Kalendāri

Pančangas kalendāri 2019 

Pārdošanā pieejami 2019.gada pančangas kalendāri Om-1 un Om-2 (no janvāra). Tāpat kā agrāk tie būs nopērkami jogas veikalā „Rudra”, jogas centrā „Šakti Centrs”, veikalā „Hanumans”, kā arī pie citiem izplatītājiem. Om-2 kalendārs pamatā ir saglabājis savu 2014. gada izskatu un saturu, papildinot to ar Ravi Jogu (atceļ nelabvēlīgās Vara-Nakšatra Jogas) un Mritju Bhagu laikiem visām 12 diennakts Lagnām. Om-1 kalendārs papildināts ar vēdiskajiem svētkiem, nakšatru padu sākumskaņām un TaraBalu atbilstoši dzimšanas Nakšatrai (plašāks apraksts šeit).

Vēdiskie svētki un nakšatru skaņas Om-1 kalendārā

Om-1 kalendārā no 2014.gada ir norādīti visi svarīgākie un populārākie vēdiskie svētki un vratas (garīgās prakses, askēzes), kas visa gada garumā atspoguļo enerģētiski spēcīgākos laika posmus. Vēdisko svētku un vratu apraksti un skaidrojumi atrodami grāmatā „Pančanga. Vēdiskie svētki”. Tāpat Om-1 kalendārs ir papildināts ar nakšatru padu skaņām, kas jebkuram lietotājam ļauj pašam noteikt valdošās skaņas attiecīgajā dienā. Tas palīdz piemeklēt enerģētiski atbilstošu skaņu, piemēram, nosakot jaundzimuša bērna vārdu, vai arī izvēloties jaundibināmai organizācijai nosaukumu utml.

Grāmata „Pančanga. Vēdiskie svētki” Gadu mijā sagaidām jaunas grāmatas „Pančanga. Vēdiskie svētki” iznākšanu. Grāmata palīdzēs izprast pančangas pamatus, mūsu dzīves svarīgākos notikumus, kā arī sniegs visu populārāko vēdisko svētku un vratu aprakstus. Grāmata uzrakstīta kā atbalsts Om-1 kalendāra jaunajai sadaļai par vēdiskajiem svētkiem.

Translate »