1 Bhava

Mēness tranzītā 1. Bhavā (mājā), skaitot no Džanma Čandra (dzimšanas mēness)

Šajā laikā cilvēks darbojas, pamatojoties uz iekšējiem emocionāliem impulsiem, ir iespējamas ekstrēmas izpausmes. Viņš kļūst pārāk iespaidojams un jūtīgs pret to, ko viņi saka par viņu, jūtīgi reaģē uz viņam veltītās uzmanības un rūpes pazīmēm. Viņš ļoti vēlas sevi parādīt no labākās puses, īpaši ģimenei un tuviem cilvēkiem, lai gan cenšas demonstrēt savu neatkarību no jebkura. Tas viss izraisa garastāvokļa svārstības un emocionālu nestabilitāti.
Cilvēka galvenās rūpes šajā laikā ir viņš pats. Cilvēku vada zemapziņas vēlme kaut ko mainīt sevī, savā mājā. Globālām pārmaiņām laika ir maz, un vēlmes drīz mainīs virzienu, pateicoties Mēness tranzītam uz citu māju. Tāpēc cilvēks dara kaut ko ātri atrisināmu, un tomēr realizē šo pārmaiņu vēlmi sev, mīļotajai – piemēram, dodas pie friziera. Šis ir laiks, kad jārisina tīri personiskas lietas. Vēlme pēc fiziskas mīlestības var pieaugt, bet tajā pašā laikā cilvēks, sākumā izrādot degsmi, var ātri izdegt. Šķiet, ka viņš pats līdz galam nesaprot, ko grib, bet, ka vēlme ir, par to nav šaubu. Turklāt iztēle mūsdienās tiek izspēlēta nopietni.

Negatīvs Mēness tranzīts – var izprovocēt cilvēku uz strīdiem. Emocionālās reakcijas dažkārt neatbilst notiekošajam. Cilvēkam var šķist, ka par viņu slikti runā vai domā, viņu moka sliktas priekšnojautas par sevi vai to, kas viņam dārgs. Viņš sprāgst par sīkumiem, kuru dēļ cilvēki patiešām var no viņa vairīties. Iespējamas fiziskas kaites, nespēks.

Translate »