Par mani

Iepazīstu un meklēju vēdiskās astroloģijas mūsdienīgu izpratni veidojot Pančangas kalendāru, aicinot ikvienu pievienoties šajā radošajā un aizraujošajā atklāsmju ceļojumā. Šajās bezgalīgajās zināšanās mācos būt atvērts un vērīgs skolnieks.

Vēdiskā astroloģija un Pančanga ir pieredze, bagāta ar atradumiem un pārsteigumiem, daudzslāņaina un bezgalīga. Kalendārs ir process, kas veidojas radoši domājot, eksperimentējot, riskējot un mācoties, senu zināšanu un mūsdienu izpratnes apvienojums.

Mēs vairs nekad neesam tie, kas bijām vakar, tāpēc jābūt gataviem nojaukt pašu būvētu ēku, ja aptveram, ka tā tika būvēta neatbilstoši. Patiesības meklējumi pieļauj kļūdīties kaut simtiem reižu, bet nepiedod padošanos un nolemtību. Mēs radām!

Šajā mājas lapā jūs varat atrast pētījumu rezultātus, kā arī jaunās idejas, kas vēl ir tikai tapšanas stadijā. Daudzi meklējumi jau ir realizējušies un ieguvuši praktisku pielietojamu. Pirmkārt, jau plašu popularitāti ieguvušais Pančanga kalendārs Om-1. Otrkārt, Pančangas kalendāra padziļinātā versija Om-2. Treškārt, Rokasgrāmata abu Pančangas kalendāru lietošanai. Ceturtkārt, Aštakavargas čakra. Pamazām top vēl vairāki individuālie pančangas produkti. Par visu sīkāk varat iepazīties atvērumā „Piedāvājam”. Šie pētījumi tiek kopīgi apspriesti gan mājaslapā, gan mūsu lekcijās un semināros. Aicinām visus dalīties arī ar savu pieredzi, pētījumiem, droši izteikt savu viedokli, nekautrēties, ja jūsu viedoklis nesakrīt ar vispār pieņemto. Izvirziet savus apsvērumus. Reizēm visneprātīgākās idejas palīdz atvērt pilnīgi jaunus horizontus.

Atvērumā „Muhurta” atradīsiet skaidrojošo informāciju par muhurtas pielietošanu un tulkošanu, kā arī konspektīvu skaidrojošo muhurtas terminu vārdnīcu. Šis atvērums ir īpaši svarīgs, jo pirms mēs veicām savus padziļinātos pētījumus muhurtā, Latvijā bija visai ierobežota un vienpusēja izpratne par muhurtas pielietošanu. Pančangas Rokasgrāmatā ir dots principu apkopojums un skaidrojums par to kā pilnvērtīgi strādāt ar muhurtu. Atvērums “Kalendāri” satur gan uzskatāmos materiālus, gan aprakstus par abiem pančangas kalendāriem un to lietošanu. Savukārt, atvērumā “Gočara” ir apskatāmi grahu tranzīti, t.sk.caur labvēlīgajiem puškara grādiem un nelabvēlīgajiem mritju bhagas grādiem.

Kalendārus var iegādāties Jogas preču veikalā “Rudra”, Skolas ielā 31
Darba dienās no 11:00 – 19:00 • Sestd. no 11:00 – 14:00 • skype: rudra-yogastore
Tālr.: 22008843 • info@rudra.lv • www.rudra.lv

Par konsultācijām un neskaidriem jautājumiem rakstiet uz e-pasta adresi: liepnieki@gmail.com

Atlīdzība / ziedojums: Revolut / 26487933
Ainars Gaidis
LT62 3250 0857 4670 5070
REVOLT21

Translate »