5 Bhava

Mēness tranzītā 5. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Šajā laikā cilvēka galvenās rūpes ir bērni un mīlas attiecības. Atkarībā no aspektiem un planētām, ar kurām Mēness mijiedarbojas, bērni iepriecinās vecākus ar saviem panākumiem vai, gluži pretēji, sagādās skumjas, nepatikšanas un sajūsmu. Šis ir periods, kad cilvēks jūt nepieciešamību pēc atpūtas, vēlas atpūsties, nevis domāt par problēmām. Iet uz teātri, uz koncertu, uz restorānu utt. var dot cilvēkam daudz patīkamu minūšu, jo viņš ir iekšēji noskaņots uz to, ka viņš tiks izklaidēts, dāvinās dāvanas, tiks slavēts. Apkārtējiem šajās dienās nevajadzētu taupīties ar komplimentiem un uzslavām šāda horoskopa īpašniekam, jo patīkami mirkļi iegrims viņa dvēselē, un viņš kādreiz atbildēs ar to pašu monētu.

Labs laiks radošiem cilvēkiem – māksliniekiem, dzejniekiem, māksliniekiem – viņus, ja ne uz ilgu laiku, apciemo mūzas. Dvēsele lūdz mīlestību, tāpēc cilvēks viens otru vieglāk iepazīst, piekrīt tuvām attiecībām, sievieti var uzpirkt uzmanības un rūpju zīmes par sevi un bērniem, ja tādas ir. Mīļotāji atzīstas savās jūtās, meklē tikšanās ar saviem mīļajiem, raksta viņiem dzejoļus, dāvina dāvanas, izrāda visa veida rūpes. Bet jāatceras, ka šajās dienās palielinās ieņemšanas iespējamība. Šajā laikā ir labi organizēt kādas kopīgas aktivitātes ar bērniem, piemēram, ar visu ģimeni, apmeklēt izklaides vietas vai iesaistīt bērnus kolektīvā jaunradē vai spēlēs.

Negatīvs Mēness tranzīts – var atnest strīdu ar mīļajiem, neapmierinātību vai vilšanos viņos, kas ietekmē garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. Pastāv laulības pārkāpšanas briesmas, pārmērīga tieksme pēc baudām uz reputācijas rēķina. Ar bērniem var rasties problēmas, kurām nepieciešama obligāta iejaukšanās. Cilvēks azartspēlēs var meklēt aizmirstību no emocionālām problēmām, taču tās nenesīs atvieglojumu, jo īpaši tāpēc, ka mūsdienās azartspēles draud ar zaudējumiem.

Translate »