17 Anuradha

Daba – maigā. Pārvaldošā Graha – Sa. Nosaukums – sekojoša Radhai (Višakhai) jeb „vēl viena Radha”, ko saista ar „sekojošu veiksmi”. Anuradhas deva – Mitra (viens no 12 Aditjiem, solārajām dievībām). Lotosa zieds, arka, cilvēku rinda, kas stāv pie murti, lai upurētu, cieņa un pārpilnība.

Labvēlīgi: Draudzīgām attiecībām starp cilvēkiem, kolektīvām darbībām; pasākumiem, kur piedalās cilvēku grupa(s); jogai, zinātniskai darbībai, lai kaut ko saprastu; biznesam, ceļošanai; draudzībai un ar kādu iepazīties (neseksuālām attiecībām), saskarsmei, slepenām, slēptām darbībām, domāt par kaut ko un pieņemt lēmumu, naudas transakcijām; vienvirziena izbraukšanai uz ārzemēm; ārstniecībai, labi sākt ārstēt; simbolizē sekošanu. Iesvētības, kristības utml., lai iestātos rindā.

Nelabvēlīgi: Laulībai, konfliktiem, uzsākt kādas svarīgas lietas, piem., biznesa nodibināšana, veikala atvēršana.

TaraBala negatīva dzimušiem 11, 13, 15 Nakšatrā 24.st., 2 vidējās, 4 beigu, 6 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Nā, Nī, Nū, Nei

Mitra tulkojumā nozīmē draugs. Saistās ar draudzību, labo ticību un sirsnību. Tas piešķir Anuradhai bezrūpību, siltumu, līderību, draudzīgumu, izpalīdzību un optimismu. Anuradhas viens no simboliem ir Lotoss, uz lotosa parasti attēlo Sarasvati, kas ir zināšanu un mūzikas dieviete. Tas piešķir Anuradhai tendenci uz mūziku un zināšanām. Otrs Anuradhas simbols ir triumfa arka izpušķota lapām, simbolizē uzvaru. Tās trešais simbols ir zizlis, kas vienmēr bija varenības un pasargāšanas simbols. Tas saistīts ar zināšanām un mācīšanos, un zināšanu uzturēšanu, kā arī saistību ar Visuma spēkiem. Anuradhas šakti – „Radha šakti” – pielūgsmes spēks, ziedošanās.

Plašāk par Anuradha

Translate »