25 Purva Bhadrapada

Daba – cietsirdīgā. Pārvaldošā graha – Guru (Jupiters), Gu. Simbols – nāves gultas priekšējas kājiņas, šķēps, zobens, cilvēks ar divām sejām; Šakti – dod uguni (enerģiju), kas paceļ garīgumu cilvēku dzīvē, atbalsta visu pasauli.

Labvēlīgi: Agresīvam darbībām, vardarbībai, riskam, nežēlīgām darbībām; bērēm, nāves spriedumam, pielikt kaut kam punktu, atmest dzeršanu, pīpēšanu, sliktus ieradumus; tehnikai, lauksaimniecībai, stādīt, sēt; jūras ceļojumiem, burāšanai.

Nelabvēlīgi: Visam labajam; ceļojumiem pa sauszemi; laulībām un seksam; komunikācijai ar varas pārstāvjiem, jo viss beidzas ar sāpēm, zaudējumiem, bēdām.

TaraBala negatīva dzimušiem 19, 21, 23 Nakšatrā 24.st., 10 vidējās, 12 beigu, 14 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Sei, So, Dā, Dī

Deva – 1) Adža-Ekapada, nozīmē – „vienkājains āzis”, vēl arī „vienkājainais nedzimušais”. Mistisks radījums ar āža galvu un vien kāju, viens no Rudras svītas. Nes destrukciju un gruvešus, pārvalda melno maģiju. 2) Rudra. Purva Bhadrapada nes Šivas destruktīvo aspektu. Sāpīga attīrīšanās, pēdējā attīrīšanās, jo tuvojas horoskopa nobeigums. Purva Bhadrapadas simbols – 1) bēru šķirsta priekšējās kājas. Tas simbolizē aiziešanu no šīs pasaules. 2) cilvēks ar 2 sejām. Viena seja jauka, otra vājprātīga, vardarbīga un sagraujoša. 3) zobens. Ar zobenu nocērt, nogriež – destrukcija un atdalīšana. Tas saistīts ar sāpēm, negadījumiem, ievainojumiem, nāvi un nobeigumu. 4) Viens vienīgs Saules stars. Tas norāda uz drūmo un nelaimīgo šīs nakšatras aspektu, kur cerības ir minimālas kā šis vienīgais saules stars. Šakti – paaugstināt attīstības līmeni.

Plašāk par Purva Bhadrapada

Translate »