3 Krittika

Daba – jaukta, t.i. variē starp asu un maigu. Krittikas pārvaldošā graha – Sy. Deva – Kartikeja – dievišķo karaspēku pavēlnieks, Šivas dēls.

Labvēlīgi: Operācijām, griezt, amputēt, izņemt, ļoti labi atmest kaitīgus ieradumus, straujām, drosmīgām darbībām ar agresīvu raksturu, dot pavēles, parādīt kādam viņa īsto vietu, nolikt pie vietas, labi spēcīgiem, galīgiem lēmumiem, skandāli, konflikti, attiecību noskaidrošana, strīdi, aizstāvēt cieņu un godu, gatavot jaunus ēdienus, ļoti labi šūt apģērbu, griezt matus, bārdu, taisīt frizūru, viss, kas saistīts ar uguni, piem., dzinēja remonts, ugunskura kurināšana u.c., labi tikt skaidrībā, noskaidrot patiesību, griezt un durt.

Nelabvēlīgi: Visam, kas ir labi, jebkurai saskarsmei, kontaktiem, sarunām, īpaši atpūtai, visam, kas saistīts ar ūdeni, biznesa sarunām, vispār sarunām, lai nonāktu pie kopsaucēja, jo te viss ir skaidrs kas labs, kas slikts.

TaraBala negatīva dzimušiem 1, 24, 26 Nakšatrā 24.st., 15 vidējās, 17 beigu, 19 sākuma 8 stundas.     

Bērna vārda pirmā zilbe:  A, Ī, U, Ai

Agni ir otrs Krittikas valdošais deva. Agni ir enerģijas simbols, tas padara Krittiku par ļoti enerģisku nakšatru. Agni saistīts ar prāta spēju uzņemt jaunas zināšanas. Tāpēc Krittika saistīta ar zinātkāri un nezināmā izpēti. Krittikas simbols – cirvis, žilete vai jebkāds ass instruments kā asmens vai nazis. Tas saistās ar griešanu, asumu, t.sk.prāta asumu, iedziļināšanos. Krittikas šakti – sadedzināšana, kā rezultāts ir iznīcināšana vai attīrīšana.

Plašāk par Krittika

Translate »