20 Purva Ašadha

Aktivitāte – līdzsvarotā nakšatra. Šakti – stiprināt, spēcināt. Daba – cietsirdīgā. Pārvaldošā graha – Šukra, Sk. Deva – dieviete Apa jeb ūdens (kopīga sakne ar Apas). Simbols – vēdeklis, vētījamais grozs, ziloņa snuķis, neuzvaramība un slava popularitātes rezultātā; Varuna – ūdens = emocijas; enerģijas piešķiršana, iegūt īpašu spožumu.

Labvēlīgi: Konfliktēt, aizstāvēt sevi un savu viedokli, tiesas procesiem, ja pieļauj mierizlīgumu; piedošanai (tam vajag lielu spēku); lūgt un saņemt atbalstu, vērsties pēc palīdzības; uzsākt kādu procesu, pāriet pie darbības, atjaunošanās, enerģijas atgūšana, atpūta; sacensības, sporta pasākumi; piedzīvojumi, aktivitātes, kas saistītas ar ūdeni, pirkt peldlīdzekļus,ceļot pa ūdeni, pieņemt lēmumu, ka tālāk tā vairs neturpināsies, sākt jaunu dzīvi; uzsākt attiecības ar sievieti (neatteiks), laulībām, seksam; uzstāties, demonstrēt sevi,  nodarboties ar mākslu; jogai, studēt vēsturi, atcerēties; sarunām par parādiem, izskaidroties par naudu.

Nelabvēlīgi: Slikti delikātām, mierīgām darbībām, piesardzīgām darbībām, beigt kaut kādu darbu vai procesu, slikti ceļot pa zemi.

TaraBala negatīva dzimušiem 14, 16, 18 Nakšatrā 24.st., 5 vidējās, 7 beigu, 9 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Bū, Dhā, Phā, Dhā

Apa, lai arī labdarīga, tomēr bieži ir cietsirdīga un skarba. Simbols  1) Vēdeklis (var atvēsināt, var uzvēdināt uguni), pozitīvā enerģija zina kā savaldīt uguni, negatīvā norāda uz ekspansiju, var sadedzināt; 2) Siets, kas atsijā visu lieko.

Plašāk par Purva Ašadha

Translate »