Piedāvājam

Pančangas kalendāri

Pančangas kalendārs ir pirmais Latvijā izdotais kalendārs par šo tēmu, un ilgus gadus tas bija arī vienīgais daudz-maz vērā ņemamais pančangas avots pie mums. Kalendārs ir attīstījies daudzu gadu garumā, un 2012.gadā tas nosvinēja savu desmitgades jubileju. Pa šo laiku Kalendārs ir būtiski izaudzis un nobriedis, ieguvis skaidras aprises un iekarojis stabilu vietu Latvijas vēdisko astrologu vidē. Šobrīd Kalendārs ir kļuvis par neatņemamu muhurtas palīgu gan džjotiša profesionāļiem, gan iesācējiem.

Kalendārs ir piemērots gan profesionāliem astrologiem, gan iesācējiem. Svarīgākais, ir saprast kā pareizi lietot Kalendāru, jo tas sevī ietver daudzus līmeņus. Ne katram ir jābūt astrologam, lai piemērotu Kalendāru savā ikdienā. Taču, Kalendārs ir jālieto atbilstoši savām zināšanām, objektīvi novērtējot savas spējas. Ja Kalendāru lieto ne-astrologs, tad viņam vienkārši ir jāzina vispārīgie parametri, kas palīdz noteikt sev piemērotus ikdienas enerģētiskos ritmus. Savukārt, tiem, kas pretendē jau piemeklēt labvēlīgu astroloģisko laiku dažādu nopietnu darbību veikšanai, ir nepieciešamas priekšzināšanas muhurtā. Jāņem vērā, ka arī muhurtā ir vienkāršāki un sarežģītāki jautājumi, piemēram, tā ir liela atšķirība – vai piemeklējam labvēlīgu laiku pulksteņa iegādei vai auto iegādei, nemaz nerunājot par laulības noslēgšanas laika piemeklēšanu. Turklāt, muhurta ir jāmāk piemērot kompleksi, pareizi izvērtējot tās elementus un to savstarpējās saiknes.
Krievu valodā
Nedēļas kalendāra Om-2 izkārtojums un lietošanas pamācība
Kalendārs tiek izdots jau 20 gadus, attīstoties jaunā kvalitātē un paplašinot līdzšinējos ietvarus. Pieejami divi dažādi Kalendāri Om-1 un Om-2. Om-1 kalendārs, lai arī ik gadus uzlabots un papildināts, tomēr saglabā jau gadiem ierasto detalizētības pakāpi.
Savukārt, Om-2 kalendārs satur ne tikai papildus informāciju, kura nav ietverta Om-1 kalendārā, bet arī dod ikdienas raši čakras un tajā ietverto Gočaru (planētu tranzītu) grafisko attēlojumu, kā arī vairāku citu pozīciju atšifrējumu katrai dienai.
Katram no abiem Kalendāriem (gan Om-1, gan Om-2) ir savs pielietojums un priekšrocības. Lietotājam vienkārši jānovērtē abi, izdarot sev piemērotāko izvēli. Kontakti – e-pasts: ompanchanga@gmail.com
Kalendārus var iegādāties: Jogas veikalā „Rudra” (Rīgā, Skolas ielā 31, Rīga)
Darba laiks: darba dienās no 11:00 – 19:00, sestdienās 11:00 – 14:00
Translate »