1 Ašvini

Daba – vieglā. Lietas notiek viegli un ātri. Pārvaldošā graha – Ketu, kas saistās ar visa veida sākumu, jo Ke ir tīra radošā enerģija. Šakti – izārstēšana, dziedināšana, pasaule kļūst brīva no slimībām, ātrums, ātra piegāde, piekļuve,

Labvēlīgi: Ikvienamm sākumiem, lai iegūtu ātru rezultātu, visam, kas saistīts ar medicīnu, darbības ar kustamo īpašumu, pārvietošanās līdzekļiem, zirgi, dzīvnieki, to iegāde, iesēt sēklu, sākt jaunas īslaicīgas lietas, pirkt un pārdot (īpaši labi), mistiskie dzīves aspekti.

Neabvēlīgi: laulībām, kaut kā beigšanai, piem., lai šķirtos, darbībām ar tālejošu raksturu, emocionāliem notikumiem, kur emocijas sit augstu vilni, īpaši slikti ir dzert alkoholu (var būt smagas sekas), seksam (var būt sekas), nervu sistēmai.

TaraBala negatīva dzimušiem 1-Ašvini, 22, 24, 26 Nakšatrā 24.st., 13 vidējās, 15 beigu, 17 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Ču, Čei, Čo, Lā

Deva – Ašvini Kumaras, divi debesu jātnieki, dvīņi, viņu vārdi Dašra (kas sniedz palīdzību) un Nasatja (patiesums). Viņi pārzina visus medikamentus, viņiem ir pārdabiskas spējas ārstēt jebkuru slimību un risināt jebkuru problēmu. Ašvini simbols – Zirga galva, simbolizē gatavību darboties. Pirmā nakšatra rāda sākumu, iesākumu. 2.simbols Zirga rati, kas norāda uz visa veida transportu. Reizēm Ke enerģija ir tik spēcīga un visaptveroša, ka to kļūst grūti kontrolēt, tas var radīt problēmas šajā nakšatrā. Problēmas rodas darot lietas neapdomīgi. Ja lietas apdomā, tad cilvēks pionieris, jaunatklājējs.

Plašāk par Ašvini

 
Translate »