Čandra Raši / Mēness horoskopa zīmēs

Čandra un Čandra Raši nozīme / Mēness un Mēness zīme

Muhurtas horoskopā Lagnu (atbilstoša laika ascendentu) var salīdzināt ar ķermeni, Čandru – ar prānu, savukārt, pārējās Grahas (planētas) – ar cilvēku veidojošo materiālu (dhatu). Čandra ir kā pamats, uz kura Muhurtā tiek veidota visu pārējo grahu struktūra. Ja prāna ir sagrauta, tad visi pārējie komponenti arī sabrūk. Šis salīdzinājums dod izskaidrojumu milzīgajai Čandras nozīmei Muhurtā.

Muhurtu pirmām kārtām vērtē pēc Čandras izvietojuma un spēka, un tikai pēc tam apskata pārējos horoskopa rādītājus. Vienīgi Lagna pēc svarīguma tiek pielīdzināta Čandrai (atsevišķos avotos Lagna pat tiek uzskatīta par prioritārāku). Tāpēc ir ļoti svarīgi precīzi noteikt, kurā no divpadsmit zvaigznājiem (Raši) attiecīgajā laikā Čandra atrodas. Jo labvēlīgāks Raši un spēcīgāks Čandra, jo labāk. 

Čandras labvēlīguma svarīgums
Čandra Muhurtas horoskopā ir jānovērtē ar īpašu rūpību. Čandras labvēlīguma noteikšanai ir jāņem vērā Tara bala (atbilstošā Nakšatra) un citi aprakstītie ierobežojumi, kā arī jāpiemēro Grahu analīzei dotās prasības. Tikai ar spēcīgu Čandras Aštakavargu un labvēlīgu izvietojumu (papildinātu ar spēcīgu Lagnu un pārējiem atbilstošiem kritērijiem), ir iespējams izvēlēties atbilstošu Muhurtas laiku, kas mums dos vēlamo rezultātu.

Mēness tranzīts 12 mājās no dzimšanas Mēness zīmes dos šādus rezultātus:

1. Atnāk veiksme un panākumi
2. Bagātības un labklājības zaudēšana
3. Veiksme
4. Bailes un pārdzīvojumi
5. Bēdas un skumjas
6. Brīvība no slimībām
7. Laime un partneru atbalsts
8. Notikumi, kas izraisa nelaimi un trauksmi
9. Veselības problēmas un slimības
10. Mērķu sasniegšana
11. Prieks un atbalsts
12. Izdevumi un ierobežojumi

Mēness zīmē dzimušā raksturojums

Auns: Dinamisks, uzņēmīgs, drosmīgs, ruds, galva, meži, liela piere, steidzīgs, impulsīvs, nemierīgs, biezas uzacis, līderība, valdonīgs, sauss, slaids, garš.
Vērsis: Skaists, seja, stabils, gauss, lojāls, pļavas, līdzenumi, greznas pils/mājas zāles, ēdamzāles, ēdināšanas vietas, smalki zobi, lielas acis, grezns, uzticīgs, biezi mati, resns.
Dvīņi: Krūtis, dārzs, komunikācija, žurnālistika, skolas, koledžas, mācību telpas, kabeļi, telefons, avīzes, gari, labi uzbūvēti, izteikti vaigi, biezi mati, platas krūtis, zinātkārs, izglītots, dzīvespriecīgs.
Vēzis: Sirds, krūts, ūdeņaini lauki, upes, kanāli, virtuve, ēdiens, pievilcīgs, mazas miesas būves, emocionāls, dziļi piesaistīts, mātei līdzīgs, jūtīgs.
Lauva: Vēders, gremošana, naba, kalni, meži, alas, tuksneši, pilis, parki, forti, katli, tērauda rūpnīcas, tievs, sauss, karsts, karalisks, pašlepnums, nekaunīgs, valdonīgs.
Jaunava: Gurni, apendikss, lekni dārzi, lauki, augļu dārzi, bibliotēkas, grāmatnīcas, fermas, inteliģenta, asa, oratora, nervoza, fiziski vāja, diskrētums, taktiskums.
Svari: Cirkšņi, uzņēmēji, tirgus, tirdzniecības centri, bankas, viesnīcas, atrakciju parki, izklaides, tualetes, kosmētika, līdzsvarots, gudrs, labs runātājs.
Skorpions: Privātas daļas, bedres, dziļas alas, raktuves, garāžas, maza ķermeņa uzbūve, tumša sejas krāsa, spožas acis, slepens, viltīgs, okultisks, labākais draugs vai ļaunākais ienaidnieks, īgns, jūtīgs.
Strēlnieks: Augšstilbi, karaliski, advokāti, valdības biroji, lidmašīnas, krītoši, reti mati, muskuļots, dziļas acis, pacilāts, godīgs, ģeniāls, azartisks.
Mežāzis: Ceļi, purva zemes, ūdeņainas vietas, aligatori, zvēri, krūmi, slaidi augi, garš kakls, izteikti zobi, asprātīgs, perfekcionists, pacietīgs, organizētājs, piesardzīgs, noslēpumains, pragmatisks.
Ūdensvīrs: Potītes, labdarība, filozofija, garš, kaulains, mazas acis, kalnu avots, vietas ar ūdeni, slikti veidoti zobi, rupji mati, strādīgs, stoisks, godīgs.Zivis: Pēdas, okeāni, jūras, cietumi, slimnīcas, vientuļnieki, īss, kupls, lielas acis, lielas uzacis, slinks, emocionāls, bailīgs, godīgs, neapņēmīgs, runīgs, intuitīvs.

Mēness tranzīts (Gočara) dzimšanas brīža Mēness zīmēs (Džanma Raši, Džanma Lagna)

Mēness tranzīts dzimušiem Auna zīmē (Meša Raši)
Profesionāli un finansiāli gūsiet panākumus. Darbā saņemsiet paaugstinājumu, un visi iesāktie projekti tiks īstenoti, finansiālie zaudējumi tiks atgūti, un dzimušais gūs panākumus. Kad Mēness atrodas Auna zīmē, jums būs viegli sapņot par lielu sapni un atrast savu sapni, kā arī realizēt vēlēšanās. Šajā fāzē mīlestība ir visapkārt, un jūs varat sagaidīt milzīgu mīlestību un pieķeršanos no sava partnera, draugiem, ģimenes un kolēģiem.

Mēness tranzīts Vērsi (Vrišabha)
Ja esat dzimis ar Mēness zīmi Vērsī, tad jums, visticamāk, būs mierīgs un labsirdīgs noskaņojums. Mēs varam justies laimīgi par to, kas mums ir, un varam izklaidēties kopā ar draugiem un ģimeni. Vai arī mēs varam justies sarūgtināti par to, kā mums trūkst, un attiecīgi jāmaina savas darbības, lai saskaņotu to, ko mēs vērtējam, ar svarīgiem mērķiem.

Mēness tranzīts Dvīņos (Mithuna)
Mēnesim ieejot Dvīņos, stāvoklis darbā sāk uzlaboties. Boss novērtēs jūsu darbu un atalgos jūs. Tiks sasniegti visi izvirzītie mērķi un atrisinātas visas finansiālās problēmas. Jūsu mājas dzīve būs laba un apmierinoša. Turklāt jums būtu līdzsvarota mīlas dzīve, un jūsu attiecības ar jaunākiem ģimenes locekļiem attīstīties spēcīgāk. Vienmēr būsi aktīvs un priecīgā noskaņojumā. Turklāt īsi ceļojumi padara jūs jautru un enerģisku.

Mēness tranzīts Vēzī (Karka)
Kad Mēness šķērso Vēzi, jūs varat kļūt audzinošāks un vēlēties mierināt sevi un citus. Taču profesionālais un finansiālais darbs palēnināsies. Materiālo mērķu sasniegšana var būt sarežģīta. Uzņēmējdarbībā ir zaudējumu periods, tāpēc, pirms investēt projektos, ir kritiski jādomā. Jums var rasties problēmas saistībā ar mīlestību un ģimenes dzīvi. Galvenokārt no mātes puses jūs saskarsieties ar problēmām. Tāpēc izvairieties no konfliktiem un strīdiem, par katru cenu cenšoties pierādīt savu viedokli. Jūsu emocijas būs nestabilas, un nemiers, bailes un skumjas piepildīs jūsu sirdi. Pastāv liela iespēja iegūt ar gremošanu saistītas problēmas. Tāpēc ēšanas laikā ir jābūt izvēlīgam. Veselības problēmas ģimenē var radīt jums spriedzi un bēdas. Visbeidzot, šajā periodā esiet neaizsargāts un ir jābrauc piesardzīgi.

Mēness tranzīts Lauvā (Simha)
Mēnesim virzoties caur Lauvu, prāts un radošums sāk palēnināties. Katrs jūsu paveiktais darbs nebūs tik labs, kā gaidīts. Izvirzītos mērķus būs grūti sasniegt. Uzņēmējdarbībā zaudējumi kļūst lielāki par peļņu. Tāpēc, pirms kaut ko ieguldāt, pieņemiet pareizo lēmumu. Finansiālu problēmu dēļ jūsu partneris un ģimenes locekļi var būt ar jums neapmierināti. Neviens no jūsu tuvākajiem draugiem un mīļajiem jūs neatbalstīs un nemotivēs. Tomēr prāta nomierināšana ir optimāls risinājums, lai izvairītos no nevajadzīgām cīņām. Tevi piepildīs vilšanās un iekšējās skumjas. Turklāt šajā periodā jūs pārņems garīgas un ar vēderu saistītas problēmas.

Mēness tranzīts Jaunavā (Kanja)
Mēness, ieejot Jaunavā, nes milzīgu enerģiju. Birojā jūs strādāsiet ar lielu aizrautību un prieku, pabeidzot katru uzdevumu pirms tā termiņa beigām. Par apmierinošiem rezultātiem jūsu priekšnieks jūs paaugstinās un apbalvos. Turklāt šis ir labākais laiks investīcijām, jo tas nes peļņu. Uzplauks attiecības ar dvēseles radiniekiem, ģimeni un radiniekiem. No otras puses, uzlabosies jūsu sociālā dzīve. Iegūsi iespējas satikt jaunus draugus, galvenokārt pretējā dzimuma pārstāvjus. Jūsu sirds sajutīs mīlestību, pieķeršanos un cieņu no visiem, un jūs dzīvosit veselīgu dzīvi.

Mēness tranzīts Svaros (Tula)
Šī Vēdiskā Mēness tranzīta laikā visi jūsu mēģinājumi piepildās. Jūs varētu saņemt starptautiskus projektus, kas palīdz jūsu darbam iegūt atpazīstamību. Visi jūsu ienaidnieki un konkurenti nevarēs jūs panākt. Visbeidzot, jūsu iesaistīšanās jebkurā saimnieciskajā darbībā nesīs jums lielu peļņu. Mijiedarbība un saikne ar partneri, bērniem un vecākiem kļūst stiprākas. Sabiedriskajā dzīvē jūs saņemat cieņu un iegūstat daudz draugu, īpaši pretējā dzimuma. No iekšpuses jūs iegūsit mieru un laimi. Jūs neuztraucaties un vienmēr jūtat, ka mīlat citus. No veselības viedokļa tas ir apmierinošs, taču neiesaistieties dzeršanā un smēķēšanā.

Mēness tranzīts Skorpionā (Vrisčika)
Tas nebūs piemērots brīdis, jo jūsu ienaidnieki un konkurenti var palielināties, un viņi centīsies ietekmēt jūsu pozīcijas. Jūsu darbs nebūs efektīvs un precīzs. Jums vislabāk ir izvairīties no konfliktiem ar senioriem un kolēģiem. Turklāt jūsu nauda jums nepienāks laikā. Arī investīcijas jaunos projektos var būt riskantas. Jums būs problemātiska ģimenes un mīlas dzīve. Laulāto pāru starpā rodas strīdi un nesaprašanās. Arī sabiedriskā dzīve sāk pasliktināties. Mēness zodiakā piepilda jūsu sirdi ar bailēm, trauksmi un skumjām. Jūsu veselība vairs nebūs tik laba kā iepriekš. Slimības, kas saistītas ar kuņģi un hemoroīdiem, var jums traucēt. Šajā laikā izvairieties no tāliem ceļojumiem, jo pastāv augsts negadījumu risks.

Mēness tranzīts Strēlniekā (Dhanu)
Mēness Strēlnieka zīmē padarīs jūs optimistisku un motivētu tiekties pēc zināšanām, gatavu īstenot jaunu redzējumu. Tomēr, pat ja jūs pieliekat pūles, lai kaut ko darītu, tas joprojām nebūs apmierinošs finansiāli. Darba virzība profesijas ziņā būs lēna, bet tā mēs mācāmies augt. Arī finansu darījumi šajā laikposmā ir riskanti. Jūsu laulības dzīvē un attiecībās ar vecākiem un bērniem var būt kādi traucējumi. Tomēr reliģisko rituālu veikšana un palīdzība trūcīgajiem cilvēkiem var palīdzēt samazināt jūsu sadzīves un profesionālās problēmas. Izmantojot šo mēness tranzītu, jūs katru reizi jutīsieties noraizējies, un jūs varētu saskarties ar problēmām, kas saistītas ar kājām, vēderu, augšstilbiem un muguru.

Mēness tranzīts Mežāzī (Makara)
Mēness Mežāzī nesīs veiksmi, laimi, mieru, paaugstinājumus, balvas un naudu. Profesionāli un finansiāli tas ir visproduktīvākais posms. Viss jūsu smagais darbs atmaksāsies, un veiksme būs jūsu rokās. Šī tranzīta laikā jūsu mīļie atbalstīs katru jūsu pieņemto lēmumu. Jums būs iespēja nobaudīt izsmalcinātas virtuves ēdienus. Jūsu veselība būs brīva no slimībām un raizēm. Ceļošana, kas saistīta ar darbu, var būt noderīga.

Mēness tranzīts Ūdensvīrā (Kumbha)
Mēness pozitīvi ietekmē Ūdensvīru. Darba virzība ir ātrāka, efektīvāka un efektīvāka atbilstoši tās ietekmei. Par savu darbu izpelnīsies cieņu un apbrīnu. Visi jūsu naudas zaudējumi pārvēršas peļņā. Tātad ieguldījumi jaunās lietās var būt produktīvi. Šis tranzīts sniedz prieku, sajūsmu un mieru jūsu personīgajā, mīlestības un laulības dzīvē. Tāpat jūs varat iegūt iespēju satikt savu nākamo sievu/vīru. Jūs jutīsities enerģiski, un tālsatiksmes gaiss var būt ienesīgs.

Mēness tranzīts Zivīs (Mina)
Kad Mēness atrodas Zivju zīmē, tas ir laiks, kad mūsu dzīvē valda Zivju enerģija. Šīs ietekmes laikā jūs varat justies intuitīvāks un iztēles bagātāks. Tas ir laiks, kad daudzi cilvēki ir vairāk emocionāli nekā racionāli. Labi ir tas, ka Mēness tranzīts Zivīs sniedz mums atvieglojuma sajūtu.

Translate »