8 Bhava

Mēness tranzītā 8. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Parasti šis ir grūts mēneša periods. Cilvēkam var uzkrist daudz neatliekamu lietu, kas saistītas ar ģimenes budžetu, alimentiem, apdrošināšanu, nodokļiem, vērtspapīriem, kas prasīs lielu garīgo spēku. Kreditori var prasīt parādu atmaksu, vai, gluži otrādi, šajās dienās “parādās” nauda. Bet tie nav papildu ienākumi, kā Mēness tranzītā laikā, kad viņa staigā pa 2. māju, bet gan nauda, ko cilvēks nav nopelnījis pats, bet tie tomēr viņam bija paredzēti. Piemēram, alimenti, apdrošinājuma summas izmaksa, bankas procenti utt.

Ja nav ārēju notikumu, tad cilvēks ir iegrimis savās iekšējās domās un pārdzīvojumos, kam vienmēr ir pamats. Iespējamas neskaidras priekšnojautas, brīdinoši sapņi vai murgi, no kuriem cilvēks ilgstoši nevar attālināties. Mēness ejot cauri 8. mājai, cilvēku piesaista viss noslēpumainais. Tie, kas nodarbojas ar meditāciju, psihiskiem eksperimentiem utt., ņemiet vērā, ka šādās dienās pārdzīvojumi ir gaišāki un dziļāki.

Ja laikā, kad Mēness gāja cauri 7. mājai, starp partneriem izcēlās strīds un izlīgums nesanāca, tad tagad viņi par to piedzīvos vēl sāpīgākus pārdzīvojumus nekā iepriekš. No vienas puses, tas izpaužas kā vainas sajūta, no kuras cilvēks vēlas atbrīvoties, un tāpēc viņš meklē veidus, kā samierināties, bet, no otras puses, tā ir zemapziņas vēlme mainīt attiecību stilu ar partneris vai pat mainīt partneri. Aizvainojums sevī ietver arī zemapziņas vēlmi atriebties likumpārkāpējam. Strīdiem ar partneri šajā periodā var būt seksuāla pieskaņa, tas ir, to pamatā var būt vai nu seksuāla neapmierinātība, vai vēlme piedzīvot kaut ko jaunu un aizraujošu. Šajā laikā seksuālās vēlmes parasti palielinās.

Negatīvs Mēness tranzīts – jums jābūt uzmanīgam, jo horoskopa 8. mājā – tas ir sarežģītu psiholoģisku pārdzīvojumu lauks. Šobrīd iespējamās problēmas lielā mērā ir atkarīgas no tā, kuras planētas ir iesaistītas aspektos un kuras dzimšanas mājas tās ietekmē. Un, kā jūs jau zināt, no tā, kas rakstīts dzimšanas kartē. Parasti šie aspekti var apdraudēt sieviešu radītās nepatikšanas. Iespējami emocionāli satricinājumi, aizvainojums, skandāli, traumas, saindēšanās, tuvas sievietes slimība. Negatīvās maģiskas ietekmes briesmas. Var rasties problēmas ar nodokļu inspekciju.

Translate »