Vaštu defekti un to korekcija

Vāštu Šāstra – zinātne par mājokļa harmonisku un pareizu orientāciju atbilstoši debespusēm. Šīs senās zināšanas balstītas uz harmoniju ar Visumu, kas atspoguļojās Mēness, Saules un laika ietekmē uz cilvēka apziņu un fizioloģiskajiem procesiem. Šī iemesla dēļ, Vāštu Šāstra zinātne cieši saistīta ar Vēdisko astroloģiju un Ajūrvēdu. Ikviena Vaštu rekomendācija un ieteikumi sniegti, lai palīdzētu personai sasniegt dzīves pilnību, kas izpaužas kā izpratne par Dieva dabu un harmonizējošu mijiedarbību ar visumu. Vāštu – tā ir telpu iekārtošana un būvniecība, lai mainītu cilvēka domāšanas veidu un uztveri tās pirmssākumos. Mājā cilvēks pavada lielāko Dzīves daļu. Vāštu mērķis ir līdzsvarot cilvēkus no apkārtējām problēmām, harmonizējot organisma ritmus, tā pasargājot no ikdienas stresa un sniedzot iespēju koncentrēties uz būtisko.

 Vaštu ir zināšanas par būvniecības tehnoloģiju, lai veidojot mājas un darba telpas mainītu cilvēka domāšanas veidu, uzlabotu veselību, tā nodrošinot skaidru apziņu, laimi, harmoniju un ģimenes vai biznesa labklājību. Vēdiskā arhitektūra ir arhitektūra harmonijā ar Dabas likumiem. Sthapatya-Veda (Vaštu Šāstra) – senākā un augstākā plānošanas sistēma valstīm, pilsētām, ciemiem un mājām saskaņā ar Dabas likumiem. Tā savieno personisko dzīvi un kosmosa likumsakarības, individuālo un Visuma apziņu. Sthapatya-Veda nodrošina zināšanas par atbilstošu virzienu (orientāciju), izvietojumu un proporcijām, lai projektējot un būvējot pilsētas, ciemus, kopienas, valstis iegūtu labu veselību un labklājību ikvienam cilvēkam.

 

 

Grahu (planētu) Jantru izvietojums mājoklī atbilstoši debespusēm

 

Vaštu defekts Defekta līmenis Iespējamais efekts

Vaštu līdzeklis

1) Tualete, noliktavas telpas vai atkritumi, netīrumi un gruži ziemeļaustrumos (ZA)
 

 

2) ZA ir pilnībā bloķēts (nav logu)

8 Enerģijas trūkums, grūtības zināšanu apgūvē, vēzis, diabēts, aknu traucējumi, neauglība. ZA tualetei vai bloķētiem ZA jānovieto Šri Jantru uz ārējas tualetes / bloķētās ZA zonas sienas. Efektīvāks līdzeklis ir Meru Čakra novietošana ziemeļos (Z) vai ziemeļaustrumos (ZA). Tā kā Meru Čakra ir Šri Jantra, izveidota 3-dimensiju (3D) zelta traukā, lietojot labvēlīgus metālus, tad tā ir daudz efektīvāka.
3) Galvenā ieeja ir dienvidrietumos (DR) 

4) Ūdens vai papildzeme un/vai māja dienvidaustrumos (DA)

5) Dienvidrietumi (DR) ir atvērti ar lieliem logiem, verandu utt.

7 Avārijas, nelaimes gadījumi, dažādas negatīva rakstura nejaušības, sirds traucējumi, stipras negatīvas enerģijas, fundamentālas raizes un nemiers par dzīvi, mentālas problēmas (1) Novietot Varaha/Rahu Graha Jantru dienvidrietumos (DR), lai neitralizētu Rahu ietekmi un uzlikt Šri Jantru ziemeļaustrumos (ZA). (2) Labākais risinājums ir izvietot Varaha Jantru dienvidrietumos (DR) un Meru Čakru ziemeļos/ziemeļaustrumos (Z/ZA)
6) Austrumi (A) ir aizvērti vai satur kādas nekārtības vai atkritumus un gružus 5 Karjeras traucējumi un kavēkļi, finansu problēmas, problēmas ar sirdi un mugurkaulu. Izvietot Ramačandra/ Sūrja Graha Jantru un/vai Šri Jantru austrumos (A) Lābākais risinājums ir izvietot abus augšminētus līdzekļus un Meru Čakru ziemeļos/ziemeļaustrumos (Z/ZA)
7) 4 ēkas stūri norāda uz četriem pamatvirzieniem 4 Disharmoniska un nesaskanīgas enerģijas plūsma ēkā Izvietot Vaštu Piramīdu ēkas centrā.
8) Ziemeļi (Z) ir aizvērti, tur atrodas tualete, tiek glabāti atkritumi, gruži vai ir nekārtība un juceklis 4 Naudas zaudēšana, enerģijas trūkums, vāja imūnsistēma, slimīgi un neizturami bronhi un vājas plaušas Izvietot Šri Jantru ziemeļos (Z). Labākais variants: Meru Čakra ziemeļos/ziemeļaustrumos (Z/ZA) kā papildlīdzeklis augšminētam
9) Zeme vai māja ir paplašināti dienvidaustrumos (DA) vai ziemeļrietumos (ZR) 4 Problēmas attiecībās, infekcijas, grūtības elpošanā, depresijas un sieviešu slimības Izvietot Parašurama / Šukra Graha Jantru dienvidaustrumos (DA). Izvietot Krišna / Čandra Graha Jantru ziemeļrietumos (ZR)
10) Guļamistaba atrodas ēkas dienvidaustrumos 4 Infekcijas, vāja imūnsistēma un krūšu vēzis Pārvietot gulēšanas zonu dienvidrietumos (DR), neiespējamības gadījumā uzlikt Parashurama / Šukra Graha Jantru dienvidaustrumos (DA)
11) Atklāti dienvidi (D) ar lieliem logiem un/vai galveno ieeju dienvidos (D) 4 Naudas zaudējumi, agresija, enerģijas trūkums Novietot Narasinmha / Mangal Graha Jantru dienvidos (D) un uzlikt Šri Jantra pretī tai šajā pašā istabā
12) Atklāti rietumi (R) ar lieliem logiem 3 Kavēkļi un šķēršļi, depresijas, deģenerēšanās, kaulu problēmas Izvietot Kurma / Šani Graha Jantru rietumos (R) un uzlikt Šri Jantra ēkas austrumu (A) daļā
13) Ēkas centrs ir aizkrauts 3 Novājināta enerģijas plūsma ēkā Izvietot Vastu Piramīdu tuvāk ēkas centram
Translate »