Planētu tranzīts Moorthy Nirnaya

Šī ir populāra un interesanta tranzīta rezultātu vērtēšanas metode, ko galvenokārt izmanto Ziemeļindijā. Kā uzzināt planētu tranzīta rezultātu izmaiņas un raksturu, pamatojoties uz divu Mēness – dzimšanas brīža un tranzīta – stāvokli. Šis stāsts par diviem Mēnešiem sākas tad, kad planēta iekļūst jaunā zīmē. Lielākā daļa astrologu šo analīzes metodi pielieto tikai planētām ar lēnu kustības ātrumu, kāds tas ir Saturnam un Jupiteram (Šani un Guru). Tomēr to var izmantot analizējot jebkuras planētas tranzītu ar tādu pašu vieglumu un precizitāti. Mēness tranzīts caur horoskopa mājām un saskarē ar planētām šajās mājās ir nozīmīgs, jo Mēness ir lielākais veicinātājs / katalizators jebkura laba vai slikta notikuma izraisīšanai, pateicoties tā tuvajām attiecībām ar Sauli.

Grahu Gočara (planētu tranzīta) rezultāti pēc Moorthy Nirnaya principa. Ja Graha maina Raši (zīmi) un Čandra (Mēness) tranzītā no Jūsu dzimšanas Mēness (Džanma Čandra) atrodas:

1, 6 vai 11 mājā – Swarna (zelts) Moorthy. Īpaši labvēlīgs rezultāts
2, 5 vai 9 mājā – Rajata (sudrabs) Moorthy. Labvēlīgi
3, 7 vai 10 mājā – Tamra (varš) Moorthy. Vidējs rezultāts
4, 8 vai 12 mājā – Loha (dzelzs) Moorthy. Īpaši nelabvēlīgs

Šo vienkāršo analīzes tehniku izmanto, lai uzzinātu, kādi būs kopējie planētu tranzītu rezeltāti noteiktā zīmē. Lai to izdarītu, jums jāaplūko diena, kad planēta pāriet no zīmes uz zīmi, un pēc tam jāskatās, kurā mājā tajā dienā tranzīta Mēness bija attiecībā pret dzimšanas horoskopa Mēnesi (Džanma Čandra). Piemēram, Šani pārcēlās uz Makara 2020. gada 24. janvārī, Mēness arī atradās Makarā.
a) Dzimušajiem ar Mēnesi Mešā (Aunā) tā ir 10. māja no dzimšanas Mēness, un Moorthy Nirnaya būs Tamra, varšs, viduvējs rezultāts.

b) Dzimušajiem ar Mēnesi Simhā (Lauvā) tā ir 6. māja no dzimšanas Mēness, un Moorthy Nirnaya būs Swarna, zelts, un nesīs labvēlīgus rezultātus.

c) Dzimušajiem ar Mēnesi Tulā (Svaros) tā ir 4. māja no dzimšanas Mēness, un Moorthy Nirnaya būs Loha, dzelzs, un nesīs nelabvēlīgus rezultātus.

Čandra Gočara (Mēness tranzīts) atbilsoši dzimšanas Čandrai

Individuālajā kalendārā Čandra Raši (Mēness zīme) tranzītā skaitot no Meša Raši (Auna zīmes) norādīta pēdējā kolonnā pie katras Planētas.
Moorti Nirnaya – Raši (zīmju) skaits no Džanma Čandra (dzimšanas Mēness) norādīts trešajā kolonnā (balta).

Planētu tranzītu rezultāti 2021.g.

Транзит Планет через знаки и созвездия на 2021 год

Translate »