Aštama Šani / Kantaka Šani

Kas ir Aštama Šani

Šani (Saturna) tranzīts 8 Bhavā (mājā) no dzimšanas Čandra Raši (Mēness zīmes), pazīstams kā Aštama Šani. Šajā laikā Saturns un Mēness atradīsies Šašta Aštaka (6/8) pozīcijā. Čandra Raši arī apzīmē kā Džanma Raši (Janma Rashi).
Aštama Šani periodā jūs varat saskarties ar radinieku kritiku par savu rīcību, dažādiem šķēršļiem un nepatikšanām. Iespējami nevēlami un izšķērdīgi izdevumi, kas var radīt konfliktus ģimenē. Jums var nākties šķirties no tuviniekiem. Saturns tranzīts 8 Bhavā (mājā) parasti nav labvēlīgs laulības dzīves laimei. 
Šajā periodā personai var nākties samierināties ar ierobežojumiem, pat ieslodzījumu, biežu tiesas un policijas iecirkņa apmeklējumu, smagām slimībām, bēdām un zaudējumiem. Iespējams, būs situācija, ka variet pamest mītnes valsti.  

Kas ir Kantaka Šani?

Šani (Saturna) tranzīts Kendrās (stūra mājās) 4, 7 un 10 Bhavā (mājā) vai nu no Lagnas (ascendenta), Arudha Lagnas vai dzimšanas Čandra Raši (Mēness zīmes), aktivizē Kantaka Šani. Kantaka Šani nozīmē Saturnu, kuru izjūtiet kā ērkšķi kājā, un cilvēkam ir jāklibo visās dzīves aktivitātēs. Profesija / karjera ir apgrūtināta, kā arī finanses un labklājība mazinās. 

Kas ir Gočara (tranzīts)?

Planētas vienmēr atrodas kustībā, laiks nekad neapstājas. Tātad, faktiskā un reālā planētas atrašanās vieta attiecībā pret novietojumu dzimšanas brīdī horoskopā ir pazīstama kā Planētas tranzīts. Planētu kombinācija jūsu dzimšanas brīdī ir ierakstīta horoskopā. Tas parāda vai norāda dzīves notikumus. Bet notikumu laiks ir atkarīgs no Dašas (planētu aktīvā perioda) un planētas tranzīta.

Cik svarīgs Saturna tranzīts?

Šani Raši (Saturns zīmē) salīdzinot ar pārējām Grahām (planētām) uzturas visilgāk, aptuveni 2,5 gadus. Saturna tranzīts ir ļoti svarīgs, un tas spēj atnest gan labu, gan sliktu rezultātu. Kā piemērs, stāsts no Ramajanas, kas sniegs priekšstatu par Saturna tranzīta spēku.

Kad dēmonam Ravanam izdevās iegūt kontroli pār visām deviņām planētām, viņš tās katru novietoja uz viena no deviņiem pakāpieniem, kas veda uz troni. Katru rītu, kāpjot uz troni Ravana kāpa planētām uz muguras, izraisot tām apvainojumu un mokas. Kādu dienu gudrais Narada ieradās Rāvanā, un, ieraudzīja deviņu planētu nožēlojamo stāvokli. Planētai Šani (Saturnam) gudrais jautāja, kā viņš kā varenākā un briesmīgākā no planētām var izturēt šo apvainojumu? Šani gulēja ar seju uz leju un bija bezpalīdzīgs, atbildot, ja viņš spētu pievērst skatienu Ravanai, lietas mainītos. Pēc tam, kad Naradam tika parādīta lieliskā Ravanas pils, lepnais karalis vēlējās viņa viedokli. Gudrais atbildēja, ka Rāvanas pilī viss ir lieliski, izņemot vienu. Viņš jautāja: “Kā Ravana var gūt prieku, pakļaujot deviņas planētas, kad tās guļ ar seju uz leju?”. Labāk, ja tās gulētu ar seju uz augšu, lai tad, kad Ravana kāpj pār krūtīm, viņš gūtu prieku, redzot diskomfortu planētu sejās. Šis ierosinājums uzrunāja vareno karali, un viņš ātri pavēlēja saviem padotajiem apgriezt planētas uz muguras, ar seju uz augšu. Tiklīdz tā notika, Šani skatiens pavērsās uz Rāvanu, un viņa saprāts zaudēja savu spožumu.

Nākamo mēnešu laikā Ravana nolaupīja Situ, Kunga Ramas sievu, kuras dēļ karalis Rama iebruka viņa valstībā. Dēmons Ravana un visa viņa ģimene tika nogalināti. Tātad pat Ravana, zaudēja prātu tikai pēc viena Šani skatiena.

Aštama un Kantaka Šani individuālajā kalendārā

Aštama Šani 12 horoskopa zīmēm

Saturns 8 Bhavā Meša Raši (Auna zīmē) – ja 8 Bhava (māja) ir Auna zīme, jūs esat Kanja Lagna (Jaunavas ascendents). Saturns 8 Bhavā (mājā) Auna zīmē ir novājināts (niča). Tas ir 5 un 6 Bhavas pārvaldnieks, un tā novājināšanās ir nelabvēlīga. 5 Bhava (māja) ir būtiska inteliģences, bagātības un labklājības māja. Kad 5 Bhavas pārvaldnieks Saturns ir novājināts, tas var radīt sarežģījumus un nepatikšanas attiecībās, problēmas mīlestībā un seksā vai vilšanos mīlestībā. Saturns var arī radīt zaudējumus akciju tirgū un problēmas ar mantojumu. Saturns 8 Bhavā (mājā) Jaunavas Ascendentam nav labvēlīgs.

Saturns 8 Bhavā (mājā) Vrišabha Raši (Vērša zīmē) – Tula Lagnai (Svaru Ascendentam) Vērša zīme kļūst par 8 Bhavu (māju). Šani Vērsī ir samērā labvēlīgs. Svaru Ascendentam tā kļūst par Jogakaraka planētu. Tātad tā klātbūtne 8 Bhavā var dot jums labumu no uzņēmējdarbības, var dot peļņu no mantojuma, ienākumus no valsts naudas, panākumus pētniecībā orientētā izglītībā utt. Ja to aspektē nelabvēlīga planēta, tas var radīt sarežģījumus laulības dzīvē. Saturns 8 Bhavā (mājā) Svaru Ascendentam nav slikts, ja vien to neietekmē kāda cita nelabvēlīga planēta.

Saturns Mithuna Raši (Dvīņu zīmē) 8 Bhavā – Vriščika Lagnai (Skorpiona Ascendentam) Dvīņu zīme kļūst par 8 Bhavu (māju). Saturns pārvalda 3 un 4 Bhavu, un tā novietojums 8 Bhavā (mājā) nav labvēlīgs. Tas radīs nepatikšanas izglītībā, radīs zināmu distanci ar māti. Ciest var arī ģimenes laime. Bet, ja Saturnu aspektē Guru (Jupiters) un tas ir labi novietots Navamšā, var padarīt jūs ļoti inteliģentu, jo Dvīņi ir intelektuāla zīme. Tātad Saturns 8 Bhavā (mājā) Skorpiona Ascendentam ir labs.

Saturns Karka Raši (Vēža zīmē) 8 Bhavā (mājā) – Saturns 8 Bhavā (mājā) Vēža zīmē Dhanu Lagnai (Strēlnieka Ascendentam) var dot daudz nestabilitātes attiecībās ar naudu un labklājību. Vēzis ir nestabila zīme, un Saturns ir 2 Bhavas pārvaldnieks Strēlnieka Ascendentam. Tas var radīt nepatikšanas ar radiniekiem. Ja Saturns ir labvēlīgi novietots, negatīvā ietekme būs mazāka, taču šī pozīcija var dot daudz ceļojumus. Saturns 8 Bhavā (mājā) Strēlnieka Ascendentam nav labvēlīgs, jo emocionāli tas ir neapmierināts, un Vēzis ir emocionāla zīme.

Saturns Simhā (Lauvā) 8 Bhavā (mājā)  – Makara Lagnai (Mežāža Ascendentam) Lauvas zīme ir 8 Bhava (māja). Šani nav ērti Lauvas zīmē, Saule un Saturns ir lieli ienaidnieki. Saturns šeit nejutīsies labi, nespēs dot labvēlīgu ietekmi. Tā kā Lagna ir jūsu horoskopa pamats, tad, kad Lagnas pārvaldnieks atrodas ienaidnieka zīmē 8 Bhavā (mājā), tas var dot daudz svārstību dzīvē, gan augšupeju, gan gluži pretēji – lejupeju. Panākumus gūt nebūs viegli. Lai gūtu panākumus, jums ir jāstrādā ļoti smagi. Saturns Mežāža Ascendentam 8 Bhavā (mājā) nav īpaši piemērots, ja atrodas savienojumā vai to aspektē cita nelabvēlīga planēta, piemēram, Mangal (Marss) vai Sūrja (Saule). Bet tas var dot darbu valdībā, ja Saturns atrodas Lauvā, un to atbalsta arī citi faktori.

Saturns Kanja Raši (Jaunavas zīmē) 8 Bhavā (mājā) – Kumbha Lagnai (Ūdensvīra Ascendentam) Jaunavas zīmē kļūst par 8 Bhavu (māju). Saturns ir Lagnas pārvaldnieks, un tā novietojums 8 Bhavā (mājā) nav labvēlīgs. Taču Saturns Jaunavā ir spēcīgs, jo tas tuvojas Svariem paaugstinājumā, un Jaunava, kam pārvaldnieks ir Merkurs, nav Saturna ienaidnieks. Tas noteikti dos zināmu cīņu, taču tas nebūs ļoti intensīvs, nomācošs. Saturns, kas ir 12 Bhavas pārvaldnieks, arī šeit radīs Vipreet radža jogu, kas jums dos panākumus pēc cīņas. Saturns 8 Bhavā (mājā) Ūdensvīra Ascendentam nav slikts, īpaši tas var dot ilgu mūžu.

Saturns 8 Bhavā (mājā) Tula Raši (Svaru zīmē) – Mina Lagnai (Zivju ascendentam). Saturns Svaru zīmē  ir ļoti spēcīgs, jo tas nokļūst Učā (paaugstinājumā). Kad 8 Bhavā (mājā) Saturns atrodas paaugstinājumā, tas jums dāvās ilgu mūžu, labu laulības dzīvi, panākumus biznesā, peļņu no mantojuma utt. Saturns 8 Bhavā (mājā) Mina Lagnai (Zivju ascendentam) ir ļoti labs, īpaši ir ieguvumi no biznesa vai mantojuma.

Saturns Vriščikā (Skorpionā) 8 Bhavā (mājā) – Meša Lagnai (Auna Ascendentam) kļūst par 10 un 11 Bhavas pārvaldnieku, un tā novietojums Skorpiona zīmē 8 Bhavā (mājā) nav labvēlīgs. 8 Bhava ir ienaidnieka zīme, un 10 Bhavas pārvaldnieks 8 Bhavā var dot daudz pacēlumus un lejupslīdi karjeras laikā. Tā kā Skorpions ir noslēpumains, un Saturns, kas ir desmitās Bhavas pārvaldnieks, Skorpionā 8 Bhavā (mājā), var dot profesiju, kas saistīta ar medicīnu, uz pētniecību orientētu darbu, izpēti un spiegošanu utt.  Saturns Auna Ascendentam 8 Bhavā (mājā) nav labvēlīgs, bet tas var dot jums tehnisku profesiju.

Saturns Dhanu Raši (Strēlnieka zīmē) 8 Bhavā (mājā) – Vrišabha Lagnai (Vērša Ascendentam) kļūst par 8 Bhavas pārvaldnieku, jo Saturns ir Jogakaraka planēta Vērša zīmei. 9 Bhavas pārvaldnieka izvietojums 8 Bhavā (mājā) nav labvēlīgs. Tas var radīt labklājības svārstības, attiecības ar tēvu var būt sarežģītas. Ja Saturns nav apgrūtināts, tas var dot labumu no laulības vai partnerības biznesa. Saturns Vērša Ascendenta 8 Bhavā (mājā) ir vidēji labvēlīgs, neitrāls, īpaši ja tas ir savienots ar 8 un 11 Bhavas pārvaldnieku Guru (Jupiteru), tas var dot milzīgu bagātību no laulības, biznesa, mantojuma utt.

Saturns 8 Bhavā (mājā) Makarā (Mežāzī) – Mežāzis ir paša Saturna zīme. Mithuna Lagnai (Dvīņu Ascendentam) Mežāža zīme kļūst par 8 Bhavu (māju), un, kad Saturns atrodas savā mājā, tas ir ļoti labs ilgam mūžam. Tas arī dāvās labu un ilgstošu Laulības dzīvi. Saturns 8 Bhavā (mājā) Dvīņu Ascendentam nav slikts. Būdams 8 Bhavas pārvaldnieks 8 Bhavā (mājā), tas var dot ilgu mūžu.

Saturns Kumbha Raši (Ūdensvīra zīmē)  8 Bhavā (mājā) – Karka Lagnai (Vēža Ascendentam) Ūdensvīra zīme kļūst par 8 Bhavu (māju), un tā ir Saturna Mulatrikona zīme, kas ir labs izvietojums. Tas dod stabilu laulību un ilgu mūžu, bet laulība var aizkavēties. Saturns 8 Bhavā (mājā) Vēža Ascendentam ir labvēlīgs novietojums.

Saturns 8 Bhavā (mājā) Minā (Zivīs) Simha Lagnai (Lauvas Ascendentam) Zivju zīme ir 8 Bhava (māja), un Saturns Lauvai ir nelabvēlīga planēta. Tātad, tā novietojums citā negatīvā mājā nesīs veiksmi. Zivīs Saturns kļūst novājināts. Ja 6 Bhavas pārvaldnieks ir vājš, tas nesīs mazāk šķēršļu dzīvē. Bet šis novietojums ir nelabvēlīgs attiecībām un laulības dzīvei.  Saturns Lauvas Ascendantam 8 Bhavā (mājā) nav labvēlīgs, bet tas var dot jums īpašu ārzemju ceļojumu, esot savienojumā ar Rahu. 

Translate »