Dzimšanas Grahas Raši

Meša Raši (Auna zīme)

Cilvēki ir ļoti ziņkārīgi, par visu interesējas, ļoti ambiciozi, strauji un aktīvi. Ma padara tos agresīvus, enerģiskus, orientētus uz darbību. Bet šie cilvēki ir arī ļoti nepastāvīgi, nestabili un neuzticami. Šie ļaudis tieksies būt par līderiem, mīlēs piedzīvojumus, t. sk. seksuālus. Šie cilvēki pakļauti traumu riskam, jo Ma prasa asinis. Šiem cilvēkiem nepieciešams plašums, brīva telpa, viņi tiecas pēc uguns, tiecas uz austrumiem, vai pēc austrumnieciskā. Tieksme uz sportu, sacensībām un konkurences, zemapziņā meklē konfliktus. Konfliktsituācijās jūtas komfortabli. Mangalm ir ļoti sarežģīta orbīta, bieži mainās un tamdēļ dzīvē daudz negaidītu notikumu, un pavērsienu. Meša (Auns)s simbols ir auns, tamdēļ spītīgi, samērā egoistiski, būtisks tikai paša viedoklis, noslēgti, prasa daudz uzmanības, maz dod pretī, sarežģītas attiecības ar apkārtējiem.

Vrišabha Raši (Vērša zīme)

Vrišabha (Vērsī) atrodas nekustīgajā sthira rashi, tapēc tiem raksturīgs miers un nekustīgums, tiecas pēc stabilitātes, pēc uzkrājumiem un labklājības. Šie cilvēki ir produktīvi, mīl strādāt, radīt, tiecas pie zemes (lauksaimniecība, savs dārziņš), stabilām vērtībām, konservatīvu vērtību nēsātāji. Šiem cilvēkiem parasti ir nauda nebaltām dienām. Viņi iet uz savu mērķi lēnām, bet stabili. Cilvēki ļoti stipri, ar labu veselību. Negatīvās īpašības ir slinkums un skopums. Patīk ēst, bieži liekais svars. Slimības pārsvarā iegūs no diētas pārkāpumiem. Sa ir laba Graha šai lagnai.

Mithuna Raši (Dvīņu zīme)

Šie cilvēki ir orientēti uz attiecībām ar citiem cilvēkiem, ātri dibina kontaktus, ziņkārīgi, saviesīgi, komunikabli. Bet dvišvaBhava (māja) rashi (mainīgā), līdz ar to bieži maina savu seju, nestabili. Vaiju-vējš, ļoti kustīgi un temperamentīgi. Centīsies ar visiem nodibināt labas attiecības, tieksies pēc dažādības, bieži mainīs dzīvesvietu, nekur nebūs pietiekami labi. Nestabilitāte un nepareiza pozicionēšana dzīvē, mētāšanās visās dzīves jomās. Neizlēmība un nespēja pieņemt adekvātus lēmumus. Ļoti stipri orientēti uz seksu, taču bieži vien tieši šajā sfērā vislielākās problēmas, jo pārvalda Budha (Merkurs), bet tas ir einuhs. Mīl daudz pļāpāt, uzturēties vietās kur daudz ļaužu (tusiņi, pasākumi). Patīk ceļot, nevar sēdēt uz vietas. Bieži ķeras pie vairākiem darbiem, bet reti kad noved līdz galam. Bieži problēmas ar nervu sistēmu.

Karka Raši (Vēža zīme)

Ļoti jūtīgi un emocionāli cilvēki, trausli un viegli ievainojami. Šai pasaulē jūtas neomulīgi, piesaistīti pie mājām, ir mājas cilvēki, nelabprāt dodas prom no tām. Tiecas pēc ģimenes. Šiem cilvēkiem ļoti mainīgs garastāvoklis, te smejas te raud, jo pārvalda Chandra, bet tā ir viskustīgākā Graha. Ļoti lielu nozīmi spēlē personiskais kontakts, vairāk, nekā paši to iedomājas. Viņiem grūti pieņemt lēmumus. Vairāk kā citi tiecas pēcstabilitātes, savas jūtības dēļ ir nepasargāti, biežāk gadās visādas ķibeles un nelaimes gadījumi. Viņiem tuvāk pie sirds vientulība, nepatīk liels cilvēku pūlis. Cilvēki vairāk noslēgti sevī, paļaujas uz savu intuīciju nevis loģiku, vai veselo saprātu. Bet vairāk vai mazāk ar šiem cilvēkiem viss būs kārtībā. Šie cilvēki ir ļoti saistīti ar savu māti. Šie cilvēki ļoti labi jūtas pie jūras, ūdens tuvumā.

Simha Raši (Lauves zīme)

Ļoti spilgti un pamanāmi cilvēki, godkārīgi, tendēti uz panākumiem, grib dominēt un valdīt. Karstasinīgi un temperamentīgi, visur jābūt pirmajiem, visur jābūt uz skatuves,vienmēr jāspīd un jāapdedzina citus, kā rezultātā, kā likums, visi Simhas būs nelaimīgi laulībā. Personiskajā dzīvē garantētas problēmas, jo parasti ir nepanesami partneri. Par cik tā ir Kalapurušas 5. Bhava (māja), tad akcentēti bērni. Akcentēti mati,vai nu ļoti bagātīgs un kupls apmatojums, vai nu gluži pretēji, nabadzīgs. Simhu pārvalda Sūrja (Saule) un tā ir atma- karaka (apziņas), tāpēc Simhas cilvēki ir gudri, ar attīstītu intelektu. Šie cilvēki parasti mīl kārtību un ir harmoniski.

Kanja Raši (Jaunavas zīme)

Cilvēka galvenais dzinulis ir kalpot. Cilvēks ir ideāls izpildītājs, gatavs visu sevi ziedot. Viņš ir smaga, ikdienišķa un monotona darba darītājs. Kaņjas sievietes mēdz būt ideālas sievas. Par cik šī ir Kalapuruša 6. Bhava (māja), tā ir saistīta ar slimībām, problēmām un konfliktiem, ar kuriem cilvēkam jārēķinās. Kaņjas cilvēki ir gan labi ārsti, gan arī labi karavīri un šiem cilvēkiem dzīve ir kā mūžīga cīņa, kurā ir liegumi un šķēršļi, kurus jāpārvar. Viņi, bieži vien, paši sameklē sev dažādas nepatikšanas, ar viņiem biežāk notiek katastrofas un nelaimes gadījumi. Ar laiku šiem cilvēkiem pret dzīvi izstrādājas skepse. Bieži ir problēmas personiskajā dzīvē, stresi un emocionāli pārdzīvojumi.

Tula Raši (Svaru zīme)

Cilvēka galvenais dzinulis ir līdzsvars, harmonija un kārtība. Jāizvairās no galējībām. Ideāli diplomāti. Šie cilvēki maksimāli cenšas būt klāt visos dzīves procesos un cenšas tos kontrolēt. Viņi tiecas pēc kontaktiem, orientēti uz partnerattiecībām, ir labi laulātie. Šie cilvēki labi izprot citus un zina, ko viņi grib, gatavi uz kompromisiem un var atrast kopīgu valodu ar jebkuru. Sa ir labvēlīga Graha šai lagnai.

Vriščika Raši (Skorpiona zīme)

Mistiska lagna (ascendents) – tīrā prarabha karma (liktens no iepriekšējās dzīves), bet tā vienmēr ir negatīva, neskatoties uz to, viena no pašām izplatītākajām Lagnām (ascendentiem). Šiem cilvēkiem dzīve piepildīta ar notikumiem, kuriem nav izskaidrojuma, tie nepakļaujas loģiskajiem izskaidrojumiem. Šie cilvēki dzīvo nepārtrauktā sasprindzinājumā un gaida kārtējo sitienu. Ar šiem cilvēkiem parasti ir ļoti grūti sarunāties, viņi dzīvo savā pasaulē, noslēgtā vidē, viņi paši nezin ko grib. Dzīve būs ļoti sarežģīta un ar katru gadu diemžēl pasliktināsies. Šie cilvēki saistīti ar dzīves neizprotamo, tumšo pusi, viņiem tuva mistika, visu laiku kaut ko raks un meklēs. Pārvalda Ma un tāpēc agresīvi, ļaunprātīgi, ilgi atceras pāridarījumus. Emocionāli cilvēki, mūžīgi neapmierināti, bet ļoti seksīgi, tomēr personiskajā dzīvē parasti lielas problēmas. Ideāli apziņas transformācijai un lai nodarbotos ar jogu.

Dhanu Raši (Strēlnieka zīme)

Pārvalda Guru (Jupiters), pati izpalīdzīgākā Graha. Spēcīgs jumts. Parasti jautri, mierīgi un pārliecināti cilvēki, viņu mīļotais teiciens – viss būs ĻOTI LABI. Avantūristi, ne no kā nebaidās, tiecas pēc brīvības, pēc zināšanām un pēc neatkarības (pašpietiekami). Mīl risku, sportu, naudu, un kā likums, viņa parasti tiem arī ir. Visu laiku kustībā, nemīl sēdēt uz vietas. Palīdz sev un citiem. Nes pārējiem veiksmi. Bieži mācās mitoloģiskās zinības, lai izmantotu tās savā labā. Bet viena problēma, ļoti mīl pārmaiņas un tāpēc pie viņiem citi ilgi neturas.

Makara Raši (Mežāža zīme)

Nopietni cilvēki, pārvalda Sa, lēna Graha. Viņu dzīvē maz prieka, drūmi un stingri cilvēki. Disciplinēti, strādīgi, viss sarakstīts pa minūtēm. Šiem cilvēkiem nav emociju, viņi tic tikai faktiem, visu vienmēr rūpīgi pārbauda, viss viņiem rūpīgi sistematizēts. Dzīve pilna ar problēmām, bet vienmēr veiksmīgi tiek ar tām galā. Likteņa sitienus uztver mierīgi, vienmēr visam gatavi, sāpes nejūt. Paši sev un citiem ir kā likteņa zobens. Ideāli strādnieki, dara darbu rūpīgi, strādā daudz un smagi.

Kumbha Raši (Ūdensvīra zīme)

Cilvēki dzimuši baudīt iepriekšējās dzīves nopelnītos rezultātus. Dzīvē viss izdodas viegli, parasti saņem visu ko grib (nereti caur darbu un grūtībām, bet rezultāts parasti ir). Personiskajā dzīvē gan būs grūtāk, jo viņus parasti plosa pretēji draivi, tiecas pēc vientulības un kontaktiem vienlaicīgi. Bet cilvēki ļoti gudri.

Mina Raši (Zivs zīme)

Ļoti maz šādu cilvēku. Šie cilvēki ir ļoti noslēpumaini, viņi ir ideālisti, tiem laba intuīcija. Seksuāli. Ļoti jūtīgi un emocionāli. Viņi nedomā, viņi visu jūt un redz, bet tai pašā laikā arī nabadzīgi, jo neprot tērēt naudu. Slikti pielāgoti šai dzīvei. Ļoti naivi un uzticīgi, romantiski, ātri iemīlas. Bieži dzīvo kā citā pasaulē, kuru citi nesaprot. Šai Lagnai ļoti nelabvēlīga Graha ir Šani (Saturns).

 

Sūrja (Saule)

Sūrja (Saule) Meša (Auns)

Jūtas ļoti labi, var padarīt cilvēku par līderi, būs spilgts pamanāms, apzināti vai neapzināti tieksies pēc varas. Stipri attīstīts ego. Labi attiecībām ar valsti, ar varu. Tendence aprunāt un kritizēt citus. Labvēlīgi labklājībai un panākumiem, bet ne īpaši labi personiskajai dzīvei. Liela loma tēvam, pozitīva, stipra saikne, bieži pat zināma atkarība no tēva. Drosmīgi, ne no kā nebaidās, nesvārstās ar iniacitīvu. Sistemātiski. Ātri taisa karjeru un visu padara līdz galam. Viņi reti kad būs padotie. Ir spītīgi, konservatīvi, dogmatiski un necieš kritiku. Tiecas uz konfliktiem un nebaidās no tiem.

Sūrja (Saule) Vrišabha (Vērsī)

Cilvēks ļoti saimniecisks, visu velk mājās. Tiecas pēc labklājības un šis stāvoklis tam arī ir labvēlīgs. Ļoti mērķtiecīgs. Labvēlīgi tirdzniecībai. Labi ģērbjas un ir ar labu gaumi, izsmalcināts. Uzticīgs ģimenei. Stiprs un izturīgs. Diplomāts. Parasti uzvar konfliktos. Ātri aizraujas un ar grūtībām var apstāties.

Sūrja (Saule) Mithuna (Dvīņos)

Ideāla atmiņa, laba izglītība, spējīgi, bagāti,veiksmīgi. Ļoti daudzpusīgi. Labi attīstītas rokas. Neatkarīgs, pašpietiekams ar lielu gribasspēku, ātri visu aptver, bet ļoti daudz domā. Vienlaicīgi nodarbojas ar vairākām lietām. Bet ir neuzticami.

Sūrja (Saule) Karkā (Vēzī)

Ģimenisks un saimniecisks. Tieksme pēc laimes, pēc mājas, saimniecības, komforta, labklājības, un bagātības. Cilvēkā daudz sievišķās apziņas. Emocionāls cilvēks ar biežu garastāvokļa maiņu. Problēmas ar emociju kontroli. Cilvēks, kurš visu sajūt. Nenoturīgs, ātri par visu zaudē interesi. Vairāk sliecas uz padotā stāvokli. Darbs tieši vai netieši var būt saistīts ar ūdeni. Var būt problēmas karjerā,darbā.

Sūrja (Saule) Simhā (Lauvā)

Ļoti stiprs ego. Šim cilvēkam ir līdera dotības, viņš cenšas visu vadīt, vienmēr būt priekšgalā. Grūti būt kāda pakļautībā, tamdēļ var būt problēmas ar priekšniecību. Tiecas pēc slavas un panākumiem ar jebkuriem līdzekļiem. Stingrs, prasīgs, noteikts un izlēmīgs, vienmēr paliks pie sava viedokļa, ar viņu neiespējami strīdēties. Necieš nekādu kritiku. Ideāli politiķiem un cilvēkiem, saistītiem ar valsti. Cilvēki ļoti kompetenti, spīdoša apziņa, dzīvē parasti veicas. Cilvēki ļoti ambiciozi. Viņiem patīk, ka viņus lūdzās, patīk būt kāda aizbildnim, cīnās par taisnīgumu. Viņiem patīk glaimi. Cilvēki izskatīgi, pievilcīgi, piesaista sev uzmanību. Bieži gaišas krāsas mati. Patīk medīt. Ļoti nepacietīgi, visu vajag uzreiz. Ģimenē cars un Dievs, diktators un tirāns, tāpēc ne īpaši veiksmīgi attiecībās ar bērniem. Ja citi viņiem būs paklausīgi, būs dāsns pret tiem. Spītīgi un neko nepieņem no malas. Mīl labi paēst, laba gremošanas sistēma.

Sūrja (Saule) Kanjā (Jaunavā)

Intelekts un spožs prāts, spējas uz medicīnu, uz valodām. Daudz strādā un tieksme uz perfekcionismu, ātri visu aptver, analītiskas spējas. Bieži ātri uzbudināms. Vairāk kā citi tiecas pēc laimes, bet vismazāk to sasniedz. Daudz vilšanos un grūtību ceļā. Ārēji ļoti savaldīgs, iekšēji uzvilkts. Ļoti tiešs un godīgs. Pārlieku optimistiski vērtē nākotni, lēnāk kā citi noveco, labi saglabājas. Tieksme uz kalpošanu, ļoti labi sievietei. Gadās situācijas, kad var būt grūti pieņemt lēmumus.

Sūrja (Saule) Tulā (Svaros)

Šā cilvēka dvēsele tiecas pēc attiecībām, pēc otrās pusītes, šais meklējumos paies bezmaz vai viss viņa mūžs, jo Sūrja (Saule) šeit ir neecha, kas nozīmē, ka šim cilvēkam būs masa dažādu mazvērtības kompleksu un visa viņa dzīve būs viena milzīga cīņa. Partnerattiecībās viņu gaida lielas problēmas. Šis cilvēks var būt kādam likteņa zobens. Šis cilvēks var neadekvāti uzvesties, viņa dvēsele jūtas slikti un tā meklē kompensāciju ( alkohols, narkotikas). Viņam var rasties kaut kādi kompleksi attiecībā uz naudu, bagātību. (Bilam Geitsam ir šī komb. – viņš daudz ziedo). Nauda viņam ir kā karsts kartupelis, no kā jātiek vaļā. Cilvēks būs vai nu ļoti nepievilcīgs, vai ļoti pievilcīgs. Viņam grūti atrast savu vietu dzīvē, citi viņu bikstīs un bakstīs. Problēmas ar tēvu, ar varu un ar valsti. Šīs problēmas liek viņam izprast citu cilvēku ciešanas. Nepilnvērtības kompleksi, var būt ļoti emocionāls, nav sevī pāarliecināts. Var būt problēmas ar veselību kopumā. Nepacietīgs, nepanes grūtības, labvēlīgs stāvoklis nabadzības veicināšanai.

Sūrja (Saule) Vriščikā (Skorpionā)

Ļoti nopietni cilvēki, bet viņu uzvedību nav iespējams prognozēt, jo astotā ir mokša Raši (atbrīves zīme), tīrā prarabha karma, turklāt šeit ir Sūrja (Saule) – Agnijoga. Mistika bez loģikas, turklāt šie cilvēki vēl arī ir ļoti gudri. Šiem cilvēkiem ir ļoti stipra enerģija, aiz viņiem daudzi seko, bet viņus arī daudzi neieredz. Stipri attīstīta intuīcija. Ja viss pārējais ir labi, tad arī stipra veselība. Bet ja veselība nav laba, tad var sabirt ātrāk kā citi. Var būt problēmas ar androloģiju un ginekoloģiju. Viņi ir ļoti greizsirdīgi, cenšas pakļaut sev citus. Konfliktējoša personība, tāpēc arī sarežģītas personiskās attiecības. Patīk atriebties. Problēmas ar uguni, elektrību, tieksme uz nelaimes gadījumiem. Mīlestībai laba situācija, ideāli tantrai.

Sūrja (Saule) Dhanu (Strēlniekā)

Cilvēks nelabojams ideālists. Optimists, vienmēr smaidīgs. Šī situācija bieži padara cilvēku augstprātīgu. Pārsvarā, viņiem dzīvē veicas, taču pārlieku lielais optimisms var novest pie situācijas nenovērtēšanas, jābūt nedaudz skeptiskākam.

Sūrja (Saule) Makarā (Mežāzī)

Šiem cilvēkiem sarežģīta karma. Cilvēki būs atbildīgi, disciplinēti un konkrēti. Viņu dzīvē gaidāmi lieli un svarīgi notikumi, bet viņiem grūti atrast savu vietu un būt laimīgiem. Sa kā saimnieks visu laiku ierobežo. Obligāti būs mazvērtības kompleksi, jutīsies pazemots. Vairāk būs kā padotais, maz izredžu pašam kaut ko iespaidot, citi to izmantos. Viņš centīsies ierauties sevī, izolēties no sabiedrības. Var būt spītīgs, biežas depresijas. Ļoti nopietns, bez jebkādas humora izjūtas. Uzmanīgs un ļoti skeptisks pret visu. Var būt problēmas ar varu un valsti, kā arī ar tēvu. Var būt veselības traucējumi.

Sūrja (Saule) Kumbhā (Ūdensvīrā)

Cilvēkam dažādi mazvērtības kompleksi, problēmas ar realizāciju. Problēmas darbā, neveiksmes, depresijas. Cilvēks ir filozofs, cinisks un praktisks, saprot, ko nozīmē ciešanas. Nestabils cilvēks, nevienam netic, viss viņam ir slikti, visi visapkārt slikti. Diezgan noslēgts sevī. Labi cilvēkam, kas strādā ar likumu, piemēram, advokātam. Kā likums, problēmas ar bērniem.

Sūrja (Saule) Minā (Zivīs)

Interese par mistiku. Ideālists ar bagātu iekšējo pasauli, sapņotājs. Ja Sūrja (Saule) nejūtas īpaši labi, tad cilvēks var būt seksuāls maniaks vai tā upuris. Nepilnvērtības kompleksi, nepārliecinošs un neveiksmīgs. Šim cilvēkam ir samazināts ego. Potenciāls upuris jebkur un no jebkā. Viņiem nav ieteicams riskēt. Viņi arī vienmēr ir gatavi upurēties, it īpaši sievietes. Cilvēkam var bieži mainīties domas, uzskati, tāpēc arī neuzticams. Ļoti dziļi var ieinteresēties par seksu, var būt seksapatalogs. Var būt rakstnieks vai mākslinieks.

 

Čandra (Mēness)

Čandra (Mēness) Meša (Aunā)

Aktīvs, ātri visu aptverošs. Agresīvs, emocionāls un temperamentīgs raksturs. Nepārtrauktos meklējumos. Kā gaiss nepieciešami tusiņi un izklaides. Var būt ļoti pievilcīgs, jaunāki nekā patiesībā ir. Interesē lietas, saistītas ar ķermeni (sports, veselība). Patīk ceļot. Viņiem patīk viss, grib visu, taču ātri atdziest. Laulība ar viņu būs nestabila un beigsies ātrāk kā gaidīts. Nestabilitāte un pārmērīgas emocijas ir galvenais raksturojums. Vispār uz viņu nevar paļauties. Slikts kā partneris. Neadekvāti atspoguļo realitāti, bet labi veselībai. Bieži pastiprināta interese par mājdzīvniekiem. Mīl riskēt un bieži cietīs riska rezultātā no nelaimes gadījumiem, jo Mešu pārvalda Mangal, sevišķi ja Ch ir Kritikā.

Čandra (Mēness) Vrišabha (Vērsī)

Lokaini, cirtaini mati. Ļoti emocionāls un jūtīgs. Laba nojauta, plaša iztēle. Dzīve dinamiska un pilnvērtīga. Labi mīlestībai, zina pareizo pieeju, ātri atrod kopējo valodu, komunikabls. Materiālā labklājība nāk ar gadiem. Lietpratējs seksuālās baudās. Izcili mākslai, poēzijai, radošam darbam. Parasti atstāj labu iespaidu par sevi. Praktiski cilvēki. Bieži ir slinki, mīl atpūsties pie TV. Vispār, kam Ch ir Uča (eksaltācijā), rekomendācija, pēc iespējas vairāk kārtot darījumus caur sievietēm. Ch stāvoklis norāda kādas būs attiecības ar pretējo dzimumu.

Čandra (Mēness) Mithuna (Dvīņos)

Radoša domāšana, prāts. Tieksme uz rakstniecību. Virspusējs, viltīgs, neuzticams. Ļoti nenoteikts, svārstīgs un neizlēmīgs. Ļoti emocionāls. Īpašsi neuzticīgs (pataloģiski) personiskajā dzīvē. Daudz ko iesāk, bet reti noved līdz galam. Viegli komunicēties ar viņu, labs runas partneris.

Čandra (Mēness) Karkā (Vēzī)

Ļoti laipns, gudrs, labs cilvēks. Visu jūt un saprot. Panākumi dzīvē. Mīl pārmaiņas, tieksme uz mistiku. Ļoti ģimenisks. Ļoti pateicīgs, vienmēr gatavs palīdzēt. Visi viņu ciena, respektē. Viss ļoti labi.

Čandra (Mēness) Simhā (Lauvā)

Cilvēks, kurš domā ka ir karalis, ka ir pats labākais, zemes centrs. Tā uzskata līdz mirstamai stundai. Tāpēc dzīvē būs daudz situāciju, kur jutīs pazemojumu. Viņi ir ļoti jūtīgi un emocionāli, kaislīgi, vējš galvā. Mīl izrādīties, radīt iespaidu, dižoties, šikot, visu dara ar pompu – īsti aktieri. Švīti. Patīk greznība, patīk būt uzmanības centrā. Ātri iemīlas, īpaši sievietes. Bieži maina emocijas diametrāli pretēj. Ļoti temperamentīgi, visu vajag uzreiz. Viņiem vajag slavu un komplimentus. Lieli estēti.

Čandra (Mēness) Kanjā (Jaunavā)

Izsmalcināts prāts, ļoti stipra intuīcija, viegli komunicējas. Tieksme uz medicīnu. Bieži mīl pārrunas par dzīvi. Daudz domā. Daudz ilūziju par attiecībām, tapēc grūti atrast ideālu, kura nemaz nav. Darījumu cilvēks. Cilvēks ideālists, būvē gaisa pilis.

Čandra (Mēness) Tulā (Svaros)

Nepārtraukti domā par attiecībām, bet viņš tajās nav, tikai domā un tāpēc problēmas šai sfērā. Bieži tiecas pēc vairākām attiecībām vienlaikus. Šis cilvēks ir nestabils un gatavs mainīt partnerus, viņam nevajag paliekošas attiecības. To pašu var attiecināt arī uz darījuma partneri. Apmāns. Grūti pieņemt lēmumus. Taču cilvēks ļoti delikāts, viņam viegli uzticas ar viņu viegli kontaktēties. Viņam ir labas spējas pielāgoties dažādām situācijām, apstākļiem, ātri adaptējas, labi labklājībai. Taču ja viņš sāks apvienot jūtas ar naudu, viņš cietīs zaudējumus. Bieži vien šiem cilvēkiem ir defekts mugurkaulā.

Čandra (Mēness) Vriščikā (Skorpionā)

Ch neecha nozīmē problēmas ar māti, vai ar veselību. Šī ir nopietnu hronisku slimību Bhava (māja). Problēmas ar nervu sistēmu, arī androloģiska un ginekoloģiska rakstura problēmas, bieži asins vēzis. Vāja apziņa, slikti jūtas dzīvē. Biežas garastāvokļa maiņas. Ļoti nopietnas problēmas personiskajā dzīvē. Agri uzsāks seksuālo dzīvi. Ļoti bieži neapmierināti, viņus kritizē, viņi nepiekrīt lietu kārtībai. Starp viņiem bieži sastopami noziedznieki. Nestabili, nemierīgais un mainīgais Ch padara šos cilvēkus neadekvātus. Ja JK pārējās Grahas jūtas labi, tad starp viņiem var būt arī izcili talanti.

Čandra (Mēness) Dhanu (Strēlniekā)

Ideālists, optimists. Var nākties saskarties ar nodevību. Veiksme var būt mainīga. Svārstīgi visās jomās.

Čandra (Mēness) Makarā (Mežāzī)

Būs problēmas ar Sievišķo sākumu, tas ielikts šā cilvēka apziņā. Problēmas attiecībās ar sievietēm, savukārt, sievietei grūti sajust sevi kā sievieti. Problēmas personiskajā dzīvē. Šis cilvēks visu laiku analizēs pagātni, tas ir ideāli vēstures pētīšanai. Fobijas, uzmācīgas idejas, kompleksi, histērijas, stresi un nervu kaites raksturīgas šim Ch stāvoklim. Vecmodīgs, konservatīvs, egoistisks mēdz būt šāds cilvēks. Problēmas ar kontaktēšanos. Materiālā labklājība ierobežota, nestabilitāte.

Čandra (Mēness) Kumbhā (Ūdensvīrā)

Jūtas, emocijas šeit ir ierobežotas. Cilvēks nejūtīgs, kompleksains un depresīvs, īpaši attiecībā uz personisko dzīvi. Arī fobijas, var būt šizofrēnijas pazīmes. Bieži jūtas vientuļš, pat ja apkārt ģimene un sabiedrība. Grūti kontaktēties ar citiem cilvēkiem, vislabāk jūtas viens. Problēma ar naudu. Labi darbam, kur jārakņājas pa papīriem. Diezgan nevīžīgs, sapņotājs, uzvedība arī uz pieklājības robežas. Samērā naivs un nervozs. Grūta bērnība, problēmas ar māti.

Čandra (Mēness) Minā (Zivīs)

Romantiska rakstura jūtas. Ilūzijas, utopiskas domas, mokošas šaubas, ļoti uzmanīgi. Biežāk ieņem padotā stāvokli. Viņiem vajadzīgs drošs atbalsts. Nav īpaši labi materiālajai labklājībai. Ātri iemīlas un viegli uzticas. Ļoti jūtīgi un gādīgi. Parasti viņus apmāna. Samērā slinki, bet ļoti izpalīdzīgi. Labi attīstīta intuīcija, visu uztver bez vārdiem.

 

Mangals (Marss)

Mangal Meša (Marss Aunā)

Mangal (Marss) šeit jūtas ļoti labi, jo ir savās mājās. Visi Mangal (Marss) aspekti šim cilvēkam būs labvēlīgi. Drosme, spēks, enerģija. Labi pētniecībai, atklājumiem, var būt par līderi, mīl sportu, var būt labs organizators. Šīs labās īpašības var izmainīties, ja ir negatīvs drišti (papi Grahas aspekts), tad cilvēks kļūst agresīvs, tendence uz nelaimes gadījumiem. Uz tādu cilvēku grūti paļauties. Mangal (Marss) Meša (Aunā) ir ļoti smaga privātā dzīve, jo cilvēks ļoti emocionāls, nepārtraukti stresains.

Mangal Vrišabha (Marss Vērsī)

Ļoti kaislīgs cilvēks, temperamentīgs. Ne īpaši labi privātajai dzīvei, attiecībās nebūs stabilitātes. Nepastāvīgs un neuzticams. Orientēts uz īslaicīgām attiecībām. Izšķērdīgs, bet dzīvei un panākumiem labs stāvoklis. Komunikabls, sabiedrības dvēsele. Mīl labi ģērbties. Problēmas ar uguni. Var būt androloģiska, ginekoloģiska, veneroloģiska rakstura veselības problēmas.

Mangal Mithuna (Marss Dvīņos)

Kritiķis. Ar visu neapmierināts. Visi viņam ienaidnieki, visus lamā. Dusmīgs cilvēks. Ļoti akurāts un pedantisks, ļoti grib visu izzināt, vāc informāciju,analizē, taisa plānus. Cilvēks, kuram visbiezākā piezīmju grāmatiņa. Problēma ar izglītību. Nevaldāms, īpaši nevaldāms mīlestībā. Patīk pārmaiņas. Daudz entuziasma, visu ātri uzsāk, bet reti kad pabeidz. Ļoti, ļoti nepacietīgs, neko nevar sagaidīt.

Mangal Karkā (Marss Vēzī)

Cilvēks ar izsmalcinātu prātu, cietsirdīgs, agresīvs un neuzticams. Tiecas pēc armijas, policijas, ieročiem. Spējas uz dziedniecību. Mangal (Marss) Karkā (Vēzī) ir neecha, kas nozīmē asinis un agresiju. Problēmas ar māti. Tieksme pēc neatkarības un problēmas personiskajā dzīvē. Problēmas ar jūtām. Ļoti viltīgs.

Mangal Simhā (Marss Lauvā)

Cilvēks ļoti cietsirdīgs, tik griezt un sist. Momentānas emocijas, viņi nezin, kas ir žēlastība. Ļoti nepacietīgs, nenoturīgs, neizvēlīgs izteicienos. Kaislīga mīlestība ar dramatiskām beigām (Ottelo). Ļoti, ļoti greizsirdīgi. Parasti nelaimīgas mīlestības. Ja šādam cilvēkam būs bērni, tad ir jāuzmanās, jo viņu bērniem tas var būt bīstami ( traumas, asinis). Sievietēm aborti, viens kā minimums. Var būt problēmas ar naudu, jo nekontrolē savas emocijas. Ļoti atriebīgi, dod triecienu pašā negaidītākajā brīdī. Cilvēki stipri, izturigi un ļoti strādīgi, viņi ir kā uzvilktas atsperes, nav nomierināmi, visu laiku darbojas. Viņi ir ļoti izturīgi un viņos ir daudz enerģijas. Vīrišķais spēks arī sievietēm. Ar viņu nav ieteicams konfliktēt, garastāvokļa cilvēks, kur bieži tas ir mainīgs. Mērķtiecīgi darīs to ko nolēmis un nav ieteicams viņam traucēt. Labos draugos ar ieročiem, bet viņam ar tiem jābūt uzmanīgiem, tāpat kā ar uguni, īpaši elektrību, jo viņiem ir tā sauktā Agni Joga (Mangal (Marss) kopā ar Sūrja). Šie cilvēki ir riska grupā nemieros, karā. Viņa apziņā ļoti daudz uguns. Cilvēkam var būt divas galējības, vai nu ļoti skops, vai ļoti dāsns. Viņiem grūti sevi kontrolēt. Viņam īpaša misija, būs likteņa zobens gan sev, gan citiem. Patīk sports. Var būt nosliece uz alkoholu, pie kam, tad var kļūt agresīvi – alkohols ir šķidra uguns.

Mangal Kanjā (Marss Jaunavā)

Agresīva domāšana, cilvēks kareivis, vismaz vārdiski 100%. Pataloģiska tieksme konfliktēt, jūtas tajos ļoti labi. Ļoti uzmācīgs, visu laiku piesienas. Slikti personiskajai dzīvei. Labi, lai nodarbotos ar tehniku. Labs stratēģis, taktiķis, ideāli visu izplānos. Neļaus sev nodarīt pāri, par sevi pastāvēs. Labi pieņemt ātrus lēmumus.

Mangal Tulā (Marss Svaros)

Attiecībās vienmēr būs nelaimīgs un vienmēr būs cietušā puse. Gadrīz 99,99% problēmas ar pretējo dzimumu. Attiecībās spilgti izpaužas agresijas izpausmes (enerģija, dinamika, kaisle, emocijas), katrā ziņā, garlaicīgi nebūs nekad. Partneru izvēle parasti notiek ļoti emocionāli un temperamentīgi, attiecības mūža garumā nenobriedušas un bērnišķīgas, taču emocionālas un romantiskas.

Mangal Vriščikā (Marss Skorpionā)

Enerģiski, stipri, dinamiski, pārliecināti. Labi strādāt par juristu, policistu. Diezgan spītīgi un augstprātīgi. Egoistiski. Nelaimīgi mīlestībā, problēmas personiskajā dzīvē. Labi dažādiem noslēpumiem, slepeniem aģentiem.

Mangal Dhanu (Marss Strēlniekā)

Labi labklājībai, konkurencei, biznesam, politiskai karjerai. Viegli pārvar šķēršļus, ļoti spītīgs, veiksmīgs, nauda pati līp klāt.

Mangal Makarā (Marss Mežāzī)

Ļoti spilgtas Mangal (Marss) īpašības, īsts karotājs. Cilvēks ļoti dinamisks, temperamentīgs, kaislīgs, zina ko grib un arī visticamāk dabūs to, ko grib. Zaudējums viņam ir neiespējams. Ļoti augstprātīgs. Ļoti labi apietas ar tehniku. Stiprs, izturīgs, darbīgs. Ja tā ir sieviete, tad metīsies visus aizstāvēt. Dāsns. Vienmēr izskatās jaunāks, nekā ir patiesībā. Ļoti mērķtiecīgs, bet var būt nesavaldīgs. Pitogēnās problēmas.

Mangal Kumbhā (Marss Ūdensvīrā)

Cilvēks var būt ļoti kluss un mierīgs, bet kādreiz šī enerģija izlauzīsies uz āru un tad lai visi sargās! No sākuma sitīs un tad prasīs kā sauc. Pastāvīgi meklē konfliktsituācijas, ja to nav, tad jūtas slikti. Ļoti mīl strīdēties, pie kam agresīvi. Diktatori un tirāni. Ļoti patīk ieroči, bet bieži kļūst par šo ieroču upuriem. Nelaimes gadījumu upuri. Sprādzienveidīgs cilvēks. Ļoti patīk riskēt, spējīgi uz melošanu. Labi kareivji, policisti, tādā veidā izpauž savu agresiju. Bieži var būt arī kriMinā (Zivīs)las novirzes. Viegli ievainojams. Labi saprotas ar tehniku un būs ļoti darbīgs.

Mangal Minā (Marss Zivīs)

Hard porno mīļotājs. Ļoti aktīvs, impulsīvs un temperamentīgs. Mīļākā nodarbošanās ir apmānīt sievietes. Totāli neveicas personiskajā dzīvē. Lieli izdevumi, slikta izglītība. Ātri var nopelnīt, bet tikpat ātri arī iztērēt. Var būt kriMinā (Zivīs)las noslieces. Tendence uz dažādām atkarībām.

 

Budha (Merkurs)

Budha (Merkurs) Meša (Aunā)

Ļoti savdabīgs intelekts, jo tas atrodas raši, kuru pārvalda pamatelements uguns. Cilvēks var būt nepacietīgs, ļoti steidzas iesāktos darbus ātrāk padarīt. Agresīva apziņa, vārdiska agresija, apmāns, tenkošana. Labi ir tas, ka ātri var pieņemt lēmumus, ātri piemērojas visām dzīves situācijām. Cilvēki, kas iet uz visu banku lai sasniegtu savu mērķi. Var būt bīstama situācija, ja ņem kredītu, problēmas ar tā atdošanu. Var vilties dzīvē un tad meklē mierinājumu alkoholā. Pacietība šim cilvēkam ir lielākā problēma. Var būt labs sportists, paukotājs, bet ne peldētājs. Labi darbam televīzijā.

Budha (Merkurs) Vrišabha (Vērsī)

Praktisks cilvēks, ļoti konkrēts domāšanas veids. Labi pārvalda runu, pārliecinošs runā, daiļrunīgs. Diplomātiskas spējas. Pārliecināšanas spējas, labs pārdevējs. Orientēts uz labklājību, domā kā vairāk nopelnīt. Patīk izklaides. Dāsns. Var būt gan vieglprātīgs, gan pārāk nopietns. Labs žurnālists, komentētājs vai reportieris. BuR rada problēmas ar runu un atmiņu, pazeMinā (Zivīs)ta domāšanas spēja, ir aizture. BuR nozīmē problēmas ar atmiņu, lai kurā rashi tas arī netrastos.

Budha (Merkurs) Mithuna (Dvīņos)

Ļoti gudrs, izgudrotāja spējas. Viņu nav iespējams uzvarēt strīdā, viņam vienmēr dzelzs argumenti. Viņa dzīvē lielu lomu ieņem komunikācijas. Spējas matemātikā, izcila atmiņa. Literāras spējas. Mīl ceļot, patīk piedzīvojumi. Laba humora izjūta. Pieņem pareizus un ātrus lēmumus. Sasniedz visu ko vēlas. Cilvēks noslēpumains, mistisks un nesasniedzams.

Budha (Merkurs) Karkā (Vēzī)

Ļoti jūtīgs un emocionāls cilvēks, kuram tieksme pēc ģimenes pavarda, kurš tēlaini izsakās par savām jūtām, bet nav īpaši uzticams. Daudz kur piedalās vienlaicīgi un nenoved iesākto līdz galam. Emocionāla rakstura problēmas. Problēmas ar nerviem.

Budha (Merkurs) Simhā (Lauvā)

Spīdošs prāts. Ģēnijs. Ideāli vēstures, senu notikumu izzināšani. Pieņemot nopietnus lēmumus labāk tomēr nesteigties. Atstāj lielu iespaidu uz cilvēkiem, grib būt gudrāks par citiem, ļoti godkārīgs, pašpārliecināts, var būt agresīvs. Labi jebkuram intelektuālam darbam, īpaši labi biznesam, saistītam ar spekulācijām. Ļoti labs organizators. Problēma tāda, ka runāšanas var būt vairāk kā darba. Viņš jūs sitīs vārdiski. Domājošs lielos apmēros, nepatīk iedziļināties sīkumos. Problēmas ar bērniem, vai nu nebūs vispār, vai problēmas attiecībās ar tiem.

Budha (Merkurs) Kanjā (Jaunavā)

Ļoti stabils prāts. Ideāli darbojas intelekts, laba intuīcija, analītiskas spējas. IQ – 160. Darbaholiķis. Pasniedzēja talants. Ievirze uz medicīnu, informātiku, komunikācijām. Mīl kārtību un disciplīnu. Nav īpaši labvēlīgi veselībai. Ja BuR, tad apziņa vērsta uz pagātni, bieži kavē, domā ar aizturi, pēc padarītā domā kā to varēja izdarīt labāk.

Budha (Merkurs) Tulā (Svaros)

Attiecības antiseksuālas, vairāk intelektuāla rakstura, nenopietnas un nestabilas. Nodibinot attiecības daudz solīs bet maz darīs. Ļoti labi mākslai, tusiņiem, sabiedriskai dzīvei. Dzīvē būs daudz notikumu.

Budha (Merkurs) Vriščikā (Skorpionā)

Attīstīts intelekts. Aktīvs, pārliecinošs, apķērīgs, stabils dažādās konfliktsituācijās. Bet var daudz lamāties. Ātri un viegli kontaktējas, dibina attiecības, bet tikpat ātri var tās arī pārraut. Nav stabils personiskajā dzīvē. Diezgan lielīgs un viltīgs.

Budha (Merkurs) Dhanu (Strēlniekā)

Ļoti gudrs cilvēks, viņa runas vienmēr ir intelektuālas, viņam patīk runāt visādas gudrības. Cilvēkam ir tieksme pēc izglītības, viņām labi padodas rakstīt dzejoļus. Viņš ir labs padomnieks, organizators un administrators. Bet cilvēks mīl pārspīlēt un ir ļoti augstās domās par sevi.

Budha (Merkurs) Makarā (Mežāzī)

Intelekts jūt ierobežojumus. Sa viņu mēģinās sistematizēt. Kompleksi un ierobežojumi, konservatīvs, negrasās atteikties no saviem uzskatiem. Šis cilvēks labi pakļausies, ideāli strādās pēc instrukcijām, norādēm. Viņam strukturāla domāšana, ideāli grāmatvedim, matemātiķim. Slikti redzesloka paplašināsanai. Šis cilvēks mīl aprunāt un izplatīt nepārbaudītu informāciju. Grūti pieņemt ātru lēmumu, lēni aptver, biznesam un uzņēmējam ne īpaši laba kombinācija.

Budha (Merkurs) Kumbhā (Ūdensvīrā)

Cilvēks ar ļoti konkrētu domāšanu, mērķtiecīgs. Viss taktiski labi izdomāts. Labi kaut kam konkrētam un specifiskam, šauram, taču ja parādās nopietnākas lietas, kļūst par filosofu. Jūt bailes no dzīves. Cenšas visu kontrolēt, taču parasti neizdodas. Labi ir, ja kāds par viņu parūpējas, meklē aizsardzību. Bieži ar spēcīgu atpakaļejošu domāšanu. Disciplinēts, sistemātisks.

Budha (Merkurs) Minā (Zivīs)

Nestandarta domāšana. Samērā grūti koncentrēties, slikta atmiņa. Einšteinam bija šī kombinācija. Pieņemt lēmumu ir kā nāves spriedums, parasti tie ir nepareizi, lai cik ilgi arī domātu. Visus sākumus rūpīgi jāizvērtē. Laba situācija dzejniekam. Priekšstati par dzīvi stipri atšķirsies no realitātes. Biežas depresijas un apmāna upuri. Problēmas ar nervu sistēmu. Ļoti nepraktiski cilvēki. Labi jogai.

 

Guru (Jupiters)

Guru (Jupiters) Meša (Aunā)

Šis cilvēks tendēts radīt ap sevi savu impēriju, lielus uzņēmumus, vēlas visus kontrolēt. Labs stāvoklis panākumiem dzīvē, bagātībai, karjerai. Labi juristam, labi slavai, prestižam. Var būt problēma no tā, ka pārāk lieli optimisti, bieži pārvērtē savas spējas. Neadekvāta situācijas novērtēšana. Situācija, kurā cilvēks var salikt visas olas vienā grozā un pēkšņi attopties uz sēkļa. Var būt pārāk liela pašapziņa, kura var pazudināt. Šeit bērni garantēti, pie tam agrā jaunībā, jo strauja raši.

Guru (Jupiters) Vrišabha (Vērsī)

Labvēlīga situācija bagātībai, augsta dzīves līmeņa sasniegšanai. Ļoti patīkams cilvēks visos aspektos, laipns, diplomātisks, rūpīgs. Cilvēks veiksmīgs un dāsns. Bet šī situācija veiksmīga arī liekajam svaram, patīk salds. Var būt pārāk optimistisks un vieglprātīgs, arī slinks. Tieksme uz alkoholu. Ja Guru (Jupiters) slikti jūtās, tad nespēj kontrolēt savus izdevumus, pārāk daudz tērē savai baudai. Guru (Jupiters) orientēts uz ģimenes radīšanu un labklājības nodrošināšanu.

Guru (Jupiters) Mithuna (Dvīņos)

Ļoti laba kombinācija zināšanu ieguvei. Cilvēks diplomāts, labi saprotas ar citiem cilvēkiem. Ļoti patīkams un simpātisks. Izbauda dzīvi. Var būt rakstnieks vai dzejnieks. Pārlieku liels optimists. Ļoti stabils, labi materiālajam stāvoklim, bet jābūt aktīvākam, jo bieži palaiž savas iespējas garām.

Guru (Jupiters) Karkā (Vēzī)

Dievs mīl šo cilvēku, viņam ir visa veida Dieva aizsardzība. Bagātība, panākumi, nekas nav liegts. Pozitīvs un saprotošs cilvēks visās jomās. Problēma tāda, ka var būt pārlieku optimistisks un slinks. Ja GuR, tad viss var būt otrādi.

Guru (Jupiters) Simhā (Lauvā)

Ļoti zinošs un gudrs cilvēks, virzīts uz attīstību. Apziņa virzīta uz paplašināšanos, ļoti labi attīstīta intuīcija. Vienmēr var dot labu padomu. Ar skaidru un veselu saprātu. Ļoti stiprs un uzticams cilvēks. Ideāli tiesnesim, advokātam. Taču, arī kaut kādas problēmas ar bērniem. Ja Guru retrogrāds, tas pat vēl labāk, šis cilvēks var uzņemties kaut ko tādu, kas citiem pat prātā nenāktu. Var būt problēmas ar lieko svaru.

Guru (Jupiters) Kanjā (Jaunavā)

Attīstīta apziņa, intelekts. Ļoti labs organizators, draudzīgs, disciplinēts, sistemātisks, metodisks. Ļoti daudz enerģijas, labi mācās, aptver visu pusceļā. Ļoti priekšzīmīgs, labi attīstīta humora izjūta. Valstiska prātošana, labs skolotājs. Labi kopējai veiksmei. Stipra pozitīvā domāšana, cilvēks ar kuru var viegli vienoties. Laba aizsardzība, viss notiek viegli. Ja Guru retrogrāds, un ja vēl ir Kanja Lagna (Jaunavas ascendents), tad ideāli nodarboties ar kustamo un nekustamo īpašumu. Ja vīrietim 7. Bhavā (mājā) ir Šukra (Venēra), tad sieva būs neuzticīga!

Guru (Jupiters) Tulā (Svaros)

Šeit cilvēks centīsies visu darīt pareizi, virzīts uz attīstību uz paplašināšanos. Cilvēks būs ļoti prasīgs un stingrs. Taču attiecības vienalga būs nestabilas, jo centīsies tās padarīt pārlieku ideālas. Šim cilvēkam var būt problēmas ar likumu. Sievietēm, kā likums labs vīrs ar sliktu rezultātu (pametīs).

Guru (Jupiters) Vriščikā (Skorpionā)

Ļoti labas iespējas biznesam, īpaši attīstībai. Labi tiem, kas nodarbojas ar finansēm, taču neadekvāti novērtē realitāti attiecībā pret naudu un tāpēc bieži paliek tukšā, vai ielien parādos. Var būt problēmas ar likumu. Noteikti būs problēmas ar bērniem. Slikti adoptējas jaunā situācijā. Var būt melīgs un egoistisks. Guru retrogrāds labi lai pirktu un reanimētu bankrotējušus uzņēmumus, viss pārējais jāreizina ar 2.

Guru (Jupiters) Dhanu (Strēlniekā)

Šim cilvēkam ir Dieva aizsardzība, viņš būs pasargāts, veiksmīgs, laba karma. Ja arī Lagna (ascendents) ir Dhanu (Strēlniekā), tad jāreizina ar 10.

Guru (Jupiters) Makarā (Mežāzī)

Šim cilvēkam ir liegta Dievišķā aizsardzība, Dievs no viņa ir novērsies. Ļoti slikta prarabha-karma. Kļūdas vērtība šim cilvēkam ir ļoti augsta. Veiksme nav viņa sabiedrotā. Šie cilvēki nevienam neuzticas, viņi ir ļoti aizdomīgi, šaubīgi, pesimistiski, skeptiski. Sievietēm šis stāvoklis ir katastrofa ar vīriem (ne vīriešiem). Guru (Jupiters) kontrolē arī bērnus. Problēmas ar naudu. Šā cilvēka dzīves mērķis ir izveidot patstāvību, būt neatkarīgam ne no viena. Viņam visās sfērās būs ierobežojumi, problēmas ar izaugsmes iespējām ar paplašināšanos. Šis cilvēks nedrīkst pārkāpt likumus, jo viņš vienmēr būs vainīgs, arī tad kad ir nevainīgs, viņu vienmēr par visu sodīs un turēs aizdomās. Viņš parasti grib kontaktēties ar neveiksminiekiem, nabagiem. Guru (Jupiters) ir arī bērnu aizbildnis, un arī šajā sfērā šim cilvēkam būs garantētas kaut kādas problēmas. Sievietēm Guru (Jupiters) ir vīra aizbildnis, sieviešu dharma realizējas caur vīrieti, līdz ar to sievietēm Guru (Jupiters) nozīmē pilnīgi visu. Šim cilvēkam varētu būt problēmas ar aknām, un caur tām problēmas ar visiem pārējiem dzīves procesiem, jo aknas ir tās, kas tos sagremo. Dhanu (Strēlniekā) un Mina lagnas cilvēkiem šī situācija ir 10 reizes sliktāka.

Guru (Jupiters) Kumbhā (Ūdensvīrā)

Cilvēks labs, disciplinēts. Labs diplomāts, savaldīgs un sistemātisks. Šad tad var būt konservatīvs un skeptisks, bet lielākoties tendēts uz globālām reformām. Sieviešu horoskopā nav īpaši labvēlīgi, var būt problēmas ar vīriem un bērniem.

Guru (Jupiters) Minā (Zivīs)

Laba aizsardzība, labi stabilitātei dzīvē. Var būt ideālisti. Paslinki, dēļ kā var palaist savas iespējas garām. Taču, pārsvarā savu mērķu sasniegšanai viņam jāpieliek mazāk pūļu kā citiem. Jūra seksa. Var būt nedaudz maniakālas tieksmes, ātri aizraujas. Var būt lieli tēriņi. Labi jogai, apziņas attīstībai, bērniem. Laba izglītība. Bet nosliece uz lieko svaru.

 

Šukra (Venēra)

Šukra (Venēra) Meša (Aunā)

Visu dzīvi meklēs baudas un izpriecas. Būs seksuāli jūtīgs un dzīvi mīlošs. Romantisks. Cilvēks, kurš ātri iemīlas un tikpat ātri mīlestība pāriet. Mīl jautrību un tusiņus, mīl skaistas lietas, ir dāsns. Izdomā visādus piedzīvojumus, mīl ceļot un radīt mīlas avantūras. Labi izdodas pavedināt. Darbs arī sastīts ar līdzīgām sfērām. Ja ar Šukra (Venēra) problēmas, tad nebūs laimes mīlas lietās, tām var būt dramatiskas beigas, baidīsies stāties sakaros. Temperamenta ietekmēti, var nokļūt problēmās ar alkoholu, vai narkotikām. Var būt neuzticīgi kā partneri. Patīk automobiļi un daba.

Šukra (Venēra) Vrišabha (Vērsī)

Garantija labklājībai,panākumiem, priekam un laimei. Dzīve pilna ar komfortu. Labi personiskajai un ģimenes dzīvei. Patīkams, pieklājīgs un uzmanīgs cilvēks. Apkārt daudz noderīgu draugu Slikti, jo var būt slinks, pārmērīgi seksuāls. Tieksme uz alkoholu un narkotikām, un lieko svaru. Tieksme uz visu skaisto.

Šukra (Venēra) Mithuna (Dvīņos)

Nav uzticami. Viņā ir daudz mīlestības, katram saka ka viņš, viņa ir vienīgā. Ļoti atri dibina seksuālas attiecības. Patīk izklaides, izpriecas. Populārs sabiedrībā, ātri kļūst bagāts. Problēma ar izvēli, grūti izvēlēties. Daudz runā, daudz izsaka komplimentus. Ļoti patīk sports. Mīl apburt cilvēkus, kuriem ir nauda. Bieži vieglprātīgs. Kā likums, būs vairākas laulības.

Šukra (Venēra) Karkā (Vēzī)

Brīnišķīga personiskā dzīve, bagātība, pārpilnība un komforts. Ļoti uzmanīgi, pieklājīgi, iejūtīgi un saprotoši cilvēki, kuri nekad neteiks sliktu vārdu, bet pilnīgi neuzticami. Pilni skumju. Sarežģītas attiecības ar bērniem. Ļoti eleganti. Ideālisti. Jebkuras grūtības tiek pārvērstas (transformētas) panākumos. Labas aktiera spējas, viņus gaida Holivuda. Emocionāli un ļoti jūtīgi ļaudis.

Šukra (Venēra) Simhā (Lauvā)

Ļoti patīkams cilvēks, izskatīgs, ar aristokrātisku sirdi un dvēseli. Šausmīgi patīk greznība, milzīgi švīti (pompozi). Ļoti seksuāli, visur meklē seksu, baudu, attiecības. Bieži pat izvirtušas un maniakālas tieksmes. Ļoti stipras, mazliet teatrālas jūtas. Liela prasme savaldzināt un pavedināt. Ļoti ātri iemīlas. Taču gala rezultāts var ne vienmēr būt labs,visbiežāk personiskajā dzīvē gaidāmas katastrofas, jo starp Šukra (Venēra) un Sūrja (Saule) ir sarežģītas attiecības ( Devi un Asūri). Mīlestība uz mākslu.

Šukra (Venēra) Kanjā (Jaunavā)

Šim cilvēkam ir problēmas ar visām šukraīdām lietām, jo Šukra (Venēra) šeit ir neecha stāvoklī. Īpaši vīriešu horoskopā viņiem problēmas ar sievām. Viņam slikti arī mērķi, kas šķiet labi citiem cilvēkiem, īpaši spēcīgi tas ietekmē personisko dzīvi. Cilvēks tiecas pēc tā, ko nevar sasniegt, viņš nav apmierināts ar standartsituācijām, arī seksā viņu neapmierina standartsituācijas, viņam vajag kaut ko īpašu, netradicionālu. Izvēlē starp vairākiem variantiem ar ko precēties, izvēlēsies pašu nepiemērotāko. Dzīves izzināšanas sfērā arī lielas problēmas.

Šukra (Venēra) Tulā (Svaros)

Šis cilvēks mīl attiecības un spēj tās novērtēt. Emocionāls un jūtīgs, daudz baudas un mīlestības. Ļoti laba kombinācija sievietēm. Šā cilvēka dzīvē būs daudz komforta, kā rezultātā bieži šie cilvēki ir izvirtuši un baudas ātri apnīk. Var būt depresijas. Diabēts. Vīriešiem mīlestības daudzums un kvalitāte var tikt ierobežoti.

Šukra (Venēra) Vriščikā (Skorpionā)

Ļoti temperamentīgi un kaislīgi. Dzīvē daudz pārdzīvojumu. Dažādas greizsirdības un mīlas scēnas. Nosliece uz mākslu, antikvariātu, tieksme pēc skaistas dzīves, patīk ceļošana, dažādi piedzīvojumi. Labi aktierim. Daudz mīlas un seksa, taču ne vienmēr labi beidzas.

Šukra (Venēra) Dhanu (Strēlniekā)

Stipri veiksies mīlestībā, viss ir labi, daudz baudas, daudz prieka, personīgai dzīvei ļoti labi. Problēmas var rasties sakaros, var būt par daudz vieglprātīgs.

Šukra (Venēra) Makarā (Mežāzī)

Šani un Šukra (Saturns un Venēra) ir labākie draugi, Šukra (Venēra) šeit principā jūtas labi. Sekss šim cilvēkam būs kā darbs, smags un nogurdinošs. Varētu būt problēmas ar mīlestību, arī tā varētu būt smaga un nogurdinoša, problēmas ar dzīves baudīšanu, visā jāievēro mērenība. Šī kombinācija visai bieži novērojama cilvēkiem, kuri ir iesaistīti seksa industrijā, viņiem tas ir ok. Dzīvē var būt ļoti bagāts, bet viņš nejutīsies labi, būs skops, taupīgs. Var būt auksts, var piemist kaut kādi seksuāli kompleksi, tiecas pēc seksa, bet no kaut kā baidās, arī personiskajā dzīvē kaut kas nesanāk. Vīrietim varētu būt stipri vecāka draudzene. Izjūt tieksmi pēc nāves, tas apjūsmošana. Varētu būt nopietnas seksuālas problēmas ar fizioloģiskām saslimšanām. Patīk veci rituāli, lietas. Tiecas pie nabagiem, veciem, slimiem cilvēkiem. Biznesam nav slikta kombinācija, nesteidzas precēties. Patīk mīlas un seksa drāmas, jo tur ir problēmas. Tiecas pēc vientulības, baidās no pretējā dzimuma. SkR ir tieksme pēc netradicionāla seksa, vecmodīgs apģērbā, tas krīt acīs.

Šukra (Venēra) Kumbhā (Ūdensvīrā)

Liek cilvēkam meklēt netradicionālas metodes kā tikt pie laimes un baudām. Šani (Saturns) paildzina baudu, taču visas šukraidās lietas notiek vēlu. Cilvēks var būt konservatīvs savos uzskatos. Ļoti labi nodarboties ar antikvārām lietām. Nestandarta pieeja mīlas lietās.

Šukra (Venēra) Minā (Zivīs)

Seksbumba. Jūra seksa un baudu. Ļoti gudrs un pieredzējis cilvēks. Apsviedīgi, vienmēr atradīs izeju. Dzīvo parasti pārticīgi, labāk kā citi. Ļoti maigi, delikāti, uzmanīgi un patīkami. Ļoti šarmanti, apburoši, pievilcīgi. Patīk greznība. Ļoti labi jūt sievietes. Milzīga piekrišana pie sievietēm. Sievietes būs ļoti sievišķīgas. Cilvēks mīl dzīvi, cilvēkus. Jūra seksuālu piedzīvojumu, var pat nomirt no seksuālas pārpūles. Tendence uz panākumiem.

 

Šani (Saturns)

Šani (Saturns) Meša (Aunā)

Šeit Šani (Saturns) jūtas ļoti slikti. Cilvēkam nopietnas problēmas ar karmu. Dzīvē sagaida daudz šķēršļu, viss padodas ar grūtībām un lielu pretestību. Ļoti grūti kaut ko iesākt. Asi, negatīvi pavērsieni, kuri var izmainīt dzīvi par 180 grādiem. Cilvēks var kļūt par kaut kā upuri, agresija, nelaimes gadījumi. Šim cilvēkam ir absolūti nepieļaujams riskēt, kaut arī šie cilvēki pūlas to darīt. Cilvēks var būt nejūtīgs, ar negatīvām emocijām, tam var būt daudz dažādi kompleksi. Domā par sevi sliktāk, nekā patiesībā ir. Jāuzmanās no visa veida ieročiem. Problēmas personiskajā dzīvē. Bet ja ir labs drišti, tad var notikt arī labi pavērsieni. Jebkurā gadījumā, lai šis cilvēks kaut ko panāktu, viņam būs daudz jāstrādā. Viņi arī ir strādīgi. Viņi nemāk baudīt dzīvi, nemāk atslābināties, jo visu laiku ir nelielā stresā. Viņi var būt cietsirdīgi, rupji, neakurāti un nevīžīgi ģērbti. Raksturīgi viņiem ir uztraukumi un depresijas.

Šani (Saturns) Vrišabha (Vērsī)

Problēmas ar labklājību, tieksme uz nabadzību, padotā stāvoklis. Ne visai pieklājīga runa, ass, ar neadekvātu rīcību. Bieži runā nepareizas lietas, izdara nepareizus pieņēmumus un skaļi tos publisko. Nepareizi uztver situāciju. Slikti draugi, nekādas mīlestības, tikai salts aprēķins. Šukraīdās( ar Venēru saistītās) lietas parādīsies pēc 36 gadu vecuma. Problēmas ar diētu.

Šani (Saturns) Mithuna (Dvīņos)

Problēmas ar atmiņu, grūti koncentrēties. Cilvēks noslēgts sevī, problēmas ar kontaktēšanos. Vai nu ļoti disciplinēts vai arī pilnīgs haoss. Ļoti konservatīvs, kompleksains. Interesē literatūra, zinātne. Uzliek sev daudz pienākumus, sprauž lielus mērķus, bet izpildīt nevar. Daudz kritizē. Tendence uz mānīšanos.

Šani (Saturns) Karkā (Vēzī)

Dzīvei un tās stabilitātei nav laba kombinācija. Visādi stresi,kompleksi,aiztures, izmisums. Šani (Saturns) ierobežo cilvēka emocijas un tās tiek vērstas pašam pret sevi, viņš ir noslēgts, iegrimis sevī, analizē sevi. Ar viņu grūti saprasties, nodibināt kontaktus. Viņam viss notiek ļoti lēnām, viss aizkavējas. Viņam ir bijusi grūta un smaga bērnība, sarežģītas attiecības ar māti. Būs kaut kādas veselības problēmas.

Šani (Saturns) Simhā (Lauvā)

Daudz jāstrādā, maz izklaides, neapmierinātība, uzbudinājumi. Daudz ciešanu. Konflikti ar līdzcilvēkiem, ierobežojumi mīlestībā, bērniem visādas slimības. Problēmas ar varu jebkurā līmenī, valsti. Grūti taisīt karjeru, problēmas darbā, galvenokārt lemts, lai būtu padotais, lai kalpotu, bet tas viņam ne īpaši patīk. Tiks aizskarts viņa ego, jutīsies pazemots. Darbs nav īpaši labi apmaksāts. Bieži smagas depresijas. Bet cilvēks ļoti atbildīgs. Pēc 36 gadu vecumā var palikt tikai labāk. Vispār ļoti konservatīvs, nemīl pārmaiņas. Problēmas mīlas sfērā, jūt vilšanos, ar visu neapmierināts, nekas nav labi. Obligāti problēmas ar nervu sistēmu.

Šani (Saturns) Kanjā (Jaunavā)

Lai cilvēks pareizi pozicionētos, viņam šajā situācijā labāk ieņemt padotā stāvokli. Viņš tālāk tiks kā padotais, nevis kā priekšnieks. Labi inženierim vai tehniķim. Cilvēks būs ļoti konservatīvs, nemīlēs pārmaiņas. Cilvēks ļoti rupjš, arī aprēķinātājs, viņam tieksme uz konfliktiem. Liegtas visa veida baudas.

Šani (Saturns) Tulā (Svaros)

Stabilitāte attiecībās. Bieži partneris ir stipri vecāks. Dzīvē ļoti nopietns un skrupulozs, sīkumains. Labs stāvoklis, lai būtu kustamais un nekustamais īpašums, taču viss notiek ļoti lēnām, bet pamatīgi un stabili. Ar gadiem viss pieaug un nekad neizzudīs. Cilvēks var izjust dažādus kompleksus, kuri gan pēc 36 gadu vecumā izzudīs. Cilvēks ļoti konservatīvs, nelokāms, cieši stāvēs pie sava. Ļoti uzticams, daudz un veiksmīgi strādā.

Šani (Saturns) Vriščikā (Skorpionā)

Daudz nelaimes gadījumu un nāves draudu. Ļoti disciplinēts un ārkārtīgi gudrs cilvēks, no kā var rasties lielas problēmas. Viņam liegta jebkāda palīdzība, viss paša spēkiem. Daudz jāstrādā, smaga dzīve. Spēja uz tehniku.

Šani (Saturns) Dhanu (Strēlniekā)

Ierobežojumi. Šani (Saturns) jūtas ne visai labi, tāpēc nav veiksmes, nav uz ko paļauties, viss padodas grūti. Nopietnas problēmas ar ārzemēm. Ar gadiem situācija uzlabojas. Ja Šani (Saturns) ar Guru (Jupiters) kopā, tā ir laba situācija, jo tad ir sagaidāmi īpaši notikumi, kas mainīs dzīves pavedienu.

Šani (Saturns) Makarā (Mežāzī)

Ļoti laba karma, kaut arī lēna. Šani (Saturns) šeit jūtas ļoti labi un tāpēc būs jūtamas visas viņa labās īpašibas. Cilvēks būs strādīgs, centīgs, nopietns, godīgs, akurāts un disciplinēts. Bet varētu būt ne visai labs eksterjers. Viņam patiks viss vecais, antīkais, vēsture. Cilvēki ļoti praktiski un konkrēti, nekādas romantikas. Daudz analizē visu, ļoti gudri ar smalku prātu, zina visu par visu, daudz strādā. Cilvēki auksti un cieti, nekad nemaina savu pārliecību, nakad nekādu kompromisu. Ļoti labi jūtas ar nabagiem, nelaimīgiem, bet slikti ar bagātiem un laimīgiem. Ļoti skeptiski. Labāk jūtas vienatnē ar sevi, vai sliktākajā gadījumā divatā, netiecas pēc kontaktiem un izklaidēm. Izklaižu vietā labāk lasa speciālo literatūru. Veiksme ir, bet lēni attīstās.

Šani (Saturns) Kumbhā (Ūdensvīrā)

Sa jūtas šeit ļoti labi, cilvēks ieradies šai pasaulē plūkt karmas augļus, taču viss gan notiksies palēnām, pēc 36 gadu vecumā, toties stabili. Ļoti laba kombinācija biznesam, cilvēks atbildīgs, drošs, koncentrēts un nopietns. Ļoti labi panākumiem un sarežģītām situācijām dzīvē. Var būt pārlieku jūtīgs, bet tas nav traucēklis.

Šani (Saturns) Minā (Zivīs)

Nekāda seksa, nekāda prieka, kaut kādi seksuāli kompleksi. Ļoti lieli un daudz izdevumu. Sarežģījumi ar labklājību, situācija uzlabojas tikai pēc 36 gadu vecumā. Problēma ar dzīves uztveri, tā ir neadekvāta.

 

Rahu – augšupejošais Mēness mezgls, Pūķa galva

Rahu Meša (Aunā)

Šie cilvēki deg nepārtrauktās vēlmēs, viņi ir maniaki, ar maniakālām tieksmēm. Ļoti enerģiski, visu dara ar vulkāniska rakstura enerģiju. Viņam nekad nav miera, nepārtraukti kustībā. Bet Ra šeit bieži laupa spēju baudīt dzīvi, un tāpēc cilvēks var krist melanholijā un dziļi viļas dzīvē, tāpēc starp šiem cilvēkiem, bieži novērotas pašnāvības. Cilvēki meklē dzīvē ideālus, kurus nevar ne atrast, ne sasniegt, jo Ra ir ilūzija un apmāns, kas ved cilvēku pretējā virzienā un negatīvi ietekmē.

Rahu Vrišabha (Vērsī)

Tieksme pēc izvirtībām, netradicionālām attiecībām. Labi mākslai. Ra šeit nozīmē kaut ko saistītu ar ārzemēm. Tieksmes, vēlmes un centieni visdrīzāk tiks piepildīti, bet reti kad būs gandarījums par paveikto. Var būt apmāns, saistīts ar naudu. Šai kombinācijai piemīt viss neparastais, mīklainais un interesantais. Laimi personiskajā dzīvē var gaidīt ja nu tikai pēc 40. Rahu Vrišabhā ir Uča (eksaltācijā).

Rahu Mithuna (Dvīņos)

Dabūs dzīvē visu ko vēlas, bet pēc 42 g.v. Nestandarta domāšana, īpašas spējas. Problēmas ar nervu sistēmu, briesmīgi kompleksi, bailes. Ekscentrisks. Tieksme uz mistiku, filozofiju, pārdomām. Ļoti savdabīga runa, problēmas ar kontaktēšanos, savādi draugi. Var būt tendence uz alkoholu, narkotikām. Vai nu pats mānās, vai kļūst par apmāna upuri. Rahu Mithunā ir Uča (eksaltācijā).

Rahu Karkā (Vēzī)

Problēmas personiskajā dzīvē. Rada fobijas, mistiskas bailes un nedrošības sajūta. Ra liks cilvēkam pašam sevi mocīt, bieži cilvēks iedzīs sevi tādā situācijā, no kuras viņam grūti tikt ārā. Cilvēkam zūd miers, laimes sajūta. Problēmas ar kustamo un nekustamo īpašumu. Bieži baidās no ūdens. Bieži šiem cilvēkiem dzīve paiet čemodānos, biežas dzīves vietas maiņas. Viņš nepārtraukti ar kaut ko ir neapmierināts. Viņš vienmēr būs pamanāms, savādāks nekā citi. Visādas idejas, murgi, halucinācijas. Nekādas stabilitātes, problēmas ar izglītību un ar pieredzes iegūšanu. Mēdz būt pārņemti ar savu ārieni, taisa plastiskās operācijas.

Rahu Simhā (Lauvā)

Cilvēks šai pasaulē nejūtas īpaši labi, mānijas, fobijas, šizofrēnisks stāvoklis, uzbāzīgas domas. Ra rada ilūzijas. Neadekvāta domāšana, rīcība (dzimuma maiņas gadījumi). Viņam labi pašam ar sevi, obligāti problēmas mīlas sfērā. Tieksme uz konfliktiem. Bieži situācijas dzīvē, kad grūti būs pieņemt pareizo lēmumu. Ārzemēs šis cilvēks jutīsies labāk, citā kultūras vidē. Šad tad var būt apbrīnojama intuīcija. Šis cilvēks var slimot ar mistiskām, nediagnosticējamām slimībām. Problēmas ar bērniem, var būt īpatnējas attiecības ar tiem. Var būt atkarības no azartspēlēm, alkohola, narkotikām. Var būt mēģinājumi aiziet no reālās pasaules, iegrimt sevī. Bieži tieksme uz apmānu. Padara cilvēku vientuļu, īpaši uz vecumdienām. Var būt arī tā, ka ilgu laiku viss ir ok, bet tad vienā dienā viss sabrūk.

Rahu Kanjā (Jaunavā)

Tieksme palīdzēt citiem, pakalpot. Bieži sarežģītas konflikta situācijas, mistiskas un ne no kā. Nav īpaši labi veselībai, onkoloģisko slimību riska grupā. Sievietes tiek visādi ekspluatētas. Sarežģīta karma, var būt arī veiksmīga. Apziņa nestabila, valda nenoteiktība. Rahu Kaņjā ir mulatrikona.

Rahu Tulā (Svaros)

Šim cilvēkam pilnīgi visas viņa vēlēšanās tiek piepildītas. Taču attiecības būs tikai ar tādiem cilvēkiem, ar kuriem viņi tikušies iepriekšējā dzīvē un par cik Ra nes negatīvo prarabha karmu (likteni no iepriekšējās dzīves), tad šīs attiecības pārsvarā nebūs labas. Cilvēki tieksies pēc neparastām, nestandarta attiecībām. Paugstinātas mistikas un ezotēriskās zināšanas. Šiem cilvēkiem labs viss kas saistās ar ārzemēm.

Rahu Vriščikā (Skorpionā)

Noslēpumaini cilvēki, noziedzīgas noslieces, kreisā nauda. Nespēj kontrolēt savu agresiju, ir briesmīgi naidā. Cilvēki bez bremzēm. Viltīgi un atriebīgi. Labi konfliktiem un intrigām. Ideāli mafiozām darbībām, labi būt kriMinā (Zivīs)lam barvedim. Grūta dzīve un nopietnas problēmas. Smagas slimības, kurām nevar noteikt diagnozi, tāpēc tās nepareizi ārstē. Onkoloģisko un veneroloģisko slimību riska grupā. Katastrofas un nelaimes gadījumi. Laba intuīcija. Visas problēmas atrisina joga. Rahu Vriščikā (Skorpionā) ir neecha.

Rahu Dhanu (Strēlniekā)

Ļoti laba situācija, visi priekšnoteikumi veiksmei un bagātībai. Neparasts cilvēks, ļoti pievilcīgs. Liela loma var būt ārzemēm.

Rahu Makarā (Mežāzī)

Ra un Šani (Saturns) ir draugi, taču uzvedas savādi. Cilvēks, kurš var izdarīt visu ko grib. Neparasta karma, neparasts liktenis. Situācija ļoti laba jebkura mērķa sasniegšanai ar neparastiem līdzekļiem. Var būt ļoti laba karjera. Karjeras ceļā var rasties problēmas, bet šim cilvēkam būs liels maģisks, mistisks spēks to pārvarēšanai. Okultisms, neparasti intensīva dzīve, pievelk viss neparastais. Cilvēki ļoti neatkarīgi. Laba karjerai, bet slikti ģimenes dzīvei. Šis cilvēks var ļoti labi manipulēt ar citiem cilvēkiem (pelēkais kardināls), bet tikpat labi var izmantot viņu pašu (jāskatās citi faktori). Ra pastiprina Šani (Saturns) īpašības.

Rahu Kumbhā (Ūdensvīrā)

Ļoti aktīvs un mērķtiecīgs cilvēks ar nestandarta domāšanu. Var būt ļoti bagāts. Šis cilvēks var īstenot jebkuru savu vēlēšanos (īpaši ja vēl Šatabiša nakšatra). Labs viss, kas saistīts ar ārzemēm. Ļoti ietekmīgi paziņas un draugi, bet ja to aspektē Mangal (Marss), tad tie var būt narkomāni. Ideāli bagātībai un labklājībai, tam ir visi priekšnoteikumi. Pievelk viss antikvārais. Cilvēks var būt vai nu ļoti komunikabls, vai pilnīgs vienpatnis. Šai kombinācijā cilvēkam var būt īpašas spējas mānīties, pat ar melu detektoru nevar atklāt. Ra Kumbhā (Ūdensvīrā) ir svakšetra.

Rahu Minā (Zivīs)

Mistika, kura rada mānijas un atkarības. Parasti no kāda atkarīgs. Mīlestība pret visu neparasto. Neparasti apstākļi. Nenormālas attiecības ar seksu. Pataloģiski tērē naudu. Mīlestība uz filozofēšanu. Tieksme uz ārzemēm. Neparastas slimības un nestandarta nāve.

 

Ketu – lejupejošais Mēness mezgls, Pūķa aste

Ketu Meša (Aunā)

Neparedzams ar neadekvātu reakciju. Garīgās dzīves karavīrs. Nostāda pretinieku bezizejā. Cilvēks var būt ļoti savdabīgs un īpatnējs. Šiem cilvēkiem var būt ļoti dīvaina dzīve, tās laikā var nodzīvot vairākas atšķirīgas dzīves. Cilvēki ļoti enerģiski, tā plūst pāri malām. Bet dzīvē var nākties sastapties ar daudzām nestandarta un netipiskām situācijām. Slikti personiskajai dzīvei, jo negatīva karma attiecībās. Ja šai rashi ir kāda Graha, tad tā arī lielā mērā raksturo šo cilvēku, kas viņš tāds ir, jo Mesha ir visa sākums.

Ketu Vrišabha (Vērsī)

Pilnīga katastrofa personiskajā dzīvē, izņemot, ja nodarbojas ar jogu. Ļoti slikti materiālajai labklājībai. Ketu noliek cilvēku uz izdzīvošanas sliekšņa un dara to ar mērķi, lai viņš vērstos pie Dieva. Labi tantrai. Ketu Vrišabhā ir neecha.

Ketu Mithuna (Dvīņos)

Melnais caurums intelektā, nekas nav saprotams, pilnīgs haoss, viss nenoteikts. Problēma ar psihi, nervu sistēmu. Haotisks. Pieņem savādus lēmumus. Bet labas spējas uz dzejoļu rakstīšanu, patīk mistika. Ketu Mithunā ir neecha.

Ketu Karkā (Vēzī)

Šiem cilvēkiem ir nopietnas problēmas ar māti. Cilvēks emocionāli nenoturīgs, ar bagātu iztēli, visu laiku galvā kaut kāds funktieris. Praktiskai dzīvei galīgi nederīga kombinācija. Ideāli apziņas transformācijai. Problēmas ar kustamo un nekustamo īpašumu. Viņu dīdīs nemiers, izjutīs nemitīgu uztraukumu. Var rasties problēmas ar izglītību, slikti apgūst uzdoto. Nevar kontrolēt notiekošo. Īpaši uzmanīgiem jābūt ar kustamo īpašumu.

Ketu Simhā (Lauvā)

Tāds domāšanas veids, ka nav pat vērts pūlēties ar viņu kaut ko sarunāt. Pilnīgi sevī ierobežots cilvēks. Šad tad Ketu Simhā (Lauvā) cilvēku padara par telepātu ar mistisku intuīciju, visu jūt, bet neko nesaprot. Pilnīga katastrofa personiskajā dzīvē, bez jebkādām izredzēm, tieši tas pats arī ar bērniem. Bet šis cilvēks pievelk pie sevis citus, kā tauriņus uz gaismu, lai pēc tam tos sadedzinātu. Šis cilvēks var būt ar radošu dvēseli, mākslinieks, ļoti intelektuāls, bet dīvains. Šie cilvēki jūt pareizo risinājumu netipiskās situācijās, taču standartsituācijās neko vairs nesaprot. Viņu dzīvē pilnīgs haoss un bardaks. Centieni pēc vientulības. Iespējami strauji karjeras lēcieni, taču biežāk kritieni.

Ketu Kanjā (Jaunavā)

Haoss un haotiski notikumi, viss notiek pats no sevis un maz iespējams to iespaidot. Dzīvē tiek liegta stabilitāte. Materiālas dabas problēmas ( jāuzmanas ar kredītiem), bieži paliek parādā. Rada smagas slimības, nediagnosticējamas un grūti ārstējams. Problēmas ar psihi un nerviem. Padara cilvēku noslēgtu, var būt laba intuīcija, taču grūti izpausties. Visādi kompleksi. Situācija, kad pirmajā dzīves pusē var būt hipijs, bet otrajā prezidents, jo Ketu sāk izpausties pēc 49 g. v. Kanja raši saistīts ar konfliktiem, strīdiem, sāncensībām.

Ketu Tulā (Svaros)

Absolūta bezcerība saistībā ar personisko dzīvi, totāla katastrofa. Tiks iznīcinātas vai nu attiecības, vai nu partneris. Jo sliktākas būs attiecības, jo ātrāk cilvēks atjēgsies un vērsīsies pie Dieva un sāks savu garīgo attīstību.

Ketu Vriščikā (Skorpionā)

Absolūtā mistika un haoss, neadekvāta rīcība, bieži kļūdās. Pilnīgi koncentrēts sevī, neinteresē apkārt notiekošais, jo viņus neviens nesaprot. Bieži un smagi slimo. Pēkšņi notikumi un pārmaiņas, bieži neizskaidrojami. Ketu Vriščikā (Skorpionā) ir svakšetra, arī Uča (eksaltācijā).

Ketu Dhanu (Strēlniekā)

Tieksme uz mistiku, vēlme visu izzināt, labi pētnieki. Filozofisks dzīves skats. Ketu Dhanu (Strēlniekā) ir Uča (eksaltācijā).

Ketu Makarā (Mežāzī)

Tīrā enerģija, nepadodas nekādai loģikai un veselajam saprātam. Visādas fobijas un mānijas. Negaidītas kataklizmas un pavērsieni. Visu laiku jābūt kaujas gatavībā. Biznesam slikti, taču ja pie šīs mistiskās situācijas pierod un atrod kopīgu valodu ar šo enerģiju, var gūt arī lielus panākumus, bet principā valda svārstības un nestabilitāte. Šajā dzīvē šim cilvēkam neklāsies viegli, var rasties arī pēkšņi draudi veselībai, parasta slimība var pārvērsties hroniskā vai pat nēvējošā. Problēmas ar kauliem, īpaši vārīga vieta būs ceļi. Netradicionāla domāšana. Vīriešiem situācija vairrākkārtīgi sliktāka nekā sievietēm.

Ketu Kumbhā (Ūdensvīrā)

Rada ļoti daudz neizskaidrojamas situācijas dzīvē, it kā nezin ko grib, it kā pēc kaut kā tiecas, bet nezin pēc kā. Viņam var būt jāpārcieš dziļa vilšanās citos cilvēkos. Viņā var radīt vilšanos viss vecais, antikvārais. Tie var būt ļoti nopietni materiāli sarežģījumi. Cilvēks dzīvo ļoti intensīvi un ātri sadedzina savas iespējas, kas var likt slikti beigt dzīvi.

Ketu Minā (Zivīs)

Viss kaut kas un viss ļoti slikti. Pāragra nāve un briesmīgas slimības, mistiski notikumi. Neparastas attiecības seksā, bet ekselenti tantrai, caur ko risināt problēmas. Vairāk vai mazāk, problēmas ar galvu. Neadekvāts cilvēks. Kaut kur cilvēkā tikšķ bumba, kurai kaut kad ir jāsprāgst. Ketu Minā (Zivīs) ir mulatrikona.

Translate »