Kalendāru veidotāji

Ainārs

Pančangas idejas attīstītājs un kalendāra radītājs Latvijā. Kopš 2002. gada veidojis kalendāru gan aprēķinu, gan dizaina ziņā. Pa šiem gadiem pakāpeniski to pilnveidojot, no vienkārša pančangas kalendāra pilnveidots par ērtu un viegli lietojamu muhurtas (labvēlīga laika piemeklēšanas) rīku, kuru šobrīd lieto arī daudzi Latvijas vēdiskie astrologi. Pančangas Rokasgrāmatas (skaidrojošā grāmata pančangas kalendāru lietošanai) idejas ierosinātājs, kā arī tās dizaina, tabulu un shēmu autors.

Panchanga-Ainars-MIX

Nerimdināms pētnieks un jaunatklājējs, uzticas savai intuīcijai, kas norādot meklējumu virzienu, atrod teorētisko un praktisko pamatojumu. Savos pētījumos bieži iet netradicionālu ceļu, staigā neiemītas takas. Rezultāti neliek vilties – pančangas kalendārs ir viens no tiem. Pančanga, aštakavarga, gočara – populārākie, bet ne vienīgie nodarbību temati. Vēdiskā numeroloģija (sankhija šastra) ir vēl viens aizraušanās un interešu virziens. 

Ar jogu un vēdisko astroloģiju nodarbojas vairāk kā 10 gadus, apmeklējot dažādus seminārus un nodarbības. Apmeklējis Svami Vidžajanandas, Aleksandra Ļubenska, Aleksandra Šutova Vēdiskās astroloģijas nodarbības, Anišas Dillons, Premarthas un Svarup, Ļeva Teterņikova un citu Tantra jogas skolotāju seminārus. Hatha jogas praktiķis, praktizējošs vēdiskais astrologs Muhurtas (atbilstoša laika izvēles) jautājumos.

 

Edgars

Ilglaicīgs muhurtas un pančangas pētnieks. 2011.gada rudenī pievienojās pančangas kalendāru veidošanai. Kopš tā laika, abu pančangas kalendāru (Om-1 un Om-2) attīstības ideju līdzautors. Pančangas Rokasgrāmatas (skaidrojošā grāmata pančangas kalendāru lietošanai) tekstu autors.

Nodarbību, semināru un lekciju vadītājs. 2010/2011.gada sezonā nolasīja gada kursu par muhurtu, kā arī vadīja nodarbību kursu jogas filozofijā. Kopš 2011.gada vada iknedēļas praktiskās nodarbības – horoskopa interpretācija. 2011.gadā vadīja praktiskās nodarbības par čakrām. Laiku pa laikam vada seminārus par pančangas kalendāriem un muhurtu. Vairākus gadus pasniedz hatha jogu.

Panchanga-Edgars-MIX

Pētnieka gars, patīk aizrakties līdz lietas saknei, pamatā balstās uz pārbaudītiem faktiem, jaunrade nav sveša. Sākumā – filozofiskā izpratne, tehniskie risinājumi pēc tam.

2012.gada nogalē Bharatya Vidya Bhavan institūtā (New Delhi, India) apmeklēja intensīvo kursu vēdiskajā astroloģijā pie vieniem no pasaules labākajiem vēdiskās astroloģijas zinātniekiem. Nodibinātas labas attiecības ar skolas pārstāvjiem un vadību.

Praktizējošs vēdiskais astrologs.

Kontakti – e-pasts: ompanchanga@gmail.com

Translate »