Bhrigu Bindu – likteņa punkts

Bhrigu Bindu – likteņa punkts

Jūsu liktenis ir Likteņa punkts (Destiny Point). Mēs visi daudz varam darīt karjeras vārdā, veidot naudas pelnīšanas avotus, veiksmīgi attīstīt labklājību, bet tas ir tad, kad mēs sekojam mūsu liktenim. Šis ir labs veids, kā atrast piemērotāko dzīves un karjeras ceļu. Bet, protams, šis nav vienīgais veids, kā prognozēt lietas. Lai atrast pareizo dzīves vai ceļu karjeras ceļu, BB punkta analīze jālieto kombinācijā ar citiem analīžu un aprēķinu veidiem.

Grahu Gočaras (planētu tranzīta) rezultātu prognozēšana Rahu un Čandras (Mēness) grādu šķietamajā viduspunktā, pazīstams kā “Bhrigu Bindu” (Bhrugu Bindu). Viens no Bhrug-Nandi-Nadi fragmentiem skan šādi:

“… Dzimtā cieš no diabēta (Meha) un Kafas (Flegma) apgrūtinājumiem. Persona atbrīvosies no nepatikšanām ar drauga palīdzību …. Tas notiek, kad Guru (Jupiters) savienosies ar Rahu un Čandras (Mēness) ass centru.”

(Shri R.G. Rao, Bangalore) “ Bhrugu-Nandi-Nadi” tulkojums Nr. 363.

Rahu un Ketu debesīs ir tikai krustpunkti ekliptikas telpā. Rahu ir ziemeļu punkta krustpunkts, bet Ketu ir dienvidu daļā. Viņu kustība vienmēr ir nepārtraukta un atpakaļejoša. Lai pabeigtu vienu zodiaka apli, viņu cikls ir 18 gadi, 7 mēneši un 6 dienas.

Rahu un Čandras (Mēness) savienošanās notiek ik mēnesi, kad abu garums un platums ir vienādi. Iespējams, ka tas varētu būt iemesls tam, kāpēc Bhrugu-Nandi-Nadi ir piešķīris nozīmi Rahu-Čandra asij.

 

Metode

Ir jānoskaidro, cik Čandra (Mēness) ir attālinājies no Rahu dzimšanas kartē. No Rahu atņemam Čandra (Mēness) grādus un dalam ar 2. Rezultātā  iegūstam Rahu-Čandra viduspunktu, kas pazīstams kā “Bhrugu-Bindu”.

Raši Grādi Min
Rahu 4 – Karka 12° 21
Čandra 8 – Vriščika 12° 6
 Summa 12 24° 27
dalot ar 2 6 – Kanja 12° 13,5

Bhrigu Bindu atrodas Kanja Raši (Jaunavas zīmē) 12° 13,5 min.

Bhrigu-Bindu punkts ir ļoti jutīgs. Ja jebkura Graha (planēta), kas ir labvēlīga vai nelabvēlīga (ieskaitot Rahu un Ketu) ar Gočara Drišti (tranzīta aspektu) vai savienojumā atrodas šajā viduspunktā, atbilstoši Grahas (planētas) kvalitātei un raksturam, notiek labvēlīgs vai nelabvēlīgs notikums. Tomēr jāpatur prātā, ka Gočaras (tranzīta) sekas savienojumā ir daudz spēcīgākas nekā Drišti (aspektā).

Dažreiz notiek tā, ka Guru un Šukra (Jupiters un Venēra), vai Guru un Budha (Jupiters un Merkurs), vai Šukra un Budha (Venēra un Merkurs) abi vai retos gadījumos visas trīs Grahas (planētas) apvienojas Gočara Drišti (tranzīta aspektā), vai savienojumā šajā viduspunktā, ļoti lielā mērā palielinot labvēlīgo rezultātu apjomu.

Līdzīgi, tā notiek, ka Sūrja un Mangal (Saule un Marss), vai Sūrja un Šani (Saule un Saturns), vai Šani un Mangal (Saturns un Marss), abas vai reti visas trīs Grahas (planētas) vienlaikus tranzītā šķērso vai savienojas šajā viduspunktā, un ļoti lielā mērā palielina nelabvēlīgo rezultātu ietekmi.

 

Rezultātu ilgums

Grahas Gočaras (planētas tranzīta) ietekme aspektā vai savienojumā ar Bhrigu-Bindu pirms tā sākas gandrīz 100 Kalas (viena grāda minūtes) un ilgst līdz 100 Kalas aiz tā (100 Kalas + 100 Kalas = 200 Kalas = 3°20 = 1 Navamša), bet tā galvenā ietekme uzreiz tiek uztverta, kad Graha (planēta) ir šķērsojusi šo stāvokli – Bhrigu-Bindu viduspunktu.

Arī rietumos vācu zinātnieks Alfred Witty 1938. gadā aizstāvējis līdzīgu principu. Savā grāmatā ar nosaukumu “Uranian System of Astrology-1938” viņš bija atbalstījis ideju, ka vajadzētu noteikt iedomātos viduspunktus starp visām Grahām (planētām). Autors ir pārbaudījis šo principu gadījumos, kad dzimšanas datums bija precīzs, bet dzimšanas laiks bija zināms aptuveni. Pat tad rezultāti bija ļoti iedvesmojoši.

 

Grahu Gočara (planētu tranzītu) pa zodiaka 360° ciklu ietekmes uz BB:

Sūrja (Saule) cikls – 1 gads, Čandra (Mēness) – 1 mēnesis, Budha (Merkurs) un Šukra (Venēra) – 1 gads, katrs sava 360° cikla laikā veidos divas šādas iedarbības, vienu kā Drišti no 7 Bhavas (mājas) un otru savienojumā ar Bhrigu Bindu punktu.

Ārējās Grahas (planētas), kā Mangal (Marss) – 18 mēneši, Guru (Jupiters) – 12 gadi un Šani (Saturns) –  29,5 gadi, būs 4 šāda veida ietekmes katrā zodiaka pilnu 360° ciklā. Trīs Mangala (Marss) Drišti (4,7 un 8), Guru (Jupiters) 5, 7 un 9 un Šani (Saturns) 3, 7 un 10 Drišti (aspekts) un vienu savienojumā.

Tas tiešām būtu jāatceras, ka Gočara (tranzīta) rezultāti savienojumā ir spēcīgāki nekā Drišti (aspektu) ietekmes. Pastāv zināmas šaubas par Rahu un Ketu – 18,5 gadu ciklu, taču bieži tā tiek uztverta identiski Guru (Jupitera) ietekmei (drišti).

Grahu Drišti (planētu aspekti):
Surja-Saule 7 bhavu
Čandra-Mēness 8 bhavu
Budha-Merkurs 9 bhavu
Šukra-Venēra 10 bhavu
Guru-Jupiters 5,7,9 bhavu
Mangals-Marss 4,7,8 bhavu
Šani-Saturns 3,7,10 bhavu
Rahu un Ketu 5,7,9 bhavu

Indira Gandija (Indijas premjerministre) dzimusi 19-11-1917 pie 11h-11m p.m. (I.S.T.) no Allahabadas. Dzimšanas brīdis: Čandra 9s-5°-37’ /  Rahu 8s-10°-33‘ / Rahu/Čandra viduspunkts 8s-23°-5’. Viņas nogalināšanas brīdī, 1939. gada 30. oktobrī plkst. 9:00, Mangal (Marss) bija 8s-24°-50‘, nedaudz pāri viduspunktam.

Šani (Saturns) bija 6-24°-5‘, kam bija trešās Bhavas Drišti (mājas aspekts) no 4 Bhavas viduspunkta. Gan Mangala (Marss) Gočara (tranzīts), gan Šani Drišti (Saturna aspekts) uz Bhrigu Bindu viduspunktu bija atbildīgs par šo nelaimes gadījumu.

 

Rezultātu ilgums

Brighu Bindu punkts ir minēts Chandra Kala Nadī, kā arī Brighu Nadī. Rahu un citu Grahu (planētu) viduspunkti, kā arī Ketu un Grahu viduspunktiem arī būs liela nozīme attiecībā uz šo Grahu (planētu) raksturu un dabu.
• labvēlīga un nelabvēlīga Gočara (tranzīts) uz BB radīs dramatisku notikumu, kas atstās ietekmi uz pesonu. To pašu ietekmi dos BB trikonā, tāpat kā atrašanās 64 Navamšā no BB punkta.
• Progresijas uz BB punktiem, vai tās trikonām (120°), kā arī opozīciju (180°), dos konkrētu notikumu personas dzīvē uz labu vai ļaunu, atkarībā no labvēlīguma / nelabvēlīguma rakstura, Grahām (planētām) vai progresijas punktiem.
• Atrast BB punktu Raši (zīmē), un noteikt to kā pirmo dzīves gadu (vecumā no 0 līdz 1). Katrs Raši (zīme) ir viens gads. Atzīmējiet un pierakstiet Drišti (aspektus), savienojumus un citas kombinācijas attiecīgajā gadā, kā arī analizējiet Gočaras (tranzītus), kas var būt vienlaicīgi novērojami uz BB punktu.

Piemēram, Gočara (tranzīts) pa 64 Navamšu no Čandras / Rahu viduspunkta, vai labvēlīgas/nelabvēlīgas Grahas progresija BB punktā vai tās Navamšā, būs ļoti nozīmīgas Čandras Maha-dašas laikā, un Rahu bhukti periodā, vai otrādi.

 

Savienojumā vai Drišti (aspektā), ar dažādām Grahām (planētām) uz Bhrigu-bindu var uzrādīt šādus rezultātus:

Guru (Jupiters): šī lēnā labvēlīgā Graha (planēta) var dot labvēlīgus rezultātus, piemēram, progresu mācībās; brāļu dzimšana; iegūt darbu; laulības; bērna piedzimšana; paaugstināšana amatā; peļņu uzņēmējdarbībā; profesionāla izaugsme; svētceļojums; atgūšanās no ilgstošām slimībām; varētu piepildīt sen lolotas vēlmes utt.

Budha un Šukra (Merkurs un Venēra): šīs ātras kustības labvēlīgās Grahas (planētas) var dot labvēlīgus rezultātus, piemēram, attiecības pēc ilgāka laika perioda; nelielu peļņu un bagātību; īsu svētceļojumu; svinības un harmonija tuvajās attiecībās utt.

Šani (Saturns): šī lēnā nelabvēlīgā Graha (planēta) var izraisīt ilgstošu slimību; domstarpības ar laulāto; viņa slimību vai šķiršanos; pēkšņu naudas zaudējumu; tuvu radu nāvi; problēmas un neveiksmes pašam; utt.

Sūrja un Mangal (Saule un Marss): šīs strauji mainīgās nelabvēlīgās Grahas (planētas)var izraisīt nelielas slimības vai traumas; īslaicīgi nošķirtību no tuviniekiem; zaudēt naudu; veicināt izdevumus un tēriņus; strīdus vai pārpratumus utt.

RAHU & KETU: var izraisīt gan labvēlīgus, gan nelabvēlīgus rezultātus, pēkšņi un ļoti lielos apmēros un no negaidītiem avotiem; dzēlieniem, čūskām vai indīgiem kukaiņiem; mentālas ciešanas; vērtspapīru un vērtslietu zādzību; pazemināšanu amatā; kontroli un pārbaudes no valdības, augstākstāvošiem; aizskaršanu, pazemošanu vai šķiršanos; ģimenes strīdus; pārpratumus ar laulāto, utt.

Lai atrastu Grahu Gočaru (planētu tranzītu) periodus pa Bhrigu Bindu punktu, kā arī izvērtētu jau notikušos notikumus, izveidots instruments, kurā norādīti Navamšu laiki, kad Graha atradās savienojumā vai ar Drišti (aspektu) attiecībā pret BB punktu. Vizualizēti arī lēno Grahu Gočaru (planētu periodu) horoskopi, atbilstoši aktīvajam laikposmam.

Lai veiktu Grahu Gočara (planētu tranzītu) analīzi, nav nepieciešamas astroloģijas programmas, jo grādus, Navamšas un to pārvaldniekus var atrast Om-2 kalendāros zem horoskopa zīmējuma.

 

Izmantoti materiāli no grāmatas Nadi astrology Chandulal S.Patel

Translate »