11 Bhava

Mēness tranzītā 11. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Mēnesim ejot caur 11. māju, draugiem var būt nepieciešama uzmanība vai palīdzība. Lai gan nav izslēgts pretējais, īstajā brīdī palīgā nāks draugi. Var parādīties kāds, kurš vēlāk kļūst par tuvu draugu. Cilvēks kopumā šajā laikā izjūt īpašu tuvību ar draugiem, izjūt vajadzību pēc tiem. Viņš dalās ar viņiem savos nākotnes plānos, cenšas tos iesaistīt savos turpmākajos projektos. Tikšanās var notikt horoskopa saimnieka mājā vai citur, taču atmosfēra tik un tā būs mājīga.

Iespējams arī, ka cilvēks šajās dienās būs noslogots ar sociālo darbu vai viņš apmeklēs biedrības sapulci, kurā viņš ir biedrs. Labs laiks radošam vai pētnieciskam darbam, komunikācijai ar neparastiem cilvēkiem. Piemēram, ir iespējama tikšanās ar sievieti, ko cilvēks uztvers kā likteņa dāvanu. Šādos periodos ieteicams veidot nākotnes plānus, jo šajā laikā cilvēks intuitīvi jūt daudzsološus virzienus un paredz viena vai otra scenārija veiksmi. Taču tajā pašā laikā jāsaprot, ka jebkuru plānu nevar realizēt tieši tādā formā, kā tas ir plānots, tāpēc būtu jāparedz vairāki varianti jautājuma risināšanai vai idejas īstenošanai un jāidentificē izejas no iespējamiem strupceļiem. Var arī apmeklēt lekcijas, uzsākt kopīgu radošo darbu.

Negatīvs Mēness tranzīts – gluži pretēji, nes plānu sabrukumu. Šajās dienās izpildei paredzētās lietas noteikti ies nepareizā secībā, un daudzas no tām vienkārši nenonāks rokās, jo noteikti iesakņosies kādi notikumi, kas pārkāps visus plānus. Kādi būs šie notikumi, rādīs Mēness aspekti. Turklāt šajās dienās emocionālais stāvoklis atstāj daudz ko vēlēties. Neapmierināti plāni un sagrautas cerības.

Translate »