27 Revati

Daba – maigā. Pārvaldošā graha – Bu. Simbols – zivs, bungas, Deva, kas rūpējas par visām radībām. Šakti – barot ar pienu, visas pasaules paēdināšana. Tulkojumā Revati nozīmē „bagātība”. Cits tulkojums – “pārcelties, transcendēties”, kas cieši saistīts ar to, ka Revati ir pēdējā nakšatra.

Labvēlīgi: Sekmē pozitīvus dzīves aspektus, īpaši labi biznesam, diplomātiskam dialogam, pirkt – pārdot nekustamo īpašumu; informācijas un viedokļu apmaiņai, kaut ko sarunāt, attiecībām, laulībām, seksam; apmaiņas operācijām; ziedojumiem un Upaijām; lieliski ceļot, īpaši, ja tikai vienā virzienā (uz neatgriešanos); radošai darbībai, ļoti labi uzstāties, parādīt sevi; eksāmeniem, mācībām; visam, kas saistīts ar medicīnu, atpūsties, tusēties; llauksaimniecībai, sēt, pļaut; darbību pabeigšanai.

Nelabvēlīgi: Slikti agresīvām darbībām, kur nepieciešama izlēmīga rīcība, pretoties, aizstāvēties, turēt spriedzi, spiedienu; ja notiek nelaimes gadījumi būs smagas sekas; slikti medicīniskām operācijām; kāpt kalnos.

TaraBala negatīva dzimušiem 21, 23, 25 Nakšatrā 24.st., 12 vidējās, 14 beigu, 16 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Dei, Do, Čhā, Čhī

Deva – Pušan, solārā dievība, līdzīga Saules dievam. Tas izgaismo visus ceļus gan fiziskos (kā bāka jūrā un laterna uz ceļa), gan iekšējos, dvēseliskos, dzīves ceļus. Pušanu attēlo kā stāvošu ceļa sākumā vai kādas lietas iesākumā. Pušanu saista arī drošu ceļošanu gan fizisko, mentālo, emocionālo utt. Pušan ir barojošs un maigs, viņš piešķir bagātību, uzplaukumu un piepildījumu. Višnu ir Revati uzraugs. Višnu apkopo un uztur visus Visuma spēkus un apzināšanos. Višnu sieva Lakšmi aizbilst par bagātību un uzplaukumu. Revati ir divi simboli – zivs, kas peld jūrā, un bungas. 1) Zivs ir loģiski, jo sakrīt ar Minas simbolu (Revati atrodas Mina zvaigznājā). Zivs simbolizē dvēseles ceļojumu visuma ūdeņos. Katra dvēsele „peld” savus ceļus, līdz nonāk uz atbrīvošanos. Revati, būdama pēdējā nakšatra, ir cieši saistīta ar Mokšu un galīgo apgaismību. Mokša ir atbrīvošanās. Tā nav obligāti atbrīvošanās no dzimšanas un nāves cikliem. Var notikt pilnīga atbrīvošanās no neziņas, bet cilvēks var pieņemt dzimšanu gan uz zemes, gan citos Visuma līmeņos. 2) Bungas. Arī Dhaništas simbols ir bungas. Tāpēc ir daudz līdzību starp Revati un Dhaništu. Tās abas apzīmē bagātību. Atšķirībā no citām indiešu bungām, Revati bungas spēlē ar vālītēm. Revati bungas saistītas ar ziņu atnešanu (kas nav Dhaništai). Komunikācija ir viens no Revati aspektiem.

Plašāk par Revati

Translate »