19 Mula

Daba – cietsirdīgā. Aktivitāte – aktīvā. Šakti – sagraut, iznīcināt. Pārvaldošā graha – Ketu, Ke. Deva – Nritti, destrukcijas un iznīcināšanas dievība, viņas vārds tulkojumā nozīmē – posts, nelaime. Saknīšu saišķis, lauvas aste; iznīcināt, nojaukt, izjaukt lietas, spēks iznīcināt.

Labvēlīgi: Medicīnai, zālīšu vākšanai, ”aizrakties” līdz būtībai, līdz galam izzināt, darboties ar augiem, rakt zemi; nekustamo īpašumu pirkšana – pārdošana; darboties ar Muladhara chakru – tantra; piedzīvojumu meklēšana, pārraut attiecības; domāt par nāvi, jogu, kaut ko jaunu apgūt; atlaist darbiniekus, izmest lietas, beigt, lai nekas nepaliek; beigt vecus, ievilkušos darbus.

Nelabvēlīgi: Slikti visam labajam. Jebkuras konstruktīvās darbības novedīs pie negatīvām sekām, īpaši slikti aizņemties un aizdot naudu.

TaraBala negatīva dzimušiem 13, 15, 17 Nakšatrā 24.st., 4 vidējās, 6 beigu, 8 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Jei, Jo, Bha, Bhī

Adharmas un Vardarbības meita, Mrity (nāves) un Baiļu māte. Mula ir ļoti varena nakšatra (tāpat kā Nritti ir varena devata). Mula var iedot pasaulīgu statusu, uzplaukumu utt, un tāpat arī atņemt. Mulas mērķis ir cilvēku atvest pie darba ar apziņu. Mulas simbols – sakne, sakņu bunte (saknes simbolizē apslēptas lietas, lietu būtību).

Plašāk par Mula

Translate »