12 Bhava

Mēness tranzītā 12. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Šajā laikā cilvēks cenšas atrauties no ārpasaules steigas un burzmas. Viņu ievelk nomaļā nostūrī, lai tur mierīgi nodotos domām vai beidzot darītu to, uz ko velk dvēsele. Ikvienam cilvēkam ir nepieciešami vientulības brīži, jo nespēja vismaz kādu laiku pabūt vienam galu galā izjauc garīgo veselību un noved pie neirozēm. Ir labi, ja šī vientulības tieksme sakrīt ar iespēju to izdarīt, un vēl labāk, ja tas viss sakrīt ar laiku, kad Mēness iet cauri horoskopa 12. mājai (sevišķi, kad tas ir pie jauna mēness), kad cilvēka iekšējie ritmi ir noskaņoti uz mieru un saziņu ar Dievu.

Šajās dienās cilvēks kļūst iejūtīgāks pret tiem, kam ir atņemta dzīvība, viņam rodas vajadzība viņiem palīdzēt. Labi, ka šī vēlme tiek realizēta konkrētās darbībās, nevis nepaliek emociju līmenī. Jums var nākties apmeklēt kādu slimnīcā vai pašam apmeklēt medicīnas centru, lai veiktu nepieciešamās pārbaudes. Šādās dienās var parādīties latentas slimības, lai gan, lai šajā jautājumā izdarītu galīgos secinājumus, ir vērts veikt rūpīgākus un šaurāk fokusētus pētījumus laikā, kad Mēness aizies horoskopa 6. mājā.

Šis ir vislabvēlīgākais laiks tempļu, klosteru, svētvietu apmeklēšanai, kā arī lūgšanām, komūnām, grēksūdzei. Cilvēki, kas nodarbojas ar garīgām praksēm, šādās dienās saņem atklāsmes.

Negatīvs Mēness tranzīts – cilvēks vai nu kļūst pārāk jutīgs pret visu, kas notiek viņam apkārt (visā redz dažas pazīmes, kas norāda uz nepatikšanām, viņš var redzēt satraucošus sapņus), vai arī mēģina aizbēgt no problēmām, paslēpties no visiem, lai iegremdēties savos pārdzīvojumos. Iespējamas slepenu ienaidnieku mahinācijas, negodīgas apsūdzības, tenkas. Sajūtas par to un nespēja pasargāt sevi no uzbrukumiem var izraisīt nervu sabrukumu. Ja šajā periodā saasinās kāda hroniska slimība, tad labāk konsultēties ar ārstu un doties uz slimnīcu, ja viņi uz to uzstāj.

Šajās dienās attiecībās ar mīļajiem iespējama zināma atsvešinātība. Un, protams, nedariet neko nelikumīgu.

Translate »