Ascendents – Lagna

Ascendents (Lagna) ir virs horizonta austošā Zīme (Raši) dzimšanas brīža horoskopā. Diennakts 24 st. laikā nomainās visas 12 horoskopa Zīmes (Raši). Dienas pirmā Zīme (Raši) ir tā, kurā saullēkta brīdī atrodas Saule (Sūrja). Vēdiskajā astroloģijā Lagna (ascendents) ir būtisks rādītājs, kurš kalpo kā cilvēka dzīves lietošanas instrukcija, ko vajag vai nevajag darīt. Lagna ir atskaites punkts, kurš veidojas cilvēka dzimšanas brīdī atbilstoši zodiakam, diennakts laikā dzimst visu 12 Zīmju (Raši) indivīdi.

Katrai Zīmei (Raši) diennakts laikā ir noteikts ilgums/garums, kopā veidojot 24 stundas – 

Lagna
Ascendents
Meša
Auns
Vrišabha
Vērsis
Mithuna
Dvīņi
Karka
Vēzis
Simha
Lauva
Kanja
Jaunava
Tula
Svari
Vrišcika
Skorpions
Dhanu
Strēlnieks
Makara
Mežāzis
Kumbha
Ūdensvīrs
Mina
Zivis
Ilgums49 min1:272:273:013:043:073:042:461:511:0140 min33 min
Mina Lagna
Ascendents Zivīs
Meša Lagna
Ascendents Aunā
Vrišabha Lagna
Ascendents Vērsī
Mithuna Lagna
Ascendents Dvīņos
Kumbha Lagna
Ascendents Ūdensvīrā
Karka Lagna
Ascendents Vēzī
Makara Lagna
Ascendents Mežāzī
Simha Lagna
Ascendents Lauvā
Dhanu Lagna
Ascendents Strēlniekā
Vriščika Lagna
Ascendents Skorpionā
Tula Lagna
Ascendents Svaros
Kanja Lagna
Ascendents Jaunavā

Ne mazāk svarīgi ir izvērtēt Džanma Lagnu – Mēness zīmi (Čandra Raši) horoskopā, ko noteikti nedrīkst aizmirst vēdiskās astroloģijas analīzē.

Ascendents Aunā / Meša Lagna, pārvalda Marss (Mangal) – sarkana krāsa

Cilvēki ar lagnu/ascendentu Mešā (Auns) ir jaunatklājēji, jauna ceļa gājēji. Skolnieks, kurš atnācis skolā uz pirmo klasi, neko nezin un grib iegūt diplomu. Gluži kā anekdotē ‘’mamma 2.septembrī ceļ pirmklasnieku, lai vestu uz skolu un bērns samiegojies prasa – vēlreiz?’’

Neapzināta enerģija, nezin kur virzīties. Viss ir jāizzin un jāizmēģina. Dzimuši lai rīkotos. Vajadzīgs plašums, brīva telpa, patīk uguns, tieksme pēc austrumnieciskā. Šādām sievietēm ir pagrūti, jo būs pārāk aktīva, kas ir pretēji sievietes dabiskajam stāvoklim pasivitātei. Ja jāizvēlas darbs vai ģimene – izvelēsies darbu un ģimenes ligzdiņa paliks novārtā. Grib būt rezultatīvi un veiksmīgi lai apkārtējie tādus viņus arī redz.

Emocionālais stāvoklis, mentālā noturība, statuss dzīvē ir ļoti ievainojams. Nepilnvērtības kompleksi, kurus ar saviem sasniegumiem cenšas paslēpt. Nepārliecinātība par sevi. Slikti jūtas saistībā ar visu, kas saistīts ar ģimeni, māti un emocijām.Bailes,bieži depresijas. Ja bērns ir ar šādu lagnu, tas norādīs uz to, ka nesaņem pietiekamu mātes uzmanību/rūpes. Bieži vien iepinas nelabvēlīgā kompānijā, vai arī normālā kompānijā daudz konfliktu.

Apprecoties bieži uz laiku uzlabojas materiālais stāvoklis (sievietes, starp citu mēdz apprecēties/atrast partneri agri). Partneri mēdz būt prasmīgi seksuālajās baudās. Pašam bieži visādas seksuālas ķibeles. Partneri, neveiksmes attiecībās, problēmas seksā vedinās pārvērtēt savu attieksmi pret dzīvi un apkārtējiem. Partneris viņus audzinās. Pašiem pret partneri mēdz būt neadekvātas prasības un bieži šķiras kā ienaidnieki. Partneris bieži uztaisa parādus. Cilvēki pēc būtības sevi nemīl tāpēc cer, ka atnāks kāds un iemīlēs/piepilds viņus ar mīlestību, bet tas nav iespējams, kamēr pats nesāk sevi mīlēt. Bieži ir novērojama neauglība,bet tieksme pēc bērniem ir liela.

Labi jūtas konfliktos, bet konflikti (tāpat kā paša plāni un darbības ved pie zaudējumiem). Haotiski, būtisks tikai paša viedoklis. Neveiksmes biznesā un pats ar savām aktivitātēm iekuļas konfliktos. Nav ieteicams radiem aizdot naudu. Mēdz būt zelta rokas – kaut kas saplīsa, nieki – tulīt salabos. Vēlams strādāt pie konveijera, kur nav nepieciešams domāt, jo domāšana ved pie zaudējumiem. Piemēroti medicīnai, kas saistīts ar rokām un griešanu.

Auns kā dzīvnieks iet noliecis galvu – neredz tālumā, bet tikai pāris soļus uz priekšu. Līdz ar to regulāri iekuļās nepatikšanās. Te var savilkt zināmas līdzības ar cilvēka uzvedību. Iekrīt, iepinas utt., tad kad auns sāk „klausīt” ganu, piepeši visas problēmas izzūd.

Kas šādam cilvēkam nepieciešams? – Skolotāju gudrs padoms un kāds, kurš gudri viņus vada. Jākalpo savam Skolotājam, jo pašiem nav pieredzes, bet Meša (Auns) nav gatavs uzklausīt padomus, un vēl mazāk pēc tiem rīkoties. Šāds cilvēks ieradies uz zemes, lai tiktu pazemots un caur šiem apstākļiem transformētu (mainītu) apziņu. Jāatsakās no sava ego. Aunam ir jāattīsta ego, pēc tam kad tas izkopts, no tā jāatsakās. Ideja tāda, ka nevar atteikties no tā, kas nav, tāpēc sākumā ego jāattīsta (pozitīvajās izpausmēs), lai varētu atteikties no tā, kas pieder.

Meša (Auns) ir četrkājaina zīme, gandrīz jebkurš dzīvnieks skrien ātrāk par cilvēku, ātri pielāgojas dzīvei un ir zināma stabilitāte jo četrkājainie ir daudz noturīgāki par divkājainajiem.

Ascendents Vērsī / Vrišabha Lagna, pārvalda Venēra (Šukra)

Bieži var nākties darīt nepateicīgu darbu, par darbu nesamaksās un ar kredītiem ķibeles- tā teikt JĀATDOD PARĀDI. Kredītus mēdz neatdot un ņemt nevajag. Intelekts spēcīgs virs vidējā. Labumus mēdz dabūt vairāk nekā citas zīmes.

Mēdz neadekvāti uztvert tagadni, caur ilūzijām Labi ienākumi, labi draugi, labi vecākie radi. Orientēti dzīvē uz materiālām vērtībām. Materiālās labklājības dēļ var „upurēs” savus bērnus. Vērsim ir īpatnība, ka mēdz būt ķibeles ar bērniem, lai gan teorētiski, viņam bērnu jomā ir vislabākais potenciāls salīdzinot ar atlikušajām 11 zīmēm. Problēmas bērnu jomā izpaužas, tā, ka ir labi bērni, ar kuriem ir problēmas, vai slikti bērni, ar kuriem problēmu nav. Par „sirdsmieru” attiecībā uz bērniem vērsimi būs dārgi jāmaksā – nevienmēr ar naudu- reizēm bērnu ietekmē var pasliktināties veselības, vai sociālais stāvoklis.

Intelekts spēcīgs virs vidējā. Labumus mēdz dabūt vairāk nekā citas zīmes. Dzīves uzdevums veidot kontaktus, kas nesīs materiālus labumus. Jo vairāk vērsis tusēs un veidos kontaktus ar citiem, jo labāk. Ja salīdzinām ar iepriekšējo zīmi aunu, tad auns satusējot visdrīžak iegūs sev ienaidnieku. Ja vajag kādu aizsūtīt, kaut ko sarunāt/sabīdīt tad vērsis ir īstā kandidatūra.

Vērsim mēdz šad tad nauda nokrist no gaisa- tā teikt nepelnīta nauda  bet īstenībā vērsis šo naudu jau ir nopelnījis iepriekšējā dzīvē un tagad tā ar ‘’nelielu’’ nokavēšanos pienāk. Lai gan nauda vērsi var novest no pareizā kursa. Vērsim ir izteikta spēja sasniegt savus mērķus un piepildīt savas vēlēšanās.

Veselība ir vērša vājā vieta. Mēdz pietiekami daudz slimot, bet arī izveseļojas. Iepriekšējās zīmes auna problēmas bija emocijas – vērša problēmas ir apziņa. Vēršiem vīriešiem ir paredzamas problēmas ar sievām un tāpēc var glābties alkoholā, bet naudas mēdz būt pietiekami un dzert var ilgi. Savukārt vērsienēm veiksme dzīvē nebūs pārāk daudz. Mēdz būt tendence uz apreibinošajiem līdzekļiem. Neveiksmju nāksies piedzīvot pietiekami daudz un it īpaši līdz 36 gadu vecumam, neveiksmes „aicinās” glābiņu meklēt citā realitātē.

Vērša partneri apzīmē konfliktainais Marss un tas vērsīti ‘’sukās’’, ka maz neliksies. Marss ir nežēlīga planēta un gan jau vērsis savās attiecībās redzēs asinis un traumas. Attiecības divu vēršu starpā nav ieteicamas, tad viens otru ‘’sukās’’. Partnera atrašana mēdz būtiski pasliktināt vērša veselību. Vērša partneris bieži ir no tālienes. Vērša sievietēm mēdz būt partneri ar zemām kvalitātēm un vilks nost vērsieni no pareizā kursa. Tomēr vienlaicīgi jāpatur prātā, ka vērsim partneris būs vislabākais skolotājs. Ja vērsis partneri izvēlēsies starp vairākām kandidatūrām visbiežāk izvēlēsies sliktāko.

Vērša ģimenes laime mēdz pazust tiesas procesos, kredītos, konfliktos un slimībās. Partner vērsim ir nebeidzami problēmu avoti, kamēr draugi un paziņas, ar kuriem tik cieši nesasienas, vai arī kopā nestrādā ir risinājums. Bizness ģimenes un draugu lokā, priekšroka uz ģimeni. Prasme taisīt naudu, bet naudu mēdz apēst (draugi, radi) teju vai gaišredzīgi sajūt, kad vērsim ienākusies nauda. Ja naudu grib dot tad to dāvināt un miers, jo visticamāk atpakaļ tāpat nedabūs un tad vēl ar zaudētu naudu, pasliktinās arī attiecības. Vērsis mēdz konfliktēt ar tēvu, kamēr attiecības ar māti pārsvarā ir labas.

Vērsis ir zemes stihija (prithi) inerts, stagnāts, nekustīgs un stabils.  Vērsim vislabāk butu dzīvot tur kur dzimis un it sevišķi nevajadzētu pārcelties uz ārzemēm. Gribas vīt savu ligzdiņu, stipra tieksme uz to tāpēc to dara ar zināmu piepūli un no šīs piepūles ir arī lielākas problēmas, jo vienkārši nedaudz ieciklējušies.

Vērši ir jūtīgi/sensitīvi, strādā intuīcija un nojausma. Atsaucīgums, ko citi var izmantot. Ar savu piepūli var panakt brīnumus Tiek ieteikts neklausīt partneri, jo tas noved no kursa (partnera planēta pārvalda arī zaudējumu māju). Uzklausīt partneri un izdarīt pa savam.

Karjera virzās palēnām, it sevišķi līdz 36 gadu vecumam, ja viss darīts pareizi pēc 36 strauji uzlabojas. Vajag pacietīgi strādāt. Visādās nepatikšanās un katastrofās vērsim ir lielākas iespējas izdzīvot kā citiem, labvēlīgāki konfliktu risinājumi kā citiem. Tiesvedība saistībā ar biznesu mēdz būt gana veiksmīga vai vismaz nav pārāk lieli zaudējumi. Tomēr konflikti par īpašumu un saistībā ar valsti nebūs tik labi.

Vērsis ir četrkājaina zīme, kas palielina stabilitāti, ātrumu un spējas pielāgoties. Atšķirībā no auna, galva ir taisni un redz tālu.

Ascendents Dvīņos / Mithuna Lagna

Mithuna tulkojumā no sanskrita nozīmē pamīlēties un šīs zīmes simbols ir pāris, kuru būtu gatavi arī to darīt …….., ja vien dvīni nepārvaldītu Merkurs (Budha), kurš simbolizē nenobriedušu tīni/einuhu. Līdz ar to tā vietā lai vienkārši ņemtu un izdarītu (jebkurā jomā) labāk patīk parunāt un pafilozofēt. Tendēts uz attiecībām, komunikabli, patīk diskusijas.

No aprakstītajām zīmēm (auns un vērsis) dvīnis ir pirmā cilvēku zīme. Cilvēks stāv uz 2 kājām un ir daudz nestabilāks par četrkājaino. Nav izturības un stabilitāte, nepārtraukta izvēle un nenoteiktība. Ja šādam cilvēkam ir jāizvelas izvēle to vienkārši nomocīs. Dazādas vēlmes. Biežas pārmaiņas, patīk ceļot , diezgan daudz nepabeigtu darbu.

Pēc vēdiskās teikas Merkūrs piedzima ārlaulības sakara rezultātā līdzīgas tendences var būt saistītas ar cilvēkiem dvīņu lagnā. Tomēr Merkurs bija jauks bērniņš un runas par negludo izcelsmi ātri noklusa, lai gan ar savu patēvu Merkurs tā arī nesadraudzējās. Ar tēvu mēdz būt neskaidri jautājumi.

Merkurs ir planēta, kas norāda uz apdāvinātu cilvēku (mākslinieki, uzņēmēji). Merkurs atbild par cilvēka intelektu. Intelekts ir informācija ko mums nodod apziņa. Savukārt dvīnim apziņā ir sekss ārpus mājās, kas līmeni augstāk var būt arī tantra. Tā vietā, lai novērtētu realitāti, priekšroka tiek dota mistikai, ezotēriskai nekā eksaktajām zināšanām.

Dvīņa uzdevums ir dibināt ģimeni. Bieži vien šādam cilvēkam ir cieša saite ar māti vai cilvēks vienkārši cenšas tādu izveidot. Bērnu piedzimšana var pasliktināt ģimenes dzīvi. Labāk lai bērni dzimst vēlāk. Ar draugiem patiks labāk nekā ar bērniem. Dvīņu sievietēm, ja paveiksies izdosies atrast labu partneri, kurš vienlaicīgi būs arī Skolotājs/paraugs, bet dvīņu vīriešiem jau zināma ‘’nolemtība’’, jo sievietes vēdiskajā tradīcijā nav Skolotājas.

Vairāk kā citi ir tendēti pieļaut kļūdas savā darbībā. Var būt straujas pārmaiņas uz slikto pusi. Izzināt/izskaidrot/atrast var patikt daudz labāk nekā darīt ko praktisku. Patīk viskaut ko pētīt. Tomēr mēdz būt ķibeles ar kompetenci. Dvīņu lagnai nevajadzētu nodarboties ar nekustamo īpašumu biznesu, lai gan uz šo sfēru varētu īpaši stipri vilkt. Ja cilvēks var izvēlēties strādāt, vai nē tad pat būtu ieteicams nestrādāt, kopt savu ligzdiņu un miers. Kamēr Ir interese tikmēr strādā, ka interese pazūd tā čuš- var būt zināma mētāšanās, no kuras tomēr būtu vēlams atturēties jo tas ved pie nelāgas karmas. Var būt aizmāršīgi/izklaidīgi Kārtīgi un pacietīgi jāstrādā un ļoti jākoncentrējas uz darāmo. Straujas izmaiņas darbā (biežāk nelabvēlīgas).

Bilam Geitsam arī šī lagna un bizness viņam kādu laiku atpakaļ „apnika” un daļu naudu ziedojā vakcīnām- lai cīnītos ar sekām. Dvīņa materiālā labklājība ir ļoti svārstīga un lai būtu ligzdiņa vajag naudu. Ņemot kredītus var kārtīgi iegrābties. Ienākumi ārzemēs varētu būt labāki, vai arī pelnīt no ārzemniekiem. Dvīņa stiprā puse ir kontaktu veidošana (komunikāciju un klientu apkalpošanas speciālisti) – bet atšķirībā no vērša lagnas naudu tas nenesīs- bet draugi un paziņas vienkārši šad tad palīdzēs. Paziņas var prasīt aizdot naudu, bet to noteikti nevajadzētu darīt.

Dvīņu lagnai veiksme var nākt caur smagiem zaudējumiem, vai arī veiksme tāda, ka beigās paliek jautājums vai tā vispār bija veiksme? ‘’Pirra uzvara’’- karalis Pirrs pēc uzvaras teica vēlviena tāda uzvara un man vairs nebūs karaspēka.

Ascendents Vēzī / Karka Lagna

Ūdens stihija, sieviešu zīme, ļoti emocionāli cilvēki. Pārvaldošā planēta Mēness – ātri aug/dilst, nepatstāvīgs tāpēc DAUDZ emociju.   Viegli Ievainojami tāpēc tiecas pēc aizsardzības. Sēž alā un nelien ārā. Nav drošības sajūtas. Galvenā tendence atrast aizsardzību, piemēram, sievietei iziet pie vīra. Emocijas ņem virsroku pār prātu- papriekš dara, pēc tam domā. Nepilnvērtības kompleksi un visādi tarakāni galvā. Noteikti  viņiem ir kas tāds, ko viņi slepj un baidās parādīt citiem. Visbriesmīgākais skelets skapī (briesmīgs tikai priekš paša vēža), par kuru citi tikai nospļautos un pasmietos kas tas vispār par noslēpumu/skeletu . Vēzis vienmēr iet uz sāniem vai atpakaļgaitā- norāda uz neatrisinātu problēmu pagātnē.

Vēža problēma no sērijas piemēram krūtis par mazu vai kaut kas tikpat „nopietns”. Baidās no izsmiešanas. Paši ir emocionāli un uztver citu emocijas, cenšas izpatikt, svarīgi ko citi padomās. Cenšas citus izprast, iepriecināt, neaizvainot utt. Dvēseliski, labi psihologi. Viņus vajag mīlēt un rūpēties par viņiem. Bieži  depresija. Ieciklējušies uz sevi un savām sajūtām.

Daudz pagātnes karmas. Bieži ķibeles ar bērniem un reizēm pat labāk, ja vispār bērnu nav- bet vajag. Runājot par bērnu tēmu Mēness un Merkurs bija galvenie iesaistītie teikā par Merkūra ieņemšanas apstākļiem. Cilvēks ar vēža lagnu jau varētu būt spējīgs pamest bērnu.

Vēža uzdevums ir iet tusēties, veidot kontaktus un pelnīt naudu (caur naudu ir drošība), bet dara otrādi slēpjas un negrib kontaktēties. Bet vēzim vajag tusēties un tusēšanās izpaužas kā foršas dvēseliskas sarunas. Dvēseles mieram ir nepieciešama nauda – stabilitātes un drošības simbols. Karkas bieži izvēlas materiāli nodrošinātus partnerus. Partneris bieži vien ir vecāks. Vēzim vajag tikai naudu un dvēseliskas sarunas  grib mieru un stabilitāti, bet vēzim tas gandrīz nemaz nav iespējams, jo Mēness lagnas pārvaldnieks pati ātrākā un nestabilākā planēta.

Vēzis darbā rada ģimenisku atmosfēru. Mīlestība un attiecības ar citiem cilvēkiem nonāk pretrunās. Bet vēzim vajag attiecības un komunikāciju, nevis mīlestību. Visas vēža problēmu risinājumi (tai skaitā arī biznesā) atrodas partnera rokās/caur partneri. Caur attiecībām/laulībām uzlabojas dzīve. Tikai sīka nianse tad, kad var izvēlēties partneri vēzis ir tendēts izvēlēties visnepiemērotāko. Vēža attiecībās būs maz mīlestības, jo tās mazāk, jo pašiem labāk. Nepārtraukts nervu sasprindzinājums. Vēzis grib bērnus iespējams pat vairāk nekā vīru, vai sievu.

Lai radītu ģimeni vēzim vajadzīga nauda. Ģimene/nauda ir drošība un drošība bez naudas vēzis nespēj iedomāties, bet ģimene neuzlabo materiālo stāvokli. Savu materiālo stāvokli var uzlabot caur pašas darbu (biznesu). Vēža tēvs visticamāk ģimenē jūtas/jutās sūdīgi. Te jau vēzim ir problēmas ar vīrišķo pirmsākumu un paraugu. Vēža sievietei vīrietis noteikti būs (attiecīgais kontingents mēdz būt biezgan neaizņemts), bet nebūs tāds, kādu grib un grib saimniecisku, kurš mājās var visādas saimnieciskas lietas izdarīt (krānu pieskrūvēt, skapīti utt).

Vēzis ģimenē piedzīvos sistemātiskus pazemojumus. Atzinību gūs darbā- atpūtīsies darbā. Darbā domās par ģimeni un ģimenē par darbu.  Vēža piepūle bieži beigsies ar zaudējumiem, uz veiksmi nav īsti ko cerēt -viss caur grūtu darbu ar nagiem un zobiem.

Vēzim ir izcils talants atrast kopīgu valodu ar citiem, kaut ko pārdot, kaut ko sarunāt (atrod īsto pieeju pie cilvēka uz jūtām paķer). Sarunāšana bieži vien ir saistīta arī ar seksuāliem aspektiem, tomēr, lai arī ko sarunātu parasti no tā rezultāta nekas daudz karkai netiek. Labi strādāt ar rokām vēzis visu labi jūt. Patīk labi krēsli, tai skaitā pārnestā nozīmē ieņemt, kādu vismaz neliela priekšnieka amatu.

Visdrīzāk būs grūti atrast savu vietu Pagātnē noteikti kaut kur iepriekš intelekts nepareizi izmantots, iespējams nedaudz vilcis uz ateismu utt. Vēzis ir labs taktiķis nelielu īstermiņa mērķu sasniegšanai un jautājumu risināšanai (taktiskais līmenis) bet stratēģiskajā līmenī ir čuš. Karkai vajag dzīvē atrast Guru. Dzīve vēzim mēdz sist pa vājo vietu, kādu tuvu cilvēku. Fantazētāji un gaisa piļu arhitekti.

Ģimene sākumā var būt saistīta ar labklājību. Labklājība veidojas caur ģimeni (nejaukt ar attiecībām). Vēzis pati  savām rokām „postīs” ārā savu ģimenes laimi. vīrieši vēži maz ir tendēti uz šķiršanos, bet sievietes diezgan naskas uz šķiršanos. Vienā brīdī var pieņemt lēmumu.

Saturns priekš karkas ir ļoti nelabvēlīga planēta. sapņo fantazē, plāno un mainās, bet partneris (Saturns) ir vecs klibs askētisks un konkrēts, kurš vēzim jautās „darīsi vienreiz vai nē”,  ātri un veiksmīgi izārda visas vēža gaisa pilis. Caur kontaktēšanos ‘’mainīs’’ vēža uzskatus par apkārtējo dzīvi. Faktiski ikviens apkārtējais „sit” pa vēzi- tā teikt iepriekšējās dzīvēs godam nopelnījis. Iespējams, ka problēma ar partneri sievietēm slēpjas jau attiecībās ar tēvu.

Attiecībās būs grūti, bet vēzim tur jāiet un sava kauja jāizcīna. būs jāatsakās no sava ego-caur pazemojumiem. Jo vairāk pazemos vēzi, jo ātrāk tuneļa galā iespīdēs gaisma. Caur ērkšķiem uz zvaigznēm.

Bet vēzim no malas skatoties tās dzīves problēmas nav nemaz tik lielas, ja vien to kas notiek galvā viņu tā ‘’nenomocītu’’.

Ascendents Lauvā / Simha Lagna

Lauva zvēru karalis. No medījuma pirmais ēd lauva. Stingra hierarhija papriekš paēd tēviņš, tad mātīte un pēc tam lauvēni. Ego, ambīcijas. var saņemt atbalstu ja sekos Dieva likumiem dharmai – tradīcijām, sistēmai (Dieva radītai). Simhā neviena planēta nav ne ūča ne nīča. Mierīgi sabalansēts.

Pats maz ko grib darīt, jo ir/uzskata sevi par karali. Grib lai citi dara paša vietā. Paša centieni parasti beidzās ar problēmām. Cilvēka apzinu vada ego. Vislabākais potenciāls, starp citām zīmēm uz materiālo labklājību.Viss jānopelna pašam. Par savām kļūdām simhas maksās ar veselību. Īpaši ar sirds slimībām. Būs grūti izveseļoties. Mēdz būt ķibeles ar matiem.

Ceļā uz labklājību būs jāpārvar daudz šķēršļu. diezgan ticami pašam varētu būt diezgan dīvaini lēmumi. Reizēm kāda netīrā naudiņa.  Funktieris intelekts stradā uz naudas nopelnīšanu. Nauda var sagādāt simhai nelāgu karmu. Jāskatās kā jūtas Merkurs, ja labi – nauda būs automātiski  ja slikti ar naudu būs ģibeles varēs censties daudz, bet neiepriecinošs. Piemēram, būt kādas biedrības priekšsēdētājs, kur nav alga vai arī tā maza.

Gribēju/pieliku pūles – dabūju. Te tikai jautājums ko sagribēja un vai pareizo sagribēja  lietas labāk sāks iet pēc 36 gadu vecuma. Ja lauva sēdeja un kaut ko izdomāja vajag 7 reizes „pārmērīt” jo standartā būs izdomājusi kaut ko aplamu. Tas nenozīmē, ka lauvas ir duraki, tikai kļūdas procents augstāks, jaunas ieceres var vest  pie mantas samazināšanos.

Jāstrādā un vēlams arī šad tad bez atlīdzības. Tā kā ir egoists nemēdz klausīt citu padomus. Egoisti  sevi nemīl un grib piespiest citus sevi mīlē.

Lauvas partneri ir Saturns. Bet Saturns ir vienkāršā tauta, kamēr lauva ir valdnieks, šķiru cīņa(pilsoņu karš) ģimenē. Lauvai bieži patīk zemākas šķirs partneri (pelnrušķītes) kuras var nomazgāt, apģērbt aizvest uz pili utt. Tā teikt partneri „kurš nekas nav” lauvas izpratnē padarīt par ‘’kaut ko’’. Vislabākais joks ir tas, ka Saturns  lauvai ir spēcīgs padomu mājā vislabākos padomus lauvai dos partneris, bet lauva jau neklausīs. Vēdiskajā teikā sieva no lauvas aizgāja , jo nevarēja izturēt viņa ‘’karstumu’’. Nav kompromisu.

Galvenā karma ir attiecībās. Un partneri centīsies novirzīt lauvu no kursa. Lauvas ir paši skaistākie, paši gudrākie utt. Paši , paši, paši  dzīves galvenais uzdevums sagraut lauvas ilūzijas, tāpēc visi apkārtējie sitīs pa lauvas ego.  Saturns ir taisnības un patiesības „piegādātājs”  9.māja ir ari veiksme un ja partnera planēta, tur ir vāja- tad partneris atnesīs neveiksmes. Lauva ir atnākusi valdīt, bet padotie negrib viņa (vai kāda cita) valdīšanu. Tāpēc viņi izdarīs visu, lai pār viņiem nevaldītu. Simhas paši savas laimes kalēji. Saturns ir atteikšanās planēta, lauvai atsakoties no sevis, sava ego būs milzīgs solis uz priekšu pareizajā virzienā. Saturns ir arī vienkāršie darbaļaudis un ja lauva nevaldīs kā nākas, vai kā viņam padotie ieriebs  lauva nedrīkst pieķerties darba rezultātam.

Saule (lauvas pārvaldnieks) aizņem 99% visas Saules sistēmas ķermeņu masas- visam pārējiem paliek 1%. Nav brinums, ka visiem jāriņķo ap lauvu. Ļoti gribas konfliktēt un konfliktos pat jūtas labi (jo vairāk izkausies, jo vairāk pašapliecināsies), bet tā nevajag darīt. Uzvarot iegūs lielaku ego, bet jo lielāku ego iegūs, jo vairāk zaudēs un sāpīgāk plīsīs. Priekš katra stiprinieka vienmēr atrodas vēl kāds stiprāks.

Konfliktēs ar bērniem, jo tos uzskata par savu īpašumu  bērniņus jāmīl bez nosacījumiem 

Galvenā problēma domā, ka visu zin labāk par jebkuru. Lauvas dzīves mērķis ir vientulība un dzīve iekārtosies tā, ka viņš dzīvē būs vientuļš un tādēļ pārdzīvos. Bet vientulība (pārtraukums) ir vēlams, lai attīstītu savu apziņu un saņemtu arī laimi un mīlestību. Ja cilvēks ir slims viņam iedod slimības lapu, lai atpūšas un izveseļojas. Bet tad kad iedod pārtraukumu attiecībās- šo ‘’slimības lapu’’ reti, kurš novērtē. Jo lielāki zaudējumi jo ātrāk pienāks brīvība. Medz būt problēmas ar tēvu.

Lauvai attiecību joma ir tik slikta, ka jāpaliek vienam, lai transformētu sevi un savu ego. Lauvai jo sliktāk, jo labāk – jo bēdu rezultātā ātrāk notiks apziņas izmaiņas. Lauvas Ego jautā: “Kāda transformācija? Tu vispār saproti par ko runā? es ESMU KARALIS /S AULE, un ar mani ir viss kārtībā!”

Ascendents Jaunavā / Kanja Lagna

Kredīti, konflikti, veselība, verga darbs- smags darbs, par kuru mēdz maz maksāt. Veselība, kāda aprūpēšana. Jaunava stāv uz 2 kājām – tātad stabilitātes un izturības maz. Darbs un ciešanas. Grūti pašai sevi uzturēt.  Daudz jāstrādā, jo darbs dara brīvu – kamēr strādā, tikmēr prāts atslēdzas no citām rūpēm. Vajag darbu kur sevi izlādēt, pēc darba noguris un nenāk muļķības galvā. Beidzas cerības un sākas normāla dzīve. Nav cerību – nav vilšanās.

Kanja ir dvišabha zīmē, divkājaina, divdabīga un visu dzīvi ir izvēles priekšā. Nenoteiktība ir dabisks Kanjas stāvoklis. Kanja Lagnai katru dienu karš ar sevi un savām izvēlēm, lai tiektos pēc pilnības. Labi darbinieki, caur darbu sevi pulē/slīpē, lai pilnveidotos, ietiepīgi.

Dzīve mēdz būt grūtāka un problēmas sarežģītākas nekā daudziem citiem. Tad kad ir problēmas visi cilvēki ir tendēti meklēt palīdzību pie paziņām draugiem un apkārtējiem, bet palīdzību pie citiem meklēt un gaidīt kanjai nevajag, nebūs un ja būs, būs vēl sliktāk nekā bija. Protams, ka gribēsies meklēt atbalstu kanjai (it sevišķi sievietei) apprecoties, bet atbalsta nebūs. Kanja tulkojumā nozīmē jauna meitene, tad nu iet pie vīra un kas viņu tad sagaida? Partneris nes nelāgu karmu – Zaudējumi un vilšanās, lai pēc principa ‘’jo sliktāk, jo labāk’’ nodrošinātu pēc iespējas ātrāku garīgo izaugsmi. Partneris varbūt var nodrošināt, kādu materiālu labumu, bet kopumā nes negatīvu karmu/notikumus. viss jādara pašam un kanjai priekš tā pietiek spēka. Kanja ir radīta priekš izmantošanas un attiecīgi arī visi grib viņu izmantot. Iepriekšējās dzīvēs degunu cēla pārāk augstu piedzima par kanju.
Lagneš ir Budha/Merkurs un kur Merkurs tur viss ir vairāk nekā 1 Tātad daudz ko var nākties darīt atkārtoti.

Šukra ir tā vienkāršā skaistā laime, pēc kuras tiecas normāls vidusmēra iedzīvotājs  un Šukra (apzīmē arī personisko dzīvi) ir nīča lagnā, tātad kanjām tā ir vismazāk sasniedzamā. Kanjai nauda un veiksme ir nesaraujami saistītas. Ir veiksme – ir nauda

Ieciklējušies uz izdzīvošanu un līdz ar to arī uz naudu, kas ir izdzīvošanas līdzeklis. Nelāga karma uz naudas līdzekļiem. Iepriekšējā dzīvē metuši izaicinājumu Dievam. Ienāca prātā mīts par Sīzifa akmeni, kas vislaik bija jāveļ kalnā par to ka piemānīja nāves dievu. Lai uzlabotu materiālo stāvokli kanjai var gribēties braukt uz ārzemēm pelnīt, bet – ārzemes kanjai nepalīdzēs. No šī paša izriet problēmas ar tēvu. Mamma var finansiāli palīdzēt un ja ir ķibele ar tēvu to tomēr vajadzētu risināt.

Grūti ar veselību Zema izdzīvotspēja. Šīs dzīves pūles nav pietiekamas, lai svaru kausu nosvērtu kanja sev būtiski par labu. Vairāk neveiksmju, avāriju, neveiksmīgu operāciju nekā citiem. Mangals ir agresijas planēta, varbūt iepriekšējās dzīvēs bijis pārāk agresīvs? pagātni ir iespējams transformēt, joga. Bet, lai kanja nonāktu pie jogas utt. Daudzām nejaukām lietām ir jānotiek 
kanja nebūs tendēta klausīt padomus.

Kanja pati savām rokām daudz ko ārda ārā . sekojot dharmai teorētiski kaut nedaudz saprātīgs risinājums iespējams. Bet dharma ir verga (kuram nav nekāds ego) darbs. Jākalpo vīram vai sievai. bet tas notiek reti un tāpēc par ‘’laimi’’ var tikai sapņot. Jākalpo, maksāt negrib un nemaksā, bet jākalpo tāpat. Un tā var tikt pie laba vīra/sievas.

Mīlestība, apziņa, bērni. grib mīlestību, bet tā nav pārāk ieteicama, jo mīlestība bieži saistīta ar ego. Bez nosacījuma mīlestība. Problēmas ar bērniem. Nav bērnu, problēmas ar bērniem attiecībās, ir bērni, bet nav attiecību.. Darbs dara brīvu Kanjām būs konflikts starp ģimeni un darbu. Ja veltīs sevi ģimenei un attiecībām iegūs labklājību.

Ascendents Svaros / Ttula Lagna, pārvalda Venēra (Šukra) – sarkana krāsa

Starp garīgo un materiālo dzīvi. Maksimāla iedziļināšanās dzīvē/dziļumā, bet dziļumā ir haizivis (partneris). Stāv uz sliekšņa pacelties vai iznīkt (jo ‘’dziļumā’’ ilgi neizdzīvos). Visiem svariem dzīve ir drāma. Tiks mācīti caur sāpēm attiecībās. Ar emocionālo drošību var būt paknapi.

izturība un stabilitātes maz, slikti jūtas konfliktos, nepatīk tie. Daudz ko mācās nevis no grāmatām, bet reālās dzīves.

Darbs dara brīvu

Svaru „mērķis” attiecības sekss un cenšas tur dēļ baudām maksimāli iedziļināties. ar seksu nodarbojas, bet neko īsti neiegūst (bieži slimības). parastais sekss čiks un pēc 3-10 min gatavs. mistiskais sekss – tantra, kundalini enerģija, maksimālās baudas ko cilvēks var saņemt, jo tikai baudas var palīdzēt/arī piespiest transformēties.

Partneris svarus „mocīs” ilgi un lēni, bet svari pierod un vairs nemaz tā nesāp jo vairāk ‘’sit’’ jo emocionāli stiprāki paliek un nepadodas. Svari atbild  par ginekoloģiju un svari noteikti šo dakteri apciemos bieži. Svariem vajag tantru (mīlēšanās mākslu) citādi, ja nemaz prieka nebūs un jumts aizbrauks

Vēlmes un rīcība ved pie konfliktiem. Kādu gudrību vajag lai pret savu dabisko ienaidnieku attiektos neitrāli bez naida?

Jo lielāks ego jo lielākas problēmas. Planēta, kas Svariem (Tula) apzīmē vīru Auns (Meša) ir visnedraudzīgākā, bet tā gribas labu vīru un labas attiecības ar viņu.  Svari attiecībās meklē atbalstu, bet nepieciešams paļauties tikai uz sevi, citādi laimes nebūs, un iekšējo brīvības sajūtu nesasniegt. Ir jāstrādā, bet tiklīdz strādā, cieš ģimene.

Saturns pati skarbākā planēta ir vislabākais draugs svariem, bet vislabvēlīgākā Jupiters ienaidnieks. Saturns ir askēts ierobežojumu planēta un svariem ir jāiet šis ceļš. Nepieķerties nekam. Saturns atņem, ierobežo, nelaiž utt. Un stiprs dabiskajā partnerattiecību mājā. No kā var izrietēt, ka Saturns atņems partnerus jebkuram, lai nodrošinātu nepieķeršanos. Bet ja cilvēks nepieķeras tad nav nekāda vajadzība viņam kaut ko atņemt. Bet tiklīdz trīc un dreb, ka tik neatņem visticamāk tiks atņemts. Kādēļ vairs cilvēkam kaut ko atņemt ja viņš nepieķeroties visu tāpat ir sapratis? Partneri ņem nost, lai glābtu pašu cilvēku Ciešanas ir labs motivators transformācijai.

Svari tiecas pēc bērniem, bērni nes labu karmu tulai. bet bērni ‘’postīs’’ attiecības. Bērni kā minimums sarežģīs attiecības. Nepieķeršanās ir balanss, jo nav ne laimes, ne nelaimes. Tur kur ir laime, tur pretējā pusē vienmēr ir nelaime. Balansā nav ne laimes, ne nelaimes un tā ir īstā laime.

Svariem vajag pieņemt lēmumu un ar nevienu to nesaskaņot, bet vai partnerim tas patiks? Attiecības ir kā eksāmens, kurā neko nezin, bet ļoti grib iekļūt un neprot novērtēt laiku kad skarbais eksaminators liek viņam mieru, bet svari paši uzprasās uz atbildēšanu.

Jāmācās nepieķeršanos un pašpietiekamību.Nedrīkst būt laime kā reakcija uz objektu ir vīrs/mašīna esmu laimīga, nav vīrs vai mašīna esmu nelaimīga

Saturns ir sausa un auksta planēta. Cilvēks askēts sirds ir, jūtu nav Attiecības var būt askētiskas un veiksme dzīvē parasti sākas pēc 36 gadu vecuma.

Ascendents Skorpionā / Vriščika Lagna, pārvalda Marss (Mangal) – sarkana krāsa

pagātnes karma, nedarbi sastrādāti pagājušā dzīvē, rezultāti tie piegādāti šajā dzīvē. Mistiski, neloģiski, netaisnīgi notikumi.

Cilvēki tādi kā liktens zobeni un pirmāmkārtām jau paši sev. Skorpions bieži jūtas kā ‘’atnācējs’’, kurš teleportējies no nākotnes vai pagātnes. Piemēram, jūtās tā šeit it kā nokļuvis 13. gadsimtā, tik skaistas kājas, bet jānēsā gari svārki. Nav saskaņas ar laiku, kurā dzīvo.

Skorpions ‘’nejūt’’ savas negatīvās karmas ietekmi, viņi vienkārši nesaprot, ko viņš te dara un nesaprot, ko viņš tik sliktu izdarījis, ka tagad tā jācieš. Par ko esmu iespundēts šajā kamerā? Skorpions domā, lai citi atrisina savas problēmas man VISS IR KĀRTĪBĀ. Nesaprot visu notikumu cēloni/iemeslu un tas ir pietiekami pašsaprotami jo iemesls ir pagātnes karma (mistika). Iespējams noder iet skatīties saulesrietu. Citiem tiek ieteikts necensties vriščiku saprast un censties ar viņu skaidrot attiecības.

Skorpioni dabā mēdz paši sev iekost (aiz kļūdas) un no indes mirst. Neviens cits sevi tā nogalināt nevar.izrok sev aliņu, kurā vislaik sēž un ārā izlien tikai uz medībām, skorpionam ir bailes jo nejūtas savā vietā.. Gan jau zināma līdzība ir arī ar cilvēkiem.
Dzimšana un dzīve pēc tam ir miršanas process. Uzreiz piedzimstot cilvēks jau uzreiz sāk savu atskaiti pretim nāvei. Nāve nav briesmīga, briesmīga ir pats “miršanas process”
kurp ej? Tur kur Dharma (pareizo un krietno lietu darīšana) tur veiksme un uzvara. dzimuši, lai ciestu, jo iet nepareizo ceļu un tas jau ir darīts iepriekšējās dzīvēs un vairs tā nevar. Dievs novērsies no skorpiona, kamēr tas pats nenāks atpakaļ lūgt palīdzību/ padomu utt. Visticamāk piedzīvos briesmīgu notikumu. Dzīves uzdevums transformēt apziņu.

Skorpions var būt augstprātīgs, sevi teju uzskatot par pilnību, kuru vairāk nav iespējams pilnveidot. Jāmainās visiem apkārtējiem nevis pašam Skorpionam, taču reāli jāmainās būtu pašam. Ir viltīgs, izdomas bagāts, lietišķs, mīl naudu un saprot naudas jēgu, apziņa tendēta uz naudu, priekšstati par dzīvi konfliktē ar viņiem pašiem. Jāveido un jāmaina dzīvi pašiem, ar savu piepūli.
ORIENTĒTI UZ NAUDU UN BĒRNEM, BET NE VIENS, NE OTRS NEDOD LAIMES SAJŪTU.
Problemātiskie jautājumi skorpionam ir nauda, bērni un apziņa (ķīselis, šausmas un murgi, kas notiek galvā). Nopietni kompleksi seksā. Skorpionu vienkāršs sekss nepievelk, neuzrunā, vajag kaut ko īpašu. Skorpions pats ar savām problēmām netiek galā, no Skolotāja varētu iegūt labus padomus.
Skorpionam deguns jānolaiž, citādi to nospiedīs uz leju, jāmācās samierināšanās un pacietība, bieži smags darbs.
Problēmas seksā. Protams, kad pretrunas apniks, var ņemt un apgūt tantru (mīlēšanās mākslu). Skorpioni kā kukaiņi dzīvo individuāli, pat ar citiem skorpioniem nekontaktējās – izņemot vairošanos un pēc akta skorpiona mātīte apēd skorpionu. Paretam skorpionam no mātītes pēc pamīlēšanās izdodas aizbēgt.
Skorpionam kaut ko nomedījot ātri jāpaslēpjas, jo kāds putns var viņu saķert, vai cilvēks samīt.

Emocionālā drošība, stabilitāte, harmonija, ģimene, rūpes, aizsardzība – šīs lietas Skorpionam nemēdz būt. Bet tā ir dharma uz kuru jātiecas un iegūt to var tikai caur attiecībām.
Nepilnvērtības komplekss. Skorpions ir indīgs kukainis un nogalina ar indi. Pilnīgi neprognozējams, vai arī pilnīgi prognozējams, kamēr viņu neaiztiek. Ja nepieskarās, viņš nevienam nekož, neindē. Kad iekož ,inde sāk iedarboties tikai vēlāk – nu un kas ka iekoda, bet vēlāk paliek sliktāk. Pret skorpiona indi imunitāte neizstrādājas.
Skorpionam varētu pat nepatikt nogalināt – viņš it kā to dara aizsargājoties, upura komplekss. Viņš ir ļoti miermīlīgs skorpions – tikai citi viņu piespiež. Bieži trāpās nevajadzīgās vietās nevajadzīgos laikos, satiekoties ar nepareiziem cilvēkiem. Daudz neskaidrības un nenoteiktības. Ļoti ietiepīgi, ar stipru gribu.

Jālūdz palīdzība Dievam, bet lai skorpions, kaut ko tādu darītu, viņam jāpārkāpj pāri sev pašam.
Partneris bieži no tālienes, cita mentalitāte. Apziņas attīstība caur partneri. Ja attiecību nav, tad skorpions tup savā alā un ‘’gruzās’’. Attiecībās jāiet, lai gan tur sāpēs. Ja pieies attiecībām pārdomāti mainot apziņubūs labi. Skorpioniem mīlestību vajag, bet apkārtējie baidās no skorpiona. Nepatiks – iekodīs vēl. Bet arī paši skorpioni grib, bet baidās, baidās un grib.
Mīlēties (sekss) vajag tikai aiz mīlestības, no plika seksa skorpionam vajag attiekties. Mīlestība atnesīs apziņas transformāciju. Patīks ar bērniem darboties.
Caur attiecībām un mīlestību skorpions panāk apziņas transformāciju un viss. Ja gribēs ar attiecībām uzlabot materiālo stāvokli, nekas nesanāks. Partneri skorpionam mēdz nodarīt materiālus zaudējumus 
Skorpiona galvenais dzīves uzdevums „Galvu izlabot/sakārtot”, jo šī joma nolaista. Bet patīk visādas intrigas vīt. Partneris var palīdzēt , tikai partneris var „nogalināt”, atnest zaudējumus, bet var arī transformēt. Vajadzīga tikai mīlestība.

Skorpionam mēdz būt pārkāpumi iepriekšējās dzīvēs saistībā ar seksualitāti. (Dieva likumu pārkāpšana).
dzīve, kā cīņa un ienaidnieka neaz nav, vai precīzāk sakot pats sev ienaidnieks. 
Tendence pieņemt nepareizus lēmumus pagātnes karmas ietekmē. Pareizi saprātīgi lēmumi un intelekta pielietošana ved skorpionu pie panākumiem. Bet iespēja uz tādiem gudriem lēmumiem ir diezgan neliela . Lēmumi ir kā minimums dīvaini . Kontaktēšanās ar cilvēkiem atnesīs labumus, bet kontaktēties ir grūti, jo daudz kompleksu.

Bieži problēmas ar bērniem un partnera bērni ir labāki nekā paša bērni. Mēdz būt labi mazbērni.. Viss labums nāk no partnera, bet skorpions bieži neredz realitāti. Daudz jāstrādā, darbs dara brīvu.

Ascendents Strēlniekā / Dhanu Lagna, pārvalda Jupiters (Guru, Brihaspati) – zelta, dzeltena, oranža krāsa

Pofigisti un optimisti – rīt viss būs kārtībā. Rīt viss būs kārtībā, bet parīt vispār tik labi, ka pat aprakstīt nevar, iedzimta optimista izjūta. Biežāk kā citiem izgāšanās. Bezbailīgi, nebaidās nāves. Citiem mēdz būt bail no viņiem. Fanātiski gluži kā japāņu kamikadzes. Mēdz mainīt pārliecību un daudz kam svēti tic. Labākajā gadījumā seko senām labām tradīcijām. Kaut kam seko, tā kā svēti tic, nekādi pierādījumi viņiem nav nepieciešami. Viss labais parasti saistās ar pagātni.

Kāds parasti sponsorē strēlnieku. Bieži ir saistīti ar finansēm. Kur nauda tur arī Strēlnieks – baņķieri, finansisti, kasieri.
Neatkarīgi no tā cik daudz naudas mēdz būt, viņiem ir problēmas ar naudu. Runā par garīgumu, bet vislaik ‘’iekšā’’ strādā aprēķins. Daļa apziņas ir “normāla” un daļa ir pilnīga mistika. 
Vislaik uztraucas par naudu – ēst tad vajag katru dienu un transformācija “var” pagaidīt. Strēlniekam garīgums var nebūt daudz, jo neatliek laiks strādāt ar sevi.

Mēdz būt paskopi un aprēķinātāji. Ja iedos bomzim kaut ko, ilgi atcerēsies, tāpēc dod reti. Strēlnieka uzdevums – apziņas transformēšana. Ciešanas ir kā trepju pakāpieni pa kuriem nonāk līdz transformācijai. Ciešanas ir materiālajā jomā. Emocionālā drošība/ izturība, statuss, ģimene, īpašums – tā visa ir tieši tik daudz cik ir naudas, tiklīdz problēmas ar naudu, tā tas viss pajūk, bailes par naudu. Pretojās pārmaiņām. Strēlnieka uzdevums pāriet no materiālā uz garīgo. Bet materiālā joma ir gluži kā čaula, caur kuru ar grūtībām/vilšanos/sarūgtinājumu ir pašam jāizlaužas cauri. Vista saviem cāļiem arī nepalīdz izlauzties no čaulas. Viss pašam jādara. Dzīves vadmotīvs (bailes) ‘’kā nebūt nabagam’’.

Bailes pieļaut kļūdu attiecībā uz naudu. Milzīga ticība savai nekļūdībai un brīvībai no apgrēcības. Šī ticība balstās ne uz ko – nākotnes karma nelabvēlīga – tā teikt ne tukšā vietā radušās bailes par naudu.
Mēdz izgudrot paši savas dzīves teorijas un nav ne mazākās pieredzes šādu teoriju/praksi iedzīvināt. Pats kaut kādus niekus izdomā un tiem svēti tic, karo ar citiem dēļ tā un beigās tie nieki „pārplīst”. Bieži var sākt dzert. Noteikti piedzīvos šos satricinājumus.
Bieži problēmas ar bērniem, vai nu nav un ja ir tad problēma no tā ka bieži grib šo bērnus padarīt teju par ‘’pašu pilnību’’. No ābola apelsīnu neuztaisīs, bērni nebūs tādi, kādus to gribēs redzēt strēlnieks. Bērni ar savu attieksmi/uzvedību vislaik ‘’metīs’’ izaicinājumu strēlniekam.
Strēlnieka mīļākā nodarbība, kādu mācīt , ”smadzenes ārstēt”, Skolotājs, bet skolotājs, kurš daudz vadās pēc sausām/formālām instrukcijām. ‘’Guru’’ visu zin labāk par visiem . No Guru aizgāja sieva dēļ viņa formālisma. Bija tāda multene, kur kazlēns mācēja skaitīt līdz 10 un daudzi viņu uzskatīja par visgudrāko   līdz noteiktam laikam.

strēlnieka dzīvnieks kentaurs. Dzīvnieka apakša, cilvēka augša. Pretmetu cīņa (runā vienu- domā citu). Loks tēmēts debesīs tieksme uz ideāliem uz augšu. Bet uzvar zvēra daba, jo tā atrodas tuvāk zemei.

Ascendents Mežāzī / Makara Lagna, pārvalda Saturns (Šani) – melna, tumši zila krāsa

Simbols  Krokodils. Nejauks dzīvnieks. Tiek attēlots kā krokodils ar alņa galvu. Mežāzis pārvalda  karmu un simboliski sanāk, ka tāds nejauks lopiņš pārvalda cilvēka karmu. No ūdens iznirst patīkama dzīvnieka galva un kas parādās pēc tam?  jāmūk pa galvu un kaklu no tāda. Krokodils jau no dinozauru laikiem nav mainījies, kāds bija tāds bija. zināma norāde uz to, ka krokodils pēc savas būtības ir „pilnīgs”. Bīstams, neizprotams un neprognozējams.

Tas briesmonis veidojas, kā adharma (nepareizā ceļa iešanas). Enerģija pareizā ceļa iešanai pietiek. Kā vienmēr viss parasti notiek caur ciešanām, jo tad kad ir labi neviens neparko īpaši neiespringst.

Nav stabilitātes , drošības un  ‘’mājas ligzdiņas’’.  Bet ego vienkārši milzīgs. Daudz jāstrādā DIE ARBEIT MACHT FREI. Ne tikai darbā jāstrādā, bet arī ar sevi. Bet ego ir liels un tik smagi un daudz strādāt negribās.  Mežāzim Venēra (labklājības un laimes apzīmētājs) ir vislabākā planēta, bet pie tās labklājības un veiksmes var tikt caur Saturna askētismu un ilgu darbu. Askētiskais  Saturns (Mežāža pārvaldnieks) ar greznībā slīgstošo Venēru ir vislabākie draugi.  Parasti veiksme dzīvē var gaidīt ne ātrāk par 36 gadu vecumu.

Saturns atņem cilvēkiem, to kas viņiem visvairāk traucē  Saturns ir taisnības piegādātājs un vienmēr saliek visu tā kā ir taisnīgi pēc Dieva likumiem (ignorējot cilvēku izpratni par taisnīgumu  Saturns ir planēta, kas izsauc reālas pamatotas bailes. Saturns kā planēta sastāv no ūdeņraža. Vata  tips. Gaisa elements prāts.

emocionālais stāvoklis, stabilitāte dzīvē, emocionālā drošība, ģimenes ligzdiņa, šīs lietas vismaz kādu laiku mēdz iztrūkt. nepārtrauktas bailes. Par stabilitāti un ģimeni var tikai sapņot  nebūs, tāpēc pārdzīvos, bet pārdzīvojot mēdz slimot. Pazemojumi ģimenē un ne tikai, sāpīgi tos pārdzīvo, mazvērtības kompleksi.  Vēdiskajā teikā sieva nolādēja Saturnu par vira pienākumu nepildīšanu.

Saturns ir spēcīgs 10. Mājā tātad jāstrādā, mierīgi, pacietīgi un bez pretenzijām. No problēmām nav jābēg, tās ir jārisina. Sevišķi daudz jāstrādā būs attiecību jomā.

Saturns  nemīl izrādīšanos, jo tā ir izlikšanās, bet Mežāzim patīk atstāt iespaidu.

Šani pārvalda arī Saturns pārvalda labklājības māju tāpēc līdz 36 gadu vecumam būs daudz ierobežojumu. Nabadzība ir situācija, kad cilvēks nevar atļauties, to ko vēlas- gribas jahtu, nevar to dabūt tāpēc jūtas nabags. Taupīgi cilvēki. Ļoti daudz domā par naudu un pastāv pat teorētiskas iespējas to saņemt.  Attiecībā uz naudu Mežāzim ir diezgan laba karma. Tikai 2 būtiski priekšnoteikumi- pēc 36 gadu vecuma un daudz jāstrādā (parasti vairāk kā citiem), lai to dabūtu.

Mēdz būt daudzas dažādas vēlmes un standarta gadījumos tās visbiežāk ved pie zaudējumiem.  Salīdzinot  ar citām zīmēm mēdz būt visvājākā veselība, bet veselības problēmas noteikti saistītas ar to kas notiek galvā (bailes, pacietības trūkums utt).

Mežāzis ir konservatīvs- un galīgi negatavs pārmaiņām. Mežāzis ir stūrgalvīgs un ietiepīgs tāpēc vislabākā mācību metode ir caur grābekļiem. Vienreiz uzkāps, izdarīs pareizos secinājumus un tajā jomā vairs nekāps uz grābekļiem, tomēr būs vēl citas daudzas  jomas apgūstamas.

Mežāzim sevi jārealizē arī caur partnerattiecībām, tur būs grūti.  Parādot ego, izdarot spiedienu, vēloties atstāt iespaidu iekulsies zaudējumos. Partnerattiecības parasti saistītas ar zaudējumiem. Nestabilitāte attiecības un ik pa 2 nedēļām jauni pārdzīvojumi.  Jau iepriekš pieminēju vēdiskajā teikā sieva nolādēja Saturnu par vira pienākumu nepildīšanu. Daudz konfliktu attiecībās.  Mežāžiem, kuriem būs vājš Saturns, attiecības vislaik juks ārā.

Mežāzim  attiecības var būt labākas ar ārzemniekiem, citas nacionalitātes, kultūras, reliģijas pārstāvjiem. Ārzemēs pat var iet diezgan labi. Bet nevar doties uz patstāvīgu dzīvesvietu ārzemēs. Jo ātrāk atteiksies no ego attiecībās, jo labākas tās būs.  Labs partneris var kļūt par skolotāju, bet labu partneru pamaz un partneri pārsvarā kļūst par problēmu/zaudējumu cēloni, bet attiecības dos gudrību un pieredzi.

Mežāža sievietei  jāatsakās no saviem sasniegumiem, mērķiem vēlmēm par labu vīram, teju vai ideāla kombinācija priekš sievietes. 

Ascendents Ūdensvīrā / Kumbha Lagna, pārvalda Saturns (Šani) – melna, tumši zila krāsa

Visuma 11. Māja (labklājība, ieguvumi, draugi) cilvēka zīme, stāv uz 2 kājām nav satilitātes. Simbols ūdens nesējs, tas kurš nes tukšu trauku no kura jau ūdens izliets un nekas tur vairs nav palicis. Dzīves beigās trauks būs tukš.

Bieži mēdz dzīvot ārzemēs un bieži mēdz nodarboties arī ar jogu, mistiku, interesējas par nāvi utt. Ļoti ievainojama zīme- dzīve un nāve vislaik iet kopā. ‘’Atmīnētājs’’ kļūdās vienreiz.  Ūdensvīri ir reta zīme, jo lagna īsa tikai 30 min dienā, kamēr citas zīmes ilgst 2-3 stundas.

Pirms nospraust kādu mērķi vajag 100 reizes padomāt var nepietikt enerģijas mērķa sasniegšanai.  Bieži nepilnvērtības kompleksi. Ūdensvīram zīmes saimnieks vienlaicīgi nes gan veiksmes un labklājības enerģiju, gan arī zaudējumus. Laime un nelaime vislaik stāvēs līdzi gluži kā nešķirami dvīņubrāļi. Ūdensvīrs gluži kā komunisms – visiem visu un beigās čiks.

Mēdz būt iekšēji vērsti, vairāk uz savu iekšējo pasauli, noslēgti – bet arī sabiedrība patīk. Vajag sekot Skolotājiem, sistēmai Dieva likumiem un kārtībai. Dzīves mērķis atrast sev partneri kurš ir kā skolotājs vai arī skolotāju kurš kļūst par draugu/partneri.

Mēdz būt tendence uz alkoholu . Ūdensvīra mīlestība ir dvīnis un abu šo zīmju pārvaldnieki pēc savas dabas skaitās einuhi –  lielisks mīlas pārītis . Noteikt vajag tantru apgūt. Partneris var būt no ārzemēm vai dzīvot ārzemēs

Lai tiktu pie labklājības var tikt caur atbrīvošanos/ nepieķeršanos nekamMierīgs ikdienas darbs, kurš ved pie labklājības. Dharma realizējas caur kalpošanu citiem, darbs citu (kopējam) labumam. Tā lai reāli tas darbs citiem būtu reāli sajūtams. Jābūt kalpošanai, nevis vēlmei nopelnīt. Tiklīdz cilvēks jautā kā nopelnīt uzreiz jau ir skaidrs, ka tiek iets nepareizajā virzienā .

Negribēs savu enerģiju veltit tādam darbam/ pienākumiem.  Parasta kalpošana neko daudz nedod vajag arī jogu (garīgu attīstību). Cilvēks iet uz darbu un strādā, bet nekāds lielais rezultāts nav, bet tiklīdz izmaina savu apziņu tā visai viņa darbšānās ir uzreiz cits svars/ jēga.  Biežii darbojas spēka struktūrās, medicīna, jurisprudence. Brauks pelnīt uz ārzemēm.  Labi nodarboties ar nekustamo īpašumu, vai nu liela apjoma celtniecība (interjers, iekārtojums vai arī tieši pati zeme, lauksaimniecība, derīgie izrakteņi.

ja ūdensvīrs ies kalpošanas ceļu viņi iegūs mieru. Un tas miers novedīs pie labklājības. Atkarībā no tā dvēseles miera būs arī veiksme dzīvē. Tiklīdz pārstāj sekot dievišķajai tradīcijai tā sākas ziepes .

Bieži ir ķibeles dzimtā pa tēva līniju. Problēmas ar tēvu, bet tēvs/ guru vajadzīgs. Problēmas no pagātnes/iepriekšējām dzīvēm.  Ar mammu biež vien arī nav diez cik vienkārši.

ja cilvēka apziņa virzīsies uz transformāciju un atbrīvošanos no visa būs labi, bet ja domās tikai par naudu tad nozīmēs cilvēka (apziņas un arī materiālā stāvokļa) degradāciju.

Ascendents Zivīs / Mina Lagna, pārvalda Jupiters (Guru, Brihaspati) – zelta, dzeltena, oranža krāsa

Faktiski no visām zīmēm Zivīm visgrūtāk ienākumu sfērā, jo Jupiters lielais labdaris Zivīm ienākumu mājā ir visvājākais. Protams  tas nenozīmē, ka uzreiz ir trūcīgais, bet diez cik liels poteniāls tur nav- tā teikt Zivīm “dvēsele jāglābj” ne par naudu jādomā. Zivs ir Visuma 12. māja tā teikt dabiski jau tendēta uz zaudējumiem. Kaut gan reizēm var trāpīties arī kāda nauda no gaisa (piemeram mantojums). 

Zivij bērni dod laimi, jo vairāk jo labāk. Labi strādāt ar bērniem, tomēr bērniem pieaugot viņi mēdz radīt daudz galvassāpju Zivij.

Mēdz būt pagrūti attiecībās it sevišķi seksā. Vajag tantru apgūt, lai jumtiņu pozitīvā nozīmē rauj nost. Partneri mēdz nebūt tādi uz kādu Zivs ‘’cerēja’’.

Labi attīstīta intuīcija un citas līdzīgas spējas. Garīgā attīstība ātrāka kā citiem un labi visu jūt, atbildes mēdz atnākt dažādos neparastos veidos. Zivij ar domāšanu, diez cik daudz nevajadzētu aizrauties.

Tomēr Zivis par spīti ienākumu grūtībām, īsti par nabadzīgām nebūtu uzskatāmas un var atļauties veltīt sevi garīgumam un tā meklējumiem.

Sadarbībā ar Atvaru Aniņu

Translate »