6 Bhava

Mēness tranzītā 6. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Šis tranzīts pievērš cilvēka uzmanību galvenokārt savai veselībai, mājsaimniecību, kalpu un mājdzīvnieku veselībai, bet var ietekmēt arī darba un rūpnieciskās lietas. Kas attiecas uz veselību, cilvēks mūsdienās var sākt ievērot kādu diētu, uzsākt veselības kursu vai arī viņš atkal nolemj piekopt veselīgu dzīvesveidu, saistībā ar kuru viņš sastādīs rīcības plānu, atlasīs vingrinājumu sarakstu un pat sākt tos izpildīt bez prieka. Šajās dienās viņš skrupulozi ievēros plānu, bet cik noturēs viņa griba un apņēmība, rādīs dzemdību horoskops. Viens Mēness, kas, kā zināms, ir ļoti mainīgs, nepalīdzēs ar to tikt galā. Kas attiecas uz darbu, tad ar to var būt saistīts zināms nemiers: kolēģis var lūgt palīdzību vai, gluži pretēji, kāds no mājām palīdzēs veikt kādu no pienākumiem. Jūs varat nolemt mainīt darbu. Ja cilvēks meklē darbu, tad mūsdienās to ir vieglāk atrast.

Šajās dienās cilvēks sāk “redzēt” to, kas citās dienās paiet garām viņa uzmanībai – piemēram, kādam mājsaimniecībā norauta poga, putekļi uz skapja, nekārtība virtuves skapjos. Rezultātā vietējās nekārtības likvidēšana nemanāmi pārvēršas par vispārēju tīrīšanu visā mājā. Nu, ja, lai pabeigtu šo tīrīšanu, pietiks dienas, līdz Mēness virzīsies cauri 6. mājai. Ja nepietiek, tad sabrukums var palikt līdz nākamajai Mēness tranzītami caur šo māju, un tad viss sāksies no jauna. Papildus tīrīšanai ir jāsamazina esošais un jārēķina nākotnes ģimenes budžets un jāizdara daudz sīkumu, ko cilvēks atceras tieši tad, kad Mēness iekrīt 6. mājā, un ko viņa rokas citreiz nesasniedz.

Negatīvs Mēness tranzīts – var izraisīt sliktu veselību, emocionālu depresiju dažu apstākļu dēļ, kas saistīti ar paša cilvēka vai viņa tuvinieku veselību. Iespējama ar darbu saistīta pieredze: piemēram, dienestā veidojas emocionāli sarežģīta situācija, īpaši sieviešu kolektīvam. Patiesie strīda cēloņi nereti tiek slēpti pat no pašām konfliktējošām pusēm, un tās viena otrai izsaka pilnīgi atšķirīgas pretenzijas. Jebkurā gadījumā cilvēka sniegums mūsdienās krītas. Šādās dienās ar zālēm un alkoholiskajiem dzērieniem jābūt uzmanīgiem. Iespējama saindēšanās. Gremošanas traucējumi var rasties arī raižu, baiļu, spēcīgu sajūtu dēļ.

Translate »