15 Svati

Daba – kustīgā. Pārvaldošā graha – Ra. Tās devas ir – (1) Vaiju, kas nozīmē kustību un pārmaiņas. Cilvēciskā un sociālā plānā Vaiju īpašības izpaužas caur Vaiju dēlu Hanumanu: spēks, morāle, ētika, godīgums, atjautība, mērenība, savaldība, inteliģence, gudrība, lojalitāte, kalpošana bez ego dominances. Šīs visas īpašības var attiecināt arī uz Svati. (2) Svati saistīta ar Sarasvati, mūzikas un mācīšanās dievieti, tas saista Svati ar visa veida mācīšanos – materiālo, filozofisko un garīgo.

Labvēlīgi: Labi visam, ko simbolizē sēkla vai asns, jo sēkla iesēta šeit uzdīgs un dos ražu, labi visam, kas saistīts ar biznesu, ļoti labi pārdot (var arī pirkt, bet vislabāk ir tieši pārdot), labi sākt lietas, kur cerat, ka tās dos rezultātu (bizness), labi sākt reklamēties, mācības, tusiņiem, prezentācijām, jubilejām, pirmizrādēm, iepazīstināt citus ar kādu jūsu draugu, visam, kur ir daudz ļaužu, darīt to, par ko jūs gribētu, lai uzzina pēc iespējas vairāk cilvēku, gūt slavu, kļūt slavenam; labi naudas transakcijām, diplomātiskām kompromisu sarunām, lai vienotos, mierīgām sarunām.

Nelabvēlīgi: Īpaši slikti ceļojumiem, konfliktēt, jo visdrīzāk zaudēsiet, ja laulāsies, tad laulība būs nestabila.

TaraBala negatīva dzimušiem 9, 11, 13 Nakšatrā 24.st., 27 vidējās, 2 beigu, 4 sākuma 8 stundas. 

Bērna vārda pirmā zilbe:  Rū, Rei, Ro, Tā

Svati simbols ir auga dzinums plandošs vējā. Nemierīgums, spēja adaptēties, veiklība, klejošana ir Svati īpašības no šī simbola. Tiekšanās uz patstāvību un spēku, tāpat kā augs tiecas nostiprināties un augt. Vējš, kas planda augu nav vētra, bet patīkama brīze. Taču, ja nepieciešams Svati var pastiprināt savu vēju un piemērot spēku mērķu sasniegšanai. Svati otrs simbols ir Zobens. Arī izdīgušais augs var kļūt spēcīgs, arī ass kā žilete vai pat zobens. Svati trešais simbols ir korallis. Korallis aug pats no sevis, tāpat Svati radošums izceļas no viņas pašas. Svati šakti – izklīst kā vējam. Tas dod transformāciju.

Plašāk par Svati

Translate »