10 Bhava

Mēness tranzītā 10. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Skaidrs, ka straujā Mēness pāreja caur 10. māju nevar būtiski ietekmēt karjeru vai garantēt paaugstinājumu amatā. Šobrīd tranzīts galvenokārt ietekmē cilvēkus, kuri ir populāri, slaveni, ieņem kādu ievērojamu vietu sabiedrībā. Piemēram, politiķi šīs dienas var izmantot publiskām uzstāšanās reizēm, reklāmas kampaņām, mītiņiem, preses konferencēm. Pirmkārt, tas dos cilvēku pieplūdumu, jo lielāks, jo tuvāk Mēness būs pilnmēness, un, otrkārt, pūlis viņus, visticamāk, ievēlēs par saviem pārstāvjiem. Arī pazīstamus māksliniekus šajās dienās gaida pilna māja un pieaugoša popularitāte tautas vidū. Citiem cilvēkiem notikumu esamība vai neesamība ir atkarīga no kādas planētas veido mēness aspektus. Jebkurā gadījumā šie notikumi būs saistīti ar oficiāliem un karjeras jautājumiem. Tās var būt dažāda plāna lietas – no tējkannas iegādes birojam un kolēģa dzimšanas dienas svinībām līdz amata vai vadības maiņai. Vai, piemēram, birojs vai nodaļa, kurā cilvēks strādā, pārcelsies uz citu telpu, un saistībā ar to tas būs jāsakārto. Varbūt cilvēks izrādīs rūpes par priekšniekiem vai, gluži otrādi, varas iestādes izrādīs rūpes par darbiniekiem.

Visticamāk, horoskopa īpašniekam šajās dienās nāksies saskarties ar ietekmīgām sievietēm vai tādām, kurām ir svarīga loma viņa profesionālās darbības jomā un no kurām ir atkarīga viņa karjera. Lai gan kopumā lūgumu un petīciju izteikšana augsta ranga cilvēkiem mūsdienās lielas uzvaras nesola. Mēness ir mainīga planēta un daudz ko slēpj sevī, atklājot tikai to, kas varētu patikt sabiedrībai.

Negatīvs Mēness tranzīts – brīdināt no visa, kas saistīts ar 10. mājas jautājumiem. Šobrīd darba lietās var traucēt sadzīves problēmas, nepatikšanas darbā, slikta veselība, liedzot nepārprotami pildīt savus pienākumus, iespējama ķilda ar priekšniecību. Iespējama mātes vai sievas slimība.

Translate »