14 Čitra

Tās daba – maiga, pārvaldnieks – Mangal (Marss). Deva – Višvakarma – debesu arhitekts jeb radīšanas strādnieks, Maijas (ilūzijas) adepts, viņš rada un maina iluzoro pasauli, viņš ir īsts radīšanas meistars.

Labvēlīgi: Īpaši labi visam, kas saistīts ar celtniecību un nekustamo īpašumu, uzlabošana un pilnveidošana, piem., remonts, dizainu, interjeru, pirkt mēbeles, tapetes, dāvināt dārglietas, dārgakmeņus; lai izgudrotu vai izdomātu (būs fantastiski rezultāti); visam, kas saistīts ar mehānismiem un tehniku, remontēt mašīnu vai nodot remontā; visu veidu mākslām, izdomāt un plānot un rīkot izklaides pasākumus un tusiņus; visiem jogas aspektiem; enerģija lai iepazītos, visam, kas saistīts ar pretējo dzimumu; taisīt ēst, ghī, gatavot zāles; labi darba intervijai, ja vēlaties atstāt iespaidu.

Nelabvēlīgi: Precībām, jo pēc tam partneri var ieraudzīt pavisam citā gaismā; nelabvēlīgs laiks, lai tiktu ar kaut ko skaidrībā, jo būs grūti izprast lietu patieso būtību.

TaraBala negatīva dzimušiem 8, 10, 12 Nakšatrā 24.st., 26 vidējās, 1 beigu, 3 sākuma 8 stundas.  ,

Bērna vārda pirmā zilbe:  Pei, Po, Rā, Rī

Čitra tāpēc arī ir prasmīga mākslās, arodos, dizainā, arhitektūrā, skaistuma lietās un proporcijās. Čitra ir arī ilūziju meistars. Višvakarma gan draugos ar visiem, bet ne ar vienu neiet aliancē. Tāpat arī Čitrai ir nenosakāma kategorija – ne laba, ne slikta, ne svēta, ne dēmoniska. Višvakarma rada, bet neatbild par tālākām sekām, ko dod viņa radītās mantas. Viņš uzbūvēja arī Pandavu pili, kas noveda pie kara starp Pandaviem un Kauraviem. Čitras simbols – 1) liels, spožs dārgakmens. Čitras dārgakmens ir veidojies miljoniem gadu, un tagad ir noslīpēts līdz perfektumam. Čitra nosaka kādai jāizskatās lietai galu galā – gan vismazākajam sīkumam, gan galaktikām. 2) pērle. Pērle rodas no austeres. Tāpēc Čitra saistīta ar mistisku esenci, kas balsta radošumu. Čitra var radīt brīnišķīgas lietas it kā no nekā. Čitra ļauj ieraudzīt arī zināšanu un garīgās pērles. Čitras šakti – Goda un nopelnu uzkrāšana. Tas notiek caur grūtu darbu un saskaņā ar visuma likumiem.

Plašāk par Čitra

Translate »