16 Višakha

Daba – jauktā (gan maigās, gan cietsirdīgās īpašības). Pārvaldošā graha – Guru (Jupiters), Gu. Višakai ir 2 dievības – Indra un Agni. Indra – pusdievu vadonis ir mērķtiecīgs un ofensīvs, kas vienmēr cīnās līdz sasniedz savu mērķi, dod spēku iegūt daudz un dažādus augļus dzīvē.

Labvēlīgi: Kara pieteikšanai un karadarbībai, lai ātrāk uzvarētu, kkonkurences cīņai, piem., konkurss uz amatu vai projektu; pilnīgai uzvarai, panākumiem, sasniegt rezultātu, ddarbībām, kas vērstas uz mērķa sasniegšanu, pparādīt savu spēku un varenību, lieliem projektiem, kas prasa milzīgu enerģiju; apbalvot, ceremonijām. mīlas lietām (sekss); strīdēties un noskaidrot attiecības, sodīt publiski.

Nelabvēlīgi: Laulāties, jo tad būs karš; doties ceļojumā, jo var nākties visu laiku ar kādu karot; nav labi miermīlīgām darbībām.

TaraBala negatīva dzimušiem 10, 12, 14 Nakšatrā 24.st., 1 vidējās, 3 beigu, 5 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Tī, Tū, Tei, To

Reizēm viņa mērķi nemaz nav dievišķi un viņš iekuļas nepatikšanās. Višaka mēdz uzņemties neveselīgus mērķus un nonākt līdz tiem apšaubāmos veidos. Višaka cilvēki parasti meklē sev pozīciju, amatu, kas dod varu un baudas. Agni uguns dievs pārstāv enerģiju. Pateicoties Agni, Višakai ir spējas pielikt neiedomājamas pūles, lai sasniegtu savu mērķi. Pozitīvā ziņā enerģija var izpausties drosmē, apņēmībā un smagā darbā virzītiem uz sasniegumiem. Negatīvā ziņā Uguns var sadedzināt un iznīcināt. Višakhas simbols – izdekorēta arka. Parasti dekorēta no lapām kā laulību ceremonijās Indijā. Višakai saistība ar laulību. Tā ir arī triumfa arka, kas simbolizē kādas lietas beigas, un jaunu sākumu. Višakhas šakti – sasniegt daudz un dažādus ieguvumus, pieaugumus.

Plašāk par Višakha

Translate »