Septītā nodarbība

Dzīves gadi un notikumi

* Saskaņā ar Vēdu zinātni laiks ir sadalīts četru jugu ciklā, kas nepārtraukti atkārtojas. Tie ir: Krita juga (1 728 000 gadu), Treta juga (1 296 000 gadu), Dvapara juga (864 000 gadu) un Kali juga (432 000 gadu). Krita jugā cilvēku reliģiozitāte un virtuozitāte ir paraugs. Tas ir vissliktākais Kali jugā. Tas pakāpeniski pasliktinās no Krita jugas līdz Kali jugai. Mēs šobrīd atrodamies Kali jugā. Tas sākās apmēram 5000 gadus atpakaļ.

Notikumu laika noteikšana (Nadi astroloģijas metode)

Saskaitiet Navamšu skaitu no Lagnas līdz visnelabvēlīgākajai planētai. Tas norādīs gadu, kurā notiks visnegatīvākais notikums cilvēka dzīvē. To pašu var aprēķināt labvēlīgai planētai, atrodot dzīves gadus ar panākumiem, pozitīvu rezultātu.
Arī planēta 84. padā no Saturna un 97. pada no Mēness nesīs problēmas agrā bērnībā.

Gočaras (planētu tranzīta) rezultāti atbilstoši Bindu skaitam Bhavā

Grahas katrā Raši dod zināmu skaitu enerģijas – Bindu. Piemēram, (skat. 1.attēlā) Mithuna Raši Čandra (Ch) dod 5 Bindu (no Sa, Sy, Sk, Ch, Lg), Budha (Bu) dod 4 Bindu (no Ma, Sk, Bu, Lg), Šukra dod 6 Bindu (no Sa, Gu, Sy, Sk, Bu, Lg). Zemāk lasiet aprakstus par ietekmēm, kādas pēdas atstāj Grahas atbilstoši Bindu skaitam. Jāņem vērā apstākļi, kāds konkrētai analizējamai Grahai ir stāvoklis konkrētā Raši (Niča vai Uča), kā arī aktīvās Vimšottari Dašas (planētu periodi). Ja ir daudz Bindu, taču Graha Niča, notikums var nerealizēties atbilstoši ideālajam aprakstam.

Translate »