26 Uttara Bhadrapada

Daba – fiksētā. Pārvaldošā graha – Šani (Saturns), Sa. Simbols – nāves gultas aizmugurējās kājas, cilvēks ar divām galvām, dvīņi. Deva – Ahirbudhnya, Lakšmi. Šakti – atnest kosmisko lietu, trīs pasauļu stabilitāte.

Labvēlīgi: Klusām, nosvērtām darbībām, izpētei; Jogai un mistikai; dot solījumus, zvērestus; laulībām un iniciācijai; sākt celtniecību, jaunā mājā ieiešanas ceremonijai – Grih pravesh, finansu operācijām, lūgt vai vērsties pēc palīdzības; lauksaimniecībai un visam, kas saistīts ar augiem; bērniem.

Nelabvēlīgi: Tiesas procesiem, kontaktiem ar ienaidnieku; juridiskām lietām, spekulācijām, azartspēlēm; aizdot naudu, fiziskām aktivitātēm (var beigties ar traumām); sasteigti lēmumi dos negatīvu rezultātu.

TaraBala negatīva dzimušiem 20, 22, 24 Nakšatrā 24.st., 11 vidējās, 13 beigu, 15 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Dū, Thā, Džha, Ņa

Deva – Ahir Budhanja, mistisks tēls, kas tulkojas kā Dzelmju Čūska, kas mīt pirmatnējos ūdeņos vai zem zemes.Tas atbild par zemes uzbūvi un auglību uz zemes. Simbols – bēru šķirsta aizmugurējā daļa. Šķirsts simbolizē aiziešanu no šīs pasaules, tāpat kā Mina (pēdējais – 12.zvaigznājs horoskopā). Šakti – izsaukt lietu gan fizisko, gan garīgo lietu, kas nāk no debesu apziņas okeāna.

Plašāk par Uttara Bhadrapada

Translate »