Tara Bala Om kalendāros

Pančanga Om-1 no 2014. gada papildināta ar Tarabalas aprēķiniem neatbilstošām Nakšatrām katrai dienai, attiecībā pret dzimšanas Nakšatru. Katru dienu deviņu Nakšatru īpašniekiem ir jāizvērtē, kāda atbilstība viņu plānotajām aktivitātēm.

Kalendars-2014_Lat-tarabala-a
Piemēram, svētdien 1. decembrī no 6:04 līdz 2.dec. 4:14 aktīva būs 16 Višakha. Šajā laikposmā:
14-Čitra ir Vipat, 12-U.Phalguni Pratjak, 10-Magha Naidhana,
5-Mrigašira pirmās 8st. Vipat, 3-Krittika pēdējās 8st Pratjak un 1-Ašvini vidējās 8st. Naidhana.
……
Trim Nakšatrām (no deviņām) ar neatbilstošo ietekmi ir nenozīmīgāka vai neitrālā Vipat, Pratjak Naidhana.
Sestdien, 28. decembrī 16 Nakšatra Višakha sākas plkst. 16:39 un beidzas nākamajā dienā plkst. 15:16
14 – 5s  ……. nozīmē 14-Čitra viss periods no 28. datuma 16:39 līdz 29. 12. plkst. 15:16 un 5-Mrigašira sākuma trešdaļa – 8 st. ( s – sākums) noraidāmas.
12 – 3b ……. 12-U.Phalguni un 3-Krittika beigas, pēdējā trešdaļa  ( b – beigas)
10 – 1v  ……. 10-Magha un 1-Ašvini vidējā trešdaļa ( v – vidus)
 
Tarabala – Nakšatru spēks. Nakšatru tranzīti.

1 Tara-bala – Džanma. Izskats, āriene un personība. Šis tranzīts var veidot kādu bīstamību ķermenim, ja ir aspekti vai savienojumi ar nelabvēlīgām Grahām un Čandra (mēness) dilst. Ja ir labvēļu aspekti un Čandra aug, tas var paaugstināt dabisku dzīves enerģiju un pašpārliecību, atnest veiksmi. Bīstamība ķermenim, neriskējiet. Jāveic ikdienas pienākumi un rutīnas lietas.

2 Tara-bala – Sampat. Dotības, bagātība, atbildības un pienākumu sajūta, uztveres spēja. Tas ir plaukstošs un labvēlīgs tranzīts ikviena finansiāla uzņēmuma sākumam, jutekliskiem apmierinājumiem, dažādām svinībām, ceļojuma sākšanai. Finansiāla labklājība, labs uzturs, ģimenes baudas.

3 Tara-bala – Vipat. Šķēršļi un kavēkļi, profilakse, nāve, stūrgalvība, smags darbs, ceļošana, konkurence. Tas ir bīstams tranzīts jebkādai svarīgai darbībai un var novest pie avārijām, bagātības zaudēšanas un attīstības ierobežojumiem, nepatikšanām ar valsti un augstākstāvošiem, nelaimēm ceļojumos un ar radiniekiem. Bīstamība, zaudējumi un nelaimes gadījumi. Izvairieties no svarīgām lietām.

4 Tara-bala – Kšema. Lietas, kas rada drošību, īpašums, mājas, jaunrade. Šis tranzīts ir ļoti labvēlīgs, un kad iesākam darbības šajās ietekmēs, tad tas nes izaugsmi un auglīgus rezultātus, vēlmju piepildījumu. Jūsu pūles tiek atalgotas. Sekojiet jūsu plāniem.

5 Tara-bala – Pratjak. Nespēja sasniegt izvēlēto mērķi, kļūmes, neveiksmes. Šķēršļi. Konflikts, ienaidnieki. Šim tranzītam ir tendence radīt šķēršļus un barjeras jūsu centienos, bet ja ir aspekti vai savienojumi ar labvēlīgām Grahām, tad tomēr var sagaidīt sekmīgus darbības rezultātus. Šķēršļi jūsu centienos. Atlieciet svarīgas lietas.

6 Tara-bala – Sadhana. Pilnveidošanās, lietderība un produktivitāte. Darbs, kas ir iesākts zem šā tranzīta ietekmē atnesīs vēlmju piepildījumu un sekmes pūļu rezultātos. Vēlmju izdošanās, šajā laikā variet iesākt svarīgas lietas.

7 Tara-bala – Naidhana. Slepkava, postītājs, iznīcināšana, izmaiņas. Zvaigznes vēsta par bīstamību un ierobežojumiem, nepieciešams nogaidīt ar nopietnu uzņēmumu sākumu, tāliem ceļojumu, un izvairīties no nevajadzīga riska. Zaudējumi, nelaimes gadījumi. Negaidiet tūlītējus rezultātus.

8 Tara-bala ir Maitra. Draudzība, izpalīdzība, dharma, apzinība, piekāpība, darbības, kuras persona velta pasaulei. Var gaidīt progresu un labus rezultātus darbībā, kas ir iesākta šā tranzīta laikā. Labi, lai izpildītu parastas lietas.

9 Tara-bala – Antimaitra, Paramaitra. Labākais un vislabākais, ļoti noderīga, rada daudz ieguvumus no dzīves. Šis tranzīts ir labs jaunu draugu iegūšanai, attiecībām ar veciem draugiem, darījumu veikšanai, ceļojuma turpinājumam. Ļoti labi vēlamā mērķa sasniegšanai.

Saules-mēness-Kalendars-2014-Om-1-skaņa a_Lat

Translate »