9 Bhava

Mēness tranzītā 9. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Pēc sāpīgām pārdomām, kas ir neizbēgamas, Mēnesim ejot cauri 8. mājai, cilvēks nonāk pie secinājuma, ka pret dzīvi ir jāizturas filozofiski. Ja visu savu laiku veltīsi neauglīgiem mēģinājumiem mainīt šo pasauli, tad pašai dzīvei laika neatliks. Tā rezumējot savas pārdomas par esības trauslumu, cilvēks tiecas pēc tā, kas nes brīvības un plašuma sajūtu. Studenti ņem mācību grāmatas. Zinātnieki ar īpašu prieku iegrimst savos pētījumos. Dabas un brīvdabas cienītāji dodas pārgājienos, medībās vai makšķerēšanā. Atgriežoties, pat bez liela laupījuma, viņi visi kā viens atzīmē, ka atmosfēra šoreiz bija ārkārtīgi sirsnīga. Ticīgie šādās dienās bieži vēršas pie saviem biktstēviem, kristī savus bērnus.

Šajās dienās var sagaidīt ciemiņus no tālienes, biežāk radiniekus. Piemērots laiks, lai pieteiktos dažādās valsts aģentūrās, sociālajos departamentos, advokātu birojos, valsts struktūrās, tostarp starptautiskajās komitejās un organizācijās.

Negatīvs Mēness tranzīts – ja šajā periodā tas veido negatīvu aspektu ar dzimšanas planētu vai tranzīta ļaundabīgu planētu, tad kontaktēšanās ar šiem gadījumiem nedos pareizu rezultātu. Labākajā gadījumā pieteikums pazudīs starp papīriem, un tāpēc būs jāpieliek lielas pūles, lai beidzot to izskatītu. Sliktākajā gadījumā jūs varat saņemt oficiālu atbildi. Arī šajā laikā nevajadzētu doties ceļojumos, īpaši garos un pa ūdeni. Jūs nevarat sākt jaunu biznesu, iegūt darbu, investēt ārvalstu firmās, un kopumā labāk ir piesargāties no jebkura biznesa ar ārzemniekiem.

Translate »