņam noteikti kaut kas jādara, tomēr viņa rīcība daudzējādā ziņā kļūst impulsīva un ne vienmēr pārdomāta. Dzīve liek viņam būt priekšgalā, risināt jautājumus pašam un burtiski darīt visu pašam, vismaz paturēt visas svarīgās lietas savā kontrolē. Šajā periodā cilvēks kļūst uzņēmīgāks, aktīvāks un izlēmīgāks. Viņā mostas iekšējs bērns, kuram viss interesē un kurš visu vēlas “uz zoba pielaikot”. Viņš drosmīgi uzņemas jebkuru lietu, kas viņu interesē, kamēr neklausa neviena padomos, nebaidās uzņemties paaugstinātas saistības. Viņu uz rīcību mudina palielinātais fiziskais un garīgais spēks, kas viņam vienkārši kaut kur jāpieliek. Šajā laikā cilvēkam patīk fizisks darbs, sports, viņā mostas sāncensības gars.

Negatīvs Marsa tranzīts – norāda uz visa veida problēmām vai negadījuma iespējamību. Cilvēks pats bieži ir vainojams savās nepatikšanās, jo šajās dienās kļūst pārāk impulsīvs, neuzmanīgs, augstprātīgs, spējīgs uz riskantām darbībām, bieži vien nepamatots. Bieži vien vēlme sevi parādīt, par katru cenu kļūt pirmajam piespiež cilvēku uzņemties nepārvaramu vai riskantu biznesu. Viņš var pārvērtēt savus spēkus un pārspīlēt, gūt traumas. Šāda tranzīta laikā cilvēks kļūst mazāk piesardzīgs, un viņa spītība, nepārvarami izteikumi bieži izraisa neapmierinātību starp citiem, strīdiem un konfliktiem ar viņiem. Tomēr cilvēks pats šajā laikā ir neapmierināts ar visiem, kļūst neiecietīgs un aizkaitināms, tas ir īpaši izteikti, ja Marsam ir negatīvi aspekti dzimšanas kartē. Pastāv briesmas slimības, bieži vien iekaisīgas, kas var sākties pēkšņi un noritēt ļoti ātri, ar augstu drudzi.

Tranzīta Marss 2. mājā (–)

Šajā laikā cilvēka galvenā darbība ir vērsta uz dzīves finansiālo pusi. Viņš meklē iespēju nopelnīt, uzņemas jebkuru darbu, kas, viņaprāt, var nest ātru peļņu. Ar labiem aspektiem aktivitāšu atdzīvināšana nenoiet velti un nes savu peļņu, lai gan nauda šajā laikā tiek iztērēta tikpat ātri, cik nopelnīta. Cilvēks mēdz izvēlēties darbu, kurā var uzņemties iniciatīvu, un varas iestādes nelabos katru viņa soli. Šajā periodā labāk uzņemties īstermiņa projektus un darbus, Marsam parasti nav pietiekami daudz drošinātāju ilgtermiņa, lai gan šeit daudz kas ir atkarīgs no Marsa dzimšanas stāvokļa, tā spēka un labvēlīgiem apstākļiem augšupejai. zīme. Runājot par nekustamā īpašuma vai lielu priekšmetu iegādi, Marss vairāk sliecas kaut ko darīt ar savām rokām, nevis nodarboties ar pirkšanu un pārdošanu. Ja ir citi rādītāji, ko iegādāties, tad Marss tikai paātrinās šo procesu. Ja šobrīd šajā lauciņā ir tikai tranzīta Marss, tad pirkums visticamāk būs impulsīvs (vai saistīts ar “marsiešu” lietām, visādiem dzelzs gabaliem, arī auto), apstākļi liks cilvēkam paātrināt process, kas, protams, šādā gadījumā nav labs. Tāpat ir ar darbu, biznesu un finanšu lietām.

Negatīvs Marsa tranzīts – laikā, kad tas iet cauri 2. mājai, tie bieži norāda uz naudas zaudēšanu paša cilvēka vainas dēļ. Sasteigti lēmumi, impulsīva rīcība, vēlme apsteigt konkurentus, parādīt savas prasmes parasti slikti ietekmē finanses. Cilvēks var neapdomīgi tērēt naudu, nopirkt lietu, kas viņam patīk, bet ne tik nepieciešama. Vai arī, cenšoties ātri saņemt atalgojumu par darbu, netaupiet savus spēkus vai nerēķiniet tos, graujiet savu veselību. Fiziskais izsīkums šajā periodā nav nekas neparasts . Darbā iespējami konflikti, iekārtu bojājumi, dīkstāves vai, gluži otrādi, avārijas darbi. Mājās – visādi pārpratumi par naudu, kas noved pie strīdiem. Šajā periodā nav vēlams veikt finanšu darījumus, aizņemties vai aizdot naudu, pirkt akcijas, investēt nekustamajā īpašumā.

Tranzīta Marss 3. mājā (+) ja 12 mājā nav planētu

Palielina cilvēka intelektuālo aktivitāti, padara viņu dinamiskāku. Šajā laikā viņam ir daudz jāpārvietojas, jābrauc apkārt, jādara vairākas lietas vienlaikus. Viņš savu problēmu risināšanā var iesaistīt paziņas, draugus, tuvus radus, iesaistīt savās lietās. Cilvēks aktīvi izmanto savus vecos sakarus un atrod jaunus. Nereti mūsdienās tās tiek pārbaudītas praksē, tiek ieviestas jaunas idejas, notiek aktīva informācijas meklēšana. Cilvēks var apņēmīgi uzsākt studijas vai pievienoties nodarbībām jebkuros kursos. Ja dzimšanas kartē ir norādes uz literāru darbu, tad viņš šajā laikā var burtiski rakstīt dienām. Var būt nepieciešams ceļojums. Kopumā ceļojot jābūt uzmanīgiem, jo iespējama tā sauktā pārgalvība. Priekšroka tiek dota tikai komandējumiem, izklaidi labāk atlikt uz labākiem laikiem.

Negatīvs Marsa tranzīts – cilvēks var kļūt pārāk nervozs, runīgs, aizkaitināms, kašķīgs, skandalozs. Viņš ķeras pie vairākām lietām vienlaikus, nevienu nenovedot līdz galam. Vai arī apstākļi izveidojas tā, ka cilvēks fiziski nevar visu izdarīt. Strīdi, strīdi, nesaprašanās, ķildas mūsdienās ir ierasta lieta. Var būt sliktas, sāpīgas ziņas par mīļajiem, dažos gadījumos nelaime ar brāli vai māsu. Komandējumi un pārrunas nenesīs nekādu labumu – gluži otrādi, attiecības ar topošajiem partneriem var sabojāt nepārdomātības, nesavaldības, netīši aizmuktu vārdu dēļ. Iespējamas sadursmes ar kaimiņiem. Ceļojumu apdraudējumi, satiksmes negadījumi vai citas satiksmes problēmas.

Tranzīta Marss 4. mājā (–)

Šis tranzīts ienes nemierus 4. mājas rajonā. Pat ja tranzītajam Marsam nav negatīvu aspektu, jābūt uzmanīgiem visā, kas saistīts ar šo jomu. Šajā periodā tiek aktivizēti jautājumi, kas saistīti ar ģimeni, mājām, vecākiem. Bieži vien mājā sākas remonts, pārbūve, pārkārtošana, t.i. no cilvēka tiek prasīta fiziska piepūle. Kopumā šajā laikā ģimene prasa daudz rūpju, cilvēka palīdzību var prasīt vecāki vai kāds no ģimenes locekļiem. Vai arī otrādi, cilvēks saņem no viņiem fizisku atbalstu. Dažos gadījumos šis tranzīts var norādīt uz pagaidu darbu mājās vai intensīvu darbu jūsu vietnē. Jaunieši var izjust vecāku spiedienu, un kā protestu pret to viņi var nolemt pamest mājas un dzīvot paši.

Negatīvs Marsa tranzīts – rada daudz nepatikšanas ģimenes sfērā. Šeit ir grūti izvairīties no strīdiem, ko pavada vardarbīga izrēķināšanās, atkarībā no aspektu stipruma un kvalitātes iespējama uzbrukums, trauku laušana utt. Vairumā gadījumu nemiera radītājs ir pats cilvēks. Jaunieši saceļas, izaicinoši atstājot māju. Cilvēks pamet dzimtās mājas un nekur nevar rast patvērumu. Turklāt šis tranzīts var liecināt par slimībām vai citām problēmām ar vecākiem, piemēram, viņu šķiršanos vai negadījumu ar viņiem. Ugunsgrēka draudi mājā, laupīšana, zādzība vai īpašuma zaudēšana citu iemeslu dēļ. Šādu tranzītu laikā nevajadzētu iesaistīties darījumos ar īpašumu vai nekustamo īpašumu, mantojuma lietās vai sākt būvēt māju, remontēt, pārbūvēt utt.

Tranzīta Marss 5. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēks galvenokārt nodarbojas ar to, kas viņam sagādā fizisku baudu un prieku. Tas var būt sports, dejas, aerobika, vingrošana. Viņš piedalās visās aktīvajās spēlēs un sacensībās, bieži uzrādot labus rezultātus. Vēlme pēc pašizpausmes var viņu aizvest uz teātra skatuvi vai mākslas darbnīcu. Cilvēkam šajā periodā bieži ir izrāviens radošajās profesijās vai sportā. Ja cilvēkam ir nosliece uz avantūristiskām darbībām, tad viņš kļūst drosmīgāks, Marss rada vēlmi riskēt, likt visu uz sliekšņa. Ja citi rādītāji ir labvēlīgi, tad risku var attaisnot un cilvēks uzvarēs. Pretējā gadījumā laimēšana var būt pārāk dārga, jo Marss nav sliecas kaut ko aprēķināt, bet darbojas impulsīvi. Marss, ejot cauri 5. mājai, arī palielina dzimumpotenciālu, palielinās interese par pretējo dzimumu, cilvēks kļūst atraisīts, drosmīgāks, aktīvāks mīlas lietās, vieglāk veidojams kontakts. Sievietei palielinās apaugļošanās iespēja.

Negatīvs Marsa tranzīts – negatīvu aspektu gadījumā uz Marsu iespējamas nepatikšanas mīlas sfērā, strīdi ar mīļajiem nesavaldības, neiecietības, greizsirdības, rupjības dēļ. Tas var izraisīt attiecību pārtraukumu. Nepatikšanas, trauma vai nelaimes gadījums ar mīļoto vai ar bērniem, radoša neveiksme, naudas zaudēšana krāpniecības, riskantu finanšu darījumu, azartspēļu dēļ. Sievietēm ir jāuzmanās no seksuālas vardarbības.

Tranzīts Marss 6. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu

Šajā periodā cilvēka darbība galvenokārt ir saistīta ar profesionālo darbību. Parasti šajā laikā viņam ir daudz darba, tostarp fiziska, grūta, steidzama. Bieži vien šajā periodā notiek visa veida ārkārtas darbi. Vīrietis beidzot uzņemas uzdevumu, kuru viņš jau ilgu laiku ir atlikis. Šajā laikā viņš var mainīt darbu vai aktīvi meklēt darbu. Kādam tuviniekam var būt nepieciešama viņa palīdzība, vai arī cilvēks veic jebkādas darbības, kuru mērķis ir uzlabot vai stiprināt savu veselību. Viņš pierakstās sporta zālē, apmeklē masāžas seansus, skrien no rītiem utt. Marss, ejot cauri šim laukam, saasina hroniskas slimības, atsevišķos gadījumos var būt nepieciešams operēt. Bet jums vajadzētu piekrist tikai ārkārtas gadījumos.

Negatīvs Marsa tranzīts – nes problēmas darbā, rada apjukumu, spriedzi, konfliktus ar priekšniecību vai darbiniekiem. Steiga izraisa nervozitāti un rada kļūdas. Šajā laikā cilvēku var noslogot ar neatliekamiem vai papildu darbiem, nosūtīt uz veselībai kaitīgu darbu. Iespējamas avārijas, ugunsgrēks darba vietā, mehānismu bojājums un citas tehniskas problēmas. Palielinās nelaimes gadījumu risks darbā. Nereti šajā periodā ir neapmierinātība ar savu darbu, nevēlēšanās samierināties ar pakārtotu amatu, cilvēks sāk dumpoties, cīnīties par savām tiesībām vai nolemj mainīt darbu. Dažkārt viņš savu lēmumu uzreiz īsteno praksē, ko vēlāk var nožēlot. Šis tranzīts īpaši postoši ietekmē veselību: saasinās slimības, iespējamas saaukstēšanās un iekaisuma slimības. Cilvēks konfliktē ar ārstiem, iespējama steidzama ķirurģiska iejaukšanās, piemēram, saistībā ar traumu vai akūtu apendicītu.

Tranzīta Marss 7. mājā (–)

Šajā laikā cilvēks ir aktīvs jautājumos, kas saistīti ar partnerību, jebkādām attiecībām vai sadarbību. Bieži vien viņš ir spiests ar galvu iedziļināties dzīvesbiedra lietās, pildīt viņa vietā darba pienākumus, kaut ko palīdzēt, darīt visa veida fiziskus darbus. Šis ir periods, kad cilvēks uzņemas atbildību ne tikai par sevi, bet arī par citiem, kļūst par grupas vadītāju. Dažos gadījumos iespējama arī spēcīgu cilvēku palīdzība. Dažkārt šis tranzīts var liecināt par sabiedriskām aktivitātēm vai aktīvu dažādu savienojumu meklēšanu. Tā kā Marsam nav negatīvu aspektu un citu veicinošu rādītāju klātbūtnes, šis periods ir labvēlīgs līgumu, līgumu slēgšanai, biznesa tikšanās ar partneriem un starpniecības darbībām.

Negatīvs Marsa tranzīts – norāda uz nelabvēlīgu laiku attiecību un sadarbības sfērai. Šis tranzīts saasina sāncensību, rada neiecietību pret citu kļūdām un kļūdām. Bieži tiek aktivizēti ienaidnieki un konkurenti, kas cilvēkam sagādā daudz nepatikšanas. Viņš var saskarties ar agresiju, pretestību, dažādām apsūdzībām pret viņu. Iespējama nesaprašanās starp partneriem, no kuriem katrs aizstāv savu viedokli un nevēlas uzklausīt pretinieka viedokli vai cenšas viņu pakļaut savai gribai. Pamatojoties uz to, bieži rodas konflikti, kas smagos gadījumos var sasniegt uzbrukuma punktu vai pilnīgu attiecību pārtraukumu. Var rasties problēmas ar likumu, tiesas procesu, kura lēmums, visticamāk, nebūs cilvēkam labvēlīgs. Šis nav īstais laiks, lai meklētu sakarus, īstos cilvēkus, līgumus, līgumu parakstīšanu. Arī personīgajās attiecībās ne viss norit gludi. Iespējami strīdi, atsvešinātība, neiecietība pret partneri līdz pat šķiršanās brīdim. Var tikt atklāta personas nodevība vai citas objektīvas darbības, kas grauj viņa labo vārdu.

Tranzīta Marss 8. mājā (–)

Parasti paredz sarežģītu, saspringtu periodu. Cilvēkam ir smagi un smagi jāstrādā, jārisina jautājumi, kas saistīti ar kopīgu biznesu, svešu naudu, apdrošināšanu, mantojumu, nodokļiem, alimentiem, kredītiem. Sarežģītās situācijās viņam jāuzņemas atbildība, liekot lietā ne tikai visus spēkus, bet arī rezerves resursus, jo apstākļi liek cilvēkam strādāt uz savu fizisko un garīgo spēju robežas. Bieži vien viņam ir jāatrod līdzekļi lietas veiksmīgai virzīšanai. Uzņēmējdarbības interesēs vai savu savtīgo mērķu labā viņš patvaļīgi izmanto kopīgus resursus vai svešu naudu, uzņemas risku, kas nereti saistīts ar dzīvības apdraudējumu. Šajā laikā strauji palielinās seksuālais potenciāls, cilvēkam ir grūti savaldīt savus impulsus, viņš ir viegli kārdināts. Iespējamas gadījuma rakstura intīmas attiecības.

Negatīvs Marsa tranzīts – parasti norāda uz nepatikšanām, likteņa nāvējošiem triecieniem, pēkšņām izmaiņām, ekstremālām situācijām. Var rasties problēmas kopīgā biznesā, krīze finanšu sektorā, naudas zaudēšana, zaudējumi lielā biznesā. Cilvēks var tikt iesaistīts riskantās situācijās, veikt nelikumīgus darījumus. Šajā sakarā labāk ir atlikt visas finanšu lietas. Neoperējieties ar lielām naudas summām, neaizņemieties un neaizņemieties naudu, nedarbojieties ar svešu naudu. Var būt problēmas ar tiesībsargājošajām iestādēm, nodokļu inspekcijām, noziedzīgiem elementiem. Palielinās negadījuma risks. Jūs varat sabojāt uguns, ieroči, sprāgstvielas, kustīga tehnika, kas var izraisīt nopietnas traumas. Cilvēks var saskarties ar nāvi, piemēram, kāda nāve nāks viņa acu priekšā. Dažos gadījumos ir iespējama operācija. Sievietēm ir jāuzmanās no vardarbības. Ja tranzītā atkārtojas negatīvi dzimšanas rādītāji, tas var liecināt par vardarbīgas nāves draudiem vai to, ka persona brīvprātīgi vai piespiedu kārtā var izdarīt noziegumu.

Tranzīta Marss 9. mājā (–) ja 6 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēka enerģija tiek virzīta uz 9. mājas lietām. Viņam var būt darījumi ārzemēs, saistībā ar kuriem viņš var nekavējoties doties uz turieni. Viņam var piedāvāt darbu ārzemēs, vai arī šis jautājums aprobežosies ar biznesa kontaktiem ar ārvalstu pārstāvniecībām. Lietas var būt saistītas arī ar augstākās izglītības, kvalifikācijas paaugstināšanas, publicēšanas problēmām utt. Cilvēks šajā laikā izrāda lielu sabiedrisko aktivitāti, var pievienoties aģitācijas aktivitātēm, piedalīties visa veida politiskās akcijās, demonstrācijās, mītiņos un runās, kurās viņš saka ugunīgas runas. Var pievienoties jebkurai kustībai, kļūt par tās aktīvu atbalstītāju un propagandistu.

Negatīvs Marsa tranzīts – dod neiecietību pret citu cilvēku uzskatiem. Cilvēks aktīvi aizstāv savu pozīciju, savu ideoloģiju, kurā bieži vien ir iespējami pat fanātisma elementi. Viņš izaicina savus pretiniekus skaļi atspēko svešus izteikumus, atmasko svešus saukļus, diezgan agresīvi uzspiež savējo, kas izraisa dabisku ideoloģisko pretinieku kairinājumu. Viņi, protams, nepaliek parādā un, savukārt, cenšas iedragāt autoritāti un diskreditēt viņa labo slavu. Pastāv briesmas piedalīties cīņā par maldīgiem uzskatiem, bieži vien pat ne saviem, bet gan gudri uzspiestiem, lai iestātos par pārprastu taisnību. Arī šajā laikā iespējamas nepatikšanas ar ārzemniekiem, konflikti ar skolotājiem, problēmas ar eksāmenu nokārtošanu. Pastāv reālas briesmas ceļojumos, skandāli ceļā, nepatikšanas vai savainojumi prom no mājām.

Tranzīta Marss 10. mājā (–)

Gandrīz visa cilvēka enerģija šajā laikā tiek novirzīta darbam un personīgo mērķu sasniegšanai. Ar spēcīgu dzimšanas Marsa pozīciju un tranzīta negatīvo aspektu neesamību cilvēks var sasniegt daudz un sasniegt labus rezultātus. Marss, ejot cauri šim laukam, padara cilvēku drosmīgāku, apņēmīgāku mērķtiecīgāku. Ir iespēja pierādīt sevi biznesā, parādīt savas spējas. Cilvēks kļūst ambiciozāks, cenšas kļūt par pirmo, ieņemt vadošos amatus, spēj riskēt, likt uz spēles visu, lai sasniegtu savu mērķi. Šķēršļi viņu nemulsina, bet tikai vēl vairāk uzmundrina. Šobrīd viņam var tikt piešķirts atbildīgs uzdevums, dažos gadījumos piedāvāts jauns, augstāks amats. Jebkurā gadījumā šajā periodā viņam būs smagi jāstrādā, aizmirstot par visu, izņemot vēlamo mērķi. Sievietēm šī pozīcija var parādīt, ka viņas dzīvē ir autoritatīvs, biznesa vīrietis.

Negatīvs Marsa tranzīts – cilvēks var rīkoties pārāk uzstājīgi, iet uz priekšu, īsti neizvēloties ceļu, ielauzties atvērtās durvīs, grūstīt konkurentus ar elkoņiem. Viņš neapstājas ne pie skandāliem, ne pie nepieciešamības pēc atklātas konfrontācijas. Bet, kā likums, viņa centieni vai nu nedod vēlamo rezultātu, vai arī uzvara tiek viņam par pārāk augstu cenu. Nereti neveiksmē ir vainojams cilvēks, lai gan problēmas var radīt ietekmīgi pretinieki. Šajā laikā ir iespējamas situācijas, kas ietver pozīcijas, autoritātes, amata, darba zaudēšanu. Iespējama diskreditācija, neatkarības zaudēšana, mērķu sabrukums. Bieži vien šis tranzīts rada konfliktus ar priekšniekiem vai citiem cilvēkiem, kas stāv augstāk sociālajās kāpnēs, vai ar tiesībaizsardzības iestādēm. Pamatojoties uz to, ir iespējama intereses zudums par lietu, apātija, bezdarbība, vieglprātība. Rūpniecisko traumu, negadījumu risks. Sievietēm ir problēmas ar vīriešiem, kuri viņai ir autoritātes.

Tranzīta Marss 11. mājā (–) ja 5 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēkam var būt kopīgas lietas ar draugiem, iesaistīt viņus savu ideju īstenošanā. Viņš var izvirzīt savus priekšlikumus domubiedru grupā, vadīt jebkuru interešu grupu vai reģistrēt jaunu biedrību, sadraudzību, savienību. Savukārt aktivizējas draugi, kuri var iesniegt ideju, pagrūst cilvēku īstenot jaunas ieceres. Ir iespējams ieviest jebkuru izgudrojumu vai racionalizācijas priekšlikumu. Bieži vien cilvēka enerģētiskā darbība noteiktā laika posmā nāk par labu sabiedrībai vai grupai, kurai viņš pieder. Dažos gadījumos jūs varat sagaidīt aktīvu drosmīgu cilvēku atbalstu. Sponsori parasti palīdz nevis ar naudu, bet ar kādu darbu vai jaunu ideju. Ja dzimšanas kartē ir norādes uz sociālo vai politisko aktivitāti, tad persona tiek aktivizēta šajā jomā, piedalās sanāksmēs, demonstrācijās un citās akcijās.

Šajā laikā ir iespējamas situācijas, kas ietver pozīcijas, autoritātes, amata, darba zaudēšanu. Iespējama diskreditācija, neatkarības zaudēšana, mērķu sabrukums. Bieži vien šis tranzīts rada konfliktus ar priekšniekiem vai citiem cilvēkiem, kas stāv augstāk sociālajās kāpnēs, vai ar tiesībaizsardzības iestādēm. Pamatojoties uz to, ir iespējama intereses zudums par lietu, apātija, bezdarbība, vieglprātība. Rūpniecisko traumu, negadījumu risks. Sievietēm ir problēmas ar vīriešiem, kuri viņai ir autoritātes.•Negatīvs Marsa tranzīts – iespējama plānu sabrukšana, nesaskaņas un konflikti ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un kopienas locekļiem, kurai persona pieder. Varbūt draugu nodevība vai citas nepatikšanas viņu dēļ. Cilvēks pats var izdarīt spiedienu uz draugiem vai nonāk viņu ietekmē, ir spiests tiem pakļauties. Viņš var kļūt par haosa avotu komandā, viņa plāni var būt pretrunā ar grupas interesēm. Cilvēks var aizstāvēt acīmredzami nereālas idejas, iespējama greizsirdība, strīdi vai sāncensība ar draugiem. Šādā tranzītā bieži tiek pieņemti pārsteidzīgi lēmumi. Cilvēks var pievienoties radikālai vai antisociālai grupai, pievienoties sektai, kļūt par sociālo nemieru organizētāju vai aicināt gāzt esošo valdību. Draugi var viņu mudināt uz šīm darbībām.

Negatīvs Marsa tranzīts – iespējama plānu sabrukšana, nesaskaņas un konflikti ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un kopienas locekļiem, kurai persona pieder. Varbūt draugu nodevība vai citas nepatikšanas viņu dēļ. Cilvēks pats var izdarīt spiedienu uz draugiem vai nonāk viņu ietekmē, ir spiests tiem pakļauties. Viņš var kļūt par haosa avotu komandā, viņa plāni var būt pretrunā ar grupas interesēm. Cilvēks var aizstāvēt acīmredzami nereālas idejas, iespējama greizsirdība, strīdi vai sāncensība ar draugiem. Šādā tranzītā bieži tiek pieņemti pārsteidzīgi lēmumi. Cilvēks var pievienoties radikālai vai antisociālai grupai, pievienoties sektai, kļūt par sociālo nemieru organizētāju vai aicināt gāzt esošo valdību. Draugi var viņu mudināt uz šīm darbībām.

Tranzīta Marss 12. mājā (–) ja 3 mājā nav planētu

Šajā periodā cilvēks rīkojas, pakļaujoties zemapziņas impulsiem. Bieži vien viņš pats nevar noteikt savas rīcības patiesos motīvus un sliecas rīkoties nevis tieši, bet gan slepeni, apejot, caur kādu. Viņš savus nodomus nereklamē, savas lietas var slēpt pat no tuviem cilvēkiem. Iespējams, ka kādam būs nepieciešama viņa palīdzība un atbalsts, taču ar šādu Marsa stāvokli viņš labprātāk patur savu svētību pēc iespējas noslēpumā. Piedaloties kāda liktenī, viņš rīkosies izlēmīgi, kaut arī nedaudz impulsīvi, neieklausoties neviena iebildumos. Varbūt viņam nāksies apmeklēt slimnīcu, pansionātu vai citu labdarības iestādi, darīt kaut ko specifisku tur esošo cilvēku labā. Tāpat šis tranzīts var liecināt par komandējumu uz ārzemēm vai uz attālām vietām, un ceļojuma mērķis parasti netiek reklamēts. Var parādīties interese par slepenajām zinātnēm, cilvēks vēlēsies slepus mācīties un pārbaudīt teoriju praksē.

Negatīvs Marsa tranzīts – šīs mājas tranzīta periodā un ar negatīviem aspektiem var sagaidīt nemiera, spēcīgu jūtu, baiļu periodu. Cilvēks var baidīties ne tikai no aktivizētiem slepenajiem ienaidniekiem, bet arī no sevis, saviem impulsiem un slēptajām vēlmēm, kuras cenšas izlauzties un kļūt par sabiedrības ziņu. No vienas puses, tas var izpausties bailēs no jebkuras darbības, vēlmē slēpties no visiem. Savukārt ārēji nepamatotas agresijas, apsūdzību pret apkārtējiem formā, kas rada konfliktus, nesapratni, atsvešinātību. Cilvēks ļoti sāpīgi reaģē uz viņam adresētajiem komentāriem. Akūti uztver visas nepatikšanas vai problēmas – savas vai tuviniekus, kas steidzas, cenšoties atrast izeju no situācijas. Biežāk nekā nē, nekas labs no tā nesanāk, bet tikai rada vēl lielāku spriedzi. Atsevišķu dzemdību diagrammas rādītāju gadījumā un dzimšanas aspektu atkārtošanās ar tranzītss aspektiem var nonākt pašnāvības mēģinājumos. Dažreiz šis tranzīts norāda uz to, ka persona brīvprātīgi vai neapzināti var izdarīt amorālu darbību vai noziegumu. Nav izslēgta hospitalizācija ar akūtu slimības lēkmi vai traumas dēļ, vai sliktākajā gadījumā aizturēšana, nometnes atstāšana ne pēc paša vēlēšanās. Iespējamas vajāšanas, slepeni draudi

Jupitera tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Jupitera tranzīts 1. mājā (–)

Jupitera pāreja horoskopa I laukā bieži atspoguļojas cilvēka izskatā. Viņš kļūst it kā garāks, solīdāks, majestātiskāks, var pat palielināties svars, īpaši tas skar cilvēkus, kuru diagrammā Jupiters ir vadošā planēta. Šis tranzīts ietekmē arī raksturu, cilvēks kļūst pašapmierinātāks, labestīgāks, spējīgāks uz grandiozu žestiem. Kopumā cilvēkam šis ir ļoti labs laiks, un, ja tranzītajam Jupiteram nav negatīvu aspektu, to var uzskatīt par vienu no veiksmīgākajiem 12 gadu laikā. Horoskopa īpašniekam var būt personīgās izaugsmes iespējas, izredzes jomās, ar kurām ir saistīts dzimstošais Jupiters. Ja viņš izmantos šīs iespējas, tad viņam sāksies jauns dzīves posms. Iespējama karjeras izaugsme, vai arī cilvēks atver savu biznesu, kurā viņš būs pilntiesīgs priekšnieks. Viņš var pasludināt sevi par augstas klases profesionāli, izpelnīties cieņu un autoritāti savā vidē, vai arī viņam rodas interese par augstāko izglītību, vēlme paaugstināt savu kvalifikāciju. Cilvēku var interesēt jautājumi, kas saistīti ar filozofiju, reliģiju, garīgo izaugsmi. Enerģijas pieplūdums, optimistiska attieksme, fokuss uz nākotni – tas viss veicina atveseļošanos, ja cilvēks ir bijis slims. Vismaz būtiski uzlabo viņa fizisko un garīgo stāvokli.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu – noved pie tā, ka iespējas, ko sniedz Jupitera tranzīts, cilvēks neizmanto vai izmanto nepareizi. Rezultātā veiksme viņu apiet. Šāds Jupitera tranzīts var atklāt Jupitera nepatīkamās īpašības. Cilvēks var kļūt augstprātīgs, augstprātīgs, pārspīlēt savu nozīmi un savus nopelnus. Viņš var patiesi ticēt, ka viņam ir tiesības izteikt komentārus ikvienam, mācīt visus. Šobrīd viņu nedrīkst pieņemt, “stumt”, apsūdzēt par pašlabuma gūšanu vai par to, ka viņš izmanto savu amatu vai titulu personīga labuma gūšanai. Viņi var apzināti pazemot, iedragāt viņa autoritāti. Jebkurā gadījumā viņš kaitinās citus. Šajā periodā solījumi jādod ļoti uzmanīgi, jo, visticamāk, tos būs grūti izpildīt gan objektīvu, gan subjektīvu iemeslu dēļ. Uz Jupitera jurisdikcijā esošajām lietām nevajadzētu likt lielas cerības, tāpēc, ja iespējams, no tām jāizvairās. Šajā laikā iespējamas problēmas ar aknām, žultspūsli un svaru, ir tendence uz paaugstinātu asinsspiedienu. Pat veseliem cilvēkiem tas var palikt virs normas, saistībā ar ko palielinās sirdslēkmes vai insulta risks.

Jupitera tranzīts 2. mājā (+) ja 12 mājā nav planētu

Ievērojot labvēlīgus rādītājus, kas saistīti ar Jupiteru 2. mājā, šajā laikā kļūst iespējams būtiski uzlabot savu finansiālo stāvokli. Citiem vārdiem sakot, ielieciet materiālo pamatu turpmākai labklājībai. Un tā kā Jupiters šajā mājā parādās reizi 12 gados, jums vajadzētu izmantot visas iespējas, ko dzīve sniedz šajā laikā. Piemēram, cilvēkam var tikt piedāvāts ienesīgs darbs ar būtisku algas pieaugumu. Ja nekas netiek piedāvāts, var pats prasīt algas paaugstinājumu. Vai arī var būt iespēja iegādāties nekustamo īpašumu vai citu vērtību par salīdzinoši zemu cenu. Vai arī paralēli darba pienākumu veikšanai būs iespēja nopelnīt. Var būt iespēja iegādāties dārgu lietu bez pārmaksas un pēc tam to pārdot ar peļņu.

Pat ja rādītāji kartē nav īpaši iepriecinoši, šajā laikā finansiālā situācija uzlabojas, kļūst iespējams labi nopelnīt vai iegādāties ko nozīmīgu. Citiem vārdiem sakot, ja Jupiteram nebūs negatīvu aspektu, problēmu šajā jomā nebūs, un būs iespēja priecāties, un, iespējams, vairāk nekā viena. Cilvēks šogad atļaujas sev vairāk nekā parasti, izbauda pilnībā to, ko dzīve spēj dot. Arī vispārējais fiziskais stāvoklis ir labs, jo Jupiters dod gan fizisko, gan garīgo spēku pieplūdumu. Piemērots laiks biznesa uzsākšanai vai investīcijām tā attīstībā. Var ņemt kredītus, kredītus, iegādāties senlietas. Kopumā tas ir labs, lai ieguldītu naudu visā, kas laika gaitā kļūst dārgāks un nesīs vairākkārtēju peļņu.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu konjunkcija – var liecināt par nepareizu līdzekļu ieguldīšanu vai nepamatotu naudas izšķērdēšanu izpriecām un nieciņiem. Jūs varat tikt maldināts, pērkot nekustamo īpašumu, dārgas vai antīkas lietas, par kurām viņi pieprasīja cenu, kas viņiem neatbilst. Cilvēks var būt pārāk dāsns vai kaulēties par sīkumiem. Ja parādījās negaidīta nauda, cilvēks uz šādiem aspektiem var to sadalīt, vai arī otrādi, nopirkt daudz nevajadzīgu lietu, aizpildīt ar tām visus stūrus. Tas var izpausties arī kā alkatība pēc ēdiena, cilvēks ēd un nevar uzņemt pietiekami daudz, kas noved pie pamatīga svara pieauguma. Tomēr tas ir vērojams arī pozitīvajos aspektos.

Jupitera tranzīts 3. mājā (–) ja 7 mājā nav planētu

Kad Jupiters iet cauri 3. mājai, apstākļi attīstās tā, ka cilvēkam neviļus ir jābūt sabiedriskam. Viņam, visticamāk, būs daudz jāsazinās, jāveido paziņas, jāmācās vai jāmāca pašam. Piemēram, cilvēkam ir jālasa lekcijas, lai nodotu savu uzkrāto praktisko pieredzi. Vai arī viņš raksta rakstus populārzinātniskos vai profesionālos laikrakstos un žurnālos, saistībā ar kuriem viņam var nākt slava un cilvēki sāks vērsties pēc padoma, uzskatot viņu par autoritatīvāko šajā zināšanu jomā. Bieži vien cilvēks šajā laikā sāk intensīvi apgūt svešvalodu. Tas var būt saistīts ar komandējumu uz ārzemēm, nepieciešamību sarakstīties ar ārvalstu kolēģiem vai specializētās literatūras apguvi.

Paplašinās paziņu loks, kas atšķirsies no Merkura, jo cilvēks meklēs kontaktus ar noteiktiem cilvēkiem, kas viņam nepieciešami konkrētu, bieži vien profesionālu jautājumu risināšanai. Parasti ar šādu tranzītu informācija it kā pati atrod cilvēku. Viņam tikai jāpauž sava problēma un nepieciešamā informācija. Tāpat notiks ar papīriem – pareizie cilvēki būs uz vietas un visu izlems bez kavēšanās, vai arī atradīsies cilvēks, kas palīdzēs šajā jautājumā. Auglīgs laiks intelektuālā darba cilvēkiem, tulkotājiem, starpniekiem.

Ar labvēlīgiem rādītājiem diagrammā šis tranzīts var liecināt par veiksmi horoskopa īpašnieka brāļiem, māsām vai citiem tuviem radiniekiem. Viņš var paļauties uz ļoti efektīvu atbalstu no viņiem vai kādam no viņa tuvākā loka. Dažos gadījumos tas var norādīt uz brāļa vai māsas, tostarp brālēnu un brālēnu, piedzimšanu, ja persona ar viņiem uztur kontaktus. Vai arī var parādīties radinieki, par kuriem cilvēks vēl nav zinājis, kas pozitīvo aspektu gadījumā cilvēkam būs svētīgs.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu savienojumu kontakti var būt arī daudz, taču tie nebūs tik daudzsološi kā labvēlīgu aspektu gadījumā. Šeit ir iespējama brīvprātīga vai piespiedu maldināšana, informācijas sagrozīšana vai noplūde. Radinieki vai draugi var apzināti vai netīši pievilt cilvēku. Viņu uzvedība vai izteikumi var iedragāt reputāciju. Iespējami strīdi, nesaprašanās starp horoskopa īpašnieku un viņa vidi. Kāds no cilvēka tuvākās vides var nonākt nepatīkamā situācijā, vai arī ar viņu notiks nelaime. Ceļošana negatīvu aspektu gadījumā ir nevēlama, un neitrālu planētu gadījumā vai nu nenesīs labumu, vai arī būs izšķērdīga.

Jupitera tranzīts 4. mājā (–) ja 5 mājā nav planētu

Šis tranzīts galvenokārt dod priekšroku ģimenes un mājsaimniecības lietām. Cilvēks cenšas uzlabot savus dzīves apstākļus, rūpējas par savas ģimenes labklājību, un tas viņam vairāk vai mazāk izdodas. Jau 12 gadus šis ir visizdevīgākais laiks mājas, dzīvokļa, kotedžas, zemes iegādei. Kad Jupiters iet cauri 2. mājai, tad nekustamā īpašuma pirkšana ir labs ieguldījums, ja pienāk sliktas dienas, varat to pārdot un dzīvot no ienākumiem. Kad Jupiters iet cauri 8. mājai – tas ir apgrozāmais kapitāls, t.i. noteiktā brīdī māja tiek pārdota izdevīgi, un peļņa tiek atgriezta nekustamā īpašuma iegādei, kas savukārt nogaidīs sev piemērotu stundu vai ieguldīs citā biznesā. Kad Jupiters iet cauri 4. mājai, tā ir mājas pirkšana sev, ģimenei, lai tajā dzīvotu bērni, mazbērni utt. 4. māja ir mūsu saknes, tāpēc šajā gadījumā cilvēkam ir dota iespēja apmesties uz zemes, kļūt par senci. Lai gan šajā gadījumā māju var izmantot arī par pamatu biznesa uzsākšanai, taču sākotnēji māja tiek iegādāta sev. Šobrīd var paņemt arī kredītu, bet labāk, ja tie ir aizdevumi ēku celtniecībai vai kapitālajam remontam, lauksaimniecības kredīti utt.

Šis tranzīts var liecināt arī par jauna mājokļa iegādi, jaunu mēbeļu un priekšmetu iegādi, kas paredzēti komforta radīšanai mājā, vai ģimenes paplašināšanos, kas var nozīmēt ne tikai bērna piedzimšanu, bet arī bērna piedzimšanu. meitas vīrs vai dēla sieva ģimenē. Dažreiz tas nozīmē dzīves sākumu divās mājās. Varat paļauties uz vecāku palīdzību vai viņu ietaupījumiem. Vecāki var kļūt slaveni vai ietekmīgi cilvēki. Šajā tranzītā cilvēks bieži sāk pētīt savus senčus. Var būt interese par vēsturi, arheoloģiju, slepenajām zinātnēm. Dažos gadījumos tas norāda uz dārgumu atrašanās vietu vai labiem ienākumiem no lauksaimniecības zemes.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu, savienojumu – tie rada nepatikšanas 4. mājas lietās. Tas var būt saistīts ar materiāliem zaudējumiem, piemēram, remontdarbiem, kas prasīja lielākus izdevumus, nekā sākotnēji aprēķināts, vai īpašuma bojājumiem laupīšanas, plūdu, ugunsgrēka dēļ. Kāds mājās var iztērēt naudu, kas paredzēta dzīvokļa vai vērtīgas lietas iegādei. Mājas iegādi var kavēt strauji augošās cenas. Iespējamas problēmas ar vecākiem – slimība, nelaimes gadījums, piespiedu izbraukšana no mājām vai no valsts. Kas tas būs, parādīs Jupitera sākotnējo un tranzīta pozīciju analīzi. Nekustamo īpašumu darījumi šajā laikā ir nevēlami, tāpat kā dzīvesvietas maiņa.

Jupitera tranzīts 5. mājā (+) ja 4 mājā nav planētu

Šeit, tāpat kā 1. nama ejā, cilvēks alkst pēc atzinības, tiecas parādīt sevi visā krāšņumā. Bet atšķirībā no 1.mājas, kur uzslavas seko pēc lieliem vai maziem darbiem (t.i., nospiedošā vairumā gadījumu tā ir pelnīta), 5.namā tiešām kaut ko lielu darīt kļūst nemaz nevajag. Pietiek iepazīties ar slavenu cilvēku, un viņi jau runā par tevi. Jupiters, ejot cauri 5. mājai, veicina slavu, bet, ja diagrammā Jupiters nav saistīts ar 5., 10. vai 9. māju, vai arī šīs mājas nav izceltas pēc kādiem citiem rādītājiem, tad šī slava būs īslaicīga. Iepriekšminētais nemaz neizslēdz pelnītu slavu un tikai laimīgu sakritību. Daudziem radoši apdāvinātiem cilvēkiem, politiķiem, sportistiem Jupitera pāreja cauri 5. mājai iezīmējas ar skaistu stundu, viņiem ir iespēja demonstrēt pasaulei savus darinājumus vai sasniegumus. Pārējiem mirstīgajiem šis būs veiksmes periods, iespēja pieskarties skaistajam un majestātiskajam, piemēram, apmeklēt Luvru vai karnevālu Venēcijā vai kādu citu grandiozu izrādi. Ja kartei ir apstiprinājums par laimesta iespējamību, tad brīdī, kad Jupiters iziet cauri 5. mājai, palielinās iespēja laimēt loterijā, kazino un iegūt lielo laimestu izlozē. Veiksmīga var būt spēle biržā, finanšu spekulācijas, investīcijas. Varbūt iepazīšanās ar slavenu cilvēku vai galveno līderi, kas noderēs horoskopa īpašniekam. Mākslinieki vai mākslinieki var atrast augstu patronu, saņemt no viņa atbalstu.

Šajā laikā cilvēks piedzīvo lielu vajadzību pēc mīlestības. Viņš kļūst mīlošs, dāsns, augstsirdīgs. Sakarā ar to, ka Jupiters ir ekspansijas planēta, var pieaugt mīļoto cilvēku skaits, parādīties jauni vaļasprieki, cilvēkam var nākt liela mīlestība, sasaistīta skaista vētraina romantika. Ļoti bieži šis tranzīts beidzas vai nu ar ieņemšanu, vai ar bērna piedzimšanu. Kopumā šis laiks ir labvēlīgs visiem ar bērniem saistītiem jautājumiem. Papildus bērna piedzimšanai tas var būt arī lepnums par viņa panākumiem, jebkuru virsotņu sasniegšanu un vienkārši prieka un laimes sajūtu, kas saistīta ar bērnu. Iespējama arī bērna adopcija, labdarības pasākumi saistībā ar bērnunamiem un patversmēm.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvo aspektu saikne – slava nesagādā prieku, jo to var pavadīt nosodījums, objektīvas sarunas, skandāli, kas saistīti ar horoskopa īpašnieka vārdu. Sīkāka informācija par viņa personīgo dzīvi, kļūdas oficiālajās lietās kļūst par plašas sabiedrības īpašumu. Var rasties zaudējumi no naudas spekulācijām, nepamatotiem ieguldījumiem, izšķērdības, aizraušanās ar spēlēm un izklaidi. Iespējamas nepatikšanas, kas saistītas ar bērniem, sievietēm – problemātiskas dzemdības. Jāuzmanās no publiskas uzstāšanās skaļiem izteikumiem, solījumiem.

Jupitera tranzīts 6. mājā (–)

Šobrīd ir iespēja mainīt darbu uz labāk atalgotu vai ar labākiem darba apstākļiem, paaugstināšanu amatā, atalgojuma paaugstināšanu un veicināšanu apzinīgam darbam. Viņi var piedāvāt vietu galvai, vai arī cilvēks uz laiku nomaina galvu. Lai gan viens un tas pats tranzīts var liecināt par darba apjoma pieaugumu vai paaugstinātu darba saistību uzņemšanos, vairāku amatu apvienošanu, ilgu komandējumu. Ar labu dzimšanas Jupiteru jebkuras pārvērtības darbā nāks par labu cilvēkam. Šajā laikā varas iestādes ir labvēlīgas cilvēkam, dod iespēju apvienot darbu un mācības, var sūtīt uz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem, persona var saņemt stipendiju uz uzņēmuma rēķina.

Šis tranzīts dod priekšroku uzņēmējdarbībai, kas saistīta ar tirdzniecību, pakalpojumu sfēru, dažādām inspekciju organizācijām, grāmatvedību, datortehnoloģiju, robotiku un citiem ar 6. māju saistītiem uzņēmumiem. Nav pietiekami daudz zvaigžņu no debesīm Jupiters pie 6, bet tas, ko viņš sagrābj un pārbauda, nedod neveiksmes un garantē ienākumus. Ir vēl viena jauka Jupitera iezīme, kas iet caur šo lauku. Bieži viņš atdod parādus, pat tādus, kurus vairs nav cerību saņemt. Vai arī situācija izveidojas tā, ka horoskopa īpašniekam ir iespēja nomaksāt parādus.

6. māja ir atbildīga par mūsu mazākajiem brāļiem, tāpēc šajā tranzītā cilvēks var iegūt mājdzīvnieku, un Jupiters dod priekšroku suņiem, nevis kaķiem. Vai arī tas būs prestižs dzīvnieks, ar labiem ciltsrakstiem, kas spēj nest saimniekam ienākumus, dāvājot tikpat augstdzimušos pēcnācējus. Lai gan, pirms viņš saņems šos ienākumus, saimniekam nāksies krietni papūlēties, it īpaši, ja tas ir suns. Kamēr Jupiters atrodas 6. mājā, par veselību nav jāuztraucas, pat hroniski slimiem pacientiem vispārējais stāvoklis uzlabojas (ja Jupiters nav ļauno māju valdnieks un tam nav negatīvu aspektu kartē un tranzītā pozīcija).

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu konjunkcija – var liecināt par darba apjoma pieaugumu, kura samaksa bieži vien nekompensē fiziskās un nervu izmaksas. Cilvēka darbu var nenovērtēt vai piedēvēt citiem. Bieži viņam ir jāatbild par citu cilvēku kļūdām, jāaizstāj prombūtnē esošs darbinieks. Cilvēks var mēģināt mainīt darbu, kas šādā amatā nav vēlams. Darbā iespējamas nepilnības vai nopietnas kļūdas, kas noved pie autoritātes krituma profesionāļu vidū, sūdzībām no varas iestādēm, kuras nevēlas iedziļināties notiekošā būtībā, bet pie visa vaino horoskopa īpašnieku. Šobrīd nevajadzētu aizņemties naudu, ņemt kredītus, pieņemt paaugstinājuma piedāvājumu – tas labi nebeigsies, īpaši, ja Jupiteram ir aspekti no ļaunajām planētām. Kreditori var nospiest, var rasties veselības problēmas, bieži vien nesakārtota dzīvesveida, darba un atpūtas vai diētas režīma pārkāpuma vai nervu pārslodzes dēļ.

Jupitera tranzīts 7. mājā (+) ja 3 mājā nav planētu

Atbalsta partnerattiecības. Šis ir laiks tīklošanai, satikt īstos cilvēkus, kuri ir gatavi palīdzēt, atbalstīt, uzsākt sadarbību. Tā kā 7. māja ir sociālā vide, kurā atrodas cilvēks, viņa sociālā vide (personiskā vide ir 3. māja), tad varam teikt, ka sociālā vide šajā laikā cilvēkam ir ļoti labvēlīga, viņš tajā tiek pieņemts. Šajā tranzītā cilvēks tiek pamanīts, atpazīts, jūt līdzi. Viņš var pat pacelties uz augstāku sociālo līmeni, vai arī kāds spēcīgs un autoritatīvs viņu ievadīs šajā lokā, vai arī viņš tur nokļūs, pateicoties saviem sasniegumiem. Tādējādi cilvēkam paveras jaunas sadarbības perspektīvas, jaunā lokā viņš var saņemt izdevīgu piedāvājumu.

Šis tranzīts ir labvēlīgs sabiedrisku, politisku vai diplomātisku darbību uzsākšanai, ja dzimšanas diagrammā par to ir pierādījumi, tas veicina panākumus komerciālajā vai starpniecības darbībā. Piemērots sadarbības uzsākšanai ar ārvalstu firmām, apvienošanai, uzņēmumu apvienošanai, pārrunām, līgumiem. Mākslinieki var paļauties uz veiksmīgām tūrēm, ienesīgiem līgumiem. Docētāji, skolotāji, propagandisti gūs panākumus. Laba prognoze juridiskajos gadījumos, ir iespēja uzvarēt tiesā ar kvalificēta jurista palīdzību. Ļoti labs periods prezentācijām, plašai reklāmas kampaņai, miermīlīgām sabiedriskām akcijām.

Jupiters, kas iet cauri horoskopa 7. mājai, veicina laulāto attiecību harmonizāciju un ir papildu faktors, kas norāda uz laimīgu laulību, ja tā tiek noslēgta šī tranzīta laikā.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu, konjunkciju – tas var nest daudz nepatīkama, sāpīga cilvēka lepnumam. Atkarībā no tā, kādi būs šie aspekti un ar kādām mājām tie ir saistīti, atkarīgs horoskopa īpašnieka labajam vārdam nodarīto zaudējumu apjoms. Varbūt par sabiedrības noraidīšanu, noraidījumu, cilvēku var publiski aizrādīt. Bieži vien šis tranzīts norāda uz tenkām, ko izplata ienaidnieki. Ja viņi ir ietekmīgi sabiedrībā, viņi var būtiski sabojāt reputāciju. Pastāv risks kļūt no kāda atkarīga, tāpēc labāk izvairīties no jebkādām nopietnām saistībām šī tranzīta laikā. Iespējama uzticības ļaunprātīga izmantošana, kārdināšana, pat kukuļošana – tas viss ir bīstami, jo var vērsties pret horoskopa īpašnieku un lieta beigsies ar tiesvedību. Šajā laikā noslēgta laulība no malas var izskatīties ļoti izdevīga, taču patiesībā tā diez vai tā būs.

Jupitera tranzīts 8. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu

Šī tranzīta interpretācija ir jāuztver ļoti nopietni, jo prognozes nāve būs atkarīga no tā, kādi būs Jupitera dzimšanas rādītāji, kādā zodiaka zīmē tas ienāks un kādas mājas tajā ir iesaistītas (tas ir, kuras mājas tas kontrolē). jūsu diagramma). Ja nav negatīvu faktoru, kas ir ārkārtīgi reti, šis tranzīts samazina horoskopa 8. nama nāves gadījumu, sola veiksmi biznesā, lielus naudas ieņēmumus peļņas veidā no sava uzņēmuma, dividendes no akcijām un citiem vērtspapīriem. , noguldījumu procenti, liela parāda atdošana, mantojums, apdrošināšanas maksājumi vai cita kompensācija par horoskopa īpašniekam nodarīto kaitējumu. Šī Jupitera pozīcija norāda arī uz ienesīgu kapitāla ieguldījumu, iespēju iegūt lielu vienreizēju atlīdzību par bīstamu darbu vai slepeniem zinātnes sasniegumiem. Var runāt par lielām iegādēm, nozīmīgu partneru materiālo atbalstu, par dzīvošanu uz laulātā rēķina.

Šis tranzīts var izrādīt interesi par slepenajām zinātnēm, dzīves jautājumiem un
nāve, bieži vien šajā laikā snaudošā psiholoģiskā vai
cilvēka maģiskās spējas, kuras viņš apzināti vai neapzināti
izmanto ikdienas dzīvē. Ja kartē ir atbilstošs
indikācijas, tad šajā periodā cilvēks var sākt nopietnu pētījumu
slepenās zinātnes vai sākt eksperimentus šajā jomā. Ja Jupiters nav
pārsteidza negatīvie aspekti, tad nekas cilvēkam nedraud, ja
tādi ir, tad pret eksperimentiem jāizturas piesardzīgi.

Kopumā planētu tranzītu cauri horoskopa 8. mājai bieži pavada pārmaiņas. Labi izturīgs Jupiters saka, ka pārmaiņas nāks par labu cilvēkam, ka viņš gūs labumu no visa, kas ar viņu notiek šī tranzīta laikā, lai cik sāpīgi un liktenīgi notikumi būtu. Piemēram, tuvinieka nāve var notikt ne tikai no negatīviem aspektiem, tā bieži notiek uz labvēlīgajiem aspektiem, kas liek domāt, ka pēc šīs personas nāves horoskopa īpašnieka dzīve uzlabosies, lai arī cik zaimojoša tā būtu . var izklausīties no pirmā acu uzmetiena.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu, konjunkciju – tas var nest gan nepatikšanas, gan pārbaudījumus, kuru nāves pakāpe, kā jau minēts, ir atkarīga no papildu faktoriem. Iespējamie naudas zaudējumi, bankrots, nepieciešamība maksāt soda naudu, kompensācijas personām, kuras skārusi horoskopa īpašnieka rīcība. Nav izslēgti naudas ienākumi un ienākumi no uzņēmējdarbības, taču līdz ar naudas ienākumiem gaidāmi arī lieli izdevumi, lai peļņa varētu būt minimāla, vai arī no tās nekas nepaliks. Bieži notiek sadursmes ar muitas vai nodokļu iestādēm, izspiešana, naudas zaudēšana krāpšanas vai citu horoskopa īpašnieka vai citu personu noziedzīgu darbību dēļ saistībā ar viņu. Bīstami šajā laikā ņemt kredītus un kredītus, aizdot naudu – tad būs grūti tos atdot. Tā paša iemesla dēļ jums nevajadzētu uzņemties nekādas saistības. Iespējama maldināšana, nodevība, viltošana, attiecību pārtraukšana ar biznesa partneriem. Pret politiķiem un ietekmīgām personām bieži tiek izvērsts slepens karš, kura mērķis ir graut viņu autoritāti, tiek atklāti viņu personīgās un biznesa dzīves apstākļi, iespējama žonglēšana un faktu sagrozīšana. Ar aspektiem no ļaunajām planētām, zaudējumiem un ciešanām no ugunsgrēka, sprādziena, noziedzīgām darbībām pret pašu cilvēku vai viņa mīļajiem. Dažos gadījumos tie norāda uz nāvi, kas ieskauj cilvēku.

Jupitera tranzīts 9. mājā (+) ja 10 mājā nav planētu

Tas palīdz paplašināt cilvēka autoritāti un viņa personīgās ietekmes sfēru. Panākumi, atzinība profesionālajās aprindās un sabiedrībā. Ar atbilstošiem rādītājiem cilvēks var vadīt sabiedrisku vai zinātnisku organizāciju, politisko apvienību utt. Pieaug interese par izglītību, cilvēks nolemj turpināt izglītību: iestājas augstskolā, sāk rakstīt disertāciju, zinātnisko darbu, kļūst par profesionālu konsultantu vai sāk mācīt. Iespējamais darbs, studijas vai prakse ārzemēs, ilgstoša zinātniskā ekspedīcija, pētnieciskais darbs. Garīgas vai reliģiskas orientācijas cilvēki var doties ceļojumā uz svētvietām, klosteriem un ašramiem, lai izpētītu svešu kultūru un reliģiju. Bieži vien tieši šāda tranzīta laikā cilvēks vispirms nokļūst ārzemēs. Kopumā šajā laikā parādās attiecības ar ārvalstīm. Var atbraukt attāli radinieki, vai arī cilvēks pats dodas pie viņiem ciemos. Viņš var satikt ārzemnieku, un šī tikšanās izvēršas draudzīgās vai biežāk biznesa attiecībās. Studenti var doties uz ārzemēm starpetniskās kultūras vai izglītības apmaiņas ietvaros. Zinātnieki un skolotāji lasa lekcijas, piedalās dažādās konferencēs un kongresos. Biznesa cilvēki dibina kontaktus ar ārzemju kolēģiem, slēdz līgumus, veido asociācijas, piešķir kapitālu ārvalstīs. Dažos gadījumos šis tranzīts norāda uz emigrācijas iespējamību. Kopumā, ja izbraukšana uz ārzemēm dzīves nolūkos notiek šajā tranzītā, adaptācija jauniem apstākļiem ir daudz vieglāka (skaidrs, ka bez Jupitera jāņem vērā arī citi ar pārcelšanos saistītie rādītāji).

Labs laiks, lai pievienotos ezotēriskai vai garīgai kopienai, iesvētīšanai, kristībām u.c. Un arī par darbu izdošanu, politiskās darbības uzsākšanu, jautājumu risināšanu augstākajās tiesu instancēs.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu, konjunkciju, visās iepriekš aprakstītajās jomās rodas grūtības. Ietekmes vai autoritātes zaudēšana, grūtības pildīt ar sabiedrisku vai politisku darbību saistītus pienākumus, nesaskaņas un konflikti starpetnisku vai reliģisku iemeslu dēļ. Problēmas ar ārzemniekiem, grūtības un nepatikšanas, atrodoties ārzemēs, piespiedu emigrācija, nespēja kaut kādu iemeslu dēļ atgriezties dzimtenē, problēmas ar vīzas saņemšanu. Kļūdas un materiālie zaudējumi tuvredzības, savu spēju pārvērtēšanas, pārmērīgas ticības kādam dēļ – ārzemēs ir blēži un blēži. Iespējams konflikts ar varas iestādēm, reliģiskajām un garīgajām kopienām. Ceļojot jābūt uzmanīgiem (ar aspektiem ar ļaundabīgām planētām, labāk tos vispār atlikt). Nevajag dot saistības, slēgt līgumus, aizņemties naudu, sabojāt attiecības ar juristiem, pārkāpt sociālās uzvedības normas, īpaši atrodoties ārzemēs.

Jupitera tranzīts 10. mājā (–) ja 9 mājā nav planētu

Spēcīga un labvēlīga Jupitera dzimšanas gadījumā šis tranzīts rada apstākļus pilnīgai veiksmei visos centienos. Taču te jāņem vērā, ka Jupiters 10. mājā prasa mērķtiecīgus spēkus, t.i. panākumi ir iespējami, taču ar nosacījumu, ka cilvēks precīzi zina, ko vēlas, un saprot, ka, lai sasniegtu mērķi, no kaut kā būs jāatsakās. 1.mājā cilvēks parādīja sev un citiem uz ko ir spējīgs, priecājās par uzvaru, pieņēma apsveikumus, un ar to visu viņam pietiek, viņš var pat neizmantot tās iespējas, ko šī uzvara viņam sniedz, viņš ir brīvi darīt kā grib. 10. mājā cilvēks tiecas uz virsotni, lai tajā nostiprinātos un pilnībā izmantotu visas tās sniegtās priekšrocības, taču šajā gadījumā viņa brīvību ierobežo atklātie un neizrunātie sistēmas noteikumi. ko viņš ieguva. Tie. viņam vairs nav tiesību rīkoties tā, kā viņš vēlas, viņam jārīkojas “kā nākas”. 1. mājā veiksme ir iedzimtu zināšanu dēļ, 5. – ar talantu vai laimīgu sakritību, 10. – ar darbu, neatlaidību un koncentrēšanos. Ja cilvēks sēdēs un “gaidīs laiku pie jūras”, viņa iespējas paliks tikai iespējas.

Jupiters, izejot caur 10. māju, veicina mērķa sasniegšanu (ja tāds ir un kaut kas jau ir izdarīts šim nolūkam), sniedz iespēju kāpt uz nākamā karjeras kāpņu pakāpiena vai pat pārlēkt pāri vienam vai diviem . Šī ir iespēja demonstrēt savus profesionālos sasniegumus un saņemt pelnītus apbalvojumus un apbalvojumus. Piemērots politiķiem un cilvēkiem, kuri vēlas veidot karjeru, kuriem ir svarīgi, lai viņiem būtu noteikts statuss un tituli. Jupiters, ejot cauri šai mājai, atvieglo šo uzdevumu. Viņš prognozē panākumus politiķu, līderu vēlēšanās – uzticētā uzdevuma palielināšanu vai veiksmīgu izpildi utt. Protams, tā iespējamību pārbauda dzimšanas diagramma. Jauniešiem šis tranzīts var nozīmēt profesionālās darbības sākumu, pirmo priekšnieka amatu, pirmo nopietno norīkojumu. Pārējiem – atzinība par darba sasniegumiem un pakalpojumiem sabiedrībai, apbalvojumi, tituli, paaugstināšana amatā, prestižāka darba piedāvājums. Cilvēks šajā laikā var cerēt uz augstu stāvošu cilvēku labvēlību vai kolēģu profesionālu atbalstu un atzinību. Viņš var kļūt slavens.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu konjunkcija – norāda uz grūtībām sasniegt mērķi, problēmas ar karjeras izaugsmi, neveiksmi vēlēšanās utt. Problēmas pārmērīgu ambīciju, elastības trūkuma, tuvredzības, augstprātības, savas nozīmes pārspīlēšanas, augstprātības dēļ. Ar aspektiem no ļaunajām planētām iespējama pozīcijas, autoritātes vai reputācijas zaudēšana, stāvokļa ļaunprātīga izmantošana, atlaišana, apbalvojumu un titulu atņemšana.

Jupitera tranzīts 11. mājā (+) ja 8 mājā nav planētu

Jebkurš panākums pulcē ap sevi cilvēkus: skaudīgus cilvēkus, kuri vēlas gozēties kāda cita slavas staros, cienītājus, kuri vēlas pieskarties savam elkam, un tos, kas ir gatavi viņu atbalstīt, iejūgt sevi vienā vagonā. Proti, nāk jauns vadītājs – tiek komplektēta komanda. Jupiters, ejot cauri 11. mājai, palīdz nokomplektēt darbspējīgu un mērķtiecīgu domubiedru komandu. Vai arī jau esošajā komandā ienāk jauni dalībnieki, nes jaunas idejas, rada jaunas iespējas. Jauni draugi var būt ļoti ietekmīgi vai augsti profesionāli speciālisti. Viņi iegulda idejā vai saņem sponsorus. Sākas pārmaiņu laiks, kas horoskopa īpašniekam būs ļoti labvēlīgs.

Tā kā horoskopa 11. māja ir atbildīga par neformālajām un sabiedriskajām organizācijām, tad Jupitera iziešana cauri šim laukam var nozīmēt šādas organizācijas izveidi, pievienošanos tai, sakaru paplašināšanu ar līdzīgām organizācijām, bieži vien ārvalstīs, starptautiskas neformālas organizācijas izveidi. Horoskopa īpašniekam var piedāvāt vadīt šādu biedrību. Varbūt bezatlīdzības līdzekļu pārskaitīšana kādas biedrības, arodbiedrības, biedrības u.c. vai kādas ietekmīgas organizācijas vajadzībām paņems šādu arodbiedrību un visus tās izdevumus savā paspārnē. Jebkurā gadījumā attiecības ar draugiem šajā laikā ir labas, tāpēc varat paļauties uz viņu atbalstu un palīdzību gan lielās, gan mazās lietās. Labs periods pārmaiņām, reformām, aģitācijai, reklāmai, sabiedriskai un politiskai akcijai.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu konjunkcija – tranzīts ienes problēmas 11.mājas lietās. Jūs nevarat paļauties uz draugiem, viņi var jūs pievilt vai nodot, atteikt palīdzību īstajā laikā. Cilvēks slikti orientējas situācijā, nepaļaujas uz tiem, kam vajadzētu būt, un noraida īstus draugus. Iespējami piedzīvojumu plāni un apņemšanās, draugu izmantošana savās interesēs vai, gluži pretēji, draugu dēļ var nonākt nepatīkamā situācijā, kas radīs morālus un materiālus zaudējumus. Briesmas būt iesaistītai sektā, organizācijās, kas sludina radikālisma vai anarhisma idejas. Iespējama amorāla uzvedība, dalība streikos, nesaskaņas ar varas iestādēm.

Jupitera tranzīts 12. mājā (–) ja 2 mājā nav planētu

Šeit, tāpat kā 8. mājas gadījumā, pirms jebkādu spriedumu pieņemšanas rūpīgi jāizpēta dzemdību mātīte. Jupiters šajā mājā var uzvesties savādāk. Tā kā daudz kas, kas attiecas uz 12.mājas sfēru, cilvēks uztver ļoti sāpīgi, šeit kļūdīties ir ļoti bīstami. Ja Jupiters horoskopā ir spēcīgs, labvēlīgs un nav saistīts ar ļaundabīgām mājām (dushanām), un tranzītam nav negatīvu aspektu, tad tas padara 12. mājas ietekmi mazāk destruktīvu. Gluži pretēji, tas atklāj šīs mājas pozitīvos aspektus: tas dod iespēju personai periodiski atpūsties klusumā un vientulībā. Šajā laikā neredzamie spēki novērš nepatikšanas no cilvēka, atbruņo viņa slepenos ienaidniekus, kuru intrigas brīnumainā kārtā atklājas, pirms tās nodara kaitējumu.

Jupiters, ejot cauri 12. mājai, liek cilvēkam iesaistīties iekšējā pasaulē, tāpēc bieži vien cilvēks šajā laikā sāk pievienoties slepenajām zinātnēm. Viņš var atvērt savu iekšējo redzējumu, atklāt slēptos talantus un attīstīt tieksmi pēc garīgās pilnības. Viņš uz daudzām lietām sāk skatīties savādāk. Zemes dzīves nepilnība šajā gadījumā viņu neapbēdina, bet izraisa vēlmi palīdzēt trūcīgajiem, vājajiem, slimajiem. Cilvēkiem, kuri ir garīgi virzīti ceļojumā, kas saistīts ar garīgiem meklējumiem, piemēram, uz Himalajiem, Tibetu, Indiju vai labdarības nolūkos. Iespējama brīvprātīga emigrācija. Dažreiz šis tranzīts iezīmē aiziešanu pensijā, ievietošanu pansionātā vai atteikšanos no laicīgās dzīves: aiziešanu uz klosteri, stāšanos teoloģiskajā seminārā.

Ar negatīvu Jupitera tranzītu vai negatīvu aspektu konjunkcijai ir arī plašs ietekmes spektrs. Atkarībā no tā, ar kurām planētām atrodas dzimšanas un tranzīta Jupiters un kuras mājas ir iesaistītas, tas var būt vitalitātes kritums, vilšanās, ticības zudums sev, neapmierinātība ar sevi un citiem, ienaidnieku intrigas: intrigas, apmelojumi, intrigas, vajāšanas. , izplata baumas, kuru mērķis ir graut autoritāti, zādzības, piesavināšanos, izspiešanu, finanšu slazdus. Pastāv risks nonākt atkarībā no morālo pienākumu vai parādu dēļ, iekrist sektantu slazdā. Varbūt ieslodzījums, hronisku slimību izpausme vai saasināšanās, nopietnas slimības noteikšana.

Venēras tranzīts12 mājās (Gočara Bhavās)

Tranzīta Venēra 1. mājā (+) ja 8 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēks kļūst pievilcīgāks, viņš vairāk laika velta savam izskatam, strādā pie sava tēla. Viņš nav vienaldzīgs pret to, kā viņš izskatās citu acīs. Tas ir īpaši raksturīgi sievietēm, lai gan vīrieši nebūt nav vienaldzīgi pret to, viņi vienkārši parasti izrāda savas jūtas atturīgāk nekā sievietes. Cilvēks apzināti vai neapzināti vēlas izpatikt, cenšas piesaistīt sev uzmanību. Sievietes uzliek košāku grimu, uzvelk skaistas lietas un rotaslietas un burtiski mirdz no iekšpuses. Vīrieši kļūst pieklājīgi, galanti, bet tajā pašā laikā viņi izrāda maigu neatlaidību. Gan tie, gan citi šajā laikā parasti ir pacilātā noskaņojumā, atvieglo kontaktu, uzņemas iniciatīvu tiekoties. Pateicoties izturēšanās maigumam, diplomātijai, taktam, cilvēks šajā periodā gūst panākumus, turklāt viņam ir paveicies. Labs laiks, lai iepazītos, risinātu ar mīlestību un cilvēku savstarpējām attiecībām saistītus jautājumus, kā arī sabiedriskām un diplomātiskām aktivitātēm. Radošiem cilvēkiem vai mākslas cilvēkiem šis periods jāizmanto, lai prezentētu sevi un savus darbus. Labvēlīgs laiks biznesam, kas saistīts ar mākslu, izklaidi, modi un citām Venēras pārvaldītajām jomām.

Venēras negatīvais tranzīts – šī tranzīta laikā var liecināt par neveiksmes periodu mīlas lietās. Cilvēku iniciatīvas attiecību nodibināšanas vai nodibināšanas virzienā parasti netiek uztvertas vai pilnībā noraidītas. Iespējamas ar naudu saistītas nepatikšanas, tāpēc labāk uzmanies un naudu neaizņemies, neko nepērc. Šajā laikā cilvēkam ir grūti pārvaldīt savas emocijas, viņš kļūst pārāk atkarīgs no tām, neobjektīvs, kritisks, aizdomīgs pret partneriem. Iespējamas krāpšanās vai citas problēmas ar mīļajiem. Cilvēkam ar Venēras negatīvajiem aspektiem ir grūti pretoties kārdinājumiem, tāpēc viņš kļūst mazāk diskriminējošs attiecībās, kas var novest pie nevēlamas publicitātes vai veneriskām slimībām. Pastāv draudi pārāk daudz tērēt priekam un izklaidei.

Tranzīta Venēra 2. mājā (+) ja 7 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēks parasti ir aizņemts ar naudas lietām. Venēras tranzīts caur 2. māju nes pat nelielu, bet finansiālās situācijas uzlabošanos. Iespējama papildu peļņa, prēmijas vai citi papildus ienākumi. Var izveidoties jauni noderīgi sakari, kas nākotnē, visticamāk, nesīs peļņu. Labs laiks jebkuram ar finansēm saistītam biznesam, kā arī finansiālas palīdzības meklējumiem. Peļņu sola lietišķā amatniecība, mākslas priekšmetu izgatavošana un tālākpārdošana un citas Venērai pakļautās jomas. Bieži vien šajā laikā cilvēks pērk skaistas lietas un rotaslietas. Sievietes nevar atturēties no iepirkšanās. Pat ja viņi neko nepērk, kas notiek reti, viņi jūt un pielaiko daudzas lietas, neapzināti izbaudot lietu izskatu un sajūtas, ko tās viņiem sniedz. Vīrieši Venēras tranzīta laikā cauri šai mājai ir daudz labprātāk nekā citās dienās iegādāties dāvanas savām mīļotajām sievietēm. Šis tranzīts stiprina cilvēkā tieksmi pēc baudas un pilnībā atmodina juteklisko principu. Viņam ļoti svarīga kļūst valdījuma sajūta, taustes kontakts, tāpēc viņš bieži vien neapzināti pagriež rokās kādu sīkumu, glauda kažokādas utt. Seksuālie kontakti kļūst jutekliskāki, sagādā lielu prieku. Ēdiens arī ir liels prieks, tāpēc var būt grūti atteikties no īpaši garšīga gabala. Bet šeit ir jāuzmanās, lai tas viss nenogulsnējas sānos un vēderā.

Negatīvs Venēras tranzīts – var nest materiālas problēmas un zaudējumus, bieži vien sieviešu dēļ. Iespējami naudas zaudējumi, paredzamās peļņas iztrūkums, zādzība, nesakārtoti tēriņi un citas ar naudu saistītas problēmas. Bieži vien cilvēks nevar pretoties kārdinājumam un iegādājas lietu, kas nav paredzēta ģimenes budžetā, un tāpēc mājā iespējami skandāli. Sievietes var pārāk daudz tērēt apģērbam, kosmētikai, rotaslietām, rotaslietām. Vai arī otrādi – būt sarūgtinātiem, jo viņiem nepietiek naudas lietai, kas viņiem patīk. Šajā laikā var parādīties palielināta apetīte, kuru ir grūti pakļaut. Iespējamas seksuālas pārmērības, laulības pārkāpšana.

Tranzīta Venēra 3. mājā (+) ja 1 mājā nav planētu

Parasti liecina par daudziem patīkamiem kontaktiem, romantiskām paziņām, tikšanās reizēm, kas var izvērsties dziļākās sajūtās un attiecībās. Cilvēks viegli veido kontaktu, kļūst pievilcīgāks, burvīgāks, atrod vārdus, kas var ieinteresēt sarunu biedru, aizkustināt viņa dvēseli. Jebkura komunikācija šajā periodā ir emocionāli iekrāsota, sarunu biedram ir garīgās vienotības sajūta. Sarakstes iepazīšanās iespējamas, piemēram, sarakstes, tikšanās, intrigas ceļā vai mīlas attiecības ar gados jaunāku cilvēku, intīmas attiecības ar draudzeni (draugu). Uzlabojas attiecības ar brāļiem un māsām (ja vien, protams, Venērai nav negatīvu aspektu), ar viņiem iespējama sadarbība. Katrā ziņā šajās dienās cilvēks atrod sev patīkamu kompāniju, apmierina savu vajadzību pēc komunikācijas ar sev patīkamiem cilvēkiem. Ļoti labvēlīgs laiks rakstniekiem, žurnālistiem un citiem intelektuālo profesiju pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem, starpniekiem, savedējiem. Šajās dienās cilvēks kļūst īpaši daiļrunīgs, ko var izmantot reklāmai. Labvēlīgi var tikt rīkotas arī tikšanās ar īstajiem cilvēkiem, dažāda veida pārrunas. Piemērots eksāmenu vai ieskaites kārtošanai, diplomu un projektu aizstāvēšanai, kā arī braucieniem, kas saistīti ar reklāmu, sabiedriskajām vai mākslinieciskajām aktivitātēm.

Negatīvs Venēras tranzīts – rada disharmoniju attiecībās ar radiem, draugiem, kaimiņiem. Iespējami kontakti, kas var apbēdināt cilvēku vai atstāt ļoti nepatīkamu pēcgaršu. Iespējami meli, liekulība, viltība, mēģinājums manipulēt ar citiem. Nepareizas vai apzināti nepatiesas informācijas briesmas, tāpēc labāk nerunājiet par to, bet vēlreiz pārbaudiet svarīgu informāciju. Pastāv briesmas tikt maldinātam ar cilvēka izskatu, viņa solījumiem, kuru dēļ viņš nonāk nepatikšanās un pat ciest materiālus zaudējumus. Uz ceļa jābūt uzmanīgam. Iepazīšanās ar patīkamu līdzbraucēju var radīt nepatīkamas sekas viltības, zādzības un pat venerisku slimību veidā.

Tranzīta Venēra 4. mājā (+) ja 10 mājā nav planētu

Venēras tranzīts caur 4. māju ienes mājā harmoniju un harmoniju, ja vien, protams, Venēra nesaņem negatīvos aspektus. No vecākiem vai ģimenes locekļiem, īpaši no sievietēm, var sagaidīt sapratni un atbalstu, arī materiālu atbalstu. Šajā laikā cilvēks cenšas padarīt savu mājokli ērtāku, ērtāku, viņš pērk mājai kaut ko skaistu, rotā māju ar ziediem. Labs laiks zemes gabala, mājas, dzīvokļa, mēbeļu iegādei. Labvēlīgs periods arī radošam darbam mājās, rokdarbiem, lietišķai amatniecībai. Jaunieši šajā laikā var atvest savu nākamo dvēseles radinieku uz māju, lai satiktos ar vecākiem vai norunātu saderināšanos. Piemērots laulībām, ģimenes ballītēm, banketiem, viesu uzņemšanai utt. Dažreiz tas var norādīt uz jauna ģimenes locekļa ierašanos. Ļoti labvēlīgs periods arheologiem, ģeologiem, vēsturniekiem.

Negatīvs Venēras tranzīts – var radīt nesaskaņas attiecībās ar radiniekiem, strīdus, emocionālu neapmierinātību, aizvainojuma sajūtu, pamestību, atsvešināšanos no vecākiem. Cilvēkam savā mājā kļūst neērti, tāpēc viņš var meklēt mierinājumu sānos. Problēmas iespējamas naudas trūkuma vai kāda ģimenes locekļa nepārdomātu tēriņu dēļ. Darījumus ar nekustamo īpašumu un sadzīves priekšmetu (īpaši lielu) iegādi labāk atlikt. Bieži vien šādi tranzīti izpaužas nevēlēšanā kaut ko darīt, cilvēks var vienkārši nepārdomāti grimst dīvānā un tajā pašā laikā apvainoties uz visu pasauli.

Tranzīta Venēra 5. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu

Darbam nepiemērots periods. Cilvēks vēlas atpūsties, izklaidēties, darīt to, kas viņam patīk, nevis iet uz darbu ar savu rutīnu. Šis tranzīts ir labs tikai ar mākslu saistītām aktivitātēm: aktieriem, māksliniekiem, mūziķiem, dzejniekiem u.c., kā arī cilvēkiem, kuru profesija prasa radošu pieeju, piemēram, arhitektiem, dizaineriem, modes ministriem. Šis ir romantisku un intīmu tikšanos un izklaides laiks, kam tiek tērēts daudz naudas. Bet, no otras puses, jūs varat laimēt nelielu summu azartspēlēs, loterijā, jebkurā izlozē vai spēlējot biržā. Var būt nejauša nauda, laimīgi negadījumi, dāvanas, balva, prēmija vai citas naudas balvas, ko cilvēks ir pelnījis. Piemēram, Venēra, ejot cauri 5. mājai, var palīdzēt uzvarēt jebkurā konkursā, kas saistīts ar naudas balvu. Līdzās slavai cilvēkam ir arī materiālie stimuli. Šajā periodā jūs varat meklēt atbalstu pie slaveniem vai ietekmīgiem cilvēkiem, tostarp sievietēm. Ja Venērai nav negatīvu aspektu, tad bērni iepriecinās ar saviem panākumiem vai uzvedību. Ļoti labi šo periodu izmantot garīgai tuvināšanai ar bērniem, kādām kopīgām aktivitātēm vai izklaidēm ar viņiem, iepazīstinot ar augsto mākslu. Sievietēm ir lielāka iespēja palikt stāvoklī.

Negatīvs Venēras tranzīts – var liecināt par problēmām ar bērniem vai mīlestības frontē. Pastāv iespēja strīdēties ar mīļoto un pat šķirties no viņa. Tas var būt saistīts ar vilšanos, jaunu hobiju vai nejaušām intīmām attiecībām, par kurām partneris ir kļuvis zināms. Iespējami lieli naudas tēriņi izklaidei, azartspēlēm, zaudējumi spekulāciju dēļ, neveiksmīgas krāpniecības. Jauniem sakariem, kas rodas šajā periodā, parasti nav nākotnes un tie drīz izjuks, un jūtas izklīdīs. Var būt sirdsdarbības traucējumi pārdzīvojumu, emocionālu uzliesmojumu, hormonālo problēmu dēļ.

Tranzīta Venēra 6. mājā (–) ja 12 mājā nav planētu

Veicina labu emocionālo atmosfēru darba vietā. Ar kolēģiem veidojas labas attiecības, priekšnieks šajā laikā arī labvēlīgi izturas pret horoskopa īpašnieku. Darbā viss iet labi, viņi var uzticēt jebkuru publisku uzdevumu. Dažos gadījumos šis tranzīts var norādīt uz akciju vai nelielu akciju. Ja citi rādītāji neiebilst, tad var runāt par algu celšanu. Ir iespējams uzsākt biroja romānu vai mīlas dēku ar kādu no darba kolēģiem. Šis tranzīts var sniegt zināmu atvieglojumu hroniski slimiem cilvēkiem, akūtas slimības var pazust bez pēdām šajā laikā. Labs laiks mājdzīvnieku iegādei, kā arī profilaktiskām medicīniskām apskatēm.

Negatīvs Venēras tranzīts – var liecināt par emocionāli saspringtu periodu darbā. Darba vidē iespējamas intrigas, ķildas, izjaukšanās, kuru centrā var atrasties kartes īpašnieks. Iemesls var būt viss: no pieļautajām kļūdām līdz atklātajai saiknei ar nepiemērotiem cilvēkiem. Problēmas iespējamas pārmērīgas lētticības un atklātības dēļ, ko kolēģis izmantoja savā labā. Arī šajā laikā bieži rodas bažas par veselību. Var būt uroģenitālās sistēmas, reproduktīvo orgānu problēmas. Sievietēm spontāna aborta vai priekšlaicīgas dzemdības risks.

Tranzīta Venēra 7. mājā (–) ja 2 mājā nav planētu

Cilvēks šajā laikā parasti ir draudzīgs, sabiedrisks, meklē kontaktus ar citiem cilvēkiem, veido jaunas paziņas. Bieži piesaista uzmanību ar savu pieklājību un draudzīgumu. Šajā periodā viņa popularitāte pieaug, cilvēki jūt viņam līdzi, izrāda labvēlību, interesējas par viņa lietām. Šis ir ļoti piemērots laiks reklāmai, savu interešu popularizēšanai, simpātijas un jaunu sakaru veidošanai. Cilvēks parasti iesaistās vai nu sabiedriskās aktivitātēs, vai rotē gaismā, kas viņam sagādā prieku. Jebkurā gadījumā šajā laikā ir jābūt vairāk “publiski”, lai nepalaistu garām iespēju atrast klausītājus, ieinteresēt viņus savos projektos un padarīt tos par saviem sabiedrotajiem, piesaistīt investorus. Arī šajā periodā jūs izveidojat labu sapratni ar savu laulības partneri. Ja tādas vēl nav, tad kāds no paziņām var izrādīties “nozīmīgs” un pēc kāda laika izaugt nopietnās attiecībās. Laulība šajā laikā parasti tiek noslēgta mīlestības dēļ. Tas ir arī tikšanās, intrigu, viegla flirta, mīlas attiecību, partnerattiecību periods visās izpausmēs. Labvēlīgs laiks biznesam, kas saistīts ar mākslu, izklaidi, reklāmu. Spriedumi parasti tiek pieņemti par labu horoskopa īpašniekam.

Negatīvs Venēras tranzīts – ienes nesaskaņas cilvēka attiecībās ar citiem cilvēkiem. Tas var būt saistīts ar pārmērīgu jūtīgumu un aizvainojumu, pārāk emocionālu notiekošā uztveri. Cilvēks šajā laikā ir vai nu pārāk kategorisks un prasīgs, bieži kaprīzs vai arī pārāk pretimnākošs, kas viņam arī nenes dividendes, bet tikai pasliktina situāciju, jo citi viņu var uzskatīt par nepatiesu, liekulīgu utt. Pastāv risks nonākt kāda ietekmē, tikt maldinātam, novērtējot citu cilvēku vai partnera nodomus. Var būt skaudības, naidīguma, greizsirdības izpausmes gan no vienas, gan no otras puses. Publiskas atmaskošanas briesmas, piemēram, atvērs mīlas dēku, laulības partnera nodevību vai biznesa partnera nodevību. Tiesas lietas netiek risinātas par labu personai un var radīt ievērojamus naudas zaudējumus.

Tranzīta Venēra 8. mājā (+) ja 5 mājā nav planētu

Venēra, kas šķērso māju, tāpēc nes veiksmi jautājumos, kas saistīti ar vispārējām finansēm, svešu naudu, kā arī apdrošināšanu, mantojuma lietām, nodokļiem utt. Parasti atbalsta finanšu spekulācijas, ieguldījumus kopuzņēmumos, peļņas sadali, kapitāla apvienošanu. Šajā laikā cilvēks var piekļūt kopīgām finansēm. Ja dzimšanas kartē ir norādes, tad ir iespēja saņemt mantojumu. Peļņa ir iespējama, izmantojot personiskos kontaktus, bieži vien parādās mīlestības attiecības. Visādas problēmas, likstas, krīzes, kas var rasties brīdī, kad tiek ieslēgta 8. māja, tajā ieejot Venērai, vai nu vispār nenotiek, vai arī sitiens ir ievērojami vājināts, it kā pa tangensu. Tas, protams, “strādā” tikai tad, ja Venēra, ejot cauri mājai, nesaņem nekādus negatīvus aspektus, it īpaši no ļaundabīgajām planētām, un arī 8. mājā to nav dzimšanas diagrammā.

Šis ir intensīvu emociju, paaugstinātas jutekliskuma laiks. Ja attiecības ar partneri līdz šim bijušas platoniskas pēc būtības, tad Venēras ienākšana 8. mājā var virzīt pāri tuvāku attiecību virzienā. Attiecībās kaut kas noteikti notiks: vai nu viņi pāriet uz nākamo līmeni, vai arī sabrūk. Gadās, ka šajā laikā cilvēks atgriežas pie ilgstoša partnera. Vecas, šķietami sen izdzisušas jūtas var atkal uzliesmot. Lai gan ar šādu jūtu intensitāti kaisli var viegli sajaukt ar mīlestību. Mūsdienās cilvēkam ir grūti pretoties kārdinājumam. Iespējami arī īslaicīgi savienojumi, kas sniedz jaunu maņu pieredzi.

Venēras negatīvais tranzīts – nes pārdzīvojumus, iekšēju cīņu ar savām emocijām un kaislībām, kuras cilvēks vienmēr zaudē. Laikā, kamēr Venēra staigā pa šo māju, viņš var piedzīvot visu emociju gammu: no mīlestības līdz naidam, no visaptverošas aizraušanās līdz pilnīgai vienaldzībai. Šeit ir greizsirdība, un aizdomas, un sajūta, ka tiek maldināts, nevis mīlēts, nodots. Cilvēks var iemīlēties bez atbildes, var pārdzīvot “mīlestības nāvi”, ļauties kaislībai un mainīt mīļoto un tāpēc viņu zaudēt. Lai gan pārdzīvojumi mīļotajam ir iespējami arī saistībā ar viņu piemeklēto nelaimi. Šajā periodā nevajadzētu veikt nekādus darījumus ar naudu, īpaši ar svešiniekiem. Pastāv piesavināšanās, svešas un savas naudas zaudēšanas, zādzības, laupīšanas draudi. Sargieties no viltojumiem, krāpšanas, maģiskiem efektiem.

Tranzīta Venēra 9. mājā (+) ja 11 mājā nav planētu

Venēras tranzīts 9. mājā dod priekšroku visam, kas saistīts ar intelektuālo darbību un sociālajām institūcijām. Labs laiks politiskām aktivitātēm, apmācībām, kvalifikācijas paaugstināšanai, praksei ārzemēs, pētniecībai un attīstībai. Bieži vien cilvēka dzīve šajā laikā ir kaut kādā veidā saistīta vai nu ar kultūras un reliģiskajām institūcijām, vai ar izdevējdarbību vai pedagoģisko darbību. Labvēlīga biznesa sakaru meklēšanai ārzemēs, ceļošanai uz ārzemēm, ārvalstu firmu, uzņēmumu un biedrību piesaistei partnerattiecībām. Šajā laikā iespējami kopīgi ceļojumi uz ārzemēm, romantiska iepazīšanās prom no mājām vai tikšanās ar ārzemnieku, kas var izvērsties par lielisku sajūtu. Mīlestību var atrast, pildot publisku misiju, vai piedaloties kādā mītiņā, kongresā, konferencē vai tiekoties biznesa jautājumos ar augstu amatpersonu, slavenu cilvēku utt. Spēcīga sajūta var sākt jaunu dzīves periodu, paplašināt personības attīstības iespējas. Ir iespēja saņemt naudu, atrodoties ārzemēs vai saņemt naudu no ārvalstīm. Tas var arī norādīt uz kāzu ceremoniju vai laulību ārzemēs. Ceļojot, jūs varat paļauties uz panākumiem.

Negatīvs Venēras tranzīts – rada nesaskaņas visos iepriekšminētajos gadījumos. Ceļošana uz ārzemēm var radīt bēdas un dažādas nepatikšanas. Cerības uz partnerību ar ārzemniekiem, visticamāk, nepiepildīsies. Ceļojot jābūt uzmanīgiem, var sastapt zagļus, krāpniekus, laulību krāpniekus. Iepazīšanās ceļā var beigties ar naudas un pat veselības zaudēšanu. Pat ja nekas īpašs nenotiks, tikšanās ar ārzemnieku nesagādās tikai vilšanos, labāk nepakļauties ilūzijām un nomierināt trakojošo iztēli. Kopumā šajā periodā, kad Venēra ir negatīva, labāk uzmanīties no ārzemniekiem, īpaši sievietēm.

Tranzīta Venēra 10. mājā (–) ja 4 mājā nav planētu

Nes veiksmi 10. mājas lietās. Tā, piemēram, ja cilvēks tika iekļauts pretendentu sarakstā uz vakanto amatu, tad pastāv liela varbūtība, ka viņi viņu izvēlēsies, ja vien Jupiters tajā brīdī neizies cauri kāda konkurenta 10. mājai. Protams, lielu lomu šeit spēlēs planētu un tās pašas Venēras atrašanās vieta dzimšanas diagrammā, taču savu ieguldījumu neapšaubāmi dos Venēra 10. mājā. Paaugstināšanai šajā laikā var palīdzēt arī pareizi izvēlēts tēls, laba griba, diplomātija, spēja atrast pieeju cilvēkiem un, protams, personīgais šarms. Šajā periodā personīgās un pat mīlas attiecības var ietekmēt profesionālo darbību un otrādi. Ļoti labs laiks mākslas, modes, izklaides jomā nodarbinātajiem. Iespējama mīlas dēka ar priekšnieku, slavenu vai augsta ranga cilvēku. Tikšanās var notikt, pildot personas dienesta pienākumus, un ietekmēt viņa karjeru nākotnē. Jebkurā gadījumā Venēra, ejot cauri šai mājai, ienes varas iestāžu labvēlību, var dot spēcīgu patronu, bieži vien sievieti. Vīriešiem karjeras izaugsmi var veicināt sieva vai mīļākā. Protams, šis secinājums nav izdarīts tikai no viena tranzīta. Pirmkārt, ir jāņem vērā dzimšanas diagrammas norādes.

Negatīvs Venēras tranzīts – var norādīt, ka cilvēks cenšas sasniegt to, ko vēlas, izmantojot ne vienmēr pienācīgas metodes. Piemēram, intrigas, šantāža, tenkas, personisku sakaru izmantošana personīga labuma gūšanai un kaitējot taisnīgumam. Vai arī šīs metodes var būt vērstas pret viņu. Sievietes izmanto savu arsenālu, lai sasniegtu savus mērķus: koķetērija, pavedināšana, šantāža un citi triki. Mīlestības dēka ar priekšniekiem publicitātes dēļ draud skandāls, kam bieži vien seko reputācijas, labā vārda zaudēšana vai pat atlaišana. Vīriešiem karjeras sagraušanā var būt vainojama sieva vai saimniece.

Tranzīta Venēra 11. mājā (+) ja 3 mājā nav planētu

Šis ir laiks, kad daži sapņi un cerības piepildās. Ar draugiem veidojas siltas uzticības attiecības, iespējama sadarbība ar kādu no draugiem, romantiskas attiecības draudzīgā lokā. Mīlestība var rasties pret sponsoru vai citu labvēli, kurš dod naudu kādam projektam vai izgudrojuma popularizēšanai. No kopīga darba pie kāda projekta vai sabiedriskā organizācijā var izaugt savstarpēja sajūta, ko veicina kopīgas idejas, kopīgas tieksmes. Šajā periodā cilvēks kļūst par kopienas dvēseli, ienes mieru un harmoniju attiecībās starp tās locekļiem. Lai gan tās var būt tikai tikšanās ar draugiem, vispārēja izklaide vai tikšanās ar sievieti, kura kļūs par domubiedru un draugu. Nelieli ienākumi ir iespējami caur draugiem vai ar kopīgu darbu.

Negatīvs Venēras tranzīts – var radīt emocionālas problēmas ar draugiem. Tās var būt nesaskaņas, aizvainojums, neapmierinātība nepiepildītu cerību dēļ, nelaimīga mīlestība pret kādu no kopienas locekļiem vai draugu. Vilšanās draugu dēļ, tukša laika pavadīšana ar viņiem, kas beidzas ar strīdu vai citām nepatikšanām. Iespējamas intīmas attiecības ar draugu, ko cilvēks vēlāk nožēlos. Arī šajā periodā pastāv draudi nonākt drauga iespaidā un izdarīt nepiedienīgu rīcību. Lai gan cilvēks var neapzināties ne savu atkarību, ne savas rīcības neglītumu, ne situācijas absurdumu, mierina sevi ar ilūzijām, pieņem to, ko vēlas. īstas un uzceltas gaisa pilis, viena majestātiskāka par otru un tajā pašā laikā sevi uzskatot par lieliskas idejas piekritēju. Draugi var kļūt brīvprātīgi vai neapzināti vainīgie attiecībās ar mīļoto cilvēku, vai attiecības sabrūk dažādu uzskatu dēļ par jebkuru ideju.

Tranzīta Venēra 12. mājā (+) ja 6 mājā nav planētu

Šajā laikā cilvēks ir iegrimis savās sajūtās, pasaule sāk uztvert, it kā izstiepjot to caur sevi, caur savām iekšējām sajūtām. Cilvēks šajā laikā cenšas norobežoties no pasaules, lai pēc iespējas vairāk nodotos saviem iekšējiem pārdzīvojumiem. Tas var būt saistīts, piemēram, ar mīlestības baru, kad cilvēks ir iegrimis sapņos, pilnībā atdodoties paša fantāzijai. Venēra, ejot cauri šim laukam, palīdz daudzām slepenām lietām, sniedz neredzamu atbalstu, kā arī var dot slēptus ienākumus. Ja būs jāpamet dzimtās vietas, cilvēkam paveiksies: viņš tam atradīs gan līdzekļus, gan iespējas. Slepenā patrone var būt sieviete vai pārcelšanās notiek mīlestības dēļ. Šajā laikā iespējama tikšanās, kas izvērsīsies par slepenu aizraušanos, taču jebkurā gadījumā cilvēks nevēlēsies reklamēt savas attiecības. Diezgan bieži uz šādu laiku notiek slepenas laulības. Augstākā garīgā līmenī Venēra, ejot cauri 12. mājai, cilvēkā izraisa līdzjūtības sajūtu pret cilvēkiem, kuriem ir atņemta dzīvība, viņš, cik vien spēj, cenšas tiem palīdzēt. Cilvēki, to jūtot, velk pie viņa pēc līdzdalības un atbalsta.

Negatīvs Venēras tranzīts – var dot skumjas, vilšanos, dziļas jūtas, asarošanu. Cilvēks jūtas dziļi nelaimīgs, visu pamests, viņš var sūdzēties, vai arī var atkāpties sevī, nevēloties ne ar vienu komunicēt, kas ir daudz sliktāk. Labākajā gadījumā tās ir ciešanas nelaimīgas mīlestības dēļ, sliktākajā gadījumā – mīļotā nodevības, slimības, personīgo traucējumu dēļ. No otras puses, Venēra plkst.12 māja pamodina snaudušos instinktus, cilvēks uzsāk aizraušanās meklējumus, īpaši neizvēloties aizraušanās objektu. Viņš cenšas to slēpt no citiem, taču negatīvie aspekti var padarīt noslēpumu skaidru, un tad tiks atklāta cilvēka personības neglītā puse. Pastāv arī briesmas kļūt par šantāžas upuri, aizkulišu intrigām, ko veic slepeni ienaidnieki. Slepenu sakaru vai to seku dēļ iespējami finansiāli zaudējumi.

Saturna tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Saturna tranzīts 1. mājā (Sade Sati otrais periods) (–)

Saturna tranzīts caur 1. māju rada jaunu periodu cilvēka dzīvē. Šo periodu nevar saukt par vieglu. Tas ir īpaši izteikts cilvēkiem, kuru horoskopos ir negatīvi aspekti attiecībā uz Saturna tranzītu vai nelielu Bindu skaitu Aštakavargā. Bieži vien Saturna tranzīta laikā pirmajā mājā cilvēks ieraujas sevī vai atkāpjas, izskatās savrups un aizņemts, izvairās no citiem. Tajā pašā laikā viņš ir pārliecināts, ka viņš nevienam nav vajadzīgs, visi viņu ir pametuši, neviens negrib palīdzēt, ar visām grūtībām jātiek galā pašam. Patiešām, šajā laikā ārējā vide kļūst prasīgāka pret cilvēku.

Vientulības sajūta, pamestība, melanholija un izmisums izpaužas ar negatīvu ietekmi uz Saturna tranzītu. Virspusē izvirzās neizpētītas bailes, iedzimti kompleksi, un tas ievieš cilvēka uzvedībā nenoteiktību un neveiklību. Viņam sāk šķist, ka viņš nekad nespēs pārvarēt grūtības, atrisināt savas problēmas, dzīve šķiet sāpīga, un viņš krīt izmisumā. Jāpatur prātā, ka iekšējie kompleksi dažkārt iznāk citādi – uzvedībā izpaužas nekaunība, nekaunība, pašapziņa, nevēlēšanās kādam vai kaut kam paklausīt. Cilvēks var kļūt par despotu, kurš ir pārāk prasīgs pret citiem, uzskatot sevi par atņemtu. Diemžēl šajā laikā cilvēks neapzinās, ka visbiežāk viņš pats ir vainojams nelaimēs, kas viņu vajā.

Šī tranzīta laikā jums jābūt gatavam smagam darbam un nav jāgaida lieliski rezultāti. Tā kā iespējama nopietna fiziska piepūle un nogurdinošs darbs, rodas pārmērīgs darbs un hronisks nogurums. Ar pārslodzi saistīto slimību iespējamība kļūst augsta. Mazinās vitalitāte un pasliktinās vispārējais fiziskais stāvoklis. Var parādīties vecas čūlas, miegainība, apetītes trūkums un zilumi. Bet jebkura depresija tiek ārstēta ar veselīgu fizisko aktivitāti, pastaigām svaigā gaisā un spēju sagādāt sev prieku.

Saturna tranzīts 2. mājā (Sade Sati trešais periods) (–)

Otrā māja, pirmkārt, ir saistīta ar mūsu dzīves materiālo atbalstu. Tāpēc Saturna tranzīts caur 2. māju izvirza smagus uzdevumus cilvēkam nodrošināt sevi ar iztikas līdzekļiem. Pieaug bažas par viņu finansiālo stāvokli gan tagadnē, gan nākotnē. Samazināts peļņas potenciāls. Ir daudz variantu – vari palikt bez darba, ir grūtības ar nodarbinātību, nav papildu ienākumu. Kas novedīs pie darba zaudēšanas – tā var būt gan jūsu paša nolaidība, gan no cilvēka gribas atkarīgi notikumi.

Tie, kas strādā, jutīsies noguruši un vīlušies, ka apjomi aug, bet materiālā atlīdzība paliek tajā pašā līmenī. Un var būt variants, kad peļņa samazinās tāpēc, ka samazinās darba apjoms. Ar Saturna sakāvi ir iespējami maksājumu kavējumi, bet ar spēcīgu sakāvi – atlaišana. Sakarā ar problēmām ar ienākumiem samazinās iespēja uzkrāt. Tagad galvenais ir saglabāt to, kas mums ir, saprātīgi izturēties pret naudu, saistīt izdevumus ar ienākumiem.

Ar izdevīgu atrašanās vietu kartē Saturns var sniegt iespēju nopietniem pirkumiem, piemēram, nekustamo īpašumu, automašīnu, dažas lielas un pamatīgas lietas. Līdz ar Saturna nelabvēlīgo stāvokli jebkuri darījumi ar īpašuma pārdošanu vai pirkšanu pavada dažāda rakstura grūtības – pēdējā brīža darījuma atteikums, problēmas ar kredītu, negaidīti izdevumi citā jomā.

Neskatoties uz vēlmi atjaunot un uzturēt savu finansiālo stāvokli, un tas nenotiek ātri, jums vajadzētu pareizi aprēķināt savus spēkus un neizsmelt sevi ar darbu. Veselība ir dārgāka. Tātad Saturna tranzīta negatīvā ietekme otrajā mājā ir enerģijas trūkums, vienaldzība, materiālās labklājības pasliktināšanās, īpašuma zaudēšana. Iespējami lieki izdevumi, naudas trūkums visnepieciešamākajām lietām, parādi, slikts ēdiens. Grūtības ar kredītiem, lieliem darījumiem, īpaši ar nekustamo īpašumu. Grūtības darbā un biznesā.

Ja mēs runājam par veselību, tad nevajadzētu iesaistīties krasas izmaiņas uzturā.

Saturna tranzīts caur 3. māju (+) ja 12 mājā nav planētu

Saturna tranzīts caur trešo māju mudina cilvēku pārskatīt savus kontaktus. Rodas vēlme sašaurināt kontaktu loku, aprobežoties tikai ar nepieciešamajiem sakariem, piemēram, ģimene vai dežūras. Saskarsmē izpaužas atturība un piesardzība, nevajadzīgie sakari tiek ierobežoti, neperspektīvie tiek pārtraukti un aprobežojas tikai ar nepieciešamajiem sakariem, piemēram, ģimeni vai dežūras. Saskarsmē izpaužas atturība, piesardzība, tiek ierobežoti nevajadzīgi savienojumi, tiek pārtrauktas neperspektīvas attiecības. Pastāv iespēja, ka dzīvē parādās pilnīgi jauni cilvēki, un atkarībā no labvēlīgā Saturna tie var būt noderīgi vai apgrūtinoši.

Saturna tranzīts var izraisīt attiecību atdzišanu ar radiem un draugiem. Turklāt kolēģu saslimšanas gadījumā cilvēkam ir jāveic ne tikai savs darbs, bet arī to pienākumi, kuri nav veseli. Bet, kas ir īpaši nepatīkami, radinieki un draugi ir tālu no cilvēka, ja viņam nepieciešama palīdzība.

Var būt pārtraukumi mācībās, grūtības nokārtot eksāmenus, līdz pat akadēmiskā atvaļinājuma noformēšanai slikta progresa dēļ. Un, iespējams, gluži pretēji, cilvēkam būs jāvelta vairāk laika, lai mācītos, sasprindzinātos, ķertos pie nopietnu zinātņu studijām. Jebkurā gadījumā Saturna tranzīts caur trešo māju prasīs koncentrēšanos, sistemātiskumu, centību. Labu rezultātu no saviem centieniem saņems tie, kas raksta zinātniskus rakstus, rakstus, rokasgrāmatas. Labvēlīgs Saturna tranzīts caur trešo māju veicina ilgtermiņa līgumu slēgšanu. Ja runājam par braucieniem, tad veiksmīgi būs tie, kas saistīti ar biznesu.

Saturna negatīvais tranzīts caur trešo māju var novest pie tā, ka cilvēkam ir problēmas, kas saistītas ar mīļajiem. Varbūt tā ir slimība, nelaime, strīdi, šķiršanās. Lielākoties tas attiecas uz vecāka gadagājuma radiniekiem, cilvēkiem, kuri ir vecāki par rangu vai amatu. Var rasties nekonsekvence biznesā, solījumu nepildīšana, grūtības ar dokumentu noformēšanu un parakstīšanu, problēmas ar ticamas informācijas iegūšanu. Uz ceļa jābūt uzmanīgiem – negadījuma risks.

Saturna tranzīts 4. mājā (–)

Saturna tranzīts caur ceturto māju liek cilvēkam iegrimt ģimenes lietās. Mums jārisina ne tikai materiālās problēmas, bet arī jautājumi, kas saistīti ar morālajām saistībām. No vienas puses, cilvēka dzīvē parādās notikumi, kas liek viņam vairāk laika pavadīt mājās. Tas var būt vai nu paša fiziskā stāvokļa pasliktināšanās, vai kāda tuvinieka nopietna slimība, kas var likt cilvēkam pamest darbu. No otras puses, Saturna tranzīts izstums cilvēku no mājām. Piemēram, cilvēks viena vai otra iemesla dēļ izjūt diskomfortu mājās un cenšas pavadīt tur pēc iespējas mazāk laika. Tajā pašā laikā ģimenē nav acīmredzamu konfliktu. Šajā laikā cilvēks var pilnībā pamest ģimeni, un jaunieši nolemj dzīvot atsevišķi.

Saturna tranzīta laikā pa ceturto māju cilvēkam rodas vēlme pabūt vienam. Iespējams, šāds noskaņojums radies komforta trūkuma dēļ tuvinieku klātbūtnē. Cilvēkam ir nepieciešams miera, klusuma un vientulības stāvoklis – tas ir tas, kas jums nepieciešams. Nelabvēlīgs Saturna tranzīts caur ceturto māju var radīt ilgstošus konfliktus ar vecākiem un mīļajiem. Ģimenē iespējami zaudējumi, kas saistīti gan ar kāda aiziešanu no mājām, gan ar nāvi. Apstākļi neļauj atrisināt saimnieciskas problēmas, piemēram, mājas vai dzīvokļa kapitālais remonts. Cilvēks var neizturēt uzkrātās sadzīves problēmas, pārsteidzīgi pārtraukt attiecības, kamēr viņš pats cietīs.

Nelabvēlīgs Saturna tranzīts cauri ceturtajai mājai var izraisīt kavēšanos un šķēršļus tādos jautājumos kā pilsonība, nekustamo īpašumu tiesvedība. Nu, dabas katastrofas vai slikts tehniskais stāvoklis var izraisīt mājas vai dzīvokļa iznīcināšanu. Tiem, kas nodarbojas ar lauksaimniecību, ir iespējams ražas zudums.

Ja Saturna tranzīts caur ceturto māju būs labvēlīgs, tad tas veicinās veiksmi jautājumos, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, būvniecību, lauksaimniecību. Būs laba ideja iegādāties dzīvokli vai māju.

Saturna tranzīts 5. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu

Saturna tranzītam caur piekto māju ir divējāda nozīme mīlestības attiecībās. No vienas puses, tas veicina domu rašanos par attiecību nopietnību, līdz pat laulības priekšlikumam. No otras puses, tranzīta Saturna ietekme noved pie mīlestības attiecību pārtraukuma, pie zināmas atdzišanas, neapmierinātības, atdalīšanas. Tas viss ir trauksmes, baiļu, nedrošības cēlonis, kas liek cilvēkam censties stabilizēt attiecības. Saturna tranzīts piektajā mājā var radīt mīlas dēku ar daudz vecāku cilvēku vai atgriezt pagātnes attiecības.

Tā kā piektā māja ir saistīta ar bērniem, Saturna tranzītam caur šo māju būs jāpievērš liela uzmanība visiem jautājumiem, kas saistīti ar bērniem. Mums būs jāuzņemas atbildība par viņu audzināšanu, materiālo uzturēšanu un attīstību. Negatīvs Saturns var radīt problēmas ar grūtniecību vai ilgstošām dzemdībām un var izraisīt piespiedu atdalīšanos no bērniem.

Nelabvēlīgs Saturna tranzīts nenesīs veiksmi piedzīvojumu investīcijās, spekulācijās, azartspēlēs. Var rasties problēmas ar radošo pašizpausmi. Ir vērts pievērst lielāku uzmanību esošajiem projektiem, nevis uzsākt kaut ko jaunu. Taču talanta atzīšanai ir viens izņēmums. Ja dzimšanas kartē Saturns ir ārkārtīgi labvēlīgs desmitajā mājā, tad Saturna tranzīts caur piekto māju dos pelnītu atzinību.

Saturna tranzīts 6. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu

Sestā māja ir ne tikai ienaidnieku, parādu, slimību, bet arī dienesta māja. Tāpēc Saturna tranzīts pa šo māju ir labvēlīgs cilvēkam, kurš saprot, ka dzīvē jāizrāda tādas īpašības kā pacietība, koncentrēšanās, metode, pazemība. Tie, kas pieņem šīs Saturna īpašības, var uzlabot savu stāvokli darbā, lai gan ne algas vai paaugstinājuma ziņā. Saturnam dedzības izpausmes darbā ir normāls stāvoklis un par iedrošināšanu nav runas. Tas lielākā mērā ietekmēs atbildību un pienākumus. Ko nedrīkst darīt Saturna tranzīta laikā sestajā mājā, ir mainīt darbu. Bet ir iespējama piespiedu atlaišana.

Sestā māja ietekmē ikdienas dzīves sfēru, tāpēc jums būs jāvelta daudz laika ikdienas lietām. Dažkārt, ja ģimenē ir smagi slims cilvēks, jāuzņemas medmāsas vai aizbildņa pienākumi. Un, protams, Saturna tranzīts caur sesto māju liks cilvēkam pārskatīt savu dzīvesveidu, uztura sistēmu un attieksmi pret savu veselību. Tas var būt saistīts gan ar slimību, gan ar vēlmi kļūt par veselīgu cilvēku. Šeit ir iespējami jebkādi varianti – tradicionālā medicīna, visādas diētas, organisma attīrīšanas procedūras. Izrādās, ka Saturna kustība sestajā mājā ienes mūsu dzīvē daudz noderīgu lietu.

Un tomēr, lai Saturna tranzīts caur sesto māju būtu lietderīgs, jums jāpievērš uzmanība negatīvajiem aspektiem. Tās var būt problēmas darbā, nesaprašanās ar kolēģiem un padotajiem, atlaišana, bezdarba periods. Iespējami nelaimes gadījumi vai nelaimes gadījumi darbā, nopietnas kļūdas, pildot savus pienākumus, liela fiziskā slodze. Pārslodze var izraisīt veselības pasliktināšanos, hronisku slimību saasināšanos.

Mājdzīvnieki var sagādāt nepatikšanas saviem saimniekiem.

Saturna tranzīts 7. mājā (–)

Atturība un piesardzība randiņos noved pie tā, ka cilvēka kontaktu loks ir ievērojami sašaurināts, kontaktu skaits samazinās. Principā tuvumā paliek tikai tie, ar kuriem ir biznesa attiecības vai pret kuriem ir morāli pienākumi. Saturna tranzīts 7. mājā vairo atbildības sajūtu, saasina taisnīguma sajūtu.

Ja dzimšanas kartē Saturns ir labvēlīga planēta (Svari augšupejoši, Vērsis, Mežāzis, Ūdensvīrs, Jaunava un Dvīņi), tad tā tranzīts caur 7. māju ir labvēlīgs partnerattiecību stiprināšanai gan personiskai, gan lietišķai, kas paredzēta ilgstošai sadarbībai. Dzimtā un tranzītā Saturna labvēlība dod priekšroku septītās mājas profesionālajām lietām, līgumu slēgšanai.

Iespējamas izmaiņas personiskajās attiecībās – Saturns veicina formālas laulības formalizēšanu. Partneris var būt vecāks vai sabiedrībā cienīts, cienījama persona. Pats cilvēks Saturna tranzīta laikā pa 7. māju īpaši neaizraujas ar izklaidi, tukšu izklaidi, bet apkārtējie sāk strikti spriest par viņa rīcību un uzvedību.

Saturna negatīvais tranzīts caur 7. māju provocē strīdus, konfliktus, nesaprašanos ar partneriem. Iespējamas tiesvedības, laulības attiecību krīze, laulības partnera slimība. Cilvēks var zaudēt biznesa partneru uzticību, iespējamas ienaidnieku intrigas, reputācijas zaudēšana sabiedrībā. Nav īstais brīdis juridisku strīdu risināšanai un precībām.

Saturna tranzīts 8. mājā (–)

Šis ir viens no visnelabvēlīgākajiem Saturna tranzītiem. Šis ir pārbaudījumu, zaudējumu, ciešanu, krīžu un stresa laiks. Taču biznesā var palikt virspusē, ja ievēro likumu un līgumu nosacījumus. Tiesa, jums būs jāstrādā bez mēra. Ienākumu nebūs daudz, bet nepieciešamo var dabūt. Ieguldot ir jābūt uzmanīgiem – tikai pārbaudītiem uzņēmumiem ar labu reputāciju. Ir iespēja piedalīties kāda veida glābšanas darbos, saņemt slepenu uzdevumu, piedalīties bīstamos darbos.

Labvēlīgs Saturns var padarīt cilvēku par katastrofas liecinieku, bet nelabvēlīgais – par upuri. Tāpēc visās situācijās jums ir jāizrāda atturība, pacietība, nosvērtība, jāatturas no ekstremālām darbībām, lai netiktu ievainoti un nelūztu.

Nelabvēlīgais Saturns astotajā mājā rada šķēršļus jautājumos, kas saistīti ar mantojumu, apdrošināšanu, nodokļiem. Pārpratumu dēļ finanšu lietās starp darījumu partneriem var rasties berze, pasliktinās laulības partnera finansiālais stāvoklis. Lielāka problēmu iespējamība seksuālajā jomā.

Saturna negatīvais tranzīts lauž ierasto cilvēka dzīves ritmu – nodevība, naudas zaudēšana, krāpšana, nelaimes gadījums, nodevība, laupīšana, dabas katastrofas. Šis ir nepilnīgs notikumu saraksts, kas traucē mierīgai dzīvei. Nervu pārslodze var pasliktināt veselības stāvokli, pacelt virspusē slēptās slimības.

Saturna tranzīts 9. mājā (–) ja 6 mājā nav planētu

Dzemdību kartē labvēlīgais Saturns tranzītā caur 9. māju veicina stabilitāti ārvalstu biznesa attiecībās, garantē augstu stāvošu personu atbalstu un sniedz iespēju slēgt ilgtermiņa līgumus. Tie, kas nodarbojas ar izglītojošu, zinātnisku un sabiedrisku darbību, ar citiem labvēlīgiem aspektiem, var paļauties uz savas skolas, organizācijas pamatiem. Personai, kas īslaicīgi uzturas ārvalstīs, ir iespēja iegūt šīs valsts pilsoņa statusu. Palielinās iespējamība mērķtiecīgi ceļot uz ārzemēm, iespējama arī tur pavadītā laika aizkavēšanās.

Labvēlīgā Saturna tranzīts caur devīto māju liek cilvēkam nopietni iesaistīties izglītībā vai pašizglītībā. Ir iespēja iestāties augstskolā. Kāds var vērsties pretī Dievam, pieņemt kristības rituālu, atrast savu garīgo ceļu, savu kalpošanu.

Saturna negatīvais tranzīts caur devīto māju sagādās grūtības visos ar ārvalstīm saistītajos jautājumos. Tās var būt nesaskaņas ar partneriem, uzticības zudums vienam pret otru, līgumu un darījumu neizdošanās. Nelabvēlīgs laiks ceļošanai uz citām valstīm – problēmas robežas šķērsošanā un muitas kontrole, atgriežoties dzimtenē, strīdi ar citas reliģijas pārstāvjiem, laupīšana. Pastāv liela iespējamība, ka radīsies problēmas saistībā ar augstākās izglītības iegūšanu, iespējami konflikti ar iestādēm, vīzas vai uzturēšanās atļaujas saņemšanas kavēšanās.

Saturna tranzīts caur 10. māju (–)

Spēcīga desmitā māja dzimšanas diagrammā atbalsta labvēlīgu Saturna tranzītu, kā rezultātā cilvēks iegūst iespēju veiksmīgai karjeras izaugsmei. Īpaši tas attiecas uz cilvēkiem, kuri ir mērķtiecīgi, strādīgi un neatlaidīgi. Šādas personas neatlaidība tiks apbalvota ar atbildīgu amatu valsts struktūrā. Un, iespējams, iegūtā pieredze ļaus uzsākt savu biznesu. Un vispār labvēlīgs Saturna tranzīts pa 10. māju ļauj sasniegt lolotos mērķus jomās, kas saistītas ar profesionālajām ambīcijām, politiskajās lietās, valsts dienestā. Šis ir pašapliecināšanās, profesionālās izaugsmes un sabiedrības atzinības laiks.

Saturna negatīvais tranzīts caur 10. māju rada grūtības profesionālajā sfērā, problēmas varas un pozīcijas sasniegšanā. Ja cilvēks, neapstājoties pie nekā, lai sasniegtu savu mērķi, īsteno stingru politiku, tad taisnīgs Saturns iznīcinās uzbūvēto struktūru un iznīcinās ātrus, bet īslaicīgus panākumus. Saturna negatīvais tranzīts var sagādāt nepatikšanas tādā jomā kā cilvēka pozīcija sabiedrībā – iespējams pazemojums, noraidījums, var kļūt par apmelojumu un apmelojumu upuri.

Jums vajadzētu pievērst uzmanību savām attiecībām ar vecākiem, valsts dienestiem, tiesībaizsardzības iestādēm.

Saturna tranzīts caur 11. māju (+) ja 5 mājā nav planētu

Pirmā lieta, ko Saturns dara šajā pozīcijā, ir draugu loka sašaurināšanās – kāds aiziet, kāds maina dzīvesvietu, un dažreiz draugi bez redzama iemesla kļūst tikai par draugiem un pēc tam pilnībā pazūd no cilvēka dzīves. Tāds draudzīgo saišu stipruma pārbaudījums. Bet gadās un otrādi – parādās jauni draugi, ietekmīgi, kas spēj atbalstīt uzņēmumus un projektus. Jūs varat tikties ar veciem draugiem un klasesbiedriem. Šo laiku ir lietderīgi izmantot ilgtermiņa mērķu noteikšanai, plānošanai un plāna īstenošanas soļu pārdomāšanai. Tā kā Saturna tranzīts 11. mājā neveicina publicitāti, labāk visus savus plānus paturēt noslēpumā.

Negatīvs Saturns var veicināt šķiršanos no draugiem, pamatojoties uz nesaskaņām, pārpratumiem, nodevību, un dažreiz draugi pamet mūsu dzīvi smagas slimības, nāves dēļ.Iespējama vitālo interešu zaudēšana, vēlmju, ambīciju trūkums. Pastāv draudi iesaistīties sektās, noziedzīgās grupās.

Saturna tranzīts 12. Mājā (Sade Sati pirmais periods) (–) ja 3 mājā nav planētu

Saturna tranzīts pa 12. māju veicina vientulību, pārdomas, ārpasaulē notiekošo procesu izpratni, pašdisciplīnas attīstību, askēzes. Tāpēc cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu šis ir grūts, drudžains laiks, un Saturns liek apstāties, atskatīties, izvērtēt pagājušo laiku. Var nākties labot pagātnes kļūdas, atmaksāt morālos un materiālos parādus, novērst uzmanību no pasaulīgām lietām un rūpēties par savu “dvēseli”. Šeit galvenais ir nepretoties, pieņemt situāciju, apzināties, ka vientulība ir ceļš pie sevis. Var rasties interese par slepeno zinātņu, psiholoģijas, filozofijas izpēti. Šis ir labdarības laiks, palīdzot tiem, kas nonākuši grūtībās. Palīdzības lūguma noraidīšana Saturna tranzīta laikā caur 12. māju cilvēkam var dārgi izmaksāt.

Negatīvā Saturna tranzīts caur 12. māju rada depresiju, melanholiju, izmisumu, vientulību. Cilvēks var kļūt par gaudotāju, viņš ir neapmierināts ar sevi, apkārtējiem cilvēkiem un dzīvi kopumā. No viņa lūpām pastāvīgi dzirdamas sūdzības, pretenzijas, kavilas. Reizēm apstākļi iedzen cilvēku stūrī, viņš neredz izeju, cieš no vainas sajūtas, no nespējas izturēt uzkrāto problēmu nastu. Tas viss noved pie nervu sabrukuma, slimība, hospitalizācija. Cilvēks var kļūt par šantāžas, uzmākšanās upuri, var nonākt izolācijā, iespējama piespiedu emigrācija, problēmas ceļojot. Slimība, kas izpaužas šajā periodā, pagātnē bija latenta, un šajā laikā tā var kļūt neārstējama, vai arī tās ārstēšana prasīs daudz laika un pūļu.

Rahu/Ketu tranzīti 12 mājās (Gočara Bhavās)

Rahu/Ketu ass savieno 1. un 7. māju (–)

Viens no grūtākajiem, bet arī produktīvākajiem tranzītiem. Ass aktivizē visus jautājumus, kas saistīti ar cilvēka personību un attiecībām ar mīļajiem. Īpašs gadījums – Es un mans vīrs/mana sieva. Rahu liks tev koncentrēties uz mīļoto, kā rezultātā partneris jutīsies nevēlams un pamests. Narcisms, egoisms un neuzmanība pret partnera vajadzībām var sagraut harmoniju pat vislabākajās attiecībās. Mēģiniet izmantot attiecību pieredzi, ko saņēmāt iepriekšējā iemiesojumā. Nav brīnums, ka jūs veltījāt tik daudz pūļu, mēģinot noskaidrot, uz kā balstās savstarpēja sapratne un mīlestība.

Rahu/Ketu ass savieno 2. un 8. māju (–)

Rahu visu savu uzmanību koncentrēs uz savu mīļoto materiālo sfēru – finansēm un ienākumiem. Ir cerība uz uzkrājumu pieaugumu. Lai saprastu, kāpēc šis pieaugums ir saistīts, ir vērts analizēt visas ienākumu mājas kartē. Varbūt tā būs 6. māja – darbs, darbs un nekas cits kā darbs. Varbūt 10. – karjera ir gājusi uz augšu, kas nozīmē, ka alga kļuvusi lielāka. 11. māja priecēs ar papildus ienākumiem vai veiksmīgu biznesu. 8. māja ir nauda no partnera vai aizņemta, bet viss nav tik vienkārši, kā šķiet pirmajā mirklī. Šeit valda Ketu, kas dzīvē var ienest nopietnas pārmaiņas. Neaizmirstiet, ka 8. māja ir pārvērtību vieta, un Ketu šeit apgalvo, ka ir pagātnes negatīvās karmas vadītājs. Iespējams, ka Ketu tranzīta laikā tavā dzīvē ienāks cilvēki, kuri atklās citiem tavus apkaunojošos noslēpumus. Viņu uzvedība būs līdzīga provokācijām. Ir vērts saprast, pieņemt un ļauties problēmai.

Rahu/Ketu ass savieno 3. un 9. māju (+)

Rahu tranzīts caur 3. māju paplašinās tavu komunikācijas sfēru, liekot pievērsties attiecībām ar jaunākiem radiniekiem. Iespējams, jums radīsies jaunas idejas par savu materiālo mērķu īstenošanu. Ketu tranzīts caur 9. māju koncentrēs jūsu uzmanību uz attiecībām ar tēvu. Šis ir viens no tiem tranzītiem, kas ļauj radikāli mainīt attiecības, atbrīvoties no sāpēm un sasniegt jaunu mijiedarbības līmeni. Var rasties nopietnas karmiskas problēmas, kuru dēļ jums būs jāizrāda izturība un pacietība.

Rahu/Ketu ass savieno 4. un 10. māju (–)

Rahu tranzīts caur 4. māju var ienest disharmoniju emocionālajā sfērā, vēlmi mainīt dzīvesveidu vai dzīvesvietu. Attiecīgi ir iespējami tālsatiksmes ceļojumi gan valsts iekšienē, gan ārzemēs. Ketu tranzīts caur 10. māju novelk svītru darba un karjeras jomā. Ir vēlme iesaistīties brīvprātīgā vai labdarības pasākumos, vairāk laika veltīt ģimenei, mājai, mammai. Padomāsi par to, ko tev nozīmē vārdi “iekšējā laime” un kā tie ir saistīti ar tavu ieviešanu sabiedrībā. Koncentrējieties uz savām iekšējām vajadzībām un nepievērsiet uzmanību tam, kā citi novērtēs jūsu lēmumus.

Rahu/Ketu ass savieno 5. un 11. māju (–)

Rahu tranzīts caur 5. māju ir labvēlīgs un pievērš cilvēka uzmanību radošām aktivitātēm, attiecībām ar bērniem, romantiskām attiecībām. Svarīgi ir saglabāt līdzsvaru un ar savām rūpēm un mīlestību “nežņaugt” tuviniekus. Bet tajā pašā laikā nevajadzētu aizmirst, ka Ketu tranzīts caur 11. māju var dvēselē iedvest vienaldzību pret ienākumiem, izrādīt interesi par garīgo attīstību. Varbūt tas nav slikti, bet mēs dzīvojam materiālajā pasaulē un 5. mājas lietas prasa finansiālus ieguldījumus.

Rahu/Ketu ass savieno 6. un 12. māju (+)

Rahu tranzīts caur 6. māju padarīs mūs konkurētspējīgus, būs iespējams atrisināt strīdus ar nelabvēļiem. Un noteikti veltiet laiku savai veselībai – imūnsistēmas stiprināšanai, veselīgam dzīvesveidam. Ketu tranzīts pa 12. māju koncentrēsies uz askētisko garīgās attīstības ceļu, ja cilvēks tam jau būs gatavs. Pretējā gadījumā šis ir izdevumu un seksuālu problēmu laiks, kas saistīts ar emocionālu neapmierinātību.

Rahu/Ketu ass savieno 7. un 1. māju (–)

Rahu tranzīts caur 7. māju visu uzmanību pievērsīs attiecību veidošanai. Tas attiecas uz precībām / laulībām vai ilgtermiņa partnerattiecībām biznesā. Attiecību veidošanā prioritāte ir materiālā puse un seksuālā aktivitāte. Ketu 1. mājā atvērs skapi ar jūsu personīgajiem “skeletiem”. Ir pienācis laiks ieskatīties sev acīs, godīgi atzīt savu nepilnību, atbrīvoties no kompleksiem un bailēm. Galvenais nepārspīlēt ar paškritiku.

Rahu/Ketu ass savieno 8. un 2. māju (–)

Rahu tranzīts caur 8. māju ir viens no visgrūtāk uztveramajiem, jo pārvērtību iniciatore ir planēta, kas interesējas par cilvēka dabas tumšo pusi. Rahu var atvest pie jums cilvēkus, kuri mēģinās jūs ievilināt jebkurā nezinošā biznesā, piemēram, narkotikās, alkoholā. Viņi aicinās jūs ar zināšanām, kurām jūs neesat gatavs. Jūsu devīze ir “Disciplīna un rīcības brīvība”. Ketu 2. mājā aktualizēs finansiālus jautājumus: mantojums, partneru nauda, apdrošināšanas maksājumi. Vēlme atteikties no šīs naudas “trūcīgo labā” nākotnē, kad beigsies tranzīts, raisīs nožēlu par paša neizdomu.

Rahu/Ketu ass savieno 9. un 3. māju (–)

Rahu iesaka nopietni uztvert pasaules uzskatu jautājumus, iespējams, pārskatīt dažus savas filozofijas un garīgā ceļa aspektus. Ir iespēja pētīt citu valstu tradīcijas nevis pēc grāmatām un filmām, bet gan ceļojot. Šī ir viena no labākajām Rahu pozīcijām attiecību harmonizēšanai ar tēvu gan garīgajā, gan materiālajā līmenī. Ketu var pievērst jūsu uzmanību attiecībām ar jaunākiem radiniekiem vai tuviem draugiem. Pretrunas var kļūt asākas, un šīs problēmas būs jārisina. Mēģiniet būt praktisks biznesā, nepakļaujieties ideālistiskajai Ketu ietekmei.

Rahu/Ketu ass savieno 10. un 4. māju (–)

Rahu tranzīts caur 10. māju ļauj gūt panākumus profesionālajā darbībā. Bet Ketu savā kustībā pa 4. māju nesniedz garīgu gandarījumu, neļauj pilnībā izbaudīt sasniegto rezultātu. Neignorējiet savas garīgās vajadzības un veltiet visu savu laiku materiālo panākumu gūšanai.

Rahu/Ketu ass savieno 11. un 5. māju (+)

Gan materiālajai, gan garīgajai sfērai Rahu tranzīts caur 11. māju ir labvēlīgs. Biznesa paplašināšana, papildu ienākumi, finansiāla veiksme – tas viss ir iespējams. Bet ir liels “BET”. Tā ir jūsu apmierinātības pakāpe ar sasniegto rezultātu. Rahu ir paplašināšanās planēta, ar to viņam vienmēr nepietiek. Viņš var mudināt jūs uz pārsteidzīgām riskantām darbībām, kas pakļaus riskam visu jūsu finanšu impēriju. Rahu tranzīta laikā caur 11. māju mūsu devīze ir “Pietiek, visam jābūt ar mēru.” Ketu tranzīts caur 5. māju izcels problēmas attiecībās ar bērniem. Skatiet, vai jūs dodat viņiem iespēju attīstīties neatkarīgi no jūsu ietekmes. Un pārstāj justies vainīgam, ja kaut kas noiet greizi. Ketu virzība piektajā mājā ir labākais laiks, lai noskaidrotu, kādi ir neharmonisku attiecību iemesli.

Rahu/Ketu ass savieno 12. un 6. māju (–)

Rahu tranzīts caur 12. māju var nopietni ietekmēt izdevumu pieaugumu. Un ne jau tas, ka tie būs racionāli tēriņi. Tātad ir nepieciešama kontrole pār ienākumu/izdevumu bilanci tuvākā pusotra gada laikā. Ketu tranzīts caur 6. māju var izraisīt ar ļaundariem saistītu problēmu atgriešanos. Šos apstākļus nevajadzētu ignorēt. Jāpārdomā sava nostāja konfliktsituācijās, jāmēģina veidot komunikāciju un sadarbību.

Translate »