Grahu Raši Gočara 2022.g.

Ātrs un vienkāršs veids, kā novērtēt tranzīta ietekmi var izmantojot Aštakavargu.

Tranzītu analīze ar Aštakavargu

Sarvaštakavarga – visu Grahu Bindu savstarpējā kopsumma katrā Raši/Bhavā (vidēji no 15 līdz 40). Raši/Bhavā esot vairāk par 28 Bindu, tranzīts būs pozitīvs.
Binaštakavarga – Grahas individuālā Aštakavarga summējot Bindu katrā Raši/Bhavā, kuras dod visas pārējās Grahas (no 0 līdz 8). Raši/Bhavā esot vairāk par 4 Bindu, tranzīta ietekme būs pozitīva.
Izmantojot Aštakavargu, mums nepieciešams aplūkot Bindu, ko dod Graha (planēta), kā arī Bindu, ko saņem Bhava/Raši (zīme). Ja Grahai (planētai) tās Binaštakavargā ir vairāk nekā 5 Bindu, un Bhavā/Raši ir vairāk par 28 Bindu Sarvaštakavargā, tas šajā Bhavā (mājā) dod labus, augošus rezultātus.

Jo vairāk Bindu, kas ir Grahai (planētai), jo labāki rezultāti. Atcerieties, ka Graha (planēta), pat ja tā būs Učā eksaltēta vai savā Raši (zvaigznājā) Svakšetra, tā nespēs sniegt ieguvumu pilnā apmērā, ja tai nav nepieciešamā Bindu kopskaita Sarvaštakavargā.

Kāpēc Aštakavarga ir tik svarīga? – Aštakavarga parāda Grahu labvēlības/nelabvēlības spēku. Jo spēcīgāka Graha, jo lielāku ietekmi tā dos. Turklāt, Aštakavarga ļauj sastādīt personisko Muhurtu, kas attiecas tieši uz konkrēto cilvēku.

Piemērs
Viszemākais bindu skaits ir Karka Raši (20) un Dhanu (22). Planētām tranzītā atrodotos šajos Raši, būs mazas iespējas realizēt savu potenciālu. Analizējot Binaštakavargu (individuālos Bindu), Mangala Dhanu Raši 0, Karkā 1. Čandra Vriščikā saņem tikai 1 Bindu, kas nozīmē, ka šajās 2,5 dienās veikt būtiskus darījumus vai sākt jaunas aktivitātes nebūtu vēlams.

2020. gads                  

Šani 24.jan. 2020.g. 10-Makara Sa / Saturns tranzītā Mežāzī

Kad Saturns tranzītā iet caur Mežāža zīmi, var pievērst uzmanību vietām un lietām, kur nepieciešams ilgstoši sakārtot lietas. Un jo vairāk tajos ir haosa un apjukuma, jo cītīgāk gribēsies ar tiem tikt galā. Cita starpā (un varbūt galvenokārt) tas attiecas uz mūsu pašu domām, pieredzi, pagātnes kļūdām un nākotnes plāniem. Nekārtība mājā vai dokumentos parasti ir sekas nekārtībai galvā, un, ja sakārtosiet savas idejas, vēlmes, ieceres pa plauktiņiem, tad arī apkārtējā telpa kļūs loģiskāka, strukturētāka, saprotamāka. Un otrādi: parastā uzkopšana dzīvoklī un citās uzturēšanās vietās palīdzēs prātu padarīt skaidrāku. Saturns Mežāzī sagaida no mums mierīgumu, lēnumu, skaidrību, saprātīgu un konsekventu rīcību. Un ne vārda tiešajā nozīmē (galu galā par darbībām atbild nevis Saturns, bet Marss), bet gan abstraktākā veidā, kad plānošana kļūst par primāro, bet darbības ir sekundāras. Šajā gadījumā mēs iegūstam iespēju rīkoties nevis nejauši, neapdomīgi un neparedzēti, bet gan apzināti, pēc iepriekš izplānota (un vēl svarīgāk, vispusīgi izpētīta un analizēta) scenārija. Saturns ir lēna planēta, tāpēc desmit gadu laikā tam nav laika apiet visu zodiaku, un tas nozīmē, ka pēc kādas desmitgades viņš būs šajā zīmē, dažās citās – nē.

Mežāzis ir dabiskā horoskopa 10. māja, un Saturns ir tā saimnieks (un vienlaikus arī 11. mājas saimnieks). Būdams 10 mājas (sabiedrība) pārvaldnieks savā 10. mājā, Saturns īpašu uzsvaru liek uz savas dzīves pozīcijas atrašanu. Daļēji tas sasaucas ar iepriekš teikto: mēs mainam darbu, nodarbošanaos vai dodamies pensijā, lai saprastu, kur mums patiesībā vajadzētu būt. Tajā pašā laikā tas dod mums iespēju izkļūt no gūsta un kļūt noderīgiem, vajadzīgiem, pieprasītiem, cienītiem. Kārtīgi sabiedrības locekļi. Tai skaitā – profesijas ietvaros. Kā mērķu sasniegšanas un vēlmju piepildīšanas 11.mājas saimnieks, karjeras un sabiedrības 10. mājā, Saturns palīdz gūt atzinību un visai taustāmus materiālos bonusus. Tajā pašā laikā jums ir jāizkļūst no vientulības un jāpaplašina redzesloks.

Rahu 19.sep. 3-Vrišabha Sk un Ketu 19.sep. 9-Vriščika Ma / Rahu Vērsī, Ketu Skorpionā

Kad Rahu atrodas Vērsī, Ketu attiecīgi atrodas Skorpionā. Šī ir čūska, kuras galva (Rahu) ieņem dabiskā horoskopa 2. māju, bet aste (Ketu) atrodas 8. mājā. Ziemeļu mezgls Vērsī, Dienvidu mezgls Skorpionā: mezglu izvietojums. Venera ir Rahu pārvaldnieks Vērša zīmē. Venera ir mīlestības, skaistuma, radošuma planēta. Un tajā pašā laikā – kaprīzes un bezgaumīgas vēlmes. Tās pašas īpašības daļēji būs raksturīgas Rahu, kamēr viņš atrodas Vērsī. Venēra (Šukra) ir dēmonu skolotāja, un pats Rahu ir dēmons. Izrādās, ka skolēns ieradās pie sava skolotāja mājā, lai sniegtu viņam jaunas zināšanas.

Rahu ir galva, Venēra ir sirds (vai tas, kas liek mums justies). Venēra var paskaidrot savam skolniekam Rahu, ka domām un loģikai ne vienmēr ir jāvada darbības, dažreiz jums ir jāvadās pēc kaut kā cita – mazāk saprotama, bet sirsnīgāka. Tajā pašā laikā gan Rahu, gan Venera ir kaislības, tas ir, Rahu Vērsī var būt pārāk satraukts un tāpēc nepamana acīmredzamās lietas. Neskatoties uz to, ka Venera ir dēmonu apgaismotāja, astroloģijā viņa joprojām pieder pie labvēlīgajām planētām, un tas dod iespēju, ka viņas nodarbības galu galā būs noderīgas, laipnas, simpātiskas, cilvēciskas.

Marss ir Ketu pārvaldnieks, kas ieņem Skorpiona zīmi. Marss ir rīcības, apņēmības, iniciatīvas, drosmes, neatkarības planēta. Un tajā pašā laikā – skarbums, kategoriskums, agresija, neapdomība. Tās pašas īpašības daļēji būs raksturīgas Ketu, kamēr viņš ir Skorpionā. Ketu ir tas, kas padara tevi neredzamu. Attiecīgi Marsa dāvātā drosme, uzņēmība, neatkarība var būt citiem neredzama (īpaši, ja ņem vērā, ka Skorpions ir slepena, noslēpumaina, maldinoša zīme, un pati par sevi – bez Ketu līdzdalības – netiecas pēc publicitāte). Vai arī tie var būt izkropļoti. Tā kā šādā kombinācijā Rahu ir līdzīgs Venērai, bet Ketu – Marsam, izrādās, ka ķermenis (Ketu) tiecas rīkoties, veikt darbības, uzņemties iniciatīvu, bet galva (Rahu) tikmēr cenšas tikt galā ar tās iespaidiem, noskaņām, sajūtām. Kopumā dēmonu vārdā Rahu-Ketu pārvalda Venēras vēlmes un Marsa impulsi, prāts šajā procesā nav iesaistīts. Rahu un Ketu ir karmiski punkti, kas pievērš mūsu uzmanību steidzamiem uzdevumiem. Tāpēc ir jēga padomāt par to, kā mēs jūtamies un kā rīkojamies, kā tas attiecas viens uz otru un kā tas atspoguļojas realitātē.

Vērsis ir taupības, praktiskuma, efektivitātes, pacietības, neatlaidības zīme mērķu sasniegšanā, saglabājot un vairojot to, kas mums pieder. Arī Vērsis ir dabiskā horoskopa 2 māja. Šī māja ir atbildīga par cilvēka ģimeni, viņa ienākumiem un uzkrājumiem, materiālajām vērtībām un citiem svarīgiem īpašumiem. Skorpions ir dziļuma, iedziļināšanās, izpētes, mistikas un nezināmu parādību zīme. Tas ir saistīts ar briesmām un risku. Gan Rahu, gan Skorpions ir saistīti ar indēm un saindēšanos. Arī Skorpions ir dabiskā horoskopa 8 māja. Šī māja ir atbildīga par grūtībām, problēmām, neparedzamiem un grūti kontrolējamiem notikumiem. Kā negatīvās ēnu planētas Rahu un Ketu caur nepatīkamiem notikumiem var pievērst uzmanību uzskaitītajām tēmām, aizēnojot tās, procesus un notikumus radot negaidītus. Un caur ēnu plīvuru var būt grūti saprast, kā pareizi atbrīvoties no tā, kas mums ir, kā dzīvot, lai samazinātu iespējamos šķēršļus un sarežģījumus. Turklāt šis plīvurs apgrūtina saskatīt pašus uzdevumus, kas ir jāatrisina.

2021. gads                  

Guru 20.nov. 11-Kumbha / Jupiters tranzītā Ūdensvīrā

Kad Jupiters tranzītā atrodas Ūdensvīra zīmē, mēs varam pārskatīt savu attieksmi pret to, ko esam pieraduši redzēt sev apkārt. Līderi, priekšnieki, menedžeri (abi pirmie ir pasaules līmeņa, un mazie vietējie, mūsu personiskie) var likties novecojuši, savas funkcijas pildīt nespējoši. Gribēsies pārmaiņas un reformas, atkāpšanos no pagātnes un garlaicības uz nepazīstamo un neparasto, līdz spilgtiem ideāliem. Un šeit jums jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem: visi pārtraukumi un pārstrukturēšanās ir pilni ar vecās pasaules kārtības pārveidošanu un pārkāpumiem. Un, ja Jupitera tranzīta laikā caur Ūdensvīru mēs meklējam pārmaiņas, tad ar Jupitera pāreju uz nākamo zīmi šie meklējumi beigsies, tie pāries no ārējās pasaules, kuru gribējām pārveidot, uz iekšējo. Bet ārējais jau būs salauzts. Tāpēc ir ļoti svarīgi padomāt par to, kas paliks pēc mūsu sacelšanās – drupas vai kaut kas pārējai pasaulei un kopumam noderīgs. Jupiters ir salīdzinoši lēna planēta, tas divpadsmit gados apiet visu zodiaku.

Ūdensvīrs ir dabiskā horoskopa 11. māja, Jupiters ir 9. un 12. mājas pārvaldnieks. Kā 9. bagātības nama pārvaldnieks un veiksmes planēta 11. mājā mērķu sasniegšanai, vēlmju piepildīšanai, Jupiters sola dažādus bonusus – gan naudas, gan psiholoģiskus. Tajā pašā laikā 11. māja ir daudz ikdienišķāka un utilitārāka nekā garīguma 9. māja, tāpēc rezultāti būs diezgan materiāli, pragmatiski, merkantīli. Tam nav nekā slikta, jo mēs dzīvojam pasaulē, kurā daudz kas balstās uz finansēm, un šī Jupitera pozīcija vairo mūsu labklājību.

Kā 12. nama (zaudējumi) pārvaldnieks, 11. mājā (ienākumi) un plānu realizācija, Jupiters, gluži pretēji, nes negatīvu rezultātu. Viņš var ne tikai dot (kā 9. īpašnieks), bet arī ņemt (kā 12. īpašnieks). Ne tikai lai veicinātu sasniegumus (kā 9. īpašnieks), bet arī lai liktu aizdomāties par materiālā neiegūšanu un garīgumu (kā 12. īpašnieks). Tas viss ir jāuztver kā mācība: Jupiters ir skolotājs, Guru, un visam, ko viņš dara, ir kāda īpaša nozīme, kas mums ir nepieciešama pārejai uz jaunu apziņas un esības līmeni.

Mangal 5.dec. 8-Vriščika Ma / Marsa tranzīts Skorpionā

Marsa tranzīta laikā Skorpiona zīmē var palielināties fiziskā aktivitāte, būs vairāk spēka ikdienas uzdevumu veikšanai. Kādam var pietikt pat neplānotām aktivitātēm, kas bija dziļi paslēptas un aizmirstas, jo trūka resursu to īstenošanai. Tajā pašā laikā var parādīties spēja dziļāk iegrimt dažādu jautājumu izpētē, pieiet tiem nopietnāk nekā parasti, dot priekšroku nevis darba ātrumam, bet kvalitātei un rezultātam, pat ja rezultāts ir ļoti tālu. Tajā pašā laikā enerģijas pārpalikums var izraisīt dusmu uzliesmojumus, nevēlēšanos ļauties partneriem, slepenību, vēlmi kritizēt un izteikt savas domas nepareizi. Tā kā šajā periodā katrs esam vairāk koncentrējušies uz sevi un saviem mērķiem, būs grūti sarunāties. Sarunas, kurās nepieciešami kompromisa risinājumi un personiskas atklāsmes, vislabāk ir atlikt uz vēlāku laiku.

Sūrja 16.dec. 9-Dhanu Gu / Saule tranzītā Strēlnieka zīmē

Kad Saule tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Budha 29.dec. 10-Makara Sa / Merkurs tranzītā Mežāzī

Merkura tranzīta laikā caur Mežāzi, iespējams, vēlēsieties mainīt darbu vai nodarbošanos, pārdomāt svarīgas, dziļas, sarežģītas tēmas. Šis ir labs periods, lai sakārtotu savas domas. Jūs varat sākt veidot plānus, sadalot tos daļās, posmos, apakšpunktos. Tajā pašā laikā detalizācija netraucēs saglabāt vienotu skatījumu uz situāciju. Bet vēl nav vērts meklēt jaunus, neparastus risinājumus, labāk dot priekšroku pārbaudītām metodēm. Tāpat neieplānojiet tikšanās, kurās ir runas par sarunām. Vēlme pēc verbālās komunikācijas var nebūt (vai arī ir minimāla) gan jums, gan jūsu partneriem, un neverbālā komunikācija visiem nepadodas, vai netiek sniegta.

Šukra•R 30.dec. 9-Dhanu Gu / Venēra tranzītā Strēlnieka zīmē

Venēras tranzīta laikā caur Strēlnieku no partneriem var sagaidīt godīgumu un cēlumu. Ja jums ir neatrisināti jautājumi, mēģiniet tos uzdot šī tranzīta laikā, tad saruna būs ārkārtīgi atklāta un patiesa, un sekas būs pēc iespējas humānākas un pieklājīgākas. Tomēr konfrontācijas risks joprojām pastāv, jo jums un jūsu partnerim var būt atšķirīgi priekšstati par to, kas ir labi un pareizi. Un katrs no jums atradīs spēku paust gan savu viedokli, gan gatavību to aizstāvēt. Tas nozīmē, ka runa nav tik daudz par kompromisiem, cik par tās sociālās normas atrašanu, kas atbilst gan jūsu koncepcijai, gan partnera koncepcijai

2022. gads                  

Sūrja 14.jan 10-Makara Sa / Saule tranzītā Mežāzī

Saules tranzīta laikā caur Mežāzi ikviens var atklāt spēju veidot plānus, sakārtot lietu un informācijas masīvus, sekot soli pa solim norādēm, kuras ir radījuši citi cilvēki vai mēs paši. Šis ir labs periods, lai sakārtotu lietas dzīvē un atteiktos no pārmērībām. Nav vērts gaidīt ātras reakcijas un lēmumus, apstākļi var veidoties lēni. Tomēr var būt grūti dalīties savās domās, uzturēt siltas attiecības un intīmas sarunas. Citiem adresētie vārdi var būt skarbi, kritiski un pat vardarbīgi. Starp mīļajiem var rasties atsvešinātība un nesaskaņas.

Mangal 16.jan 9-Dhanu Gu / Marsa tranzīts Strēlnieka zīmē

Kad Marss šķērso Strēlnieku, var pamosties vēlme cīnīties par patiesību un taisnību. Ja tu vai tavi tuvinieki nepelnīti apvaino, ja vēlies atriebties, tad Marss Strēlniekā dod iespēju uzvarēt. Tajā pašā laikā patiesības izpratne var būt subjektīva, un vēlme aizstāvēt šo patiesību ir pārāk tieša. Dziedējot vecās brūces un aizsargājot ievainotos, jūs varat radīt jaunas brūces un ievainot jaunus nevainīgus cilvēkus. Marss šajā pozīcijā liek rīkoties ātri un bez nožēlas, bet Jupiters (Strēlnieka pavēlnieks) mudina būt gudram un domājošam. Tāpēc šī tranzīta ietvaros ir ļoti svarīgi vadīties ne tikai pēc Marsa, bet arī Jupitera padomiem. Marsa stiprās puses Strēlnieka zīmē ir atklātība, sirsnība, pieklājība, apzinīgums, ideālisms, morāle, brīvības mīlestība. Marsa vājās puses Strēlniekā ir apsēstība, spiediens uz citiem, vēlme uzstāt uz savu, palīdzēt un gūt labumu pretēji upura vēlmēm.

Sūrja 12.feb 11-Kumbha Sa / Saule tranzītā Ūdensvīrā

Saulei šķērsojot Ūdensvīru, parādās neparastas, oriģinālas, savdabīgas idejas. Tajā pašā laikā ar gara spēku to īstenošanai var nepietikt, jo Saulei tā ir vāja pozīcija. Neskatoties uz to, ir vēlme komunicēt, uzklausīt citu cilvēku viedokļus, lai ar viņu palīdzību mēģinātu kaut ko sev apkārt mainīt uz labo pusi. Taču tajā pašā laikā var novērot anarhiskus noskaņojumus, kad gribas sagraut tradicionālo kārtību, iestāties strīdā vai pat konfliktēt ar augstāku amatu ieņemošajiem. Var rasties vēlme sagraut to, kas ar darbu un mīlestību celts iepriekšējā reizē. Un grūti pateikt, cik tas ir nepieciešams: iespējams, pēc šī tranzīta beigām būs nožēla par padarīto. Tāpēc jums rūpīgi jādomā, pirms kaut ko laužat. Savukārt, ja lēmums ir nobriedis un jēgpilns uz ilgu laiku, tad tik svarīgām un nopietnām pārmaiņām ir piemērotas dienas, kad tranzīta Saule iet pāri Ūdensvīram.

Mangal 26.feb 10-Makara Sa / Marsa tranzīts Mežāzī

Saulei šķērsojot Ūdensvīru, parādās neparastas, oriģinālas, savdabīgas idejas. Tajā pašā laikā ar gara spēku to īstenošanai var nepietikt, jo Saulei tā ir vāja pozīcija. Neskatoties uz to, ir vēlme komunicēt, uzklausīt citu cilvēku viedokļus, lai ar viņu palīdzību mēģinātu kaut ko sev apkārt mainīt uz labo pusi. Taču tajā pašā laikā var novērot anarhiskus noskaņojumus, kad gribas sagraut tradicionālo kārtību, iestāties strīdā vai pat konfliktēt ar augstāku amatu ieņemošajiem. Var rasties vēlme sagraut to, kas ar darbu un mīlestību celts iepriekšējā reizē. Un grūti pateikt, cik tas ir nepieciešams: iespējams, pēc šī tranzīta beigām būs nožēla par padarīto. Tāpēc jums rūpīgi jādomā, pirms kaut ko laužat. Savukārt, ja lēmums ir nobriedis un jēgpilns uz ilgu laiku, tad tik svarīgām un nopietnām pārmaiņām ir piemērotas dienas, kad tranzīta Saule iet pāri Ūdensvīram.

Marsam Mežāzis ir eksaltācijas, maksimālas atklātības un spēka izpausmes zīme. Marss ir bīstama ugunīga planēta, kas simbolizē iniciatīvu, drosmi un vienlaikus risku un agresiju. Spēcīgs Marss var padarīt cilvēku par enerģisku līderi, bet tajā pašā laikā palielināt traumu un konfliktu iespējamību. Kad Marss tranzītā iet cauri Mežāzim, var mosties aktivitātes vēlmes, manāmi pieaugs spēks. Ja jūs jau ilgu laiku atliekat projektus, kuriem nepieciešama īpaša pieeja un lielas darbaspēka izmaksas, tad Marsa tranzīta laikā saskaņā ar eksaltācijas (Uča) zīmi varat droši uzņemties šīs saistības. Pat ja rezultātā neiegūstam absolūtus panākumus, jūs joprojām paveiksit daudz vairāk, nekā varētu citos periodos. Tajā pašā laikā tajās dienās un nedēļās, kad Marss ir tranzītā caur Mežāzi, jums ir jāsaglabā kontrole: jāseko savai runai (lai tā nebūtu pārāk skarba un kategoriska), jūsu vēlmes (lai tās nenomāc). citu cilvēku vajadzībām), jūsu komunikācijas veidam (lai tas neatsvešinātu no jums mazāk pragmatiski un racionāli domājošos, bailīgākus un nedrošākus).

Šukra 27.feb 10-Makara Sa / Venēra tranzītā Mežāzī

Saulei šķērsojot Ūdensvīru, parādās neparastas, oriģinālas, savdabīgas idejas. Tajā pašā laikā ar gara spēku to īstenošanai var nepietikt, jo Saulei tā ir vāja pozīcija. Neskatoties uz to, ir vēlme komunicēt, uzklausīt citu cilvēku viedokļus, lai ar viņu palīdzību mēģinātu kaut ko sev apkārt mainīt uz labo pusi. Taču tajā pašā laikā var novērot anarhiskus noskaņojumus, kad gribas sagraut tradicionālo kārtību, iestāties strīdā vai pat konfliktēt ar augstāku amatu ieņemošajiem. Var rasties vēlme sagraut to, kas ar darbu un mīlestību celts iepriekšējā reizē. Un grūti pateikt, cik tas ir nepieciešams: iespējams, pēc šī tranzīta beigām būs nožēla par padarīto. Tāpēc jums rūpīgi jādomā, pirms kaut ko laužat. Savukārt, ja lēmums ir nobriedis un jēgpilns uz ilgu laiku, tad tik svarīgām un nopietnām pārmaiņām ir piemērotas dienas, kad tranzīta Saule iet pāri Ūdensvīram.

Kad Venēra ir tranzītā caur Mežāzi, attiecībās varat sagaidīt godīgumu, objektivitāti un lojalitāti. Var rasties vēlme (vai iespēja) sakārtot lietas personīgajā dzīvē, sakārtot domas, plānus un šaubas, sakārtot savas jūtas, emocijas un pārdzīvojumus. Turklāt, kamēr esat ar to aizņemts, jūsu partneris var arī sakārtot savas idejas par jums. Bet siltas draudzīgas sarunas ar partneriem šajā laikā nevajadzētu gaidīt. Drīzāk ir iespējamas argumentētas sarunas, loģiski secinājumi, saprātīga, racionāla un praktiska pieeja jūsu kopīgajai nākotnei.

Budha 6.mar 11-Kumbha Sa / Merkurs tranzītā Ūdensvīrā

Saulei šķērsojot Ūdensvīru, parādās neparastas, oriģinālas, savdabīgas idejas. Tajā pašā laikā ar gara spēku to īstenošanai var nepietikt, jo Saulei tā ir vāja pozīcija. Neskatoties uz to, ir vēlme komunicēt, uzklausīt citu cilvēku viedokļus, lai ar viņu palīdzību mēģinātu kaut ko sev apkārt mainīt uz labo pusi. Taču tajā pašā laikā var novērot anarhiskus noskaņojumus, kad gribas sagraut tradicionālo kārtību, iestāties strīdā vai pat konfliktēt ar augstāku amatu ieņemošajiem. Var rasties vēlme sagraut to, kas ar darbu un mīlestību celts iepriekšējā reizē. Un grūti pateikt, cik tas ir nepieciešams: iespējams, pēc šī tranzīta beigām būs nožēla par padarīto. Tāpēc jums rūpīgi jādomā, pirms kaut ko laužat. Savukārt, ja lēmums ir nobriedis un jēgpilns uz ilgu laiku, tad tik svarīgām un nopietnām pārmaiņām ir piemērotas dienas, kad tranzīta Saule iet pāri Ūdensvīram.

Merkuram tranzītā šķērsojot Ūdensvīru, var rasties unikālas idejas, kas pārsteidz ar savu novitāti un svaigumu. Dažos gadījumos viņi spēj kļūt par izeju no sarežģītas situācijas, atvērt durvis, kas iepriekš nebija redzamas. Bet dažos, gluži pretēji, tie spēj sabojāt kaut ko svarīgu, pazīstamu, vispāratzītu. Tāpēc jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem pret jebkādām nestandarta domām, dodiet sev laiku, lai tās vispusīgi izpētītu. Bet, ja plānojat pasākumu, kuru apmeklēs daudz cilvēku, tad Merkura tranzīts pāri Ūdensvīram ir lielisks laiks šāda pasākuma organizēšanai un vadīšanai. Gan jūs, gan potenciālie dalībnieki būsiet sabiedriski, laimīgi viens ar otru un varēsiet izdomāt desmitiem oriģinālu šo svētku scenāriju.

Sūrja 14.mar 12-Mina Gu / Saule tranzītā Zivīs

Saules tranzīta laikā caur Zivīm spējam kļūt mierīgāki, iecietīgāki, pretimnākošāki, labestīgāki pret saviem mīļajiem. Var rasties interese par garīgām praksēm, jogu vai citiem veidiem, kā izzināt sevi. Noslēpumaina oreols var apņemt gan mūs pašus, gan tos, kas atrodas mūsu redzes laukā. Tajā pašā laikā var būt grūti pastāvēt uz savu, pieņemt ātrus un nepārprotamus lēmumus, jo domas ir zem mirāžas dūmakas, kas sagroza realitāti. Šis ir labs periods gremdēšanās sevī un dažu dziļi personisku patiesību izpratnei, taču nav piemērots pārdomātiem, racionāliem, pragmatiskiem soļiem.

Rahu 17.mar 1-Meša Ma 2:51 un Ketu 17.mar 7-Tula Sk  / Rahu Aunā, Ketu Svaros

Rahu kā indes un miglas planēta saindē paradumus, noteikumus, likumus un tradīcijas. Rahu Aunā deg nepārtrauktās vēlmēs, kā maniaki savās tieksmēs. Viss notiek ar vulkāniska rakstura enerģiju, nekad nav miera, nepārtraukta kustība. Rahu šeit bieži laupa spēju baudīt dzīvi, un tāpēc varam krist melanholijā dziļi viļoties dzīvē, pat novērojot pašnāvības. Dzīvē tiek meklēti nesasniedzami ideāli, jo Rahu ir ilūzija un apmāns, kas ved pretējā virzienā un ietekmē negatīvi. Kļūstam ziņkārīgi, viss interesē, kļūstam ļoti ambiciozi, strauji un aktīvi. Aunu pārvaldošais Marss padara agresīvus, enerģiskus, orientētus uz darbību. Taču viss kļūst arī ļoti nepastāvīgs, nestabils un neuzticams. Tieksme būt par līderiem, uzvarēt, meklēt piedzīvojumus, t. sk. seksuālus. Apstākļi pakļauj traumu riskam, jo Marss prasa asinis. Nepieciešams plašums, brīva telpa, tiecoties uz uguni, uz austrumiem, vai pēc austrumnieciskā. Vēlmes sportot, sacensties un konkurēt, zemapziņā meklējot risku un konfliktus. Konfliktējot jūtas komfortabli, dzīvē daudz negaidītu notikumu, un pavērsienu. Auns ir spītīgs, samērā egoistisks, būtisks tikai paša viedoklis, noslēgts, prasa daudz uzmanības, maz dod pretī, sarežģītas attiecības ar apkārtējiem.

Ketu Svaros veido absolūtu bezcerību saistībā ar personisko dzīvi, kurā totāla katastrofa. Tiks iznīcinātas vai nu attiecības, vai nu partneris. Jo sliktākas būs attiecības, jo ātrāk nāksies atjēgties un vērsties pie Dieva, sākot savu garīgo attīstību. Jāizvairās no galējībām, būt diplomātiem maksimāli cenšoties būt klāt visos dzīves procesos un tos kontrolēt. Tieksme pēc kontaktiem, orientēti uz partnerattiecībām. Jācenšas izprast citus, zinot ko viņi grib, ejot uz kompromisiem un atrodot kopīgu valodu ar ikvienu. Galvenais dzinējspēks ir līdzsvars, harmonija un kārtība, kuru nevajadzētu pazaudēt. Ketu kā garīguma planēta dod iespēju kontrolēt pasauli garīgākā, cildenākā veidā.

Budha 24.mar 12-Mina Gu / Merkurs tranzītā Zivīs

Kad Merkurs tranzītā iet caur Zivīm, iespējams, vēlēsieties doties pensijā, pārtraukt (vismaz uz laiku) ierasto saziņu, izveidot distanci pat ar tuviem cilvēkiem. Ir lieliskas iespējas beidzot parunāties nevis ar citiem, bet ar sevi. Šajā periodā tiks iegūti labi teksti, kuros nepieciešams izmantot metaforas, alegorijas un citus izteiksmes līdzekļus. Tajā pašā laikā domas var būt pārāk nekonkrētas, tāpēc nebūs viegli atrisināt kādas praktiskas problēmas. Loģiski formulējumi (mutiski vai rakstiski) ir sarežģīti. Arī jūsu plānu seku aprēķināšana ir ārkārtīgi sarežģīta. Domu un runas plūsmas var būt neizsmeļamas, līdz ar to – nederīgas un nogurdinošas citiem.

Šukra 31.mar 11-Kumbha Sa / Venēra tranzītā Ūdensvīrā

Venēras tranzīta laikā caur Ūdensvīru personīgā dzīve var uzmirdzēt jaunās krāsās, tajā var parādīties svaiga straume, kaut kas neparasts, neparedzams. Nav izslēgts, ka vēlēsies atjaunināt savu garderobi, izmantot iespēju un iegādāties kaut ko, kas pārsniedz jūsu stilu. Ja nodarbojies ar radošumu, tad ir iespēja atklāties arī no negaidītas puses. Tajā pašā laikā starp mīļotajiem pastāv strīdi, domstarpības, konflikti, nevis nozīmīgu iemeslu dēļ, bet vienkārši tāpēc, ka kāds vēlas nemierus. Mēģinājumi mainīt savu izskatu var novest pie pretrunīgiem rezultātiem, citi var jūs šajā jautājumā neatbalstīt.

Mangal 7.apr 11-Kumbha Sa / Marsa tranzīts Ūdensvīrā

Marsa tranzīta laikā Ūdensvīra zīmē mostas dumpīgs gars, vēlme pārveidot realitāti, bruģēt jaunus ceļus un nākt klajā ar jaunām stratēģijām. Ja jums ir projekti, kas ir nonākuši strupceļā, tad Marsa tranzīts caur Ūdensvīru dos jums spēku tos risināt no jauna un atrast jaunus veidus, kā tos īstenot. Taču tajā pašā laikā pastāv risks, ka mainīsies ne tikai tas, kas ir vajadzīgs, bet arī daudz kas cits. Var būt tendence lauzt, postīt, iznīcināt – tikai procesa labad, bez steidzamas nepieciešamības (lai gan var atrast subjektīvus pamatojumus šīm darbībām).

Marsa stiprās puses Ūdensvīrā ir atjautība, ass prāts, neatkarība, brīvības mīlestība, altruisms, progresīvi un demokrātiski uzskati. Marsa vājās puses Ūdensvīrā ir stūrgalvība, nevēlēšanās pieņemt iedibinātās normas un tradīcijas, vēlme sacelties līdz pilnīgam apkārtējā sabrukumam.

Budha 8.apr 1-Meša Ma / Merkura tranzīts Aunā

Merkura tranzīta laikā caur Auna zīmi kļūs vieglāk domāt par dažādiem uzdevumiem. Šis ir labs periods, lai pieņemtu lēmumus, kas iepriekš nav pieņemti. Domas svaigas, galva strādā skaidri, enerģijas pietiek dažādu ideju īstenošanai. Tajā pašā laikā pastāv risks kļūdīties, ja rīkojaties pārāk ātri un nepārdomāti. Runā var izsekot ultimātu izteikumiem, pavēles tonim, tāpēc attiecības ar draugiem, kolēģiem, partneriem var kļūt saspringtas. Kaut ko pierādot, jums ir jāsaglabā kontrole, nevis jāiet ārpus pareizas uzvedības rāmjiem.

Guru 13.apr 12-Mina Gu / Jupitera tranzīts Zivīs

Kad Jupiters tranzītā atrodas Zivīs, mēs negaidīti varam saskarties ar faktu, ka dzīve atvērsies no otras puses, ko iepriekš vai nu nemaz neievērojām, vai arī pamanījām, bet ignorējām. Piepildās priekšnojautas, saasinās instinkti, it visā sāk parādīties zīmes. Šajā periodā ir ļoti svarīgi nezaudēt saikni ar realitāti, pilnībā neienirt mistikā un pasakās. Lai arī cik interesanti, neparasti, intriģējoši viņi būtu, viņi joprojām ir otrā būtības pusē, un mēs esam šajā pusē. Tajā pašā laikā nevajadzētu nodarboties ar tīri sadzīviskām, saimnieciskām, praktiskām lietām. Tā kā tranzīts pievērš mūsu uzmanību smalkām lietām, mēs nevaram koncentrēties tikai uz parastām, pat rupjām. Šajā laikā ir labi šķirties no mums vairs nevajadzīgām lietām un uzskatiem, lai atbrīvotos no tā, kas jau ir zaudējis savu aktualitāti, kas ir pārāk iezemēts, neļauj dziļi elpot. Tirgoties gribošam garam vismaz uz īsu brīdi vajadzētu piekāpties nesavtībai un labdarībai.

Zivis ir dabiskā horoskopa 12 māja, Jupiters ir 9 un 12 mājas pārvaldnieks. Kā 9 mājas (labklājība) pārvaldnieks 12 mājā (zaudējumi un izdevumi) Jupiters liek aizdomāties par visa materiālā, naudas, taustāmā trauslumu un trauslumu. Viņš pamazām var novest pie šīs domas, dodot iespēju pašam apzināties šo faktu un brīvprātīgi atteikties no vismaz daļas no uzkrātā. Vai varbūt (ja viņa mājieni netiek uzklausīti savlaicīgi) vienkārši paņemiet to, kas ir pieejams, tādējādi liekot neizbēgami samazināt savu garīgo kredītu uz debetu. Būdams 12 mājas (psihe, vientulība, askētisms) saimnieks savā 12 mājā, viņš atkal atgādina, ka katrs no mums pirmām kārtām esam dvēsele, kurai vajadzīgs miers un uzticība. Tiem, kas to vienmēr ir zinājuši, Jupiters 12 mājā sniegs jaunas iespējas sevis izzināšanai, vientulībai, lūgšanai un meditācijai. Tiem, kas ar to vēl nav saskārušies, tas pavērs atbilstošas ​​perspektīvas. Gan 9, gan 12 māja ir ticības, apgaismības, garīguma mājas. Viņas abas (īpaši pārī) virza domas no zemas uz augšu, no ārējā uz iekšējo, no konkrētības uz abstrakto.

Jupiteram Zivis ir sava zīme, šeit Jupiters ir stiprs. Attiecīgi viņa dabiskās īpašības ir spēcīgas – gudrība, godīgums, cēlums, optimisms. Bet ūdens zīmes Zivju ietekmē tās iegūst nekonkrētu formu, ne vienmēr skaidru un saprotamu. Jupitera garīgums un reliģiozitāte apvienojumā ar Zivju tiekšanos uz apcerīgumu un atsvešinātību īpaši akcentē tikumiskās, abstraktās, metafiziskās, pārpasaulīgās tēmas, virzienus un jautājumus.

Sūrja 14.apr 1-Meša Ma / Saule tranzītā Aunā

Saules tranzīta laikā caur Aunu daudzi kļūst pašpārliecinātāki, neatkarīgāki, aktīvāki, vieglāk pieņem lēmumus, pārvalda situāciju, uzņemas atbildību. Un tajā pašā laikā var rasties papildu spiediens, egoisms, nevēlēšanās ieklausīties citu viedokļos. Veselīga sacensību gara vietā iespējama naidīgums un agresija. Darbības var būt neapdomīgas.

Budha 24.apr 2-Vrišabha Sk / Merkurs tranzītā Vērsī

Merkuram šķērsojot Vērša zīmi, kļūst vieglāk domāt par nopietniem uzdevumiem, domas kļūst skaidrākas un konkretizējas, prāts stabilizējas. Tomēr šobrīd nevajadzētu uzņemties novatoriskas idejas vai celt gaisa pilis, Vērsis tam traucēs. Labāk risināt klasiskos un tradicionālos jautājumus.

Šukra 27.apr 12-Mina Gu / Venēra tranzītā Zivīs

Kad Venēra tranzītā seko Zivīm, rodas jaunas iespējas ne tikai sakārtot personīgo dzīvi, bet izdarīt to pēc iespējas skaistāk, romantiskāk, jutekliskāk. Pat neatlaidīgākie un no mīlestības attālākie cilvēki var iemīlēties. Pārdzīvojumi spēj radīt dvēselē mūziku, kas virzīs uz radošumu visās iespējamās izpausmēs. Tajā pašā laikā šajā periodā nav vērts gaidīt racionālu rīcību. Domas ir pārāk nereālas un fantastiskas, viss apkārt ir iluzors, tāpēc var ciest ikdienas jautājumi. Pastāv liekas upurēšanas risks, kad partneru intereses kļūst svarīgākas par viņu pašu vajadzībām. Kamēr Venēra staigā pa Zivīm, sapņot var, taču nevajadzētu pieņemt liktenīgus lēmumus (ja vien šie lēmumi nav balstīti uz intuīciju, ko šis tranzīts pastiprina).

Šani 29.apr 11-Kumbha Sa / Saturns tranzītā Ūdensvīrā

Saturnam tranzītā atrodoties Ūdensvīra zīmē, var atklāties nopietnas pretrunas. No vienas puses, pieaug neapmierinātība ar notiekošo, vēlme visu pārzīmēt savā veidā, mainīt un subjektīvi uzlabot (spēcīga Ūdensvīra ietekme). Savukārt var parādīties apātija, mēģinājumi savaldīties un nekam apkārt neaiztikt (spēcīga Saturna ietekme). Treškārt, saskarsmē iespējamas arī galējības – no līdzjūtības pret visiem līdz pilnīgai norobežošanās un ieslēgšanās sevī (Ūdensvīra un Saturna kopīgā ietekme). Šis tranzīts mums norāda uz ļoti atšķirīgu īpašību kombināciju: tradīcijas, disciplīna, precizitāte, pedantisms, nosvērtība, Saturna mierīgums un nestandarta, progresīvs, demokrātisks Ūdensvīrs. Saturns ir pacietīgs un pieredzējis, Ūdensvīrs ir izglītots un progresīvs, kopā viņi var virzīt katru no mums uz priekšu, novest pie jaunu virzienu, hobiju, secinājumu rašanās, dot svaiga gaisa elpu (vai plūsmu). Galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp šīm ietekmēm, pretējā gadījumā pastāv risks padoties vai nu vienam, vai otram. Un tad iespējama nevajadzīga iznīcināšana, bargas cīņas metodes, konfrontācija, ierobežojumi un citas nepatīkamas pārmērības (anarhija, pretenciozitāte utt.). Saturns ir lēna planēta, tāpēc desmit gadu laikā tam nav laika apceļot visu zodiaku, un tas nozīmē, ka pēc kādas desmitgades viņš būs šajā zīmē, dažos – nē.

Ūdensvīrs ir dabiskā horoskopa 11. māja, Saturns ir tā pārvaldnieks (un vienlaikus – 10. mājas pārvaldnieks). Būdams mērķu sasniegšanas 11. mājas saimnieks, vēlmju piepildīšanai savā 11. mājā, Saturns sola daudzu plānu realizāciju. Kā vieglas naudas, peļņas, dāvanu, sabiedroto, patronu 11. nama pārvaldnieks savā 11. mājā Saturns sniedz atbalstu visās šajās jomās. Kā materiālo problēmu risināšanai labvēlīgā darba, karjeras, profesijas, sabiedrības 10. nama īpašnieks 11. mājā Saturns atkal izskatās daudzsološs. Piedāvā resursus, lai paaugstinātu, iegūtu jaunas pozīcijas un/vai apbalvotu par nopelniem. Tomēr jāatceras, ka Saturns bija un paliek askētisks un neiekārīgs cilvēks, tāpēc viņa piedāvātais var būt nedaudz (vai manāmi) pieticīgāks, nekā mēs vēlētos.

Sūrja 15.mai 2-Vrišabha Sk / Saule tranzītā Vērsī

Kad Saule tranzītā atrodas Vērsī, daudzi kļūst ekonomiskāki, praktiskāki, racionālāki. Ir vērojama zināma kustību un dzīves bremzēšanās, pamatīgums un pamatīgums, interese par ikdienas jautājumiem. Un tajā pašā laikā kļūst grūtāk atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem (nepietiek elastības), pieņemt lēmumus par jauna biznesa uzsākšanu, var izpausties spītība

Mangal 17.mai 12-Mina Gu / Marsa tranzīts Zivīs

Kad Marss tranzītā iet caur Zivīm, var pietikt fiziskais spēks un spars. Bet tajā pašā laikā var nebūt vēlmes izmantot šos resursus paredzētajam mērķim. Cīņas un naidīguma vietā gribas ja ne mieru, tad vismaz pamieru, pauzi, klusumu, vientulību. Šis ir piemērots brīdis, lai pārdomātu savus soļus – gan jau spertus, gan vēl tikai plānotus. Šis ir periods, kad darbība ir vērsta nevis uz āru, bet uz iekšu. Kad rīkojas nevis cilvēka ķermenis, bet gan viņa intuīcija, viņa iekšējie impulsi. Kad darbības ir saistītas nevis ar ārējiem apstākļiem, bet gan ar to apzināšanos.

Marsa plusi Zivīs ir nežēlības, agresijas, skarbuma trūkums. Ar visu savu spēku Marss Zivīs paliek labestīgs un maigs, rīkojas uzmanīgi un piesardzīgi. Marsa trūkumi Zivīs ir šaubas par sevi, pasivitāte, lēnums lēmumu pieņemšanā, lēnums uzticēto uzdevumu izpildē, izvairīšanās no reālām praktiskām problēmām, lai par tām fantazētu.

Šukra 23.mai 1-Meša Ma / Venēra tranzītā Aunā

Venēras tranzīta laikā caur Auna zīmi attiecības var kļūt temperamentīgākas, enerģiskākas, dzīvespriecīgākas, gaišākas un kaislīgākas. Bet tajā pašā laikā palielinās konflikti, tieksme uz strīdiem, pārsteidzīgiem soļiem un pārsteidzīgiem lēmumiem, kas var ietekmēt attiecību nākotni. Radošiem cilvēkiem šis ir laiks rīkoties un iespēja parādīt, uz ko viņi ir spējīgi. Venēra – sievišķības planēta – vīrišķajā Auna zīmē, kuru pārvalda kareivīgais Marss, zaudē savu maigumu, izsmalcinātību un eleganci, proti, zaudē daļu no sevis.

Sūrja 15.jūn 3-Mithuna Bu / Saule tranzītā Dvīņos

Kad Saule dodas ceļā Dvīņu zīmē, daudzi kļūst sabiedriskāki, draudzīgāki, vieglāk dibināt jaunus kontaktus. Ir vēlme apmeklēt, atrasties kompānijās, uzzināt jaunumus no draugu dzīves, runāt par viņu jaunumiem. Bet tajā pašā laikā var rasties satraukums un problēmas ar iepriekš uzsākto lietu un projektu pabeigšanu. Var nākties darīt vairākas lietas vienlaikus. Dodot solījumu, varam par to aizmirst, esot jaunas idejas aizrauts. Vēlme sevi pierādīt informatīvajā un komerciālajā sfērā.

Šukra 18.jūn 2-Vrišabha Sk  / Venēra tranzītā Vērsī

Venēras tranzīts caur Vērsi palīdz nodibināt attiecības ar radiniekiem un mājsaimniecības locekļiem. Tā nāk pie izpratnes, ka ģimene patiešām ir svarīga katram no mums. Ir iespēja teikt siltus vārdus saviem mīļajiem. Arī personīgā dzīve kļūst mierīga un uzticama. Taču tajā pašā laikā var rasties vēlme sevi palutināt, izdabāt savām kaprīzēm, arī tām, kas nav tās pareizākās un saprātīgākās. Taupības vietā var parādīties alkatība, stabilitātes vietā – stagnācija. Ja jums ir radoši vaļasprieki un vaļasprieki, šis laiks ir piemērots, lai darītu to, kas jums patīk.

Mangal 27.jūn 1-Meša Ma / Marsa tranzīts Aunā

Marsa tranzīta laikā caur Aunu var sajust vitalitātes pieplūdumu, vēlmi strādāt, sportot vai citas fiziskas aktivitātes (staigāt, veikt tīrīšanu utt.), izdomāt jaunu vai pabeigt veco. Ilgi spārnos gaidītie nodomi šajā periodā beidzot var kļūt par realitāti. Jautrība, optimisms, dzīves mīlestība spēj izkrāsot ikdienu ar spilgtām krāsām. Tajā pašā laikā enerģijas var būt tik daudz, ka tas var radīt neērtības un pat kaitējumu (gan sev, gan citiem). Tāpēc mums ir rūpīgi un rūpīgi jāizturas pret tiem, kas ir mums blakus, neizdariet uz viņiem spiedienu, nepavēliet, nepieprasiet bezierunu paklausību. Jāatceras, ka arī viņi Aunā atrodas Marsa ietekmē un arī nav gatavi uz kompromisiem. Labāk kļūsti par aizstāvi vājākiem un mazāk pārliecinātiem, dalies ar viņiem savā labajā garastāvoklī, dod cerību uz labāku nākotni.

Budha 2.jūl 3-Mithuna Bu / Merkurs tranzītā Dvīņos

Kad notiek Merkura tranzīts caur Dvīņiem, rodas vēlme satikties, sazināties, apmainīties ar informāciju. Šis ir kontaktu atrašanas un sakaru veidošanas laiks. Un tajā pašā laikā jums ir jābūt uzmanīgiem ar katru jaunu ideju: to skaits var kļūt nekontrolējams, un dažas no tām riskē beigties ar neveiksmi. Arī solījumi jāuztver nopietni: tos pildīt var būt grūtāk, nekā domājāt. Ne tāpēc, ka tos tiešām būtu grūti izpildīt, bet tāpēc, ka tie tika doti viegli, bez reāla viņu spēju novērtējuma.

ŠaniR 12.jūl 10-Makara Sa / Saturns Tranzītā Mežāzī

Kad Saturns tranzītā iet caur Mežāža zīmi, var pievērst uzmanību vietām un lietām, kur nepieciešams ilgstoši sakārtot lietas. Un jo vairāk tajos ir haosa un apjukuma, jo cītīgāk gribēsies ar tiem tikt galā. Cita starpā (un varbūt galvenokārt) tas attiecas uz mūsu pašu domām, pieredzi, pagātnes kļūdām un nākotnes plāniem. Nekārtība mājā vai dokumentos parasti ir sekas nekārtībai galvā, un, ja sakārtosiet savas idejas, vēlmes, ieceres pa plauktiņiem, tad arī apkārtējā telpa kļūs loģiskāka, strukturētāka, saprotamāka. Un otrādi: parastā uzkopšana dzīvoklī un citās uzturēšanās vietās palīdzēs noskaidrot prātu.
Saturns Mežāzī sagaida no mums mierīgumu, lēnumu, skaidrību, saprātīgu un konsekventu rīcību. Un ne vārda tiešajā nozīmē (galu galā par darbībām atbild nevis Saturns, bet Marss), bet gan abstraktākā veidā, kad plānošana kļūst par primāro, bet darbības ir sekundāras. Šajā gadījumā mēs iegūstam iespēju rīkoties nevis nejauši, neapdomīgi un neparedzēti, bet gan apzināti, pēc iepriekš izplānota (un vēl svarīgāk, vispusīgi izpētīta un analizēta) scenārija. Saturns ir lēna planēta, tāpēc desmit gadu laikā tam nav laika apiet visu zodiaku, un tas nozīmē, ka pēc kādas desmitgades viņš būs šajā zīmē, dažās citās – nē.


Mežāzis ir dabiskā horoskopa 10. māja, un Saturns ir tā saimnieks (un vienlaikus arī 11. mājas saimnieks). Būdams sabiedrības 10. nama pārvaldnieks savā 10. mājā, Saturns īpašu uzsvaru liek uz savas dzīves pozīcijas atrašanu. Daļēji tas sasaucas ar iepriekš teikto: mēs dodamies pensijā, lai saprastu, kur mums patiesībā vajadzētu būt. Tajā pašā laikā tas dod mums iespēju izkļūt no gūsta un kļūt noderīgiem, vajadzīgiem, pieprasītiem, cienītiem. Kārtīgi sabiedrības locekļi. Tai skaitā – profesijas ietvaros. Kā mērķu sasniegšanas un vēlmju piepildīšanas 11.mājas saimnieks, karjeras un sabiedrības 10. mājā, Saturns palīdz gūt atzinību un visai taustāmus materiālos bonusus. Tajā pašā laikā jums ir jāizkļūst no vientulības un jāpaplašina redzesloks

Šukra 13.jūl 3-Mithuna Bu / Venēra tranzītā Dvīņos

Venēras tranzīta laikā caur Dvīņiem var rasties vēlme paplašināt kontaktu loku. Un, ja jūsu otrā pusīte nav kompānijas mīļākā, tas var izraisīt nesaskaņas. Var atjaunoties interese apgūt ko jaunu, galvenokārt saistībā ar personiskajām attiecībām un radošajiem/mākslinieciskajiem virzieniem. Diemžēl prioritātes noteikšana vairākiem hobijiem var būt sarežģīta. Iegrimstot saziņā ar dažādiem cilvēkiem, jūs varat attālināties no izvēlētā. Nododoties vairākiem hobijiem, jūs, iespējams, nesasniegsit pienācīgus rezultātus nevienā no tiem. Šis laiks vairāk piemērots aptaujai, iepazīšanās aktivitātēm, nevis nopietnu rezultātu iegūšanai.

Sūrja 16.jūl 4-Karka Ch / Saule tranzītā Vēzī

Saules tranzīta laikā caur Vēzi cilvēki atmaigst, kļūst jūtīgāki, līdzjūtīgāki un uzmanīgāki, iespaidojamāki un uzņēmīgāki, viņiem ir vieglāk pieskarties un vieglāk viņus aizvainot. Tajā pašā laikā ir iespējamas grūtības ar pareizu pašnovērtējumu. Citu vajadzības var šķist svarīgākas par savām, kas var traucēt sasniegt personīgos mērķus. Reakcijas uz notiekošo var kļūt pārāk emocionālas, un ar jūtām var būt grūti tikt galā.

Budha 16.jūl 4-Karka Ch / Merkurs tranzītā Vēzī

Merkura tranzīta laikā pāri Vēža zīmei parastās loģiskās ķēdes, modeļi un secības var neizdoties. Taču to vietā var parādīties intuitīvi risinājumi un, dīvainā kārtā, ne tie sliktākie. Saskarsmē var rasties negaidītas reakcijas, ko izraisa jūtas, sajūtas, iespaidi, pārdzīvojumi. Šajā laikā labāk nepieņemt svarīgus lēmumus, jo tie var nebūt pārāk saprātīgi. Tajā pašā laikā jūs beidzot varat atļauties sev būt par ne tikai loģisku un konsekventu, bet arī garīgu cilvēku, kas piedzīvo jūtas un emocijas. Jūs varat parūpēties par tiem, ar kuriem sazināties. Jūs varat padarīt savu runu maigāku un dvēseliskāku. Tie, kam nepieciešams atbalsts, to novērtēs.

Budha 1.aug 5-Simha Sy / Merkura tranzīts Lauvā

Kad Merkurs tranzītā atrodas Lauvas zīmē, var rasties vēlme ne tikai sazināties ar cilvēkiem, bet arī vadīt tos, pārliecināt viņus rīkoties saskaņā ar viņu iecerēm. Var rasties domas par lieliem uzņēmumiem, kas vēlāk nesīs panākumus vai atzinību. Šī tranzīta laikā citu uzmanība jūsu vārdiem un domām var būt apburoša. Būs mazāk kautrības un nenoteiktības. Un tajā pašā laikā runu skaistums un spilgtums var izrādīties tukši konfekšu papīri. Paziņojot par jebkuru nodomu, jums jāmēģina to pārvērst realitātē. Vai arī (ja tas nav iespējams) nepievērst viņam pārāk lielu uzmanību, lai netiktu saukts par dīkstāvi.

Šukra 7.aug 4-Karka Ch / Venēra tranzītā Vēzī

Kad Venēra tranzītā staigā cauri Vēzim, mīlestība pret partneriem un vienkārši pret citiem var iegūt ģimenes akcentus. Kāds vēlas attiecības no romantiskām pārcelt uz legalizētām, kāds vēlas iegūt vairāk siltuma un komforta ģimenes lokā, kāds vēlas sasildīt vientuļu dvēseli ar savu mīlestību. Un tu pats šajā laikā vēlēsies saņemt aprūpi no mīļajiem. Šajā laikā var saasināties intuīcija, iztēle un iespaidojamība. Ja nezaudē mēra sajūtu un nepadodies emocijām, tad vari šīs īpašības ievirzīt produktīvā virzienā (piemēram, radīšanā). Tajā pašā laikā jūs varat kļūt atkarīgi no citiem cilvēkiem (sevišķi no tiem, kuri jums nav vienaldzīgi), būs grūti atšķirt, izteikt un aizstāvēt savu viedokli. Var būt nepatikas sajūta. Iespējamas garastāvokļa svārstības.

Mangal 10.aug 2-Vrišabha Sk / Marsa tranzīts Vērsī

Kad Marss tranzītā iet caur Vērša zīmi, mēs varam sajust, ka spēku kļūst mazāk, ka labāk tos tērēt pakāpeniski, ka ceļš uz vēlamo mērķi ir jāsadala soļos un posmos. Mēs kļūstam mierīgāki, grūtāk mūs satraukt, sadusmot vai uzbrukt. Tajā pašā laikā mēs esam ļoti noraizējušies un skaudīgi par to, ko uzskatām par savējo, tāpēc varam drosmīgi un skarbi aizstāvēt to, kas mums ir. Šī tranzīta laikā visvieglāk ir rīkoties tā, kā esam pieraduši, neizgudrot jaunas lietas, negaidīt inovatīvas idejas. Ieradumi, stereotipi, iedibinātas prasmes ir tas, kas noderēs. Ja jums ir modeļi, rutīnas, noteikumi, kurus ievērojāt jau sen, izmantojiet tos. Tādā veidā jums būs lielāka iespēja veiksmīgi pabeigt jebkuru projektu (lai gan, jābrīdina, tie nebūs oriģināli: klasiskās metodes novedīs pie klasiskiem rezultātiem). Klausiet ģimeni un ievērojiet ģimenes paražas: tas, kas ir veidojies gadu desmitiem, var noderēt arī tagad.

Sūrja 17.aug 5-Simha Sy / Saule tranzītā Lauvā

Kad tranzīta Saule atrodas Lauvā, daudzi var justies kā nozīmīgākas personības, pašpārliecinātāki un labas dzīves cienīgi. Var rasties izpratne, ka problēmas, kas biedēja iepriekš, ir pilnībā atrisināmas, un tam ir gan stiprās puses, gan iespējas. No otras puses, pastāv risks pārvērtēt sevi, risks ļauties glaimiem un vilinošiem solījumiem. Lauva tic citu cilvēku patiesai mīlestībai, tāpēc ne vienmēr spēj atpazīt pret viņu nobriedušu sazvērestību. Iedomība un paviršība var novest pie kļūdām, tāpēc ir svarīgi kritiski uzraudzīt sevi un notiekošo.

Budha 20.aug 6-Kanja Bu / Merkura tranzīts Jaunavā

Merkura tranzīta laikā Jaunavas zīmē var parādīties nopietnāka attieksme pret savām lietām un pienākumiem. Sarunas kļūs vieglākas un rezultāti būs labi. Arī saskarsmē būs vairāk solīduma un mierīguma. Studijas šajā periodā būs īpašas un veiksmīgas. Tomēr norādījumu ievērošana var kļūt pārāk rūpīga. Emociju minimums un maksimālais pedantisms, pragmatisms un piezemētība var sagraut izveidotos sakarus un kontaktus. Pieaug vēlme kritizēt un pieprasīt perfektu noteikumu ievērošanu. Šobrīd nevajadzētu risināt jautājumus, kas prasa lielu dzīves pieredzi: pastāv liels risks kaut ko svarīgu palaist garām.

Šukra 31.aug 5-Simha Sy / Venēra tranzītā Lauvā

Venēras tranzīta laikā caur Lauvu, iespējams, vēlēsities mainīt savu tēlu, atjaunināt savu garderobi, kļūt pamanāmākam, gaišākam, pievilcīgākam. Jūs vēlaties uzslavas, komplimentus, apstiprinājumu. Varbūt vēlme dzīvi padarīt svinīgāku un priecīgāku. Personīgā dzīve var kļūt intensīvāka, temperamentīgāka un kaislīgāka. Un tajā pašā laikā daudz kas var notikt pēc scenārija, kas ir tālu no realitātes (teātra). Elegantu tērpu vietā – košs, patīkamas atpūtas vietā – trokšņainas pulcēšanās, sirsnīgu attiecību vietā – demonstratīvas, īstu dzīves vērtību vietā – viltojumi un nieciņi.

Sūrja 17.sep 6-Kanja Bu / Saule tranzītā Jaunavā

Saules tranzīta laikā Jaunavā var rasties vēlme mājās (un dzīvē) sakārtot lietas, salikt lietas savās vietās, pārkārtot ikdienas dzīves struktūru. Tas var atvieglot neinteresantu, izmērītu darbu veikšanu. Būs lielāka tolerance, vēlme palīdzēt citiem. Tajā pašā laikā dzīve šajā periodā var parādīties nevis kā vienots veselums, bet gan kā nebeidzams detaļu kopums. Detaļas – par visu tās skaidrību un strukturētību – var būt reāla problēma. Redzēt kopējo situāciju un pacelties virs tās var būt izaicinājums. Un tāpēc (kā sekas) ir iespējamas pašas kļūdas, ko Jaunava pieļauj savas jaunības un pieredzes trūkuma dēļ.

Šukra 24.sep 6-Kanja Bu / Venēra tranzītā Jaunavā

Kad Venēra ir tranzītā caur Jaunavu, attiecības var kļūt pareizākas, konkrētākas, noteiktākas. Bet no tiem var pazust pārsteiguma, svētku, salūta elements. Loģika un analīze var sakārtot sajūtas, kas jau sen ir prasījušas nopietnu pārskatīšanu, un tajā pašā laikā tās var redukt visu līdz sausiem skaitļiem un faktiem. Šajā tranzītā var mēģināt uzsākt projektus, kas prasa ne tik daudz māksliniecisku prasmi, cik rokdarbu, spēju precīzi atkārtot pēc kāda. Ja jums ir meistarklases, kuras gribējāt apmeklēt, ņemiet vērā: atkārtošana ar pieredzējušāku skolotāju var būt veiksmīga. Ja vēlaties pārveidot savu darbu, kas jāuzlabo, izmēģiniet to arī.

Mangal 16.okt 3-Mithuna Bu / Marsa tranzīts Dvīņos

Kad Marss šķērso Dvīņu zīmi, cilvēki kļūst elastīgāki, draudzīgāki, sabiedriskāki, runīgāki. Saticīgajos Dvīņos ir samazināta Marsa dabiskā agresija. Bet diemžēl tajā pašā laikā parādās steiga, kas neļauj pieņemt pareizos lēmumus. Turklāt samazinās gribas īpašības un fiziskais spēks, un neatkarība kļūst mazāka. Dvīņu zīmē Marsa stiprās puses ir ātra reakcija, atjautība kritiskos apstākļos un spēja viegli pieņemt lēmumus. Vājās puses ir pārsteidzīgi spriedumi, virspusēji secinājumi, neuzticība solījumu turēšanā, neatkarības trūkums. Dvīņi, lai arī aktīvi, izkliedē Marsa enerģiju, neļaujot tai rīkoties tiešā un mērķtiecīgā veidā. Ir grūti koncentrēties uz vienu lietu un novest iesākto līdz galam.

Sūrja 17.okt 7-Tula Sk / Saule tranzītā Svaros

Kad Saule šķērso Svarus, var uznākt depresija vai vienkārši slikts garastāvoklis. Var būt grūti reklamēt savus projektus un aizstāvēt savas intereses. Var parādīties neizlēmība (pat diezgan pārliecinātu cilvēku vidū) un tieksme uz pārmērīgu piekāpšanos. Vienlaikus šis ir labs laiks, lai nokāptu no debesīm uz zemi, novilktu vainagu, pārstātu norobežoties no citiem un kļūtu tuvākiem cilvēkiem. Šis ir piemērots brīdis, lai meklētu kompromisa risinājumus un samazinātu savu nozīmi (galvenokārt savās acīs).

Šukra 18.okt 7-Tula Sk / Venēra tranzītā Svaros

Venēras tranzīta laikā caur Svariem var pieaugt interese par pretējā dzimuma cilvēkiem, dominējoša var kļūt vēlme atrast sev dzīvesbiedru vai uzlabot esošās attiecības. Tajā pašā laikā izmaiņas solās būt nesāpīgas, bez asu strīdu vai konfliktu draudiem. Šis ir piemērots brīdis sarunām, vidusceļa atrašanai un kompromisa risinājumu izmantošanai. Pateicoties šai labvēlībai un diplomātijai, ir viegli nodibināt jaunas (un diezgan perspektīvas) attiecības. Varat izmantot šo tranzītu, lai iegremdētos mākslas pasaulē, radošiem meklējumiem, garderobes atjaunināšanai vai juvelierizstrādājumu iegādei. Tajā pašā laikā var rasties vēlme izrādīties, būt kaprīzam, palutināt sevi ar pārmērībām (un ne tikai jums, bet arī saviem mīļajiem). Būs grūti izdarīt izvēli, sniegt nepārprotamas atbildes, tāpēc svarīgas lietas, kas prasa stingrību un neelastību, labāk uz kādu laiku atlikt.

Budha 26.okt 7-Tula Sk / Merkurs tranzītā Svaros

Merkuram tranzītā atrodoties Svaru zīmē, komunikācija ar apkārtējiem var kļūt patīkamāka, būs vieglāk sazināties un risināt sarunas ar cilvēkiem, kā arī vieglāk izteikt savas domas. Var rasties vēlme “strādāt ar vārdu”, tas ir, apgūt publiskās runas mākslu, māksliniecisko lasīšanu, prasmi rakstīt tekstus utt. Var rasties interesantas idejas, ne tikai loģiski pamatotas, bet arī skaistas savā pamatotībā un argumentācijā. Tajā pašā laikā spriedumos var būt zināma virspusēja vēlme izpatikt ja ne visiem, tad daudziem. Komunikācija var būt tikai veids, kā pavadīt laiku un novest pie tukšām runām. Šajā laikā vārdos celtas gaisa pilis var būt trauslas un grūti īstenojamas.

Šukra 11.nov 8-Vriščika Ma / Venēra tranzītā Skorpionā

Kad Venēra šķērso Skorpionu, jūtas kļūst sakāpinātas un dziļas, tiek izcelti mūsu dvēseles tumšākie nostūri. Tas var mudināt kādu mainīt, pārveidot, pārveidot esošās attiecības, padarīt tās jutekliskākas un temperamentīgākas. Tas var mudināt kādu pārveidot nevis konkrētas attiecības, bet visu savu personīgo dzīvi, līdz pat jauna partnera meklēšanai un šķiršanās no vecā. Tranzīts ir labs kautrīgiem cilvēkiem, kuriem ir grūti atbrīvoties un ļaut jūtām viņus pārņemt. Venēra Skorpionā ļaus viņiem kļūt drosmīgākiem un pārliecinātākiem par sevi. Bet tajā pašā laikā šis tranzīts liek īpašu uzsvaru uz ķermenisko komponentu, kas maz veicina ilgstošas ​​un auglīgas attiecības. Tāpēc labāk būt uzmanīgiem ar paziņām un piedzīvojumiem, kas var rasties uz šī tranzīta fona. Mīlestība šajā periodā ir jāmeklē pirmām kārtām savas sirds dziļumos, nevis citu sirdīs

MangalR 13.nov 2-Vrišabha Sk / Marsa tranzīts Vērsī

Kad Marss tranzītā ir retrogrāds, jums ir jārūpējas par saviem spēkiem, pareizi jāplāno savas lietas. Vairāk atpūtieties, izmantojiet visus pieejamos atveseļošanās veidus. Uzdevumus, kuriem nepieciešama enerģiska pieeja un drosmīgi soļi, vislabāk ir uz laiku atlikt (vai jābūt gatavam tam, ka to risināšana prasīs vairāk pūļu). Retrogrāds Marss neļauj cilvēkam iegūt vēlamo īpašumu vai aprīkot to pēc savas gaumes, vai arī rada citas negatīvas mājas īpašumtiesību nianses.
Kad Marss tranzītā iet caur Vērša zīmi, mēs varam sajust, ka spēku kļūst mazāk, ka labāk tos tērēt pakāpeniski, ka ceļš uz vēlamo mērķi ir jāsadala soļos un posmos. Mēs kļūstam mierīgāki, grūtāk mūs satraukt, sadusmot vai uzbrukt. Tajā pašā laikā mēs esam ļoti noraizējušies un skaudīgi par to, ko uzskatām par savējo, tāpēc varam drosmīgi un skarbi aizstāvēt to, kas mums ir.

Šī tranzīta laikā visvieglāk ir rīkoties tā, kā esam pieraduši, neizgudrot jaunas lietas, negaidīt inovatīvas idejas. Ieradumi, stereotipi, iedibinātas prasmes ir tas, kas noderēs. Ja jums ir modeļi, rutīnas, noteikumi, kurus ievērojāt jau sen, izmantojiet tos. Tādā veidā jums būs lielāka iespēja veiksmīgi pabeigt jebkuru projektu (lai gan, jābrīdina, tie nebūs oriģināli: klasiskās metodes novedīs pie klasiskiem rezultātiem). Klausiet ģimeni un ievērojiet ģimenes paražas: tas, kas ir veidojies gadu desmitiem, var noderēt arī tagad.

Budha 13.nov 8-Vriščika Ma / Merkurs tranzītā Skorpionā

Merkura tranzīta laikā caur Skorpionu domas kļūst rafinētākas, konstruktīvākas un skaidrākas. Piemērots laiks, lai domātu par svarīgiem projektiem, kas prasa uzmanību un koncentrēšanos, pētītu nianses un detaļas. Tāpat šis laiks piemērots saziņai ar cilvēkiem, kuriem vēlies pateikt kaut ko nepatīkamu, nosodošu, kritisku: šis tranzīts ļaus vieglāk izvēlēties pareizos vārdus, runāt saprātīgi un pārliecinoši. No otras puses, pastāv strīdi, nesaskaņas, pārpratumi. Savā adresē var dzirdēt arī nepatīkamas piezīmes, turklāt saprātīgas un pārliecinošas. Jūsu pieļautās kļūdas var vērsties pret jums, jo jūsu pretinieki varēs tās redzēt un izmantot tās šajā tranzītā. Pretiniekiem un jums ir vēlme krāpties.

Sūrja 16.nov 8-Vriščika Ma / Saule tranzītā Skorpionā

Saules tranzīta laikā pār Skorpionu, apkārtējie cilvēki var izskatīties neparastāki nekā jebkad agrāk. Un mēs paši, citu acīs, varam kļūt par tādiem pašiem nestandarta, sev nelīdzīgiem un bez iemesla mainīgiem. Tajā pašā laikā katrs no mums jutīsies pārliecināts, pietiks spēka mainīt savu dzīvi. Tajā pašā laikā šāda pašapziņa var novest pie vardarbīgiem lēmumiem, kas var aizskart citu cilvēku tiesības, aizskart un aizskart. Tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem un rūpīgi jārūpējas par tiem, kas atrodas mūsu tuvumā.

Budha 3.dec 9-Dhanu Gu / Merkurs tranzītā Strēlnieka zīmē

Kad Merkurs tranzītā atrodas Strēlnieka zīmē, kļūst vieglāk sazināties, veidot sociālos kontaktus, nodot savas domas citiem. Par cēloni šādam notikumu pavērsienam var būt kāda spriedumu paviršība, kā arī pamodusies taisnības izjūta attiecībā pret aizskarto vai ievainoto, vēlme palīdzēt, rūpēties, aizsargāt, aizstāvēt. Taču ir arī medaļas otrā puse: izglābjot kādu, kuram (no tava viedokļa) tas ir vajadzīgs, tu vari sabojāt attiecības ar to, kurš ir likumpārkāpēja lomā. Šajā gadījumā likumpārkāpējs var būt vainīgs tikai subjektīvi, jūsuprāt – un ne vairāk. Šis tranzīts ir pilns ar steidzīgiem, neapdomīgiem secinājumiem un darbībām, kad vēlme rīkoties rodas, pirms paspēj pārdomāt visus plusus un mīnusus, saskatīt visas situācijas nianses un ņemt vērā visus nepieciešamos faktorus. Vārdus ir grūti kontrolēt, tie tiek izrunāti pat pirms tu saproti, ka tie ir nepieciešami.

Šukra 5.dec 9-Dhanu Gu / Venēra tranzītā Strēlnieka zīmē

Venēras tranzīta laikā caur Strēlnieku no partneriem var sagaidīt godīgumu un cēlumu. Ja jums ir neatrisināti jautājumi, mēģiniet tos uzdot šī tranzīta laikā, tad saruna būs ārkārtīgi atklāta un patiesa, un sekas būs pēc iespējas humānākas un pieklājīgākas. Tomēr konfrontācijas risks joprojām pastāv, jo jums un jūsu partnerim var būt atšķirīgi priekšstati par to, kas ir labi un pareizi. Un katrs no jums atradīs spēku paust gan savu viedokli, gan gatavību to aizstāvēt. Tas nozīmē, ka runa nav tik daudz par kompromisiem, cik par tās sociālās normas atrašanu, kas atbilst gan jūsu koncepcijai, gan partnera koncepcijai

Sūrja 16.dec 9-Dhanu Gu / Saule tranzītā Strēlnieka zīmē

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Budha 28.dec 10-Makara Sa / Merkurs tranzītā Mežāzī

Merkura tranzīta laikā caur Mežāzi, iespējams, vēlēsities doties pensijā, pārdomāt svarīgas, dziļas, sarežģītas tēmas. Šis ir labs periods, lai sakārtotu savas domas. Jūs varat sākt veidot plānus, sadalot tos daļās, posmos, apakšpunktos. Tajā pašā laikā detalizācija netraucēs saglabāt vienotu skatījumu uz situāciju. Bet vēl nav vērts meklēt jaunus, neparastus risinājumus, labāk dot priekšroku pārbaudītām metodēm. Tāpat neieplānojiet tikšanās, kurās ir runas par sarunām. Vēlme pēc verbālās komunikācijas var nebūt (vai arī ir minimāla) gan jums, gan jūsu partneriem, un neverbālā komunikācija visiem nepadodas, vai netiek sniegta.

Šukra 29.dec 10-Makara Sa / Venēra tranzītā Mežāzī

Kad Venēra ir tranzītā caur Mežāzi, attiecībās varat sagaidīt godīgumu, objektivitāti un lojalitāti. Var rasties vēlme (vai iespēja) sakārtot lietas personīgajā dzīvē, sakārtot domas, plānus un šaubas, sakārtot savas jūtas, emocijas un pārdzīvojumus. Turklāt, kamēr esat ar to aizņemts, jūsu partneris var arī sakārtot savas idejas par jums. Bet siltas draudzīgas sarunas ar partneriem šajā laikā nevajadzētu gaidīt. Drīzāk ir iespējamas argumentētas sarunas, loģiski secinājumi, saprātīga, racionāla un praktiska pieeja jūsu kopīgajai nākotnei.

BudhaR 30.dec 9-Dhanu Gu / Merkurs tranzītā Strēlnieka zīmē

Kad Merkurs tranzītā atrodas Strēlnieka zīmē, kļūst vieglāk sazināties, veidot sociālos kontaktus, nodot savas domas citiem. Par cēloni šādam notikumu pavērsienam var būt kāda spriedumu paviršība, kā arī pamodusies taisnības izjūta attiecībā pret aizskarto vai ievainoto, vēlme palīdzēt, rūpēties, aizsargāt, aizstāvēt. Taču ir arī medaļas otrā puse: izglābjot kādu, kuram (no tava viedokļa) tas ir vajadzīgs, tu vari sabojāt attiecības ar to, kurš ir likumpārkāpēja lomā. Šajā gadījumā likumpārkāpējs var būt vainīgs tikai subjektīvi, jūsuprāt – un ne vairāk. Šis tranzīts ir pilns ar steidzīgiem, neapdomīgiem secinājumiem un darbībām, kad vēlme rīkoties rodas, pirms paspēj pārdomāt visus plusus un mīnusus, saskatīt visas situācijas nianses un ņemt vērā visus nepieciešamos faktorus. Vārdus ir grūti kontrolēt, tie tiek izrunāti pat pirms tu saproti, ka tie ir nepieciešami.

2023. gads                  

Sūrja 14.jan 10-Makara Sa / Saule tranzītā Mežāzī

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Saules tranzīta laikā caur Mežāzi ikviens var atklāt spēju veidot plānus, sakārtot lietu un informācijas masīvus, sekot soli pa solim norādēm, kuras ir radījuši citi cilvēki vai mēs paši. Šis ir labs periods, lai sakārtotu lietas dzīvē un atteiktos no pārmērībām. Nav vērts gaidīt ātras reakcijas un lēmumus, apstākļi var veidoties lēni. Tomēr var būt grūti dalīties savās domās, uzturēt siltas attiecības un intīmas sarunas. Citiem adresētie vārdi var būt skarbi, kritiski un pat vardarbīgi. Starp mīļajiem var rasties atsvešinātība un nesaskaņas.

Šani 17.jan. 2023.g. 11-Kumbha / Saturns tranzītā Ūdensvīrā

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Tranzīta Saturnam ejot cauri Ūdensvīram, var atklāties nopietnas pretrunas. No vienas puses, pieaug neapmierinātība ar notiekošo, vēlme visu pārzīmēt savā veidā, mainīt un subjektīvi uzlabot (spēcīga Ūdensvīra ietekme). Savukārt var parādīties apātija, mēģinājumi savaldīties un nekam apkārt neaiztikt (spēcīga Saturna ietekme). No trešās puses, saskarsmē iespējamas arī galējības – no līdzjūtības pret visiem līdz pilnīgai norobežošanās un norobežošanās sevī (Ūdensvīra un Saturna ietekme pārī). Šis tranzīts mums norāda uz ļoti atšķirīgu īpašību kombināciju: tradīcijas, disciplīna, precizitāte, pedantisms, nosvērtība, Saturna mierīgums un nestandarta, progresīvs, demokrātisks Ūdensvīrs. Saturns ir pacietīgs un pieredzējis, Ūdensvīrs ir izglītots un progresīvs, kopā viņi var virzīt katru no mums uz priekšu, novest pie jaunu virzienu, hobiju, secinājumu rašanās, dot svaiga gaisa elpu (vai plūsmu). Galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp šīm ietekmēm, pretējā gadījumā pastāv risks padoties vai nu vienam, vai otram. Un tad iespējama nevajadzīga iznīcināšana, bargas cīņas metodes, konfrontācija, ierobežojumi un citas nepatīkamas pārmērības (anarhija, pretenciozitāte utt.). Saturns ir lēna planēta, tāpēc desmit gadu laikā tam nav laika apceļot visu zodiaku, un tas nozīmē, ka pēc kādas desmitgades viņš būs šajā zīmē, dažos – nē. Ūdensvīrs ir dabiskā horoskopa 11. māja, Saturns ir tā pārvaldnieks (un vienlaikus – 10. mājas pārvaldnieks). Būdams mērķu sasniegšanas 11. mājas saimnieks, vēlmju piepildīšanai savā 11. mājā, Saturns sola daudzu plānu realizāciju. Kā vieglas naudas, peļņas, dāvanu, sabiedroto, patronu 11. nama pārvaldnieks savā 11. mājā Saturns sniedz atbalstu visās šajās jomās. Kā materiālo problēmu risināšanai labvēlīgā darba, karjeras, profesijas, sabiedrības 10. nama īpašnieks 11. mājā Saturns atkal izskatās daudzsološs. Piedāvā resursus, lai paaugstinātu, iegūtu jaunas pozīcijas un/vai apbalvotu par nopelniem. Tomēr jāatceras, ka Saturns bija un paliek askētisks un neiekārīgs cilvēks, tāpēc viņa prezentācijas var būt nedaudz (vai manāmi) pieticīgākas, nekā mēs vēlētos.

Šukra 22.jan 11-Kumbha Sa / Venēra tranzītā Ūdensvīrā

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Venēras tranzīta laikā caur Ūdensvīru personīgā dzīve var uzmirdzēt jaunās krāsās, tajā var parādīties svaiga straume, kaut kas neparasts, neparedzams. Nav izslēgts, ka vēlēsies atjaunināt savu garderobi, izmantot iespēju un iegādāties kaut ko, kas pārsniedz jūsu stilu. Ja nodarbojies ar radošumu, tad ir iespēja atklāties arī no negaidītas puses. Tajā pašā laikā starp mīļotajiem pastāv strīdi, domstarpības, konflikti, nevis nozīmīgu iemeslu dēļ, bet vienkārši tāpēc, ka kāds vēlas nemierus. Mēģinājumi mainīt savu izskatu var novest pie pretrunīgiem rezultātiem, citi var jūs šajā jautājumā neatbalstīt.

Budha 7.feb 10-Makara Sa / Merkurs tranzītā Mežāzī

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Merkura tranzīta laikā caur Mežāzi, iespējams, vēlēsities doties pensijā, pārdomāt svarīgas, dziļas, sarežģītas tēmas. Šis ir labs periods, lai sakārtotu savas domas. Jūs varat sākt veidot plānus, sadalot tos daļās, posmos, apakšpunktos. Tajā pašā laikā detalizācija netraucēs saglabāt vienotu skatījumu uz situāciju. Bet vēl nav vērts meklēt jaunus, neparastus risinājumus, labāk dot priekšroku pārbaudītām metodēm. Tāpat neieplānojiet tikšanās, kurās ir runas par sarunām. Vēlme pēc verbālās komunikācijas var nebūt (vai arī ir minimāla) gan jums, gan jūsu partneriem, un neverbālā komunikācija visiem nepadodas, vai netiek sniegta.

Mangal 13.mar 3-Mithuna Bu / Marsa tranzīts Dvīņos

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Kad Marss šķērso Dvīņu zīmi, cilvēki kļūst elastīgāki, draudzīgāki, sabiedriskāki, runīgāki. Saticīgajos Dvīņos ir samazināta Marsa dabiskā agresija. Bet diemžēl tajā pašā laikā parādās steiga, kas neļauj pieņemt pareizos lēmumus. Turklāt samazinās gribas īpašības un fiziskais spēks, un neatkarība kļūst mazāka. Dvīņu zīmē Marsa stiprās puses ir ātra reakcija, atjautība kritiskos apstākļos un spēja viegli pieņemt lēmumus. Vājās puses ir pārsteidzīgi spriedumi, virspusēji secinājumi, neuzticība solījumu turēšanā, neatkarības trūkums. Dvīņi, lai arī aktīvi, izkliedē Marsa enerģiju, neļaujot tai rīkoties tiešā un mērķtiecīgā veidā. Ir grūti koncentrēties uz vienu lietu un novest iesākto līdz galam.

Guru 22.apr 2023.g. 1-Meša Ma / Jupiters tranzītā Aunā

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Jupitera tranzītā caur Auna zīmi var parādīties vairāk jaunu ideju, plānu, projektu un tajā pašā laikā – spēki un iespējas to īstenošanai. Tie, kas nekad neko nav mācījušies (izņemot skolu), pēkšņi vēlas paspēt un iegūt kādas prasmes vai zināšanas. Tie, kuri jau iepriekš ir izglītojušies, nolems paplašināt savu redzesloku un dažos jautājumos kļūt vēl izglītotāki. Turklāt tas, pirmkārt, attieksies uz liela mēroga un nozīmīgām tēmām, nevis mazām ikdienas niansēm. Vēl viena šī tranzīta izpausme var būt neizsīkstoša vēlme kaut ko iemācīt citiem, turklāt ne tikai pēc viņu lūguma, bet arī pret viņu gribu: kā dzīvot, ko darīt, kāpēc vajag tā un ne citādi. Šāda apsēstība, visticamāk, neveicinās savstarpēju sapratni un labas attiecības. Tāpēc tev jāseko līdzi ne tikai situācijās, kad kāds kaitinoši mēģina tevi pamācīt, bet arī tad, kad tu pats valdonīgi un kaitinoši sāc skaidrot cilvēkiem savus jēdzienus un patiesības.

Auns ir dabiskā horoskopa 1. māja, Jupiters ir 9. un 12. mājas pārvaldnieks. Kā 9. nama saimnieks veiksmes, labklājības, labklājības, bagātības 1. personības mājā, Jupiters sola veiksmi un labklājību, vēlmju piepildījumu un daudzas patīkamas lietas. Tas, ka Jupiters pats ir veiksmes karaka, šīs izredzes tikai uzlabo. 1. māja ir miniatūrs horoskops, tāpēc Jupiters 1. mājā uzlabo visu horoskopu uzreiz. Un tā kā Jupiters Aunā ir spēcīgs (viņam tā ir draudzīga zīme un laba pozīcija), tad arī viņa labie solījumi izskatās ļoti vilinoši. Kā 12. mājas (garīgums, vientulība, atsvešināšanās) saimnieks, 1. mājā, Jupitera raksturs var pamudināt uz pašzināšanu (patstāvīgu vai ar speciālistiem, piemēram, psihologiem), vēlmi distancēties no cilvēkiem, lai saprastu sevi, savus ieradumus un vēlmes, lai filozofētu, meditētu un vienkārši pārdomātu. No materiālā viedokļa 9. māja apvelta, 12. atņem. Šo divu māju saistība ar personības 1. māju var gan dot, gan atņemt. Un jums ir jācenšas saglabāt līdzsvaru starp šīm tendencēm: saņemot, dalieties ar citiem, atceroties Jupitera dāsnumu.

Pozitīvā nozīmē Jupiters būs neatlaidīgs uzņēmumu veiksmīgā attīstībā – sniegt ikvienam zināšanas, uzlabot kultūru, ētiku, morāli, vienlaikus paliekot juridisko un universālo likumu ietvaros. Negatīvā veidā Jupiters var būt neatlaidīgs misionārs, piespiest un liekt citiem darīt to, ko viņš uzskata par pareizu un noderīgu, interpretējot un pārrakstot likumus atbilstoši savām interesēm.

Rahu 28.nov 2023.g. 12-Mina Gu un Ketu 28.nov 2023.g. 6-Kanja Bu / Rahu Zivīs, Ketu Jaunavā

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Rahu un Ketu ieņemot Zivis-Jaunava asi, tās negatīvi ietekmēs Jaunavas praktiskumu, kārtīgumu un Zivju sapņus, fantāzijas. Arī veselību, jo ir dabiskā horoskopa 6 māja un sevis izzināšanu – 12 māja. Rahu Zivīs veido mistiku, kas rada mānijas un atkarības. Mīlestība pret visu neparasto, veidojot grūti izprotamus apstākļus. Grūti diagnosticējamas slimības un nestandarta nāvi. Nenormālas attiecības ar seksu, pataloģiska vēlme tērēt naudu. Mīlestība filozofēt, kā arī tieksme uz ārzemēm. Kļūstam noslēpumaini, attīstas intuīcija, jutīgums un emocionālitāte. Rīcība nedomājot un paļaujoties uz jūtām. Grūti pielāgoties dzīvei, jo vēlme uzticēties, būt romantiskiem, ātri iemīlēties. Rezultātā dzīve kā citā pasaulē, apkārtējos radot nesapratni.

Ketu Kanjā Jaunavā veido haosu un negaidītus notikumus, bez iespējām to ietekmēt. Materiālas dabas problēmas, var iedzīvoties parādos, nedrīkst aizņemties naudu. Rada smagas slimības, nediagnosticējamas un grūti ārstējamas. Problēmas ar psihi un nerviem, padarot noslēgtus, taču attīstot intuīciju, jo grūti izpausties. Situācija, kad pirmajā dzīves pusē var būt hipijs, bet otrajā prezidents, jo Ketu sāk izpausties pēc 49 g.v. Jaunavas zīme saistīta ar konfliktiem, strīdiem, sāncensībām, kompleksiem. Dzīve ir kā mūžīga cīņa, kurā ir aizliegumi un šķēršļi, kurus jāpārvar. Biežāk notiek katastrofas un nelaimes gadījumi, problēmas personiskajā dzīvē, stresi un emocionāli pārdzīvojumi.

Guru 1.mai 2024.g. 2-Vrišabha / Jupiters tranzītā Vērsī     

Šani 29.mar 2025.g. 12-Mina / Saturns tranzītā Zivīs

Kad Saule ir tranzītā atrodas Strēlniekā, var rasties komunikācijas grūtības: var būt grūti kontrolēt savus emocionālos impulsus; vēlme izteikt dvēselē sakrājušos var izjaukt līdzsvaru komunikācijā, īpaši, ja šis līdzsvars bija nestabils vai iedomāts. Tajā pašā laikā sarunas var kļūt patiesākas un domas dvēseliskākas. Šis ir piemērots brīdis, lai ar savām domām dalītos ar citiem, galvenais ir darīt to uzmanīgi, domājot ne tik daudz par abstraktu patiesību, cik par konkrētajiem cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbojaties

Kad Saturns tranzītā iet cauri Zivīm, mūsu plāni var sabrukt, izvairīties no mums, kļūt iluzori. Tāpēc nevajag nodarboties ar jebkāda veida organizēšanu, nevajag neko sistematizēt, sakārtot, loģiski pamatot. Savukārt sapņi, fantāzijas, sapņi arī pārstāj būt ideāli, tīri, cildeni, tie iegūst zemes nokrāsas, kļūst rupjāki, pragmatiskāki, primitīvāki. Zivis ir pēdējā zodiaka zīme un pēdējā māja dabiskajā horoskopā. Saturns ir pēdējā un lēnākā no materiālajām planētām. To kombinācija norāda uz nākamā dzīves cikla beigām, tādēļ Saturna tranzīta laikā cauri Zivīm labāk visu iespējamo piebremzēt. Šis ir nesavienojamā apvienošanas laiks – pasakaini ideāli, kas palīdz dzīvot, un ikdienas problēmas, kas traucē. Šo divu kategoriju savstarpēja iespiešanās viena otrā atņem mums cerību un dažas tradicionālās grūtību novēršanas metodes. Saturns ir lēna planēta, tāpēc desmit gadu laikā tam nav laika apbraukt visu zodiaku, un tas nozīmē, ka pēc kādas desmitgadēs viņš būs šajā zīmē, citās – nē. Zivis ir dabiskā horoskopa 12. māja, bet Saturns ir 10. un 11. mājas pārvaldnieks. Kā karjeras un profesijas 10. nama pārvaldnieks zaudējuma 12. mājā Saturns var radīt problēmas darbā, vietas vai amata zaudēšanu. Saturns kā sociālās, sociālās dzīves 10. mājas saimnieks zaudējuma 12. mājā var novest pie statusa vai pozīcijas zaudēšanas. Kā 11. nama pārvaldnieks, sasniedzot mērķus, piepildot vēlmes 12. mājā, Saturns var traucēt īstenot ieceres, samazināt gandarījuma līmeni no padarītā darba. Būdams 12. nama patronu 11. nama pārvaldnieks, Saturns var atstāt labvēļus neaizsargātus. Saturns, būdams 12. nama 11. ienākumu saimnieks, var samazināt peļņu vai provocēt neplānotus izdevumus. Tomēr 12. māja ir atbrīvošanās māja. Tas atbrīvo no tā, kas jau ir zaudējis savu aktualitāti, ir pārstājis būt nozīmīgs. Attiecīgi visi zaudējumi, kas var rasties šī tranzīta laikā, rada vietu kaut kam jaunam, svaigākam un nepieciešamākam.

Translate »