23 Dhaništha

Daba – kustīgā. Simbols – Mridanga, bungas. Saved cilvēkus kopā, dot pārpilnību un slavu. Saistās ar ceļošanu un izmaiņām visās tās formās, dod labumu ārvalstīs. Pārvaldošā graha – Mangal (Marss), Ma. Deva – Astoņi Vasus, kas tulkojas kā lieliskie vai pārpilnie.

Labvēlīgi: Pasaulīgiem sasniegumiem, svinīgiem notikumiem, svinēšanai, banketiem, prezentācijām, koncertiem, mūzikai, dziedāšanai, muzikantiem; darbībām grupā, sanāksmēm, svinīgai atklāšanai; atstāt spēcīgu iespaidu, iegūt kustamo, nekustamo īpašumu; ceļojumiem, aktīvām un izlēmīgām darbībām; aizdot naudu, kredītdarbībai; Jogai, lauksaimniecībai, stādīt, sēt; drēbju pirkšanai, dārgakmeņiem; medicīniskām operācijām; izglītībai, lai par cilvēku uzzinātu, atcerētos; datoriem, mobilajiem telefoniem, sarežģītam tehniskam aprīkojumam, instrumentiem; ieroču iegāde.

Nelabvēlīgi: Laulībām un partnerattiecību izveidošanai, seksam, pamest vai atmest; sodīt; sakārtot, tīrīt, gudrām sarunām.

TaraBala negatīva dzimušiem 17, 19, 21 Nakšatrā 24.st., 8 vidējās, 10 beigu, 12 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Gā, Gī, Gū, Gei

Personas ir prasmīgi mūzikā un pārpilni ar to. Tas saistās ar visuma mūziku, ritmu. Dhaništa saistīta ar hinduisma trīsvienības dievu Šivu. Tās simbols – 1) Bungas, ko spēlē Šiva (Damaru – Šivas mīļākās bungas, bet var būt arī mridanga, tabla u.c), 2) Flauta. Dhaništhas šakti – dod pārpilnību, bagātību un slavu.

Plašāk par Dhaništha

Translate »