Puškara Navamša un Puškara Bhaga

Puškara Navamšas ir īpašas Navamšas, kas uzlabo planētas kvalitāti. Puškara Bhagas ir īpaši grādi, kas horoskopā ienes veiksmi un labvēlīgu enerģiju. “Push” nozīmē barot un “kara” nozīmē, kas dara vai kas izraisa. Puškara Navamša baro tajā esošās planētas kvalitāti, kas var padarīt planētas kvalitāti no parastas uz neparastu. Puškara netiek aprakstīta daudzos tekstos. Tie veido Vēdiskās astroloģijas slepeno daļu, kurā, kad jūs rokaties dziļi; jums atveras analīzes dārgakmeņi. Slepenā daļa bija būtiska, lai sniegtu nopietniem astrologiem ieskatu, kur amatieri var piedzīvot neveiksmi. Chandra Kala Nadi, Jataka Parijata ir dažas klasiskās vēdiskās astroloģijas šlokas, kurās tās ir minētas. Puškara Navmšu var izlasīt CS Patel grāmatā Navamsha un Nadi Astrology, Jataka Parijata un Chandra Kala Nadi.

Navamša D-9 ir vissvarīgākā Varga (dalītā karte). Planētu pozīcijas savā Navamšā beidzot izlemj, vai horoskopā tās ir spēcīgas vai vājas. Vai viņas jūtas atbalstītas vai nē. Tāpēc Puškara Navamšas kļūst ļoti svarīgas. Tās ir īpašas jomas horoskopā, kas baro un sniedz planētām spēju dziedināt un atjaunoties. Šī īpašā Navamša ļauj personībai uzplaukt. Neatkarīgi no planētas stāvokļa tās īpašības tiek papildinātas. Puškara vienmēr kļūst par Navamšu, kuru pārvalda tās pašas zīmes tajos pašos elementos. Izpētiet tālāk esošo tabulu, lai iegūtu papildu skaidrojumu.

Elements  | ZīmePuškara GrādiPuškara Navamša
UGUNS | Auns, Lauva, Strēlnieks20° – 23°20Svari (Tula)
Meša, Simha, Dhanu26° – 30°00Strēlnieks (Dhanu)
ZEME | Vērsis, Jaunava, Mežāzis6°40 – 10°00Zivis (Mina)
Vrišabha, Kanja, Makara13°20 – 16°40Vērsis (Vrišabha)
GAISS | Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs16°40 – 20°00Zivis (Mina)
Mithuna, Tula, Kumbha23°20 – 26°40Vērsis (Vrišabha)
ŪDENS | Vēzis, Skorpions, Zivis0°00 – 3°20Vēzis (Karka)
Karka, Vriščika, Mina6°40 – 10°00Jaunava (Kanja)

Lai gan katrā zīmē ir divas Puškara Navašas, tās neatrodas Aunā (Meša), Dvīņos (Mithuna), Lauvā (Simha, Skorpionā (Vriščika), Mežāzī (Makara) un Ūdensvīrā (Kumbha). Šīs Navamšas var uzskatīt par personīgās attīstības punktiem, kur indivīds mācās no savām kļūdām. Auns (Meša), Dvīņi (Mithuna), Lauva (Simha) un Ūdensvīrs (Kumbha) ir vīrišķīgas zīmes, un šo zīmju Navamšas var iztērēt visu tām pieejamo enerģiju, nevis mēģināt atjaunot planētas īpašības. Skorpions (Vriščika) un Mežāzis (Makara) ir sievišķīgas zīmes, taču planētu kvalitātēm un raksturam šo zīmju ietvaros šīs Navamšas ir sarežģītas jomas. Skorpions (Vriščika) rada pēkšņas pārvērtības, un Mežāzis (Makara) liek planētai justies ļoti noslogotai, pat ja planētas novietotas labi. Kā Mežāzis (Makara) liek mums stāties pretī saviem karmiskiem pienākumiem, un tāpēc mēs nespējam strādāt un kopt dvēseli.

Ja šajās Navamšās atrodas planētas, to nevajadzētu uztvert kā mīnusa punktus. Jāsaprot, ka šīm planētām ir jābūt pašmotivētām, viņu darbs šajā dzīvē patērē daļu no iepriekšējās dzīvēs saglabātās pozitīvās enerģijas, un tāpēc Puškara tās nebaro. Tas var nebūt kā negatīvs, tikai tāds, kāda ir dzīve. Ne visu var iekrāt vai izkopt. Bet, apzinoties šīs īpašības, mēs varam pārliecināties, ka mēs iemācāmies tās barot ar savu rīcību.

Puškara Navamša var klasificēt izmantojot Nakšatru padas šādi:

 • Ketu Nakšatrās (Ašvini, Magha un Mula) nav neviena Puškara Navamša.
 • Venēras pārvaldīto nakšatru 3. Pada – Bharani, Purva Phalguni, Purva Ašadha
 • Saules pārvaldīto nakšatru 1. un 4. Pada – Krittika, Uttara Phalguni, Uttara Ašadha
 • Mēness pārvaldīto nakšatru 2. pada – Rohini, Hasta, Šravana
 • Marsa Nakšatrās (Mrigašira, Čitra un Dhaništa) nav Puškara Navamša.
 • Rahu pārvaldīto nakšatru 4. pada — Ardra, Svati un Šatabhišaka
 • Jupitera pārvaldīto nakšatru 2. pada un 4. pada – Punarvasu, Višakha, Purva Bhadra
 • Saturna pārvaldīto nakšatru 2. pada – Pušja, Anuradha, Uttara Bhadra
 • Merkura Nakšatrās (Ašleša, Džješta un Revati) nav Puškara Navamšu.

Ketu nakšatras (Ašvini, Magha un Mula) ir dvēseles attīstības sākuma posmi. Šie posmi var būt ļoti intensīvi, tāpēc lai dzīvotu materiālo dzīvi, tur jāpieliek personīgās pūles un dvēseles cīņa. Ketu nakšatrās dvēsele sper jaunu soli savā attīstībā, tāpēc tā iztērē daļu savas uzkrātās enerģijas un barību. Tāpēc, kamēr persona tiecas pēc mokšas (atbrīves), viņu darbība izsmeļ savākto labo karmu, un planētām šādos apstākļos ir grūti atrast barību. Šis apstāklis nepadara planētu nepareizu vai bez spēka, bet Puškara nevar attīstīties. Dvēsele nevar mainīt situāciju, un, tiecoties pēc nākamā attīstības līmeņa, tai ir jāiztērē daļa no sava kapitāla. Tas ir kā aizdevuma ņemšana pašreizējai attīstībai, kas nesīs labumu nākotnē. Bet tagadnē liks viņiem justies apgrūtinātiem.

Merkura Nakšatras (Ašleša, Džješta un Revati)  ir transformācijas jomas, kurās tiek savākti visi dvēseles negatīvisma gruveši, dvēsele cīnās, lai veiktu izmaiņas, prāts ir aktīvs, mēģinot izprast savus apstākļus. Planētas cīnās, lai pārvarētu, tāpēc nav miera un klusuma, ko nodrošina Puškara. Planētas iztērē savu enerģiju un ne vienmēr jūtas pabarotas.

Puškara Navamšas izceļ dažas interesantas likumsakarības. Šīs Navamšas pārvalda labvēlīgās planētas. Jupiters un Venēra (Guru un Šukra) pārvalda deviņas Puškaras, pa vienai uguns, zemes un gaisa elementu zīmēs (Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs), savukārt Mēness un Merkurs (Čandra un Budha) pārvalda pa vienai Navamšai ūdens elementu pārvaldītās zīmēs (Vēzis, Skorpions, Zivis). Ūdens zīmes ir pazīstamas arī kā mokša (atbrīves) zīmes/mājas. Mokšas zīmes/mājas ir par pašrealizāciju un Mēness un Merkura valdīšanu — abām prāta un apziņas planētām mums ir jābaro savs prāts, pirms mēs varam censties realizēt sevi. Vēl viens veids, kā to aplūkot, ir tas, ka barots un mierīgs prāts palīdz mums iet uz pašrealizāciju.

Planētām, kas nav ievietotas Puškarā, ir jāpiešķir enerģija, jo tām nav spēju sevi pabarot.

Puškara Bhaga

Puškara bhaga ir noteikti grādi, kurās planētas kļūst īpaši labvēlīgas darīt labu un palīdzēt. Precīzs grāds kļūst par ļoti spēcīgu līdzekli pozitīviem rezultātiem, turpretim Puškara Navamša joprojām ir spēcīga, bet ne tik intensīva kā grāds. Muhurtai tiek izmantoti Puškara grādi. Muhurtas Lagnas (;aika izvēlas ascendenta) izvēle Puškara bhagā padara to par ļoti labvēlīgu brīdi.

Jataka Parijata – Adhyaya 1 Šloka 58 norāda uz šādiem grādiem:
21º Auna zīmē
(Svaru pārvaldītā Navamša 7-Sk), 19º Lauvā (Jaunava Navamša 50-Sk) 23º Strēlniekā (Svaru Navamša 79-Sk).
Šīs trīs Puškara Bhagas atrodas Venēras Nakšatrās Bharani, Purva Phalguni, Purva Ašadha un Uguns zīmēs (Auns, Lauva, Strēlnieks).

14º Vērša zīmē (14-Sk Navamša Vērsī, Pančamša un Vargotamma – Mēness pārvaldītā Nakšatrā 4-Rohini), 9º Jaunavas zīmē (Zivju Navamša 48-Gu – Saules nakšatra UttaraPhalguni), 14º Mežāzī (Vērša pārvaldītā Navamša 84-Sk – Mēness nakšatra 22-Šravana). Visas trīs Zemes zīmes (Vērsis, Jaunava un Mežāzis)

18º Dvīņu zīmē (Zivju Navamša 24-Gu – Rahu Nakšatra), 24º Svaros (Vērša Navamša 62-Sk – Jupitera Nakšatra 16-Višakha), 19º Ūdensvīrā (Zivju Navamša 96-Gu – Rahu Nakšatrā 24-Šatabhiša). Visas trīs Gaisa zīmēs (Dvīņos, Svaros un Ūdensvīrā)

8º Vēža zīmē (Jaunavas Navamša 30-Bu), 11º Skorpiona zīmē (Svaru Navamša 67-Sk), 9º Zivju zīmē (Jaunava Navamša 102–Bu). Visas trīs Saturna pārvaldītās Nakšatras un Ūdens zīmes (Vēzis, Skorpions, Zivis)

Puškaras grādi, ko CS Patels atzīmējis savā grāmatā Navamsha and Nadi Astrology, ir:
21º Uguns zīmēs: 21º Auns, 21º Lauva un 21º Strēlnieks (Venēras pārvaldītās Nakšatras)
14º Zemes zīmēs: 14º Vērsis, 14º Jaunava un 14º Mežāzis (Mēness pārvaldītās Nakšatras)
24º Gaisa zīmēs: 24º Dvīņos, 24º Svaros un 24º Ūdensvīrā. (Jupitera pārvaldītās Nakšatras)
7º Ūdens zīmēs: 7º Vēzī, 7º Skorpionā, 7º Zivīs (Saturna pārvaldītās Nakšatras)

Saskaņā ar CS Patel datiem Puškara Bhagas nav atrodamas Ketu, Saules, Marsa, Rahu un Merkura Nakšatrās, savukārt tekstā Džataka Parijata ir Puškara bhaga Rahu un Saules Nakšatrās, bet nav Ketu, Marsa un Merkura Nakšatrās. Pārsvarā tiek izmantoti Jataka Parijata Puškara bhaga grādi.

Mina / Zivis
Puškara Bhaga 
9° (UtaraBhadraPada)
Puškara navamša
0°00-3°20 (PurvaBhadra)
6°40-10°00 (UttaraBhadra)
Meša / Auns
Puškara Bhaga 
21° (Bharani)
Puškara navamša
20°00-23°20 (Bharani)
26°40-30°00 (Krittika)
Vrišabha / Vērsis
Puškara Bhaga 
14° (Rohini)
Puškara navamša
6°40-10°00 (Krittika)
13°20-16°40 (Rohini) 
Mithuna / Dvīņi
Puškara Bhaga 
18° (Ardra)
Puškara navamša
16°40-20°00 (Ardra)
23°20-26°40 (Punarvasu)
Kumbha / Ūdensvīrs
Puškara Bhaga 
19° (Šatabhiša)
Puškara navamša
16°40-20°00 (Šatabhiša)
23°20-26°40 (PurvaBhadra)
Karka / Vēzis
Puškara Bhaga 
8° (Pušja)
Puškara navamša
0°00-3°20 (Punarvasu)
6°40-10°00 (Pušja)
Makara / Mežāzis
Puškara Bhaga 
14° (Šravana)
Puškara navamša
6°40-10°00 (UttaraAšadha)
13°20-16°40 (Šravana)
Simha / Lauva
Puškara Bhaga 
19° (Purva Phalguni)
Puškara navamša
20°00-23°20 (P.Phalguni)
26°40-30°00 (UttaraPhalguni)
Dhanu / Strēlnieks
Puškara Bhaga 
23° (PurvaAšadha)
Puškara navamša
20°00-23°20 (PurvaAšadha)
26°40-30°00(UttaraAšadha)
Vriščika / Skorpions
Puškara Bhaga 
11° (Anuradha)
Puškara navamša
0°00-3°20 (Višakha)
6°40-10°00 (Anuradha)
Tula / Svari
Puškara Bhaga 
24° (Višakha)
Puškara navamša
16°40-20°00 (Svati)
23°20-26°40(Višakha)
Kanja / Jaunava
Puškara Bhaga 
9° (Utt.Phalguni)
Puškara navamša 
6°40-10°00 (UttaraPhalguni)
13°20-16°40 (Hasta)

Kā pielietot Puškara Bhagu un Navamšu

Jataka Parijata saka, ka Puškara ir jāizmanto Muhurtā, dzemdībās un citos apsvērtos faktoros. Citi apsvērtie faktori ir Prašna (jautājuma brīža horoskops) un iespējams arī attiecību saderības analīzē.

Muhurta: Ir 24 Puškara Navamšas un 12 Puškara Bhagas, tāpēc katru stundu Ascendentā (Lagnā) ir Puškara Navamša un ik pēc divām stundām Ascendentā ir Puškara grāds. Tāpēc, ja ātri jāatrod labvēlīgs laiks, varat izvēlēties Puškara Navamšu vai Puškara grādu. Daži grādi atspoguļo gan Navamšu, gan Puškara Bhaga grādu. Vērsī (Vrišabhā) Puškara Navamša un Puškara grādā ir Pančamša un Vargotama; tāpēc šī konkrētā pozīcija ir ārkārtīgi spēcīga. Parasti, plānojot Muhurtu, būtu labi izvēlēties Puškara grādu vai Navamšu. Tas aizsargā horoskopu un piešķir tai labvēlīgu kvalitāti. Lai labvēlīgās Planētas, Ascendenta pārvaldnieks, 9. mājas pārvaldnieks, 5. mājas pārvaldnieks, kā arī tās mājas pārvaldnieks, kuru izvēlaties Muhurtai (10. māja karjera, 4. māja), atrodas Puškara Navamša, tas vēl vairāk pastiprinās horoskopu.

 Puškara Navamša (PN) un Puškara Bhaga (PB) pielietojums

Jataka Parijata saka, ka Puškara ir jāizmanto dzimšanas, Muhurtas un Prašnas horoskopos.

 Dzimšanas horoskops

 • Lagna, Lagnas pārvaldnieks un 10. mājas pārvaldnieks Puškarā dod lielu spēku un veiksmi dzimšanas horoskopā. Jo vairāk planētu Puškarā, jo spēcīgāks ir horoskops.
 • Jebkura planēta/planētas PN vai PB pastiprina horoskopu. Lagnas pārvaldnieks PN/PB labvēlīgi ietekmēs visu horoskopu, savukārt konkrētās mājas Karaka paaugstinās šo māju/zīmi.
 • Ja Dašas (planētas periods) pārvaldnieks atrodas Puškarā vai Bhava Madhjas pārvaldnieks, kas ir Puškara, tas dos īpašus rezultātus attiecībā uz savām nozīmēm.
 • Puškarā izvietotās planētas Jogakaraka un Jogas sniegs lieliskus rezultātus savos tranzītu periodos.
 • Planēta noteiktā grādā kļūst daudz spēcīgāka. Ja jums dzimšanas horoskopā ir Saule eksaltācijā 21º Auna zīmē (Mešā), tā ir Puškara Navamša un Bhaga. Bet tā ir arī novājinātas Saules Navamša (Tula Navamša 7-Sk). Puškara padarīs Sauli stipru, nevis vāju.
 • Ja Lagnas pārvaldnieks ir Puškara jūsu partnera horoskopā vai otrādi, tas nozīmē, ka jums ir spēja saprasties un jūsu laulība būs piepildīta un ilgstoša. Karakas Venēra un Jupiters Puškara grādos palīdz veidot labas partnerattiecības.
 • Ja sievietes horoskopā Puškarā ir Jupiters, tad viņai būs labs partneris un bērni.
 • Planētas, kas šķērso Puškaras, parasti dod labus rezultātus vai samazina to kaitīgo ietekmi, ja tās tiek novietotas nelabvēlīgi.

Muhurta (atbilstoša laika izvēle)

 • Ir 24 Puškara Navamšas un 12 Puškara Bhagas. Tāpēc katru stundu ascendentā ir Puškara Navamša un ik pēc divām stundām ascendentā ir Puškara Bhaga.
 • Kad jums ir jāatrod labvēlīgs laiks, varat izvēlēties Puškara Navamša vai Puškara Bhaga. Daži grādi atspoguļo gan Puškara Navamšu, gan Puškara grādu. Vērsī (Vrišabhā) 4-Rohini Nakšatrā Puškara Navamša un grāds ir Pančamšā un Vargotama 14-Sk; tāpēc šī konkrētā pozīcija ir ārkārtīgi spēcīga.
 • Plānojot Muhurtu, būtu labi izvēlēties Puškara grādu vai Navamša ascendentā. Tas aizsargā horoskopu un uzlabo tās labvēlīgo kvalitāti.
 • Lai iegūtu labvēlīgās planētas, Lagnas pārvaldnieks, 9. mājas un 5. mājas pārvaldnieks, kā arī tās mājas Pārvaldnieks, kuram jūs veicat Muhurtu, atrodoties Puškara Navamšā, vēl vairāk pastiprinās horoskopu.

Prašna (jautājuma brīža horoskops)

 • Ja Prašna Ascendents iekrīt Puškarā vai Karaka (jautājuma raksturs) uz jautājuma brīdi iekrīt Puškarā, būs pozitīva atbilde.
 • Ja jautājuma Karaka tiek ievietota nelabvēlīgā mājā, proti, 8. mājā, kaut arī Puškara Navamšā, mēs varam paredzēt, ka mērķis netiks sasniegts.
 • Tā kā tā ir Puškara Navamša, ir daži pamatā esošie faktori, kas padarīs šo negatīvo aspektu pozitīvu, un mēs varam interpretēt, ka mērķis tiks sasniegts, bet ar grūtībām.

Puškara Bhaga laikposmi Latvijai (atzīmēti Om-1 un Om-2 kalendāros)

2023. gads2024. gads
Sūrja 6.janv 20:46 – 7.jan 20:20 79-SkŠukra 2.janv 9:08 – 3.jan 4:51 67-Sk
Budha 7.janv 10:52 – 8.jan 4:41 79-SkSūrja 7.janv 2:51 – 8.jan 2:24 79-Sk
Guru 8.janv 14:57 – 15.jan 9:29 102-BuMangal 26.janv 6:03 – 27.jan 13:41 79-Sk
Šukra 8.janv 21:46 – 9.jan 16:57 86-SkBudha 26.janv 22:13 – 27.jan 15:13 79-Sk
Mangal 10.janv 6:22 – 15.jan 16:14 14-SkSūrja 27.janv 17:52 – 28.jan 17:30 86-Sk
Sūrja 27.janv 11:46 – 28.jan 11:23 86-SkŠukra 5.febr 14:01 – 6.feb 9:27 79-Sk
Budha 31.janv 8:35 – 1.feb 6:55 79-SkBudha 9.febr 21:29 – 10.feb 12:30 86-Sk
Šukra 5.febr 23:43 – 6.feb 19:04 96-GuMangal 22.febr 16:18 – 23.feb 23:23 86-Sk
Budha 16.febr 14:42 – 17.feb 7:02 86-SkŠukra 22.febr 13:38 – 23.feb 9:02 86-Sk
Šukra 22.febr 4:25 – 22.feb 23:57 102-BuBudha 1.mar 0:20 – 1.mar 13:00 96-Gu
Sūrja 3.mar 3:01 – 4.mar 2:58 96-GuSūrja 2.mar 9:11 – 3.mar 9:07 96-Gu
Budha 9.mar 22:35 – 10.mar 11:41 96-GuBudha 11.mar 9:31 – 11.mar 22:09 102-Bu
Budha 20.mar 8:38 – 20.mar 20:38 102-BuGuru 16.mar 17:30 – 21.mar 17:47 7-Sk
Sūrja 23.mar 4:02 – 24.mar 4:13 102-BuŠani 19.mar 22:45 – 28.mar 12:31 96-Gu
Šukra 28.mar 21:35 – 29.mar 17:46 7-SkŠukra 21.mar 20:20 – 22.mar 15:45 96-Gu
Mangal 16.apr 15:10 – 18.apr 12:27 24-GuSūrja 22.mar 10:09 – 23.mar 10:20 102-Bu
Budha 16.apr 3:42 – 18.apr 12:20 7-SkMangal 7.apr 18:53 – 9.apr 1:45 96-Gu
Šukra 17.apr 12:16 – 18.apr 9:05 14-SkŠukra 7.apr 1:37 – 7.apr 21:03 102-Bu
Budha 24.apr 13:22 – 27.apr 4:34 7-SkMangal 3.mai 14:57 – 4.mai 22:09 102-Bu
Sūrja 5.mai 0:59 – 6.mai 1:46 7-SkSūrja 4.mai 7:14 – 5.mai 8:00 7-Sk
Šukra 18.mai 1:48 – 19.mai 0:29 24-GuŠukra 11.mai 3:08 – 11.mai 22:38 7-Sk
Mangal 22.mai 20:08 – 24.mai 14:02 30-BuBudha 25.mai 16:18 – 26.mai 6:52 7-Sk
Sūrja 28.mai 21:27 – 29.mai 22:28 14-SkSūrja 28.mai 3:47 – 29.mai 4:48 14-Sk
Budha 30.mai 13:57 – 31.mai 12:53 7-SkŠukra 29.mai 20:00 – 30.mai 15:32 14-Sk
Šukra 6.jūn 22:46 – 8.jūn 0:24 30-BuBudha 6.jūn 23:50 – 7.jūn 11:20 14-Sk
Budha 15.jūn 18:49 – 16.jūn 8:06 14-SkBudha 22.jūn 18:25 – 23.jūn 6:05 24-Gu
Budha 2.jūl 6:33 – 2.jūl 17:37 24-GuGuru 26.jūn 11:10 – 1.jūl 0:57 14-Sk
Sūrja 3.jūl 11:23 – 4.jūl 12:34 24-GuŠukra 26.jūn 12:06 – 27.jūn 7:38 24-Gu
Budha 11.jūl 21:41 – 12.jūl 10:02 30-BuMangal 28.jūn 16:19 – 30.jūn 1:34 7-Sk
Sūrja 24.jūl 10:35 – 25.jūl 11:43 30-BuSūrja 2.jūl 17:40 – 3.jūl 18:50 24-Gu
Mangal 30.jūl 10:26 – 1.aug 1:03 42-BuBudha 3.jūl 8:35 – 3.jūl 22:45 30-Bu
Guru 6.aug 4:57 – 20.aug 3:57 7-SkŠukra 12.jūl 18:43 – 13.jūl 14:15 30-Bu
Budha 7.aug 19:48 – 8.aug 19:00 42-BuSūrja 23.jūl 16:54 – 24.jūl 18:02 30-Bu
Mangal 31.aug 2:04 – 1.sep 15:22 48-GuMangal 31.jūl 11:58 – 1.aug 23:30 14-Sk
Sūrja 5.sep 2:47 – 6.sep 3:33 42-BuŠukra 15.aug 3:53 – 15.aug 23:26 42-Bu
Budha 7.sep 0:48 – 8.sep 2:18 42-BuŠukra 31.aug 11:30 – 1.sep 7:06 48-Gu
Guru 20.sep 2:07 – 3.okt 22:16 7-SkSūrja 4.sep 8:56 – 5.sep 9:41 42-Bu
Budha 23.sep 9:35 – 24.sep 6:55 42-BuBudha 16.sep 19:39 – 17.sep 8:53 42-Bu
Sūrja 25.sep 15:26 – 26.sep 15:56 48-GuSūrja 24.sep 21:42 – 25.sep 22:11 48-Gu
Budha 6.okt 8:56 – 6.okt 22:30 48-GuMangal 24.sep 7:56 – 26.sep 3:55 24-Gu
Šukra 22.okt 9:19 – 23.okt 9:39 42-BuBudha 27.sep 16:07 – 28.sep 5:21 48-Gu
Budha 2.nov 0:39 – 2.nov 15:59 62-SkŠukra 7.okt 8:59 – 8.okt 4:45 62-Sk
Mangal 6.nov 7:29 – 7.nov 17:55 62-SkŠukra 21.okt 9:57 – 22.okt 5:49 67-Sk
Sūrja 9.nov 22:53 – 10.nov 22:46 62-SkŠani 22.okt 7:34 – 9.dec 20:36 96-Gu
Šukra 10.nov 11:33 – 11.nov 9:23 48-GuBudha 25.okt 1:31 – 25.okt 17:40 62-Sk
Budha 13.nov 3:14 – 13.nov 19:18 67-SkBudha 5.nov 22:57 – 6.nov 16:53 67-Sk
Sūrja 26.nov 19:30 – 27.nov 19:14 67-SkMangal 7.nov 22:21 – 11.nov 6:32 30-Bu
Mangal 30.nov 9:04 – 1.dec 18:33 67-SkSūrja 9.nov 5:00 – 10.nov 4:53 62-Sk
Šukra 19.dec 7:47 – 20.dec 3:46 62-SkŠukra 25.nov 12:34 – 26.nov 8:58 79-Sk
 Sūrja 26.nov 1:44 – 27.nov 1:27 67-Sk
 Šukra 13.dec 14:45 – 14.dec 11:48 86-Sk
 Rahu 14.dec 2:15 – 19.dec 16:56 102-Bu
 Ketu 14.dec 2:15 – 19.dec 16:56 48-Gu
 Mangal 31.dec 4:36 – 3.jan 4:30 30-Bu
Translate »