11 Purva Phalguni

Daba – cietsirdīgā. Tās pārvaldošā graha – Šukra (Venēra) Sk. Deva – Bhaga (viens no 12 Aditi – solārajām dievībām), viņu bieži apzīmē par rīta zvaigzni, kam varētu būt saistība ar Venēru, kas ir Purva Phalguni saimnieks.

Labvēlīgi: Ļoti laba seksam, laulībām, atpūtai, baudām; lai iepazītos, savaldzinātu, seksuālām sarunām; labi kustamā un nekustamā īpašuma iegādei, diplomātiskām pārrunām, salīgt mieru;

Nelabvēlīgi: Slikti slimot, jo slimības, kas šeit rodas ārstē ilgi vai vispār neārstē, jāpievērš uzmanība veselībai; domāt un plānot; sarunām intelektuālā līmenī.

TaraBala negatīva dzimušiem 5, 7, 9 Nakšatrā 24.st., 23 vidējās, 25 beigu, 27 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Mo, Tā, Tī, Tū

Bhaga tulkojas – bauda, prieks. Bhaga saistīta ar atpūtu, relaksāciju, izbaudīšanu, seksuālo kaisli un laulības laimi. Bhaga saistīta ar vieglu un komfortablu un luksus dzīvi. Visas šīs īpašības sevī uzsūc arī Purva Phalguni nakšatra. Simbols – Gultas jeb dīvāna priekšējās kājas. Dīvāns nevis nakts gulēšanai, bet pēcpusdienas atpūtai un laiskošanai. Atpūta, atslābināšanās, kas dod impulsu radošām aktivitātēm. Purva Phalguni saistās ar augošu vīģes koku, un norāda uz auglības potenciālu un reģenerāciju. Aktivitāte – līdzsvarotā. Līdzsvaro radošumu ar relaksāciju, agresiju ar maigumu. Šakti – radīšana, atjaunošana. Saistīta ar vīrišķo un sievišķo. Tās mērķis ir ģimenes radīšana.

Plašāk par Purva Phalguni

Translate »