8 Pušja

Daba – vieglā. Tai piemīt kustīga būtība, ātra domāšana, tāpēc Pušja ir laba darbībām, kas pieprasa domu un ķermeņa ātrumu. Tāpēc tā ir viena no labākajām nakšatrām tirdzniecībai un biznesam. Pārvaldošā graha – Šani, Sa. Simbols – govs tesmenis, var “slaukt” dzīvi, ziediņš, aplis, bulta. Šakti – radīt garīgo enerģiju.

Labvēlīgi: Īpaši labi visām pozitīvām, harmonizējošām darbībām, ceļojumiem; biznesam un juridiskām darbībām, pirkt mājdzīvniekus;

Nelabvēlīgi: Īpaši nelabvēlīgi laulībām.

TaraBala negatīva dzimušiem 2, 4, 6 Nakšatrā 24.st., 20 vidējās, 22 beigu, 24 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Hū, Hei, Ho, Dā

Pušjas nosaukums tulkojas kā barotāja. Tās deva – Brihaspati, devu vadītājs un skolotājs jeb guru. Tāpēc visas Gu īpašības – cēlsirdība, līdzjūtība, priecīgums un optimisms izpaužas caur Pušju. Tai ir trīs simboli: 1) Govs tesmenis, kas dod pienu. Parāda Pušjas barojošo, dodošo dabu. Govs dod pienu ne tikai savam teļam, bet arī citiem. 2) Ritenis, kas saistās ar kustību, jo īpaši laika plūsmu. Attīstība, kas sasniegta noteiktā laikā, Pušja prot pareizi izmantot laiku. 3) Aplis – Pušjas apļveida būtība – pilns mēness, zeme, govs tesmenis. Pušjas šakti – spēja izmantot Brahmas (Visuma radītāja) radošos spēkus.

Plašāk par Pušja

Translate »