Pirmā nodarbība

Vēdiskais horoskops

Izvēlieties dienvidu vai ziemeļu stilu. Materiālos pārsvarā tiks lietots dienvidu stils, sagatavojot horoskopus divām personām.

Dzimšanas dienas Saules un Mēness zīme (12 Raši), Mēness diena (16 Tithi), Mēness Karana (1/2 Mēness dienas), Mēness zvaigznājs (27 Nakšatras), Mēness attālums no Saules (Nitja Joga).

Saules un Mēness vēdiskā kalendāra pieci elementi – Pančanga

Vara / DienaMēness diena / Tithi1/2 Mēness diena / KaranaMēness attālums līdz Saulei / Nitja Joga Zvaigznājs / Nakšatra

Laiki jaunām aktivitātēm

Persona ar Čandru (Ch) 12 Bhavās (Mēness 12 mājās)

Čandra (Mēness) 1. Bhavā, Lagnā (ascendentā, 1. mājā)
Aktīvs, ātri visu aptverošs. Agresīvs, emocionāls un temperamentīgs raksturs. Nepārtrauktos meklējumos. Kā gaiss nepieciešami tusiņi un izklaides. Var būt ļoti pievilcīgs, jaunāki nekā patiesībā ir. Interesē lietas, saistītas ar ķermeni (sports, veselība). Patīk ceļot. Viņiem patīk viss, grib visu, taču ātri atdziest. Laulība ar viņu būs nestabila un beigsies ātrāk kā gaidīts. Nestabilitāte un pārmērīgas emocijas ir galvenais raksturojums. Vispār uz viņu nevar paļauties. Slikts kā partneris. Neadekvāti atspoguļo realitāti, bet labi veselībai. Bieži pastiprināta interese par mājdzīvniekiem. Mīl riskēt un bieži cietīs riska rezultātā no nelaimes gadījumiem, jo Mešu pārvalda Mangal, sevišķi ja Ch ir Kritika Nakšatrā.

Labāk būtu bijis, ja Čandra šeit nebūtu, bet ja ir tad ļoti, ļoti svarīgi, kā viņa šeit jūtas. Tiklīdz Čandra nejutīsies labi, tā cilvēka dzīvē būs ļoti liela nestabilitāte un svārstības. Ja Čandra nejūtas labi, tad būs problēmas attiecībās ar māti, problēmas mātei pašai. Problēmas ar cilvēka nervu sistēmu. Viņi dzīvē jutīsies neveikli, it kā ne no šīs pasaules. Čandra ir sieviešu karaka, no tā arī attiecības ar sievietēm, tā ir auglības karaka, jebkuru organisma šķidrumu karaka. Cilvēkiem, kuriem Čandra jūtas slikti, bieži nav bērnu. Ja Čandra jūtas slikti, gandrīz 100% garantija, ka būs problēmas ar labklājības sasniegšanu, drīzāk būs nabadzīgi. Ja Čandra ir Neeča stāvoklī (Vriščikā – Skorpionā), tad lai kur arī tā neatrastos, cilvēks būs nedaudz dīvains, totāla nestabilitāte dzīvē. Čandra no Lagnas aspektē 7. bhavu un līdz ar to atstās iespaidu uz attiecībām, uz partneri, ģimenes dzīvi, tām var pārvilt krustu. Problēmas visam, kas saistās ar 7. bhavu. Pietiek jau ar svārstībām un problēmām no tā vien, ka Čandra ir Lagnā.

Čandra (Mēness) 2. Bhavā (mājā)
Lokaini, cirtaini mati. Ļoti emocionāls un jūtīgs. Laba nojauta, plaša iztēle. Dzīve dinamiska un pilnvērtīga. Labi mīlestībai, zina pareizo pieeju, ātri atrod kopējo valodu, komunikabls. Materiālā labklājība nāk ar gadiem. Lietpratējs seksuālās baudās. Izcili mākslai, poēzijai, radošam darbam. Parasti atstāj labu iespaidu par sevi. Praktiski cilvēki. Bieži ir slinki, mīl atpūsties pie TV. Vispār, kam Ch ir Uča (eksaltācijā), rekomendācija, pēc iespējas vairāk kārtot darījumus caur sievietēm. Ch stāvoklis norāda kādas būs attiecības ar pretējo dzimumu.

Čandra (Mēness) 3. Bhavā (mājā)
Radoša domāšana, prāts. Tieksme uz rakstniecību. Virspusējs, viltīgs, neuzticams. Ļoti nenoteikts, svārstīgs un neizlēmīgs. Ļoti emocionāls. Īpašsi neuzticīgs (pataloģiski) personiskajā dzīvē. Daudz ko iesāk, bet reti noved līdz galam. Viegli komunicēties ar viņu, labs runas partneris.

Čandra (Mēness) 4. Bhavā (mājā)
Ļoti laipns, gudrs, labs cilvēks. Visu jūt un saprot. Panākumi dzīvē. Mīl pārmaiņas, tieksme uz mistiku. Ļoti ģimenisks. Ļoti pateicīgs, vienmēr gatavs palīdzēt. Visi viņu ciena, respektē. Viss ļoti labi.

Čandra (Mēness) 5. Bhavā (mājā)
Cilvēks, kurš domā ka ir karalis, ka ir pats labākais, zemes centrs. Tā uzskata līdz mirstamai stundai. Tāpēc dzīvē būs daudz situāciju, kur jutīs pazemojumu. Viņi ir ļoti jūtīgi un emocionāli, kaislīgi, vējš galvā. Mīl izrādīties, radīt iespaidu, dižoties, šikot, visu dara ar pompu – īsti aktieri. Švīti. Patīk greznība, patīk būt uzmanības centrā. Ātri iemīlas, īpaši sievietes. Bieži maina emocijas diametrāli pretēj. Ļoti temperamentīgi, visu vajag uzreiz. Viņiem vajag slavu un komplimentus. Lieli estēti.

Čandra (Mēness) 6. Bhavā (mājā)
Izsmalcināts prāts, ļoti stipra intuīcija, viegli komunicējas. Tieksme uz medicīnu. Bieži mīl pārrunas par dzīvi. Daudz domā. Daudz ilūziju par attiecībām, tapēc grūti atrast ideālu, kura nemaz nav. Darījumu cilvēks. Cilvēks ideālists, būvē gaisa pilis.

Čandra (Mēness) 7. Bhavā (mājā)
Nepārtraukti domā par attiecībām, bet viņš tajās nav, tikai domā un tāpēc problēmas šai sfērā. Bieži tiecas pēc vairākām attiecībām vienlaikus. Šis cilvēks ir nestabils un gatavs mainīt partnerus, viņam nevajag paliekošas attiecības. To pašu var attiecināt arī uz darījuma partneri. Apmāns. Grūti pieņemt lēmumus. Taču cilvēks ļoti delikāts, viņam viegli uzticas ar viņu viegli kontaktēties. Viņam ir labas spējas pielāgoties dažādām situācijām, apstākļiem, ātri adaptējas, labi labklājībai. Taču ja viņš sāks apvienot jūtas ar naudu, viņš cietīs zaudējumus. Bieži vien šiem cilvēkiem ir defekts mugurkaulā.

Čandra (Mēness) 8. Bhavā (mājā)
Ch neecha nozīmē problēmas ar māti, vai ar veselību. Šī ir nopietnu hronisku slimību Bhava. Problēmas ar nervu sistēmu, arī androloģiska un ginekoloģiska rakstura problēmas, bieži asins vēzis. Vāja apziņa, slikti jūtas dzīvē. Biežas garastāvokļa maiņas. Ļoti nopietnas problēmas personiskajā dzīvē. Agri uzsāks seksuālo dzīvi. Ļoti bieži neapmierināti, viņus kritizē, viņi nepiekrīt lietu kārtībai. Starp viņiem bieži sastopami noziedznieki. Nestabili, nemierīgais un mainīgais Ch padara šos cilvēkus neadekvātus. Ja JK pārējās Grahas jūtas labi, tad starp viņiem var būt arī izcili talanti.

Čandra (Mēness) 9. Bhavā (mājā)
Ideālists, optimists. Var nākties saskarties ar nodevību. Veiksme var būt mainīga. Svārstīgi visās jomās.

Čandra (Mēness) 10. Bhavā (mājā)
Būs problēmas ar Sievišķo sākumu, tas ielikts šā cilvēka apziņā. Problēmas attiecībās ar sievietēm, savukārt, sievietei grūti sajust sevi kā sievieti. Problēmas personiskajā dzīvē. Šis cilvēks visu laiku analizēs pagātni, tas ir ideāli vēstures pētīšanai. Fobijas, uzmācīgas idejas, kompleksi, histērijas, stresi un nervu kaites raksturīgas šim Ch stāvoklim. Vecmodīgs, konservatīvs, egoistisks mēdz būt šāds cilvēks. Problēmas ar kontaktēšanos. Materiālā labklājība ierobežota, nestabilitāte.

Čandra (Mēness) 11. Bhavā (mājā)
Jūtas, emocijas šeit ir ierobežotas. Cilvēks nejūtīgs, kompleksains un depresīvs, īpaši attiecībā uz personisko dzīvi. Arī fobijas, var būt šizofrēnijas pazīmes. Bieži jūtas vientuļš, pat ja apkārt ģimene un sabiedrība. Grūti kontaktēties ar citiem cilvēkiem, vislabāk jūtas viens. Problēma ar naudu. Labi darbam, kur jārakņājas pa papīriem. Diezgan nevīžīgs, sapņotājs, uzvedība arī uz pieklājības robežas. Samērā naivs un nervozs. Grūta bērnība, problēmas ar māti.

Čandra (Mēness) 12. Bhavā (mājā)
Romantiska rakstura jūtas. Ilūzijas, utopiskas domas, mokošas šaubas, ļoti uzmanīgi. Biežāk ieņem padotā stāvokli. Viņiem vajadzīgs drošs atbalsts. Nav īpaši labi materiālajai labklājībai. Ātri iemīlas un viegli uzticas. Ļoti jūtīgi un gādīgi. Parasti viņus apmāna. Samērā slinki, bet ļoti izpalīdzīgi. Labi attīstīta intuīcija, visu uztver bez vārdiem.

Čandra kā Bhavu pārvaldnieks uzņēmējdarbībā

Vēlams, lai Čandra (Mēness) pārvalda Bhavas (mājas), kuras ir labvēlīgas uzņēmējdarbībai (skaitot no Lagnas (ascendenta)). Vislabvēlīgākās ir Lagnas, kurā Čandra (mēness) pārvalda Bhavas (mājas), kas piemērotas biznesam: Meša-Auns (Čandra pārvalda 4 Bhavu (māju), Mithuna-Dvīņi (2), Karka-Vēzis (atrodas Lagnā-1 Bhavā), Kanja-Jaunava (11), Tula-Svari (10), Vriščika – Skorpions (7) un Mina-Zivis (5). Ja Čandra (Mēness) nav īpašnieks labvēlīgām Bhavām (mājām), ir nepieciešams, lai tas vismaz būtu labi novietots un labi aspektēts.

Čandra (Ch) Gočara 12. Bhavās (Mēness tranzīts 12. mājās)

• Lagnā Meša (Auns) pārvalda 4 Bhavu (māju), nes laimi nekustamā īpašuma jomā, emocionālu gandarījumu, piepildījumu un ģimenes labklājību.
• Lagnā Mithuna (Dvīņi): Čandra (Mēness), pārvalda 2 Bhavu (māju), dod bagātību un ienākumus no darba.
• Lagnā Karka (Vēzis): Čandra (Mēness) ir 1 Bhavas (mājas) pārvaldnieks, nes veiksmi ikvienā uzņēmējdarbības jomā, ir sentimentāls un jūtīgs.
• Lagnā Kanja (Jaunava) pārvalda 11 Bhavu (māju), dod augstu darba samaksu un nodrošina augstas dzīves vērtības.
• Lagnā Tula (Svari): Čandra (Mēness) ir 10 Bhavas (mājas) pārvaldnieks, dod slavu, sociālo statusu un publisku atzinību.
• Lagnā Vriščika (Skorpions): Čandra (Mēness) ir 9 Bhavas (mājas) pārvaldnieks, atnesot veiksmi, atbalstu un labvēlību no valsts amatpersonām un garīgajām vai reliģiskajām kopienām.
• Lagnā Makara (Mežāzis): Čandra (Mēness) ir 7 Bhavas (mājas) pārvaldnieks, dod varu pār cilvēkiem, politisko ietekmi, spēju produktīvi sadarboties ar partneriem.
• Lagnā Mina (Zivis) pārvalda 5 Bhavu (māju), atnesot laimi un veiksmi saistībā ar bērniem, radošās spējas, veiksmi loterijā un akciju tirgus spekulācijās, kā arī veiksmīgu iespēju uzklausīt labus padomus.

Mazāk veiksmīgs Čandras (Mēness) izvietojums, esot Bhavu (māju) pārvaldniekam

• Lagna Vrišabha (Vērsis): Čandra (Mēness), kā pārvaldnieks pār trešo Bhavu (māju). Vrišabha (Vērsis) dod enerģiju un zinātkāri, bet tas ne vienmēr nodrošina labu
uzņēmējdarbības “sajūtu”. Horoskopa īpašnieks var būt pārāk karstasinīgs un impulsīvs, lai gūtu pastāvīgus panākumus, var sasteigt notikumu gaitu.
• Lagna  Simha (Lauva): kā Čandra (Mēness) parādīs sevi, būs atkarīgs no tā, kura Graha (planēta) ir ar vislielāko ietekmi. Pati Čandra, pārvaldot 12 Bhavu (māju), nes tikai zaudējumus.
• Lagna Dhanu (Strēlnieks): Čandra (Mēness) ir 8 Bhavas (mājas) pārvaldnieks, dod tās īpašniekam domu dziļumu, bet ne vienmēr – adekvātu realitātes sajūtu, kas ir nepieciešama biznesā. Taču Čandra var personai atnest mantojumu. Vispār, tā ietekme ir neitrāla, un ir lielā mērā atkarīga no citu Grahu (planētu) ietekmes, kas to aspektē.
• Lagna Kumbha (Ūdensvīrs): Čandra (Mēness) ir labvēlīgs darbībām pakalpojumu sektorā, kā arī medicīnā vai dziedniecībā, bet nenes peļņu un naudu no tirdzniecības uzņēmumiem. Turklāt, Čandra (mēness) pārvaldot 6 Bhavu (māju) var atnest īpašniekam juridiskās problēmas.

Mēness tranzīts 12 mājās (Gočara Bhavās)

Mēness tranzītā 1. mājā / Čandra Lagna (+) ja 5 mājā nav planētu
Šajā laikā cilvēks darbojas, pamatojoties uz iekšējiem emocionāliem impulsiem, ir iespējamas ekstrēmas izpausmes. Viņš kļūst pārāk iespaidojams un jūtīgs pret to, ko viņi saka par viņu, jūtīgi reaģē uz viņam veltītās uzmanības un rūpes pazīmēm. Viņš ļoti vēlas sevi parādīt no labākās puses, īpaši ģimenei un tuviem cilvēkiem, lai gan cenšas demonstrēt savu neatkarību no jebkura. Tas viss izraisa garastāvokļa svārstības un emocionālu nestabilitāti.
Cilvēka galvenās rūpes šajā laikā ir viņš pats. Cilvēku vada zemapziņas vēlme kaut ko mainīt sevī, savā mājā. Globālām pārmaiņām laika ir maz, un vēlmes drīz mainīs virzienu, pateicoties Mēness tranzītam uz citu māju. Tāpēc cilvēks dara kaut ko ātri atrisināmu, un tomēr realizē šo pārmaiņu vēlmi sev, mīļotajai – piemēram, dodas pie friziera. Šis ir laiks, kad jārisina tīri personiskas lietas. Vēlme pēc fiziskas mīlestības var pieaugt, bet tajā pašā laikā cilvēks, sākumā izrādot degsmi, var ātri izdegt. Šķiet, ka viņš pats līdz galam nesaprot, ko grib, bet, ka vēlme ir, par to nav šaubu. Turklāt iztēle mūsdienās tiek izspēlēta nopietni.
Negatīvs Mēness tranzīts – var izprovocēt cilvēku uz strīdiem. Emocionālās reakcijas dažkārt neatbilst notiekošajam. Cilvēkam var šķist, ka par viņu slikti runā vai domā, viņu moka sliktas priekšnojautas par sevi vai to, kas viņam dārgs. Viņš sprāgst par sīkumiem, kuru dēļ cilvēki patiešām var no viņa vairīties. Iespējamas fiziskas kaites, nespēks.

Mēness tranzītā 2. mājā (–) ja 7 mājā nav planētu
Šajā laikā nauda kļūst par cilvēka galveno rūpju. Tā var būt papildu peļņa, īslaicīgi papildu ienākumi, taču Mēness ir mainīga planēta, tāpēc būtu naivi gaidīt, ka nauda šajā laikā plūdīs kā ūdens. Visbiežāk šis laiks rada izmaksas. Cilvēks nodarbojas ar preču iegādi, iegādājas sadzīves piederumus un sīkumus, kas paredzēti, lai iekārtotu mājokli, padarītu to mājīgu. Ēdiens, ko gatavo mūsdienās, ir īpaši garšīgs, saimnieces neapzināti cenšas palutināt savu mājsaimniecību ar kaut ko garšīgu, īpaši mīļu. Kad Mēness iet cauri otrajai mājai, iespējama darba maiņa. Tranzītējošais Mēness iet garām mājai pārāk ātri, tāpēc tam nav laika nopietni ietekmēt, bet pārcelšanās uz citu darba vietu gadījumā tomēr ir vērts pagaidīt, kamēr Mēness paies garām 2. mājai (vai 6.10 mājai) .
Negatīvs Mēness tranzīts – var norādīt uz finansiālu zaudējumu iespējamību, jo šādās dienās cilvēki ir pakļauti nepamatotiem tēriņiem. Sievietes var iegādāties sev tīkamu piekariņu vai dārgu atjauninājumu, nopietni satricinot ģimenes budžetu. Taču var būt arī apstākļi, kas noved pie neparedzētiem izdevumiem. Paaugstināta ēstgriba noved pie pārēšanās, aizraušanās ar baudām – pie gadījuma attiecībām, bet, no otras puses, šie aspekti var izraisīt slinkuma lēkmes, apātijas, nomāktu garastāvokli.

Mēness tranzītā 3. mājā (+) ja 9 mājā nav planētu
Šajā laikā rodas kontakti, kas cilvēku emocionāli uzbudina. Piemēram, būs tikšanās ar kādu tuvu radinieku, kas atkarībā no aspektiem, kas veidojas uz Mēness, būs vai nu parasta abas puses interesējoša informācijas apmaiņa, vai arī radīsies savstarpēji pārmetumi bezjūtībā un neuzmanībā pret. viens otra lietas. Šajā laikā cilvēks zemapziņā meklē informācijas avotus, neapzināti var ieslēgt radio vai televizoru laikā, kad parasti to nedara; varbūt, izdzirdējis interesantas ziņas, papļāpāt ar kaimiņu un aizmirst, kur un kāpēc viņš brauc. Šis ir burzmas, mazu izbraucienu periods, kas galvenokārt saistīts ar ikdienas un ģimenes lietām. Cilvēks var sniegt pakalpojumus ne tikai radiem, bet arī draugiem. Var nodarboties ar dokumentu, izziņu un citu ar ģimenes lietām saistītu papīru sagatavošanu: piemēram, lai identificētu bērnu bērnudārzā. Šajā laikā daudzas lietas paliek nepabeigtas, jo cilvēka uzmanību pastāvīgi novērš sarunas, zvani, steidzamākas lietas. Piemēram, viņš var saņemt vēstuli, paziņojumu vai ko tamlīdzīgu, kas mainīs viņa plānus vai satrauks viņu. Cilvēks var aiziet pēc maizes un nokļūt ciemos, vai, gluži pretēji, pie viņa nāks viesi, un viņš sēdēs kopā ar viņiem līdz tumsai, atsakoties no plānotā biznesa. Šajā laikā lēmumi var nākt it kā paši no sevis, bet patiesībā – paceļoties no zemapziņas dzīlēm. Labs laiks dzejniekiem un rakstniekiem, visiem tiem, kam darbā nepieciešama tēlaina domāšana.
Negatīvs Mēness tranzīts – šajā periodā rada nervozitāti, nemieru visnenozīmīgākajās situācijās, satraukumu, nespēju koncentrēties. Iespējama kavēšanās, nepatīkamas ziņas, vēstuļu vai citu svarīgu papīru nozaudēšana, strīdi ar radiem, draugiem, kaimiņiem. Šajā laikā ir daudz kļūdainu tālruņa savienojumu. Pastāv briesmas izplatīt baumas, kuras cilvēks uztver ļoti sāpīgi.

Mēness tranzītā 4. mājā (–) ja 10 mājā nav planētu
Sievietes, pat ja viņas neko nezina par Mēness ietekmi uz cilvēku, šajās dienās bieži vien “atceras” uzkrātos mājas darbus un sāk veikt mājas darbus – mazgāt, tīrīt, gatavot. Viņiem ir vēlme kaut ko mainīt mājā, piemēram, piekārt citus aizkarus, iegādāties kaut ko jaunu interjeram. Vīrieši mēdz doties mājās, pie ģimenes, uz sava mīļākā dīvāna. Jebkurā gadījumā, ja cilvēkam ir izvēle, viņš labprātāk paliek mājās nekā nekur brauks, ja vien tās nav svētas vai atmiņā paliekošas vietas, vai ciemošanās pie vecākiem un vecvecākiem. Šī ir tā reize, kad cilvēks atceras savus radus un, ja nebrauc ciemos, tad vismaz piezvana vai kaut ko dara viņu labā. Ja vecāku vairs nav pasaulē, viņi par sevi var atgādināt sapņos. Šis ir piemērots laiks, lai plānotu savu pārvietošanos. Būtu lietderīgi apmeklēt senču kapus.
Negatīvs Mēness tranzīts – šajā laikā partneri izraisa nemierus savas mājsaimniecības vai īpašuma dēļ. Tās var izraisīt nesaskaņas un strīdus ģimenē vai citas ģimenes problēmas, kas cilvēku emocionāli satrauc, piemēram, vecāku vai kāda ģimenes locekļa slimība. Iespējamas emocionāls diskomforts, traucējošas domas un sapņi, iekšēja mētāšanās. Cenšoties no tām atbrīvoties, cilvēks var, piemēram, sākt pārkārtot māju vai ārkārtējos gadījumos pat pamest māju, bet tas ir tad, ja tam ir apstiprinājums dzimšanas kartē.

Mēness tranzītā 5. mājā (–) ja 1 mājā nav planētu
Šajā laikā cilvēka galvenās rūpes ir bērni un mīlas attiecības. Atkarībā no aspektiem un planētām, ar kurām Mēness mijiedarbojas, bērni iepriecinās vecākus ar saviem panākumiem vai, gluži pretēji, sagādās skumjas, nepatikšanas un sajūsmu. Šis ir periods, kad cilvēks jūt nepieciešamību pēc atpūtas, vēlas atpūsties, nevis domāt par problēmām. Iet uz teātri, uz koncertu, uz restorānu utt. var dot cilvēkam daudz patīkamu minūšu, jo viņš ir iekšēji noskaņots uz to, ka viņš tiks izklaidēts, dāvinās dāvanas, tiks slavēts. Apkārtējiem šajās dienās nevajadzētu taupīties ar komplimentiem un uzslavām šāda horoskopa īpašniekam, jo patīkami mirkļi iegrims viņa dvēselē, un viņš kādreiz atbildēs ar to pašu monētu.
Labs laiks radošiem cilvēkiem – māksliniekiem, dzejniekiem, māksliniekiem – viņus, ja ne uz ilgu laiku, apciemo mūzas. Dvēsele lūdz mīlestību, tāpēc cilvēks viens otru vieglāk iepazīst, piekrīt tuvām attiecībām, sievieti var uzpirkt uzmanības un rūpju zīmes par sevi un bērniem, ja tādas ir. Mīļotāji atzīstas savās jūtās, meklē tikšanās ar saviem mīļajiem, raksta viņiem dzejoļus, dāvina dāvanas, izrāda visa veida rūpes. Bet jāatceras, ka šajās dienās palielinās ieņemšanas iespējamība. Šajā laikā ir labi organizēt kādas kopīgas aktivitātes ar bērniem, piemēram, ar visu ģimeni, apmeklēt izklaides vietas vai iesaistīt bērnus kolektīvā jaunradē vai spēlēs.
Negatīvs Mēness tranzīts – var atnest strīdu ar mīļajiem, neapmierinātību vai vilšanos viņos, kas ietekmē garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. Pastāv laulības pārkāpšanas briesmas, pārmērīga tieksme pēc baudām uz reputācijas rēķina. Ar bērniem var rasties problēmas, kurām nepieciešama obligāta iejaukšanās. Cilvēks azartspēlēs var meklēt aizmirstību no emocionālām problēmām, taču tās nenesīs atvieglojumu, jo īpaši tāpēc, ka mūsdienās azartspēles draud ar zaudējumiem.

Mēness tranzītā 6. mājā (+) ja 12 mājā nav planētu
Šis tranzīts pievērš cilvēka uzmanību galvenokārt savai veselībai, mājsaimniecību, kalpu un mājdzīvnieku veselībai, bet var ietekmēt arī darba un rūpnieciskās lietas. Kas attiecas uz veselību, cilvēks mūsdienās var sākt ievērot kādu diētu, uzsākt veselības kursu vai arī viņš atkal nolemj piekopt veselīgu dzīvesveidu, saistībā ar kuru viņš sastādīs rīcības plānu, atlasīs vingrinājumu sarakstu un pat sākt tos izpildīt bez prieka. Šajās dienās viņš skrupulozi ievēros plānu, bet cik noturēs viņa griba un apņēmība, rādīs dzemdību horoskops. Viens Mēness, kas, kā zināms, ir ļoti mainīgs, nepalīdzēs ar to tikt galā.
Kas attiecas uz darbu, tad ar to var būt saistīts zināms nemiers: kolēģis var lūgt palīdzību vai, gluži pretēji, kāds no mājām palīdzēs veikt kādu no pienākumiem. Jūs varat nolemt mainīt darbu. Ja cilvēks meklē darbu, tad mūsdienās to ir vieglāk atrast.
Šajās dienās cilvēks sāk “redzēt” to, kas citās dienās paiet garām viņa uzmanībai – piemēram, kādam mājsaimniecībā norauta poga, putekļi uz skapja, nekārtība virtuves skapjos. Rezultātā vietējās nekārtības likvidēšana nemanāmi pārvēršas par vispārēju tīrīšanu visā mājā. Nu, ja, lai pabeigtu šo tīrīšanu, pietiks dienas, līdz Mēness virzīsies cauri 6. mājai. Ja nepietiek, tad sabrukums var palikt līdz nākamajai Mēness tranzītami caur šo māju, un tad viss sāksies no jauna. Papildus tīrīšanai ir jāsamazina esošais un jārēķina nākotnes ģimenes budžets un jāizdara daudz sīkumu, ko cilvēks atceras tieši tad, kad Mēness iekrīt 6. mājā, un ko viņa rokas citreiz nesasniedz.
Negatīvs Mēness tranzīts – var izraisīt sliktu veselību, emocionālu depresiju dažu apstākļu dēļ, kas saistīti ar paša cilvēka vai viņa tuvinieku veselību. Iespējama ar darbu saistīta pieredze: piemēram, dienestā veidojas emocionāli sarežģīta situācija, īpaši sieviešu kolektīvam. Patiesie strīda cēloņi nereti tiek slēpti pat no pašām konfliktējošām pusēm, un tās viena otrai izsaka pilnīgi atšķirīgas pretenzijas. Jebkurā gadījumā cilvēka sniegums mūsdienās krītas. Šādās dienās ar zālēm un alkoholiskajiem dzērieniem jābūt uzmanīgiem. Iespējama saindēšanās. Gremošanas traucējumi var rasties arī raižu, baiļu, spēcīgu sajūtu dēļ.

Mēness tranzītā 7. mājā (+) ja 2 mājā nav planētu
Šajā laika posmā cilvēks kļūst jutīgāks pret to, kā pret viņu izturas un ko par viņu saka. Viņš pats ir draudzīgs pret citiem un to pašu sagaida arī no viņiem. Šādā brīdī cilvēks kļūst laipnāks un atsaucīgāks, rūpējas par partneri, cenšas iedziļināties viņa lietās. Nejaušai tikšanās var būt tālejošas sekas. Vīrietis var satikt savu nākamo sievu vai topošo biznesa partneri, parasti sievieti. Sieviete ir biznesa partneris, nākotnes tuvs draugs. Jebkurā gadījumā sastaptais cilvēks iegrimst dziļi zemapziņā un iedarbojas uz horoskopa īpašnieku savu, lai arī ne vienmēr redzamo, ietekmi. Mēness kustas ātri, pēc dienas vai divām vēlme var pazust vai to aizēnot citas rūpes. Tas pats attiecas uz šķiršanos. Šajā laikā parasti tiek izlemti jautājumi, kas ir atkarīgi no citas personas noskaņojuma, labas gribas vai autoritātes. Tiek noformēti un apliecināti oficiāli papīri, piemēram, pilnvaras, parakstīti līgumi un vienošanās, iesniegti pieteikumi dzimtsarakstu nodaļā un tiesās utt. Ir labi konsultēties ar juristiem un visādiem konsultantiem, vēlams sievietēm. Arī oficiālās tikšanās un prezentācijas solās būt veiksmīgas (ja nav negatīvu Mēness aspektu un dzimšanas kontrindikāciju), jo šis ir labākais laiks reklāmai, īpaši, ja Mēness ir pilnmēness tuvumā. Šādās dienās cilvēks daudz labprātāk pilda sabiedriskos uzdevumus un parasti ir atvērtāks nekā citreiz. Intervijas ar viņu ir dziļas un sirsnīgas. Arī šajā laikā cilvēks ir ļoti uzņēmīgs pret reklāmu, īpaši sievietes, kuras var iegādāties kaut ko reklamētu vai noslēgt kādu līgumu pēc dvēseles radinieka ieteikuma.
Negatīvs Mēness tranzīts – var ienest nesaskaņas attiecībās ar laulības un biznesa partneriem, tāpēc stresa apstākļos nevajadzētu izdarīt tālejošus secinājumus un noteikti censties tos punktēt. Jebkurā gadījumā nevar izvairīties no satraukuma un satraukuma par partnerattiecībām. Cilvēks var kļūt aizdomīgs, iedomāties, ka viņu neuzskata, mīdīt viņa tiesības. Visbiežāk tās ir tikai īslaicīgas nesaskaņas, taču, ja laikus neapstāsies, var pienākt pat attiecību lūzums.

Mēness tranzītā 8. mājā (–) ja 11 mājā nav planētu
Parasti šis ir grūts mēneša periods. Cilvēkam var uzkrist daudz neatliekamu lietu, kas saistītas ar ģimenes budžetu, alimentiem, apdrošināšanu, nodokļiem, vērtspapīriem, kas prasīs lielu garīgo spēku. Kreditori var prasīt parādu atmaksu, vai, gluži otrādi, šajās dienās “parādās” nauda. Bet tie nav papildu ienākumi, kā Mēness tranzītā laikā, kad viņa staigā pa 2. māju, bet gan nauda, ko cilvēks nav nopelnījis pats, bet tie tomēr viņam bija paredzēti. Piemēram, alimenti, apdrošinājuma summas izmaksa, bankas procenti utt.
Ja nav ārēju notikumu, tad cilvēks ir iegrimis savās iekšējās domās un pārdzīvojumos, kam vienmēr ir pamats. Iespējamas neskaidras priekšnojautas, brīdinoši sapņi vai murgi, no kuriem cilvēks ilgstoši nevar attālināties. Mēness ejot cauri 8. mājai, cilvēku piesaista viss noslēpumainais. Tie, kas nodarbojas ar meditāciju, psihiskiem eksperimentiem utt., ņemiet vērā, ka šādās dienās pārdzīvojumi ir gaišāki un dziļāki.
Ja laikā, kad Mēness gāja cauri 7. mājai, starp partneriem izcēlās strīds un izlīgums nesanāca, tad tagad viņi par to piedzīvos vēl sāpīgākus pārdzīvojumus nekā iepriekš. No vienas puses, tas izpaužas kā vainas sajūta, no kuras cilvēks vēlas atbrīvoties, un tāpēc viņš meklē veidus, kā samierināties, bet, no otras puses, tā ir zemapziņas vēlme mainīt attiecību stilu ar partneris vai pat mainīt partneri. Aizvainojums sevī ietver arī zemapziņas vēlmi atriebties likumpārkāpējam. Strīdiem ar partneri šajā periodā var būt seksuāla pieskaņa, tas ir, to pamatā var būt vai nu seksuāla neapmierinātība, vai vēlme piedzīvot kaut ko jaunu un aizraujošu. Šajā laikā seksuālās vēlmes parasti palielinās.
Negatīvs Mēness tranzīts – jums jābūt uzmanīgam, jo horoskopa 8. mājā – tas ir sarežģītu psiholoģisku pārdzīvojumu lauks. Šobrīd iespējamās problēmas lielā mērā ir atkarīgas no tā, kuras planētas ir iesaistītas aspektos un kuras dzimšanas mājas tās ietekmē. Un, kā jūs jau zināt, no tā, kas rakstīts dzimšanas kartē. Parasti šie aspekti var apdraudēt sieviešu radītās nepatikšanas. Iespējami emocionāli satricinājumi, aizvainojums, skandāli, traumas, saindēšanās, tuvas sievietes slimība. Negatīvās maģiskas ietekmes briesmas. Var rasties problēmas ar nodokļu inspekciju.

Mēness tranzītā 9. mājā (–) ja 3 mājā nav planētu
Pēc sāpīgām pārdomām, kas ir neizbēgamas, Mēnesim ejot cauri 8. mājai, cilvēks nonāk pie secinājuma, ka pret dzīvi ir jāizturas filozofiski. Ja visu savu laiku veltīsi neauglīgiem mēģinājumiem mainīt šo pasauli, tad pašai dzīvei laika neatliks. Tā rezumējot savas pārdomas par esības trauslumu, cilvēks tiecas pēc tā, kas nes brīvības un plašuma sajūtu. Studenti ņem mācību grāmatas. Zinātnieki ar īpašu prieku iegrimst savos pētījumos. Dabas un brīvdabas cienītāji dodas pārgājienos, medībās vai makšķerēšanā. Atgriežoties, pat bez liela laupījuma, viņi visi kā viens atzīmē, ka atmosfēra šoreiz bija ārkārtīgi sirsnīga. Ticīgie šādās dienās bieži vēršas pie saviem biktstēviem, kristī savus bērnus.
Šajās dienās var sagaidīt ciemiņus no tālienes, biežāk radiniekus. Piemērots laiks, lai pieteiktos dažādās valsts aģentūrās, sociālajos departamentos, advokātu birojos, valsts struktūrās, tostarp starptautiskajās komitejās un organizācijās.
Negatīvs Mēness tranzīts – ja šajā periodā tas veido negatīvu aspektu ar dzimšanas planētu vai tranzīta ļaundabīgu planētu, tad kontaktēšanās ar šiem gadījumiem nedos pareizu rezultātu. Labākajā gadījumā pieteikums pazudīs starp papīriem, un tāpēc būs jāpieliek lielas pūles, lai beidzot to izskatītu. Sliktākajā gadījumā jūs varat saņemt oficiālu atbildi. Arī šajā laikā nevajadzētu doties ceļojumos, īpaši garos un pa ūdeni. Jūs nevarat sākt jaunu biznesu, iegūt darbu, investēt ārvalstu firmās, un kopumā labāk ir piesargāties no jebkura biznesa ar ārzemniekiem.

Mēness tranzītā 10. mājā (+) ja 4 mājā nav planētu
Skaidrs, ka straujā Mēness pāreja caur 10. māju nevar būtiski ietekmēt karjeru vai garantēt paaugstinājumu amatā. Šobrīd tranzīts galvenokārt ietekmē cilvēkus, kuri ir populāri, slaveni, ieņem kādu ievērojamu vietu sabiedrībā. Piemēram, politiķi šīs dienas var izmantot publiskām uzstāšanās reizēm, reklāmas kampaņām, mītiņiem, preses konferencēm. Pirmkārt, tas dos cilvēku pieplūdumu, jo lielāks, jo tuvāk Mēness būs pilnmēness, un, otrkārt, pūlis viņus, visticamāk, ievēlēs par saviem pārstāvjiem. Arī pazīstamus māksliniekus šajās dienās gaida pilna māja un pieaugoša popularitāte tautas vidū. Citiem cilvēkiem notikumu esamība vai neesamība ir atkarīga no kādas planētas veido mēness aspektus. Jebkurā gadījumā šie notikumi būs saistīti ar oficiāliem un karjeras jautājumiem. Tās var būt dažāda plāna lietas – no tējkannas iegādes birojam un kolēģa dzimšanas dienas svinībām līdz amata vai vadības maiņai. Vai, piemēram, birojs vai nodaļa, kurā cilvēks strādā, pārcelsies uz citu telpu, un saistībā ar to tas būs jāsakārto. Varbūt cilvēks izrādīs rūpes par priekšniekiem vai, gluži otrādi, varas iestādes izrādīs rūpes par darbiniekiem.
Visticamāk, horoskopa īpašniekam šajās dienās nāksies saskarties ar ietekmīgām sievietēm vai tādām, kurām ir svarīga loma viņa profesionālās darbības jomā un no kurām ir atkarīga viņa karjera. Lai gan kopumā lūgumu un petīciju izteikšana augsta ranga cilvēkiem mūsdienās lielas uzvaras nesola. Mēness ir mainīga planēta un daudz ko slēpj sevī, atklājot tikai to, kas varētu patikt sabiedrībai.
Negatīvs Mēness tranzīts – brīdināt no visa, kas saistīts ar 10. mājas jautājumiem. Šobrīd darba lietās var traucēt sadzīves problēmas, nepatikšanas darbā, slikta veselība, liedzot nepārprotami pildīt savus pienākumus, iespējama ķilda ar priekšniecību. Iespējama mātes vai sievas slimība.

Mēness tranzītā 11. mājā (+) ja 8 mājā nav planētu
Mēnesim ejot caur 11. māju, draugiem var būt nepieciešama uzmanība vai palīdzība. Lai gan nav izslēgts pretējais, īstajā brīdī palīgā nāks draugi. Var parādīties kāds, kurš vēlāk kļūst par tuvu draugu. Cilvēks kopumā šajā laikā izjūt īpašu tuvību ar draugiem, izjūt vajadzību pēc tiem. Viņš dalās ar viņiem savos nākotnes plānos, cenšas tos iesaistīt savos turpmākajos projektos. Tikšanās var notikt horoskopa saimnieka mājā vai citur, taču atmosfēra tik un tā būs mājīga.
Iespējams arī, ka cilvēks šajās dienās būs noslogots ar sociālo darbu vai viņš apmeklēs biedrības sapulci, kurā viņš ir biedrs. Labs laiks radošam vai pētnieciskam darbam, komunikācijai ar neparastiem cilvēkiem. Piemēram, ir iespējama tikšanās ar sievieti, ko cilvēks uztvers kā likteņa dāvanu. Šādos periodos ieteicams veidot nākotnes plānus, jo šajā laikā cilvēks intuitīvi jūt daudzsološus virzienus un paredz viena vai otra scenārija veiksmi. Taču tajā pašā laikā jāsaprot, ka jebkuru plānu nevar realizēt tieši tādā formā, kā tas ir plānots, tāpēc būtu jāparedz vairāki varianti jautājuma risināšanai vai idejas īstenošanai un jāidentificē izejas no iespējamiem strupceļiem. Var arī apmeklēt lekcijas, uzsākt kopīgu radošo darbu.
Negatīvs Mēness tranzīts – gluži pretēji, nes plānu sabrukumu. Šajās dienās izpildei paredzētās lietas noteikti ies nepareizā secībā, un daudzas no tām vienkārši nenonāks rokās, jo noteikti iesakņosies kādi notikumi, kas pārkāps visus plānus. Kādi būs šie notikumi, rādīs Mēness aspekti. Turklāt šajās dienās emocionālais stāvoklis atstāj daudz ko vēlēties. Neapmierināti plāni un sagrautas cerības.

Mēness tranzītā 12. mājā (–) ja 6 mājā nav planētu
Šajā laikā cilvēks cenšas atrauties no ārpasaules steigas un burzmas. Viņu ievelk nomaļā nostūrī, lai tur mierīgi nodotos domām vai beidzot darītu to, uz ko velk dvēsele. Ikvienam cilvēkam ir nepieciešami vientulības brīži, jo nespēja vismaz kādu laiku pabūt vienam galu galā izjauc garīgo veselību un noved pie neirozēm. Ir labi, ja šī vientulības tieksme sakrīt ar iespēju to izdarīt, un vēl labāk, ja tas viss sakrīt ar laiku, kad Mēness iet cauri horoskopa 12. mājai (sevišķi, kad tas ir pie jauna mēness), kad cilvēka iekšējie ritmi ir noskaņoti uz mieru un saziņu ar Dievu.
Šajās dienās cilvēks kļūst iejūtīgāks pret tiem, kam ir atņemta dzīvība, viņam rodas vajadzība viņiem palīdzēt. Labi, ka šī vēlme tiek realizēta konkrētās darbībās, nevis nepaliek emociju līmenī. Jums var nākties apmeklēt kādu slimnīcā vai pašam apmeklēt medicīnas centru, lai veiktu nepieciešamās pārbaudes. Šādās dienās var parādīties latentas slimības, lai gan, lai šajā jautājumā izdarītu galīgos secinājumus, ir vērts veikt rūpīgākus un šaurāk fokusētus pētījumus laikā, kad Mēness aizies horoskopa 6. mājā.
Šis ir vislabvēlīgākais laiks tempļu, klosteru, svētvietu apmeklēšanai, kā arī lūgšanām, komūnām, grēksūdzei. Cilvēki, kas nodarbojas ar garīgām praksēm, šādās dienās saņem atklāsmes.
Negatīvs Mēness tranzīts – cilvēks vai nu kļūst pārāk jutīgs pret visu, kas notiek viņam apkārt (visā redz dažas pazīmes, kas norāda uz nepatikšanām, viņš var redzēt satraucošus sapņus), vai arī mēģina aizbēgt no problēmām, paslēpties no visiem, lai iegremdēties savos pārdzīvojumos. Iespējamas slepenu ienaidnieku mahinācijas, negodīgas apsūdzības, tenkas. Sajūtas par to un nespēja pasargāt sevi no uzbrukumiem var izraisīt nervu sabrukumu. Ja šajā periodā saasinās kāda hroniska slimība, tad labāk konsultēties ar ārstu un doties uz slimnīcu, ja viņi uz to uzstāj.
Šajās dienās attiecībās ar mīļajiem iespējama zināma atsvešinātība. Un, protams, nedariet neko nelikumīgu.

Mēness kalendārs 2013. gadam: Om-1 LV

Vara-Tithi-Nakšatra, Vara-Nakšatra un Vara-Tithi Jogas

Vara-Tithi-Nakšatra kombinācijas ir ļoti būtiska muhurtas sastāvdaļa, jo apvieno sevī vairākus pančangas elementus vienlaicīgi. Vara – diena, Tithi – Mēness diena un Nakšatra – zvaigznājs. Šīs kombinācijas var izpausties gan kā vara-tithi kombinācija, gan kā vara-nakšatra kombinācija, gan kā tithi-nakšatra kombinācija, gan kā pilns visu triju šo pančangas elementu savienojums – vara-tithi-nakšatra kombinācija. Katrai no šīm kombinācijām ir sava ietekmes intensitāte salīdzinot ar pārējām. Vislielākā ietekme ir vara-tithi-nakšatra kombinācijai, jo tā apvieno visu elementu ietekmes. Nākamā pēc ietekmes ir vara-nakšatra kombinācija, tai seko vara-tithi kombinācija, tad tithi-nakšatra kombinācija.

Vara–tithi–nakšatra (VTN) jogas ir svarīgākās no visām šī tipa kombinācijām, jo tās sastāv no visiem trim apskatāmajiem pančangas elementiem kopā, un tāpēc pārsver jebkuru no kombinācijām, kuras sastāv tikai no diviem elementiem. Vara–tithi–nakšatra jogas līdzīgi kā Vara–nakšatra un vara-tithi kombinācijas dalās labvēlīgās un nelabvēlīgās. Labvēlīgās ir: 1) Sidha joga un 2) Sudha joga. Savukārt, nelabvēlīgās ir: 1) Madhu sarpiš joga, 2) Nāša joga, un 3) Halāhal joga.

Papildus tam, pastāv tā sauktās Dvi Puškara un Tri Puškara Vara–tithi–nakšatra kombinācijas, kuras liek uzsāktajai darbībai vai notikumam atkārtoties attiecīgi vēl divas (dvi puškara) vai trīs (tri puškara) reizes. Šīs kombinācijas nav ne labvēlīgas, ne nelabvēlīgas pēc savas būtības. Taču ar tām ir jāuzmanās, lai nenonāktu atkārtotā situācijā, kuru mēs nevēlamies.

Sidha Joga (labvēlīga)


SvētdienaPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Tithi 1.Pratipada-Sk 4.Čaturthi-Sa 6.Šašti-Sk 7.Saptami-Bu 12.Dvadaši-Bu2.Dvitja-Bu 7.Saptami-Bu 12.Dvadaši-Bu1.Pratipada-Sk 6.Šašti-Sk 11.Ekadaši-Sk 3.Tritija-Ma 8.Aštami-Ma 13.Trajodaši-Ma2.Dvitja-Bu 7.Saptami-Bu 12.Dvadaši-Bu 3.Tritija-Ma 8.Aštami-Ma 13.Trajodaši-Ma4.Čaturthi-Sa 9.Navami-Sa 14.Čaturdaši-Sa 5.Pančami-Gu 7.Saptami-Bu 13.Trajodaši-Ma1.Pratipada-Sk 6.Šašti-Sk 11.Ekadaši-Sk 2.Dvitja-Bu 7.Saptami-Bu 12.Dvadaši-Bu2.Dvitja-Bu 7.Saptami-Bu 12.Dvadaši-Bu 4.Čaturthi-Sa 9.Navami-Sa 14.Čaturdaši-Sa
Nakšatra8.Pušja-Sa 12.U.Phalguni-Sy 21.U.Ašadha-Sy 26.U.Bhadra-Sa 13.Hasta-Ch 19.Mūla-Ke 22.Šrāvana-Ch4.Rohini-Ch 5.Mrigašira-Ma 7.Punarvasu-Gu 14.Čitra-Ma 22.Šrāvana-Ch 23.Dhaništa-Ma 24.Šatabhiša-Ra 25-P.Bhadra1.Ašvini-Ke 5.Mrigašira-Ma 12.U.Phalguni-Sy 14.Čitra-Ma 17.Anuradha-Sa 19.Mūla-Ke 23.Dhaništa-Ma 25.P.Bhadra-Gu4.Rohini-Ch 5.Mrigašira-Ma 6.Arudra-Ra 12.U.Phalguni-Sy 20.P.Ašadha-Sk 17.Anuradha-Sa1.Ašvini-Ke 7.Punarvasu-Gu 8.Pušja-Sa 10.Magha-Ke 15.Svati-Ra 20.P.Ašadha-Sk 25-P.Bhadra 27.Revati-Bu1.Ašvini-Ke 2.Bharani-Sk 6.Arudra-Ra 12.U.Phalguni-Sy 14.Čitra-Ma 15.Svati-Ra 20.P.Ašadha-Sk 27.Revati-Bu4.Rohini-Ch 15.Svati-Ra 16.Višakha-Gu 17.Anuradha-Sa 23.Dhaništa-Ma 24.Šatabhiša-Ra

Sudha Joga (labvēlīga)


SvētdienaPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Tithi 5.Pančami-Gu 7.Saptami-Bu5.Pančami-Gu 7.Saptami-Bu5.Pančami-Gu 7.Saptami-Bu5.Pančami-Gu 7.Saptami-Bu13.Trajodaši-Ma1.Pratipada-Sk 6.Šašti-Sk 11.Ekadaši-Sk2.Dvitja-Bu 7.Saptami-Bu 12.Dvadaši-Bu
Nakšatra8.Pušja-Sa 13.Hasta-Ch 19.Mūla-Ke5.Mrigašira-Ma 15.Svati-Ra 22.Šrāvana-Ch1.Ašvini-Ke 4.Rohini-Ch 12.U.Phalguni-Sy 21.U.Ašadha-Sy 26.U.Bhadra-Sa1.Ašvini-Ke 12.U.Phalguni-Sy 21.U.Ašadha-Sy 26.U.Bhadra-Sa7.Punarvasu-Gu 8.Pušja-Sa 27.Revati-Bu12.U.Phalguni-Sy 15.Svati-Ra 24.Šatabhiša-Ra4.Rohini-Ch 15.Svati-Ra 23.Dhaništa-Ma

SARVARTH SIDDHI JOGA (labvēlīga)

Svētdiena SyPirmdiena ChOtrdiena MaTrešdiena BuCeturtdiena GuPiektdiena SkSestdiena Sa
1.Ašvini-Ke 8.Pušja-Sa 9.Ašleša-Bu 12.U.Phalguni-Sy 13.Hasta-Ch 19.Mūla-Ke 21.U.Ašadha-Sy 26.U.Bhadra-Sa4.Rohini-Ch 5.Mrigašira-Ma 8.Pušja-Sa 17.Anuradha-Sa 22.Šrāvana-Ch1.Ašvini-Ke 3.Krittika-Sy 9.Ašleša-Bu 26.U.Bhadra-Sa3.Krittika-Sy 4.Rohini-Ch 5.Mrigašira-Ma 17.Anuradha-Sa 13.Hasta-Ch1.Ašvini-Ke 7.Punarvasu-Gu 8.Pušja-Sa 17.Anuradha-Sa 27.Revati-Bu1.Ašvini-Ke 7.Punarvasu-Gu 17.Anuradha-Sa 22.Šrāvana-Ch 27.Revati-Bu4.Rohini-Ch 15.Svati-Ra 22.Šrāvana-Ch

AMRIT JOGA (Labvēlīga) 

Svētdiena SyPirmdiena ChOtrdiena MaTrešdiena BuCeturtdiena GuPiektdiena SkSestdiena Sa
4.Rohini-Ch 8.Pušja-Sa 13.Hasta-Ch 12.U.Phalguni-Sy 21.U.Ašadha-Sy 26.U.Bhadra-Sa1.Ašvini-Ke 4.Rohini-Ch 5.Mrigašira-Ma 11.P.Phalguni-Sk 12.U.Phalguni-Sy 13.Hasta-Ch 26.U.Bhadra-Sa 22.Šrāvana-Ch 23.Dhaništa-Ma 25-P.Bhadra3.Krittika-Sy 8.Pušja-Sa 9.Ašleša-Bu 26.U.Bhadra-Sa 15.Svati-Ra 27.Revati-Bu3.Krittika-Sy 4.Rohini-Ch 17.Anuradha-Sa 24.Šatabhiša-Ra7.Punarvasu-Gu 8.Pušja-Sa 17.Anuradha-Sa 15.Svati-Ra1.Ašvini-Ke 11-P.Phalguni 12.U.Phalguni-Sy 26.U.Bhadra-Sa 17.Anuradha-Sa 22.Šrāvana-Ch 25-P.Bhadra4.Rohini-Ch 15.Svati-Ra

AMRIT SIDDHI JOGA (Labvēlīga)

Svētdiena SyPirmdiena ChOtrdiena MaTrešdiena BuCeturtdiena GuPiektdiena SkSestdiena Sa
13.Hasta-Ch5.Mrigašira-Ma1.Ašvini-Ke *slikti mājai17.Anuradha-Sa8.Pušja-Sa *slikti laulība27.Revati-Bu4.Rohini-Ch *slikti ceļojumiem

Plašāk lasīt: Vara-Tithi-Nakšatra kombinācijas

Translate »