6 Arudra

Daba – šausmīgā. Pārvaldošā graha – Rahu. Deva – Rudra, kas tulkojas „briesmīgais”, „Rudi sarkanais”, „transformējošais”, sasniegumi caur piepūli dzīvē. Rudra simbolizē sagraujošos un transformējošo Šivas aspektu. Ardras primārā būtība ir „izmaiņas”, un Rudra tieši zina kā to izdarīt.

Labvēlīgi: Darbības šeit nedos to rezultātu uz ko liek cerības, bet reizēm iznākums var būt pat ļoti labs (jo pārvalda Rahu); labi šķirties, iznīcināt, nobeigt, atbrīvoties no vecā un nederīgā, agresīvām, nežēlīgām darbībām (Rudra – Shiva niknumā), iznīcināt; labi sarežģītām darbībām, ko negribas darīt, un kur ir sevi jāpiespiež;

Nelabvēlīgi: Pozitīvām darbībām un sākumiem.

TaraBala negatīva dzimušiem 2, 4, 27 Nakšatrā 24.st., 18 vidējās, 20 beigu, 22 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  Kū, Gha, Nga, Čha

Rudra ved cilvēku uz atbrīvošanos. Simbols – 1) Dimants un 2) Asara. Asaras asociējas ar bēdām, taču, nevis ar bēdu rašanos, bet bēdu izlādēšanos, respektīvi – attīrīšanos. Rudra atbrīvo cilvēku no pagātnes caur vētrainiem notikumiem. Caur vētrainām izmaiņām, cilvēks nonāk pie jaunām lietām, atklāj ko daudz vērtīgāku, iegūst Dimantu. Dimants ir cietākais materiāls pasaulē, tāpēc Arudra nakšatra apzīmē asu, cietu raksturojumu, ar kuru kā ar dimantu var griezt jebkuru metālu. 3) Cilvēka galva, kas saistās ar prātu un mentālo apvalku un uztveres dziļumu. Ardras šakti – spēja pielikt pūles. Tās galvenais jautājums ir sasniegt vēlamo mērķi.

Plašāk par Arudra

Translate »