Nodarbības

Ganeša mantra panākumiem
Kungs Ganeša jeb Ganapati ir visu Visuma būtņu un enerģiju kungs. Viņš ir augstākā likuma turētājs, kas uztur kārtībā Visumu. Bez viņa Visums un tas, kas tam pieder, būtu haosā, kas izraisītu iznīcību. Kungs Ganeša ir augstākā apziņa, kas valda pār visiem un visu kontrolē. Viņš tiek uzskatīts par Mahatu, augstāko Prakriti formu radīšanas procesā. Viņa pielūgšana un viņa mantras daudzināšana palielina un veicina inteliģenci un gudrību, kas tiek uzskatīta par vērtīgāku nekā tikai fiziskais spēks, jo tas ir ārkārtīgi svarīgi uztverei un spriestspējai. Bhagavata tattva saka: “Ganapati ir universālā saprāta (mahat-tattva) kungs”.

Aum Ekadantaya Viddhamahe, Vakratundaya Dhimahi, Tanno Danti Prachodayat
Aum Mahakarnaya Viddhamahe, Vakratundaya Dhimahi, Tanno Danti Prachodayat
Aum Gajananaaya Viddhamahe, Vakratundaya Dhimahi, Tanno Danti Prachodayat

Ganeša mantras daudzināšanas priekšrocības
Saskaņā ar hinduistu rakstiem, Kungs Ganeša ir jāpielūdz visu citu pudžu un rituālu sākumā. Ganeša mantras dziedāšana ir ārkārtīgi labvēlīga un sniedz izpildītājam dievišķu spēku. Kungs Ganeša ir gudrības un zināšanu dievs. Kunga Ganešas mantras skandēšana kopā ar Mata Lakšmi mantru rada bagātību un labklājību, un viņa mantru skandēšana ar Mata Sarasvati mantrām veicina izglītību, gudrību, inteliģenci un zināšanas. Šīs mantras dziedāšana pārliecināsies, ka tiek novērsti visi šķēršļi vai citu cilvēku sliktie nodomi pret izpildītāju, un sniedz izpildītājam pārliecību un skaidrību. Viņi var sasniegt savu mērķi un iegūt bagātību un panākumus ātrāk nekā citi.

Labvēlīga Šloka (dziedājums), kas jāskaita pirms dzimšanas kartes sastādīšanas:
Lai dzimšanas laiks (Ishta-Kala), dzimšanas Tithi (Mēness diena), dzimšanas nedēļas diena (Vara), dzimšanas Nakšatra, dzimšanas Joga un dzimšanas Karana nes veiksmi tam, kura horoskops ir jāsastāda (jāzīmē)!
Lai Radža Jogas, Zvaigznāji, Nabhasha jogas, Graha Karakas (zvaigznājus pārvaldošās planētas), dod labvēlīgus rezultātus cilvēkam, kura dzimšanas horoskops šobrīd tiek sastādīts!
Lai Shubha-Lakshmi (bagātība, kas iegūta ar tikumīgām darbībām) ilgstoši un stabili paliek tās personas mājā, kura dzimšanas horoskops tagad ir sastādīts saskaņā ar Vēdu astroloģijas Šastrām [zinātni]!

Saules un Mēness vēdiskais kalendārs Pančanga, tulkojot no sanskrita nozīmē: Panča – “pieci”, vārds Anga – “loceklis” vai “sastāvdaļa”, pieci pirksti.  Pančanga tiek izmantota, lai izvērtētu pozitīvos vai negatīvos aspektus, veicot ikvienu darbību. Kalendārs atspoguļo Sūrjas (Saules) un Čandras (Mēness) savstarpējās iedarbības piecas enerģijas, kas katru dienu dod savu individuālo ietekmi ikviena cilvēka dzīvē: 1) Vara (diena): Sūrjas (Saules) diena, kas pamatojas uz Saules lēkta un rieta laikiem; 2) Tithi: Čandras (Mēness) diena; 3) Karana: puse no Čandras (Mēness) dienas; 4) Nitja Joga: Sūrjas atrašanās vieta attiecībā pret Čandru; 5) Nakšatra: Zvaigznājs, kurā Čandra (Mēness) atrodas savā kustībā apkārt zemei. Nodarbībā iepazīsimies ar elpošanas un miega diennakts cikliem atbilstoši planētu ietekmēm. Analizēsim dzīvokļa, mājas plānu harmonizējot darba un atpūtas vidi atbilstoši Vaštu principiem (līdzi ņemt dzīvokļa, mājas plānu). Iepazīsimies ar planētu ietekmēm 2023. gadā.

Translate »