4 Rohini

Daba – fiksēta, permanentā. Pārvaldošā graha – Ch. Deva – viens no trīsvienības dieviem – Brahma (radītājs), Prajapati. Simboli – rati, vezums, templis, banjan koks, Šakti (enerģijas raksturs) – augšana, radīšana.

Labvēlīgi: Īpaši labi ko sākt, darbības ar nākotnes ievirzi, sēšana, pārvākšanās uz jaunu dzīves vietu, mājas pamatu likšana; darbīas, kas nostiprina veselību, hronisku slimību ārstēšana, pozitīvu lēmumu pieņemšana, attiecību sākšanai, laulībai un mīlas lietām, seksam; transportlīdzekļa iegādei, kustamā, nekustamā īpašuma iegādei, naudas ieguldījumi; stādīt vai sēt, lai iegūtu labus, noturīgākus un ražīgākus rezultātus; darbībām lai uzlabotu, ceļojumiem; pirkt apģērbu, apavus, Jantru izlikšana, reliģisku būvju celtniecības uzsākšana, kronēšana.

Nelabvēlīgi: Visām sliktām darbībām, īpaši slikti mirt (veidojas ļoti negatīva karma).

TaraBala negatīva dzimušiem 2, 25, 27 Nakšatrā 24.st., 16 vidējās, 18 beigu, 20 sākuma 8 stundas.

Bērna vārda pirmā zilbe:  O, Vā, Vī, Vū

Rohini ir visvaldzinošākā no visām nakšatrām. Rohini piemīt radošais aspekts, spēja piepildīt vēlēšanās (mantojums no Brahmas kā radītāja, rada ko vien vēlās), radīt uzplaukumu, labklājību (līdzīgi kā Lakšmi). Tās simbols – vēršu pajūgs, ko velk divi vērši. Vērsis visās senās kultūrās ir uzskatīts par auglības simbolu. Rohini saistība ar vērsi norāda uz lauksaimniecību, lopiem un citiem aspektiem saistītiem ar materiālo ražošanu. Tās šakti – augšana, attīstība.

Plašāk par Rohini

Translate »