22 Šravana

Daba – kustīgā. Nakšatra veicina ceļošanu, pārsvarā saistītu ar darbu, komandējumi. Darbs saistīts ar lekcijām un apmācību. Šakti – savienošanās, kontaktu nodrošināšana. Pārvaldošā graha – Čandra (Mēness), Ch. Deva – Višnu, uzturošais trīsvienības posms, Saraswati. Simbols – Auss, trīs pēdu nospiedumi smiltīs (3 Višnu soļi). 

Labvēlīgi: Viltīgām darbībām, intrigām, sarežģītām konstrukcijām, kaut ko sadzirdēt, informācijas nodošanai, mācībām, uztverei ar dzirdi – lai par cilvēku dzirdētu, eksāmeniem, disertācijas aizstāvēšanai, pārliecināt, darīt zināmu par savu viedokli, reklāmai; dokumentu izpētei, apdomāt kaut ko; mūzikai, koncertam, mācīties valodas, žurnālistikai, rakstniecībai, iesniegumiem, lūgumiem, svarīgas tikšanās; jebkurām darbībām ar nekustamo īpašumu; darbības uzsākšanai, jaunām darbībām; pirmā saruna, pirmais zvans un pirmā tikšanās, lai sāktu; rituālām darbībām, pudža, upaijas, jantras; veselībai, seksam; noslēgt vienošanos par mieru, nonākt pie kopsaucēja; politikai, sabiedriskai darbībai; pirkt drēbes, iekārtu un aprīkojama iegādei; padomu došana un saņemšana, svarīgām telefonsarunām; jauna vārda došanai, ceļojumiem, spekulatīvām operācijām, aizņemties naudu.

Nelabvēlīgi: Agresīvām darbībām, skandāliem, riskantiem pasākumiem, sagraut, tiesas procesiem, kara pieteikumam; azartspēlēm, uzsākt darbības ar rokām, dot solījumus, aizdot naudu; pabeigt kaut ko, laulības noslēgšanai.

TaraBala negatīva dzimušiem 16, 18, 20 Nakšatrā 24.st., 7 vidējās, 9 beigu, 11 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Džū, Džei, Džo, Gū

Šravana ievieš kārtību caur taktu un gudrību un arī visos citos veidos. Tas ļauj uzklausīt, uztvert un apsvērt radušās problēmas un risinājumus. Višnu Šravanai piešķir nesteidzīgumu, ļauj nogaidīt līdz pienāk īstais laiks. Caur Višnu Šravanai ir saistība ar Sarasvati  (Višnu sievu), kas Šravanai piešķir valodu, mūzikas un stila iemaņas, un vispār izglītības lietas kā tādas. Šravanas simbols ir Auss – komunikācija ar uzsvaru uz klausīšanos kā runāšanu. Tās šakti – Savienošana (dažādu lietu), komunikācija.

Plašāk par Šravana

Translate »